Přejít na obsah

David 106s16

Uživatel
 • Počet příspěvků

  979
 • Registrace

 • Poslední návštěva

5 Sledujících

O uživateli David 106s16

 • ID člena 614
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Frýdek-Místek
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

1 449 zobrazení profilu
 1. David 106s16

  motor a zavady 807?

  Cyrďák, Radim : bohužel to tak není, už když ty auta byly nové, tak se aspoň 1x týdně vyjiždělo ku autu, které třeba nešlo nastartovat, mělo vybitou baterku samo od sebe atd. Prakticky furt se přehrával software a k ničemu to nebylo. A to byly funglovky. Pak se k tomu začaly přidávat i mechanické problémy a sype se to i lidem, co se o to starají. Toto auto se prostě nepovedlo, kombinace ital francouz prostě nezafungovala. Jsou naproti tomu auta i mnohem starší, najeto statisíce a neserou se. Třeba multivan T4. Jenže za jednoho multivana je 5 osmsetsedmicek...A přitom ta t4 úplně krasavice není a buhvijak dobré svezení to taky není. Jenže to jede i na fritovaci olej a nic se nesype.
 2. David 106s16

  motor a zavady 807?

  Pokud mohu poradit, a vím že za to budu kamenován a zostouzen, zapomeň na to, že vůbec P 807 existuje. Je to asi nejhorší auto na světě, ať je v něm motor jaký chce. Ano, je pěkné, je velice praktické, ale je taky ukrutně problémové. No ale asi i proto je tak levné.
 3. Tys neměl kolíbku?
 4. Bylo to vyrobeno z ruského plechu, rusáci tim plati za továrnu a licenci na žigulíky. V anglii snad museli ty alfasudy i vykupovat zpátky od zákazníků, to auto shnilo v jejich podnebí do roka.
 5. David 106s16

  zkušenosti s odtahem

  Je to jenom domněnka. Byl jsem kdysi na návštěvě a nějak se to protáhlo přes noc. Ráno jdu k autu, rozbité okno, rádio a cédéčka fuč a u auta sedí v autě 2 nasraní policajti. Někdo je v noci zavolal, že se tam krade, podle SPZ zjistili mou adresu, jiná hlídka mě na té adrese nezastihla a oni tam seděli až do rána a čekali na mě. Hned jsme to jeli sepsat a říkali, že tam museli zůstat a čekat na mě. Tak nevím, přišlo by mi normální, kdyby po bouračce , když sanitka odvezla řidiče, nějak ošéfovali auto či motorku. Třeba tím, že to sami nechají odtáhnout. Nebo to "pomáhat a chránit " nemá člověk brát až tak doslova? Edit: zkusím se pár znamých poptat jak je to doopravdy. Ale když jsem jen rak rychle nakoukl na webovky policie, tak mi nepřijde jako blbost aby policie hlídala soukromý majetek: "......... Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. ......." Tak si myslím, že když někde leží motorka, jezdec je ve vrtulníku, asi by mohli chránit a předcházet. je to odsud: https://www.policie.cz/clanek/o-nas-policie-ceske-republiky-policie-ceske-republiky.aspx
 6. David 106s16

  zkušenosti s odtahem

  Scratch: no ale to ti měli přece pohlídat policajti nebo ne? Mi kdysi vykradli auto, ukradli rádio. Někdo si toho rozbitého okna všiml a zavolal policajty. A ti tam u toho seděli do rána dokud jsem nedošel. A nedávno jsem viděl před HK v poli auto přes střechu, tam co je ta reklama na safari. No a v lesíku pak byli poliši pěkně s výhledem na auto. Nejsem si tím jistý, ale asi to musí zajistit proti další škodě.
 7. David 106s16

  Webasto - záruční oprava

  Tohle není "nezávislé " topení, to je prakticky jen příhřev motorů. Ony ty moderní diesely neprodukujou až tak moc odpadniho tepla, takže moc netopí a vytopit velké auto v zimě pak trvá hodně dlouho. Mělo to už Galaxy/Sharan už někdy v r.98. Dá se z toho ale relativně jednoduše dovyrobit nezávislé topení třeba i vč. ovládání mobilem.
 8. Jj, naopak se točil, ten motor byl vyvíjený pro nějaké jiné auto a protože to pak neladilo s převodovkou, tak změnili smysl otáčení. Tak mě napadá, ona tady vlastně už tenkrát byla Fiat Mototechna na Ruské.
 9. Určitě tu bylo i pár X1/9, pamatuju tady ve městě 124 coupe, občas se něco vyskytlo. Se mi nějak zdá, že se tady na ostravsko ojeté Fiaty vozily oficiálně, jakože pro horníky. My měli 850, celkem na to vzpomínám s láskou, padal kliňák,když se dlouho točila trojka a pak tam byly takové unašeče na poloosy, ty se celkem vyje****ly a asi nešly sehnat, tatík to pořád nějak bastlil. Ale ať si rozumíme, v žádném případě nijak nepohrdám ani tím "tre porte", jen říkám, že to nebylo úplně nejpěknější auto na světě. Edit:A jeden fotříkův známý měl Matru, 3 sedačky vedle sebe. Asi Bagheera to byla, Murena asi ne, už si to moc nepamatuju.
 10. David 106s16

  Co jste dnes udelali...

  Tohle je ale české specifikum. V chorvatsku jsem pichnul kolo, zničil jsem hever. Zastavil chorvat, takový dědulka co vezl ovoce a zeleninu na trh, pomohl. Před tím projelo snad 100 čechů a jen blbě čuměli,proč jako mávám. A to jsem měl zánovní auto, rozhodně jsem nevypadal jako cikán, co prodává zlato. Když jsem byl v anglii poprvé, jsem měl adresu Adwick le street, Doncaster. Pořád jsem si myslel, že to je ulice v Doncasteru. Nějaký pán se mi to snažil vysvětlit, když viděl že to nepochopím, řekl "folow me", sedl do auta a jel přede mnou až přímo ku té firmě, bylo to cca 5km, protože Adwick le street není ulice,ale vesnice. Tam mi ukázal a odfičel. U nás nemyslitelné. Češi jsou na sebe zlí, asi málo hulej.
 11. Kámoš chvilku měl 128 3p, taky 4 světla, ale ani s nima to nebylo pěkné auto
 12. David 106s16

  Peugeot 5008 1,2 puretech - 1,6 puretech

  To je ta soutěž, jak to pořád vyhrával 1.0 EcoBoost od Forda? Tak to bych se těch výsledků trochu bál, protože Ford má z těch malých EcoBoostů celkem noční můry.
 13. David 106s16

  Peugeot 605 2.5 td

  406 naftová měla už takový plastový hrnek přímo na motoru, u hlavy. S papírovou vložkou. Matně se mi vzpomíná, že něco takového by mohl mít první Boxer.
 14. Ony ty auta mají ještě jednu obrovskou nevýhodu, kromě spotřeby . Jsou velké a špatně se s nima jezdí a parkuje, přece jen ty dimenze jsou v evropě trochu menší než v emeričce. Ta spotřeba nebude ten hlavní problém, aut s podobnou spotřebou jezdí i tady dost.
 15. I do samotné ČR se jich dostane více než jakýchkoliv Peugeotů do celých USA
×