Jump to content

Driver

Člen klubu
 • Content Count

  3,859
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Driver

 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Praha 9
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  driver306@seznam.cz
 • Webová stránka
  http://peugeot604.sweb.cz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ještě bych udělal to, že pokud kupec nebude mít čas (nebo to bude v zavírací době) s tebou jít na registr tak bych se s ním domluvil, že si nechám velký TP a dostane ho až při přepisu na registru. Protože když by dotyčný už k přepisu nepřišel tak budeš mít alespoň TP a s tím se dá už něco dělat (třeba kopie ORV).
 2. Driver

  Skok z 806 na 5008

  Kolik to má na kouli?
 3. Ještě jsem v garáži našel 13 ks šroubů, myslím, že je mám ještě z 306ky na plecháče. Cena: 100,- 602 557 372
 4. No ono nemusí platit ani jedno. U 406 tam nebylo ani označení a ani nebyl vidět. Navíc byl jenom na jedné zadní sedačce.
 5. Podobný názor jsem četl na jiném auto foru od profesionálního hasiče....hasící sprej úplně k ničemu, větší HP 1-2kg jen pro dobrý pocit, jak se požár v autě nepodchytí do půl minuty tak je pozdě....a že sám ho ani v autě nevozí - co má shořet to stejně shoří Ale já ho v autě mám, takže mám dobrý pocit
 6. No hlavně jsou tam značky zákaz vjezdu a zábrany. Stačilo to objet, ujet 100m a nemusel řešit betonový pneumatiky. Fakt trubec...a dobře mu tak
 7. No a co by jsi říkal na to kdyby se stal opak? Kdysi bráchovi ukradli starého bavoráka a když jsme ho našli druhý den odstaveného u krajnice o pár km dál, tak v něm bylo namontované autorádio a něco jako "subwoofer" (ani jedno tam předtím brácha neměl) Potom mi to rádio ještě chvíli sloužilo ve Fáčku.
 8. Driver

  wifi modul HP

  Díky za nabídku. Já jsem v práci vyhrabal z jednoho vraku modul Realtek, je to také jenom wifi. Podle popisu na webu HP tam má pasovat tak ho potom vyzkouším. Ještě jsem si hrál s ovladači a zatím to funguje, ale musím to nechat pořádně otestovat. Kdyby mi potom ten Realtek nefungoval tak bych se ozval.
 9. Zbyl mi tady original střešní nosič na P406 sedan.
 10. Jestli se nepletu tak tvrdší/ s větší nosností byli z Partnera?
 11. Driver

  wifi modul HP

  Je to router od UPC, model nevím. Jenže jak jsem psal tak jsem to zkoušel ještě na jiném routeru a na hotspotu na mobilu. Vše se stejným výsledkem.
 12. Driver

  wifi modul HP

  No to ještě zkusím. Jinak s ovladači jsem si hrál také, dával jsem tam i ovladače přímo od výrobce čipu wifi modulu, ale nepomohlo. Starší ovladač mě nenapadlo vyzkoušet, mohl se tam v rámci aktualizací stáhnout novější se kterým začali problémy.
 13. Zkus se jich zeptat.... Pokud po tom policajt půjde tak ho nezajímá jak mu to vysvětlíš, ale co je napsáno v papírech.
 14. Driver

  wifi modul HP

  Díky za snahu. No zatím jsem vyhrabal z jednoho vraku ještě modul Realtek, který by tam měl pasovat také, akorát je to jenom wifi bez BT. Nicméně, alespoň uvidím zda se tím vyřeší problém.
×
×
 • Create New...