Přejít na obsah

*nohafuc*

Uživatel
 • Počet příspěvků

  97
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhraných dnů

  3

*nohafuc* vyhrál naposled 25. listopad 2018

*nohafuc* měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli *nohafuc*

 • ID člena 67230
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 15.5.1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Dolní Čermná
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

555 zobrazení profilu
 1. 50441778_275007266499097_4001514084997529600_n.mp4
 2. *nohafuc*

  Co jste dnes udelali...

  No tak přidám taky svou zkušenost s "ochotou" lidí.Předem jenom upozorňuju,že jsem vozíčkář a mám funkční pouze jednu ruku. Stalo se mi asi před dvěma roky,že jsem frčel do nemocnice na kontrolu.Jel sem dost na čas a tak jem tomu trochu víc nakládal,abych to stihnul.Jenže co čert nechtěl,těsně před špitálem jsem trefil díru na silnici a prorazil gumu.Říkám si spěchám,guma je stejně na odpis,tak jsem na ní těch cca 100 m dojel do špitálu na parkoviště,zamknul auto a frčel k doktorům.Po kontrolách přijedu k autu,venku pažák jako kjáva a tak si dám cígo a pustím se pracně do výměny kola.Ne že bych si nedokázal vyměnit kolo,ale na vozíku a s jednou rukou je to fakt docela slušná rehabilitace.Vytáhnu s kufru kolo,hever a jdu na to.Asi po čtvrt hodině,se mi konečně podařilo povolit šrouby a přišel na řadu hever.Jenže jak z vozíku pořádně nevidím pod auto,tak jsem ho špatně nasadil a při zvedání ho trochu ohnul.Takže se mi nedařilo dostat kolo do vzduchu.Byl jsem v pasti a začínal jsem uvažovat,že využiju přátele na tydlifonu.Lidí chodilo okolo dost,to jako jo,ale absolutní nezájem.Až kde se vzala tu se vzala,šla kolem zdravotní sestřička a jestli prej nepotřebuju pomoc.Zavolala saniťáka,ten přitáhnul velkej hever a pomohl mi dílo dokončit.Tímto jim ještě jednou patří velký dík. Nestěžuju si a snažím se bejt co nejvíc soběstačnej,ale přístup některejch lidí mě fak hlava nebere.
 3. Ženám se prý líbí , když je chlap odvážný. Nechci se chlubit ,ale dneska jsem si vzal do Lidlu tašku z Penny.
 4. Tak je jasný,že 100% garance je v podstatě reklamní heslo a odtažení vozidla to neřeší,ale přijde mi to jako lepší řešení.Ale je to jen můj názor. A co se týče tý antény,tak to je minulost.Dnešní zařízení se už v pohodě vejde do kapsy a je jen otázkou času,kdy dokážou signál klíčku zachytit a zesílit,aniž by museli být v jeho blízkosti. Třeba tady je jasně vidět,že žádná velká anténa není potřeba - Are keyless entry systems safe? | ADAC - YouTube S nadsázkou řečeno lze označit za potenciálního zloděje každýho kravaťáka s aktovkou nebo noťasem a všechny co maj veklou bouli v kalhotách.
 5. No tak já to zatím neřeším.Auto má alarm,havarijko a u baráku stojí pod kamerou.No a pažouti se přeci nekradou ne. Tenhle porychtuňk mi přijde dost zbytečný.Jestli jsem to dobře pochopil,tak když to zaparkuješ u baráku,budiš,ale když budeš courat někde po obchoďáku,tak ten klíč bude v pohybu a tudíž to bude defakto nefunkční. Je to sice dražší,ale do budoucna bych spíš uvažoval o něčem takovýmhle IGLA -> Zabezpečení auta proti krádeži se 100% garancí Nevím jestli to už dělají i na 5008,ale vypadá to zajímavě.Navíc píšou,že pro určité typy vozidel je dostupná i funkce "Automatická deaktivace Start Stop",což by byla pecka. No a na druhou stranu je snad lepší nechat auto odemčený,než dopadnout takhle Zloději mají nový trik, jak potichu vykrádat interiéry aut. Následky jsou smutné | Autoforum.cz
 6. Drónos-boszorkány.mp4
 7. *nohafuc*

  Hudební koutek

  hustá babča v 97 letech,klobouk dolu
 8. Sedí chlapeček u žumpy a usedavě pláče. Jde okolo pán a říká: "Proč pláčeš chlapečku?" A chlapeček odpoví: "Spadla mi do žumpy matka!" Tak pán skočí do žumpy, hrabe a po minutě vyleze a říká, že tam nic není. A chlapeček na to: "Tak to mi je ten šroubek na *neumím psát slušně."
×