Přejít na obsah

Slayer

Uživatel
 • Počet příspěvků

  570
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Slayer

 • ID člena 15002
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Ryčvald
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Slayer

  Problém s napětím

  Asi to bude jak říkáš. Tak mám alespoň novou, silnější baterii. Byla tam nějaká noname 55A...
 2. Slayer

  Problém s napětím

  Takže.... Alternátor dával s bídou 11V, tak zakoupen nový...po dni provozu se vše zdá OK. Prý pokud "něco"z altíku teče, tak chybová kontrolka nemusí vyskočit.
 3. Slayer

  Problém s napětím

  Jo, řemen je na místě a všechno se točí. Jenom mě překvapuje, že se neobjeví žádná kontrolka na přístrojové, která by indikovala problém s dobíjení.
 4. Slayer

  Problém s napětím

  Tak už jsme zase dojezdili. Včera za jízdy začaly zhasínat kontrolky na přístrojové desce, postupně to zhaslo všechno.... vyskočily chyby ABS a brzdy a auto bylo celé po tmě. Ujel jsem asi ještě kilometr až to "zhaslo" úplně. Nechal jsem ho teda stát u krajnice a domů se dopravil taxíkem i s celou rodinou. Ráno jsem ho chtěl odtáhnout na laně, ale zjistil jsem že je baterka úplně prázdná. Koupila se nová a auto normálně naskočilo. Do večera jsem najezdil asi 30 km a auto dostavil, dneska ráno se situace opakuje.... po dvou kilometrech zhasla přístrojovka , zhaslo celé auto a po dalších pěti stech metrech už stojím. Baterka je úplně prázdná. Žádná kontrolka dobíjení se na přístrojovce nerozsvítí, prostě to auto umře z ničeho nic. Ještě jsem nestihl proměřit alternátor jestli dodává to co má. Uvidím večer až se dostanu k autu. Vypadá to na vadu alternátoru , což?
 5. Slayer

  Vymena RJ motora a jej sparovanie.

  Tak nějak jsem měnil jednotku i já... virgin. Tak mi to tvrdil onen machr. Kolega nahoře ale zkoušel jen prohodit a pomocí PIN přes diag napárovat. Tak jsem zvědavý, jestli uspěl.
 6. Slayer

  406 2.0 16v RFN netáhne a zhasne

  Update: Takže, vpíchl jsem se do jiného vlákna...tady: a po úpravě a delším testování (moooooc práce ) to vypadá, že 95% problémů je vyřešeno. Ještě stále mám jen náhradní napájení, které vypínám...auto hned po vypnutí chcípne, takže správná dedukce. Už se mi povedlo i 2x zapomenout vypnout, tak jsme startovali na kabely Jinak jezdíme, auto tahá, nezhasíná.... jsem "skoro" spokojen. Ale za tu dobu od úpravy 2x vyskočila nějaká diag chyba - nestihl jsem bohužel vyčíst, po dalším staru je pryč. Někdy motor začne dost na neutrál kolísat a to tak, že se otáčky propadají o 200, ale nechcípne. Při rozjezdu potom dost citelně škube, tak mu přišlápnu na podlahu a zklidní se... takže úplně vše ještě vyřešeno není. Viděl bych to asi opět na problém elektriky (tipuju) - pojistkovka a dále... ale to asi budu muset nechat nějakému autoelektrikáři, tohle si netroufnu
 7. Slayer

  Vymena RJ motora a jej sparovanie.

  ..jestli se můžu zeptat...jak jsi dopadl? Povedlo se vyměnit a spárovat?
 8. Jo jo, Dnes mám ještě před sebou nějakou cestu tak to vyzkouším večer
 9. Jasně. Tohle byla prostě rychlá akce, pokud to bude fungovat, musím to zautomatizovat aby se to vypínalo při vytažení klíčku
 10. Natáhl jsem vlastní, použil jsem průchod přes kabinový filtr a ventilátor....
 11. ...tak myslím, že v celku i elegantně vedení baterie - pojistky v motoru jsou kontrolované, vše vytaháno, podotahováno... Nejde to ovládání ještě přes BSI u nohou řidiče? Tam prý může odejít taky nějaká součástka (jsem četl)
 12. A ještě... Jak se nejlépe s kabelem dostat do kabiny?
 13. Tak jsem se byl projet. Ty bláho ani jednou mi to nechcíplo ještě musím vymyslet nějaký spínač aby to relé pořád necvakalo, protože je stále pod napětím. Budu to testovat nějakou dobu... Prozatím děkuji moc, jsi machr!!
×