Jump to content

Packy

Uživatel
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

About Packy

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Rifter
 • Rok výroby
  2019

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Chomutov
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dostal jsem na Taranaki od dealera velmi zajímavou cenu ... kazí to jen cena za šrouby (kus za 133). Je u šroubu rozdíl mezi originálním a certifikovaným "neoriginálním"??
 2. Tak gentleman - auto jsem objednal s "plecháčema" a dostal k tomu docela epesní šedivé krycí poklice - auto s nima vypadá docela pěkně. Alu Taranaki jsou v akci a stojí něco přes 16 tisíc - ale je k nim třeba dokoupit 20ks šroubů (na eshopu jeden stojí 133 korun) a okrasné středy. Zřejmě tedy koupím 4ks plecháčů i na letní a bude. Za ušetřené korunky koupím tažné, příčníky, řetězy a ještě zbyde Jen ty plecháče nemůžu nikde na eshopu najít ...
 3. Tak mě to řekne "Bohužel tato akce není v tomto zařízení dostupná". Mám verzi 4.4.592344
 4. A jaká je přesně syntaxe příkazu pro volání kontaktu??
 5. Tak jsem se v tom chvíli hrabal a nenašel ... jediný co jsem byl schopný, tak ztlumit hlasitost navigace úplně (což mi nevadí). Koukali jsme do toho i se švárou - ten má Hyundai + Android auto a taky mu to nejde ztlumit. Nevíte jak pomocí hlasových příkazů volat kontakty? Jediné na co jsme přišli, je "Volej" + nadiktovat číslo ... ale kontakty mi to prostě nevolá ...
 6. Já to tu taky někde četl, ale když mi při předání řekl, že "auto je připravené do provozu" tak jsem po tom více nepátral.
 7. Tak jsem si chtěl nainstalovat ty dokoupené "druhovýrobní" koberečky (viz výše) a zjistil jsem, že kobereček u řidiče nepasuje na špunty v podlaze. Tak jsem si vzal nožík a nářadí a poladil to, ale v dnešní době precizního 3D inženýrství mi to přijde jako dobrá fušeřina.
 8. @BedaTr Jasně že jsem se díval - pod sedadlem spolujezdce mám hever a pod sedadlem řidiče klíč na kola a na rezervu. Hm, tak já zdarma nedostal nic ... resp. na začátku jsem si vyhandloval slevu 8 tisíc, tak možná proto pak na mě šetřili ... Zítra mu zavolám (stejně si s ním ještě chci domluvit alu disky), tak se ho zeptám.
 9. Ahoj, měli jste v autě při koupi povinnou výbavu? Pořád mi to vrtá hlavou - když jsem z autosalonu odjížděl, tak mi prodejce řekl, že je auto plně připravené k provozu, ale až na chalupě jsem zjistil, že tam není povinná výbava (trojúhleník, lékárna, ...). Kdyby mě na to upozornil, tak si ji tam rád koupím - podle e-shopu stojí asi 300. V kufru je na trojúhelník držák - to když koupím trojúhleník jinde, tak se mi tam nemusí vejít Jsem z toho takový rozmrzelý - koupím auto za půl mega a musím dokoupit koberečky (to je dejme tomu v pohodě), ale trojúhelník a lékarnu za tři stovky?
 10. No já si prošel i tu verzi co má 360 stránek a odpovědi na mé otázky jsem nenašel...
 11. @perito Co jsou to ofuky ?? Několik dotazů ode mě: Když mám nastaveno světla na Auto, tak nejde regulovat jas palubní desky. K čemu je tlačítko na na konci páčky s blinkry? Na druhé straně mu odpovídá přepínání palubniho počítače. Taky jsem nepřišel na to, jak ztlumit hlas v Android Auto. Umim to jen ztlumit úplně. Když mi prodejce předal auto, tak řekl, ze je plně připravené pro provoz na silnici ... nějak se však nezmínil, že tam není povinná výbava - výstražný trojúhelník, lano ... kdyby řekl, není to tam a za pár stovek si to můžete dokoupit, tak OK ... ale tohle bylo celkem nefér. Přišel jsem na to de-facto až když jsem v kufru objevil držák na trojúhelník.
 12. Tak my uz ujeli 80 kilaku na chalupu. Zitra se musim kouknout za svetla na vsechny ty tlacitka ...
 13. Tak vyzvednuto dnes před pátou ... nevím kolik tam dávají do startu benzínu, ale k pumpě jsem ujel 20km a celou dobu mi houkalo, že je kritický stav paliva ... Jinak ta naložená 1.2 jede pěkně ...
 14. Nastaveni zvuku v mobilu ma nekolik variant - vyzvaneni, telefonovani, media ... hledal bych tam ...
 15. Když jsem se v úterý stavoval pro fakturu, tak jsem si to neodpustil a kouknul se na své nové zabalené auto Podle štítku za oknem z linky vyjelo 15. září v 18:24 ... říká se, že auta vyrobená v pátek jsou odbytá ... někdo to říká o autech vyrobených v pondělí ... ale v neděli?
×
×
 • Create New...