Jump to content

Driver

Člen klubu
 • Content Count

  3,874
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Driver

 • ID člena
  301
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Praha 9
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  driver306@seznam.cz
 • Webová stránka
  http://peugeot604.sweb.cz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Driver

  IT správa

  Je tady někdo kdo se zabývá IT správou, konkrétně sítě, servery a jejich správa atd.? Řešíme ve firmě obnovu serverů a mám pár dotazů, které bych potřeboval zodpovědět. Máme sice ještě na správu externistu, ale není mi schopen na vše odpovědět. Případná další spolupráce (oficiální) není vyloučená Dotazy bych asi poslal na email. Díky.
 2. Pokud se nechceš starat o prodej, přepis a chceš se toho zbavit rychle tak to udělej přes bazar. Klidně přes Auto Esa. Samozřejmě nemůžeš počítat s částkou jako při soukr. prodeji, ale tak to je jasný, jsou to obchodníci, ne armáda spásy. Přes Esu jsme dávali na výkup dvě auta a vždy v pohodě. Jenom si pohlídat ten administrativní poplatek za přepis atd. jak tu někdo zmiňoval, dá se s nimi domluvit, že ho nebudou požadovat.
 3. Driver

  Mini PC pro TV

  Já mám s těmito zařízeními zkušenost, že mají slabý příjem wifi signálu (i když mají anténku). Pokud nemáš router pokud možno hned vedle tv tak je to s příjmem signálu hodně špatné a pro sledování streamu nepoužitelné. Nakonec jsem pořídil krabičku s připojením LAN. Leží mi sice u televize krabička, ale šlape to bez problémů - provozuji na tom Kodi. (Tesla Mediabox QX8) A nakonec jsem to ani nekupoval na Ali ale na českém eshopu, bylo to jen o pár stovek dražší a mám záruku.
 4. Aha tak to je nějaká novinka, pokud si dobře pamatuji tak tam neobjednávali, možná na emise, ale na ty jezdím jinam. Nicméně já tam jezdím pokaždé ráno na otvíračku, letos jsem tam byl již 4x a vždy jsem cca za hodinu odjížděl.
 5. Driver

  Vykrádání auta

  Tomuhle těžko zabráníš pokud ti auto stojí takhle na sídlišti. A pokud ho náhodou chytí tak to bude nějaká smažka na který si stejně nic nevezmeš a za tři dny bude zase venku a udělá to znovu. To je bohužel zkušenost sice ne z vykrádáním auta, ale kamarádovi trafiky. Asi parkovat jinde a pokud je to nějaké "hodnotnější" auto tak ho pojistit proti vandalizmu, aby se z toho kryli škody.
 6. Jo zvlášť když ještě zdůrazníš, že je to auto po babičce, která s tím jezdila jenom v neděli do kostela, to budeš rovnou za potenciálního podvodníka
 7. Nevím zda se přihlašuješ na nb do domény na lokální účet. Pokud by jsi se přihlásil lokálním účtem tak by jsi se teoreticky měl dostat ven v pohodě. Např. přes Hirens boot se dá nabootovat počítač z flashky a přes utilitu, kterou obsahuje se dají resetovat hesla na lokálních účtech. Ale to už by jsi se v tom vrtal dost do hloubky
 8. Driver

  Čelní sklo

  To není tak jednoznačné, záleží na celém případu, zda jsou svědkové, zda to vyšetřuje policie atd.
 9. Nevím jestli jsem to tu už nepsal, ale ten problém co tu popisuješ jsem měl u 406ky s LPG také. Provoz na LPG v pohodě, na benzín problém. Vyměnil jsem na zkoušku spoustu věcí, ale nic nepomohlo. Nakonec se přišlo na to, že je to tím, že řídící jednotka LPG ovlivňuje fungování benzínové jednotky. Postupem času jak se "opotřebovali" LPG vstřiky tak LPG jednotka si upravovala nějaké hodnoty, aby motor fungoval pořád stejně, jenomže tyto hodnoty už bylo "mimo" pro benzínovou jednotku. Takže výsledkem bylo, že na benzín to po startu chcípalo, někdy se motor dusil a lítali otáčky. Vždy po odpojení baterky a vymazání hodnot v ben.jednotce jelo auto v pohodě do té doby než jsem začal opět jezdit na plyn, to se to postupně opět dostalo do stejného stavu. Nakonec když se "seřídila" plyn.jednotka tak to bylo zase x tisíc km v pohodě. Když se po nějakém nájezdu zase začal objevovat tento problém tak jsem to opět nechat seřídit a zase to jezdilo bez problémů. Po druhém seřízení mi už ale řekli, že korekce na vstřiky jsou tam na mezní hodnotě a víc s tím už udělat nepůjde bez výměny vstřiků. Když jsem auto prodával tak na nich bylo najeto cca 80 tis. km. Nevím zda jsi prověřoval i tuto možnost, že problém bude paradoxně v LPG i když to na něj jezdí v pohodě.
 10. Ve firmě prodáváme Citroen Berlingo 1.6 HDi 55 kW, r.v. 2007, stav tacho. 199 022 km, dovoz DE, zde v ČR jeden majitel, je to základní výbava, 2x airbag. 4x kola, 1x volant, na autě jsou zimní pneu + letní v kufru. Nějaké škrábance z provozu se na laku najdou. Auto jezdí, svítí, troubí, je potřeba udělat spojka. Kdo shání pracovní auto tak tohle je ideální. TK do 07/2020. Cena: 35 000,- Tel. 602 557 372
 11. Řekl bych, že tam má přilepené v sáčku šrouby, aby je neztratil
 12. Navíc se nemusí přihlašovat k wifi, ale může jet přes data v telefonu.
 13. To je fakt vtipný, když někdo naboří vrata u autoservisu. Asi nedočkavý zákazník Doufám, že si to u vás nechala alespoň opravit...
 14. Ta webová stránka na přihlášení k netu je nastavená (alespoň co jsem viděl) na routeru ke kterému jsi připojený v tom hotelu takže se nepřihlašuješ "ven". A problém je, že nemáš login a heslo na to přihlášení?
 15. To co jsi napsal určitě musí stačit. Tam je vše dostatečně popsáno. Jednou jsem měl i plnou moc úplně obecnou a když se to úřednici nelíbilo tak jsem tam před ní dopsal rukou k čemu se to vztahuje a byl klid.
×
×
 • Create New...