Jump to content

*nohafuc*

Uživatel
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

*nohafuc* last won the day on September 10

*nohafuc* had the most liked content!

About *nohafuc*

 • ID člena
  67230
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 05/15/1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Dolní Čermná
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  „In vino veritas, in pivo taky.“

Recent Profile Visitors

938 profile views
 1. Bylo to fajn seznámení s pohodovejma lidičkama.Díky Jo a jsem strašně rád,že jsem jen na jedný fotce.Nevím jak to dělám (asi nějakej zvláštní talent),ale nechápu proč se vždycky před foťákem tvářím jak debil.
 2. A nedej bože,když se objeví anakunda
 3. Dnes mi přišel e-mail od Peugeotu,s Dotazníkem spokojenosti s absolvovanou servisní prohlídkou.Takže dnešní náplní práce,bylo jeho vyplňování. Jsem zvědavej jestli to někdo čte a jestli bude nějaká reakce. Kurde,to byl zase román.
 4. Kurňa to je nádhera.Jdu taky hodit něco na gril,ale takhle velký to nebude. Jo a dneska jsem seškrabal z auta reklamní polep toho slavnýho servisu,takže mi vzniklo místo na klubovou samolepku.
 5. Hmmm.Tak se budu opakovat jako většina zde diskutujících,ale bohužel se mi tento termín kryje s jinou akcí (rodinná oslava). Alééé. Jelikož to mám stráášně daleko (cca 10km) a rád bych poznal osobně lidičky se kterejma si tady na fóru písmenkuju,tak asi na chvilku dorazím na čumendu.Bohužel ale opravdu jen na chvilku,protože ve 12.00 už musím bejt v Lanškrouně.Takže něco jako vagi.Na prohlídku nejdu a jíst budu na oslavě. Má to ale ještě jeden háček.Nějaká dobrá duše,mi bude muset vyložit,a potom zase naložit kryplkáru.
 6. @radim.1008 Zas tak štědrý nebyli,ale v podstatě mám zaplacený obě cesty + něco navíc.Pustil tam za pětikilo. @Vena garážmistr Plně chápu,že není moc příjemný,když mi někdo čučí pod ruce a chápu i tu bezpečnost,ale v dnešní době podvodů je to spíš výhoda.Nepotřebuju bejt přímo u auta,ale rád bych viděl,co se s ním děje.Jak píše Davidak79,stačí prosklená stěna,nebo stát někde v koutě.A když už budu v tom servisu podruhé,potřetí a budu v něj mít důvěru,tak to klidně oželím,a nebudu mít potřebu něco kontrolovat.Např. brácha když jede s autem do autorizáku,tak má možnost bejt u auta,potom s mechanikem absolvuje zkušební jízdu a nakonec,i když všechno viděl,tak nu mechanik ukáže vyměněný díly a stav oleje na měrce.A ještě mu auto umejou.U Peugeotu příjdeš,odevzdáš klíčky,za dvě hoďky se vrátíš,dostaneš klíčky a pak se jako já nestačíš divit. Tak tohle bylo asi to nejsrandovnější (nebo spíš nejsmutnější). Sám vedoucí autorizovaného servisu to odůvodnil tak,že "Víte on je tam dost špatnej přístup." Takže asi tak.
 7. Tak pohádka to podle mě určitě byla.Píšu jen jak se to snažili všechno okecat,ale spíš mi to přišlo jestli to mechanik nedostal rozkazem a teď to na oko hráli,že udělal chybu.Kabiňák určitě měněnej byl ale prostě ho tam takhle narval.Teď už mi to je jedno,když ho přede mnou znova vyměnil,ale myslím že ten zmačkanej dostane někdo další.A to tvrzení vedoucího a přijímacího technika,že olej bude vždycky černej,taky o něčem vypovídá.Dnes mám najeto od výměny cca 70 km a olej (nebo spíš ta voda co se tam leje) je tak čistej,že není na měrce skoro vidět.Navíc nejsem automechanik,ale myslím,že nejdřív se oddělává filtr a až pak se vypouští olej.Takhle to udělal i teď přede mnou,takže předtím nemohl zapomenout vyměnit jen filtr.Tím pádem je jasný,že olej taky nebyl měněnej.A navíc olejovej filtr je popsanej uplně jinak než originál,takže vůbec nechápu,proč se takhle ztrapňovali. Teď mám jistotu,že je všechno vyměněný,ale moji důvěru si tenhle servis rozhodně zpátky nezískal.Jen nevím,kam pojedu příští rok.
