Slayer

Uživatel
 • Content count

  460
 • Joined

 • Last visited

About Slayer

 • ID uživatele 15002
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Ryčvald
 • Stát
  Česká republika
 1. hmmmm, že by jedno navíc na prodej?
 2. ...jestli to tu můžu trošku zaplevelit..... Našel jsem taky prodřený drát zelenožlutý, vedoucí k zapalovací cívce. Jen jsem ho znovu zaizoloval..... Takže by klidně dál mohl způsobovat občasnou hlášku "antipoluce", zkrat kostry okruhu B??
 3. taky mi vynechával až už se neroztočil.... na vrakáči jsem zajel, domluvil se, zkusmo namontoval nový ventilátor (10' práce) fungoval, zaplatil a jel.... 600,- jsem tam tuším nechal.
 4. dej to sem...do sekce udělej si sám se to bude hodit taky se rád přiučím
 5. taky jsem to zažil...nakonec mi zůstal stát. A shořel motor .....
 6. asi umírá ventilátor.... Možná by se tu u mně i nějaký našel..... ☺
 7. mno...právě - kraťas ...kdyby bylo alespoň pár tipů, co zkouknout.... to je mi zas závada
 8. ...sakr. Asi to budu muset začít aktivněji řešit - dneska mi to 4x chcíplo, jednou v klidu. Dokonce se smazala pamět radiostanic. Takže asi něco v elektrice... to zas bude :-(
 9. téda.....že by fakt čidlo na vodě vyvolávalo chyby kostry a zkratu na zapalovacím okruhu??? No asi je možné vše Budu muset něco zkusit, dneska mi to za jízdy 2x chcíplo- motor prostě přestal točit, jako by bez benzínu, po vyšlápnutí zdechl.
 10. frajer....
 11. Jasně. Vůle ... 3-5 cm hluché místo, dokud necítím záběr a řadím.. Dělá to z 1 na 2, 2 na 3.. ale když zařadím "na hulváta" z 2 na 4 tak vše OK. Budu muset lehnout pod auto a zespod rozebrat. Řadička má prostě moc volný chod, než zabere...
 12. že vám do toho vstoupím.... já bych rád vyřešil vůle v řazení...na straně převodovky je to OK, takže počítám s tím, že to mám vyžité pod řadičkou. Hrál si s tím někdo? Nechá se to opravit, nebo jen nové lanovody? Díky.
 13. Ano, píše mi to stejné chyby - číselný kód. Diag je Delphi, taky univerzální ... Mám pocit, že na vině bude nějaký studený spoj. Všiml jsem si, že mi hláška vyskočí často při nějakém otřesu- když jsem fičel po staré panelové cestě, tak mi to tam skákalo furt a pípalo snad nepřetržitě..ale nikde jsem nic nenašel možná je to chyba přímo na desce ŘJ se kterou jsem měl svoje trable ...viz starší příspěvky....
 14. Tak tohle mě taky zajímá... ale rampu mám já novou a stejné chyby mi tam skáčou pořád :-( smažu, nějakou dobu vše OK a pak najednou blik a zas je to tam - antipolution fault.
 15. přesně to samé u mně....pojistka pod volantem ...společná pro klimu, radio a asi i imo ☺