Jump to content

Lukypa

User
 • Content Count

  23
 • Joined

About Lukypa

 • ID člena
  77433
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 07/18/1978

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Rifter
 • Rok výroby
  2019

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Frýdek-Místek
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nevím co myslíš tím slabým audio systémem? Můj Rifter Gt Line hraje parádně.
 2. Tak servis mi nahrál nejnovější software a napsal že závada se neprojevila. Hlásil jsem krom závady asistenta ještě občasný restart do Francouzštiny. Auto už nehlásí poruchu, mám to zkoušet, sami zatím moc neví, pravé zrcátko s kontrolou mrtvého úhlu si nevšimne ani kamionu, levé je ok. Čidla přední i zadní ok, boční hlásí předmět i když je volný prostor kolem auta.
 3. Mně vadí že musím čekat dva týdny na záruční opravu, jsem zákazník a může to pro příště změnit mě rozhodování při nákupu dalšího vozu. Zubaři to je kapitola sama o sobě a diskuze o tom proč se o nich tak dlouho čeká sem tak nějak nepatří.
 4. Bohužel mám aktuální přímé srovnání se servisem Dacia, volám, auto hlásí porucha motoru, v záruce, odpověď na lince přijeďte zítra ráno, a druhý den odpoledne závada odstraněna - vadná lambda sonda. Peugeot? Na první pobočce (prodejce od kterého mám auto, žádný cizí servis) mne po telefonu rovnou poslali do háje, jestli prý auto dovezu, stejně s ním nic dělat nebudou protože toho mají moc, přímo v servisu kde jsem auto koupil nejdřív příští pátek jak jsem psal. Nic moc vizitka Peugeotu. Už se těším až mi zase pošlou dotazník spokojenosti....
 5. No nehrotím to, auto jezdí, jen to pokaždé hodí tu hlášku viz. obrázek výše. O autorizovaných servisech bohužel nemám po letitých zkušenostech valné mínění, bohužel po dobu záruky jsme jejich rukojmí. Kamarád co k němu vozím auta co máme po záruce mi dnes nabízel že se na to koukne,ale asi si radši počkám.
 6. Tak jsem objednán na 6.12.
 7. Tak dnes mi naskočila porucha "závada systemu parkovacího asistenta" nejdou přední ani zadní čidla a snímače mrtvého úhlu v zrcátkách. Zítra zajedu do servisu.
 8. Ta nejsilnější verze, 130 koníků. Myslím ale že tam od novoty toho adblue rozhodně nedali plnou nádrž. No uvidím co ostatní.
 9. Tak jsem už podruhé dolíval Adblue, dvakrát po 14 litrů tzn. 28l a najeto mám cca 13 500 km, docela se to zvedlo s novou normou, s Citroenem c4 grand Picasso 1,6 jsem dolíval cca 15 litrů na 20000 km.
 10. https://www.auto.cz/velky-test-realne-spotreby-50-aut-vime-ktera-auta-jsou-na-skutecnych-silnicich-nejuspornejsi-120366 Reálná u Peugeotu 308 je 5,5litru i dle testu na auto.cz Tak si neumím představit jak bych se plazil s krabicí jako je Rifter abych měl 5,8
 11. Za 5,8 jsem s touhle motorizací ještě nejel, jezdím za cca 6,5 l, najeto cca 10 000 km. Je fakt že svižně a často po dálnici. Je to holt krabice.
 12. Hele to samozřejmě vím že nastavením na stranu ofuk zavřu, ale nejde regulovat intenzita proudění vzduchu. To je naprd. A vzadu ty ofuky topí i když vepředu fouká chladný vzduch.
 13. Jo a s karavanem jsem jel za cca 8.5 litrů
 14. Po dálnici nafta jede krásně, spotřeba cca 7.5 litrů, mimo dálnici jezdím za 6.5.
 15. Musím říct že po nájezdu cca 10 000 km mi vadí ofuky, nejdou přivírat, to že dozadu jde teplý vzduch i když vepředu fouká studený, pozitiva těch je samozřejmě spousta....
×
×
 • Create New...