 8. Tááákže,kde začít. Asi tím,že výše popisovaný problém s garančkou je vyřešen. Včera k večeru mi volal vedoucí servisu,že reaguje na můj e-mail.Prej jestli neruší a jestli mám čas a bla bla bla,a strašne se omlouval za vzniklou situaci.Nakonec uznal,že pochybily a domluvily jsme se na zopakování servisní prohlídky.Tentokrát už s mojí účastí přímo u vozu. Takže dnes ráno jsem frčel do servisu,servisák uznal chybu a omluvil se.Proběhla výměna oleje,olejového filtru,i kabinového filtru.Servisák z toho byl dost špatnej a furt se omlouval. Nejsem žádnej notorickej prudič,jen chci mít věci co zaplatím v cajku,a tak jsme si o tom podebatovaly.Sice by se to stávat nemělo což taky uznal,ale člověk je tvor omylný a když se to nakupí tak se prostě stane chyba.Vysvětlil mi to tak,že prostě nevěděl kam dřív skočit a ještě mu hodili na krk novýho mladýho mechoše.No a jak tak odbíhal koukat aby mladej něco nepo.ral,tak to nakonec po.ral sám,že zapoměl vyměnit filtr.Nakonec z vedoucího vylezlo,že udělal inventůru a ten filtr ze skladu vydanej nebyl,jak mi tvrdil přijímací technik.Potom mi ještě jako kompenzaci za zbytečnou cestu natankovali a já začínám mít konečně normální tlak. Ve finále musím říct,že mi toho servisáka bylo skoro až líto,ale to je hold život.
 9. Ahoj Pežoťáci Předem se omlouvám,že reaguju na Vaše příspěvky až dnes,ale nastala situace,že kdybych to tu popsal už v pátek,tak by to tady musel cenzor celý vypípat jak jsem vytočenej.Dnes to nebude moc hezkej příspěvek,ale zkusím to vzít popořádku. @pavelu96 Nejsmutnější je to úplně všechno @radim.1008 Ano už to mám rok.Letí to jak blázen.A ano byl jsem v Mýtě. @Jarin011 Možná bych to ještě přehodnotil A teď ta smutná zpráva. Jak už jsem psal,byl jsem na první garanční prohlídce.Jelikož jsem jel do servisu,kde jsem ještě nikdy nebyl a tudíž jsem nevěděl co od toho můžu očekávat,nechal jsem si pro jistotu ještě před servisem označit a nafotit olejový filtr.Prostě jsme ho v jednom místě poškrábaly šroubovákem a novej olej snad poznám ne.Pak proběhla již zmíněná garančka,kde Vás samozřejmě z "bezpečnostních důvodů" k autu nepustěj,tak jsem pokoukal okolní obchody,pak vyzvedl auto,zaplatil nekřesťanský peníze za fakturu a frčel domů.Odpoledne když přišel brácha,tak jsme šli ze srandy zkontrolovat ten filtr a od té doby mám tlak asi jak papiňák.Nevěřícně na to čumíme,ale ten filtr není vyměněnej.Kouknu na olej a černej stejně jak před servisem.A to jsem na něm ujel jen 50 km.Nechal jsem tedy zkouknout ještě ten pylovej filtr a světe div se,byl kupodivu asi vyměněnej,ale zůsobem,že absolutně neplnil svou funkci. Proběhl tedy telefonát do servisu,kde jsem byl s úsměvem ujištěn,že servis proběhl tak jak měl,materiál ze skladu že byl vydán,technik že je spolehlivej a pracuje tam už dvacet let a bla bla bla.Jo a olejovej filtr,že může bejt poškrábanej od toho jak se utahuje,a olej že prej bude vždycky černej. Je jasný,že se nikdo nepřizná,ale od autorizáku bych takovouhle prasárnu nečekal.Takže buď neměl servisák svůj den,nebo v tom jede celá firma. No a aby toho nebylo málo,tak jsem zkouknul v telefonu trasy jízd a taky slušný překvapení.Zkušební jízda vedla ze servisu k cca 2km vzálené prodejně autodílů a za cca 4 minuty zase zpátky. Sice sem postiženej,ale ne na hlavu,takže jsem jim poslal e-mail i s fotkama a čekám na jejich vyjádření.Doufám,že mě do tý doby neklepne. Tady ještě přihodím pár fotek.Sice nejsou moc kvalitní ale myslím,že z nich je zcela jasné o co jde,a že se jedná o originální olejový filtr a jeho poškrábání,natočení a znečištění,je naprosto identické,jak před,tak po servisu.Takže asi tak. Ufff.Jdu si dát další cígo na uklidnění. Olej po ujetí 50 km,olej. filtr před a po servisu,a pylovej filtr.
×
×
 • Create New...