Jump to content

Driver

Člen klubu
 • Content count

  3,763
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Driver

 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Praha 9
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  driver306@seznam.cz
 • Webová stránka
  http://peugeot604.sweb.cz
 1. Fotím,Fotíš, Fotíme

  vendelinek: nemáš víc fotek toho erka? Zajímalo by mě, jak má řešený to zapojení přívěsu na tažný, když přívěs má jen jedno kolo
 2. Neznámý hmyzák

  Ty máš teda starosti....
 3. Zabezpečení domu

  Pojištění tě taky nezachrání, pokud se v tom neorientuješ, tak tě odrbe pojišťovna. Protože když ti vykradou byt tak ti pojišťovna nikdy neuhradí škodu v pořizovacích cenách, ale např. elektroniku třeba Allianz hradil v plné ceně jen do 1 roku stáří a poté už krátil plnění a po 4 letech za notebook dávali prd. Takhle jsme to měli před pár roky ve firmě než jsme přešli jinam. A hlavně pokud budeš mít papundeklový dveře a obyčejnou fabku za dvě stovky tak ti pojišťovna oznámí, že jsi nedostatečně zabezpečil majetek a budou krátit plnění Nejlepší je, pokud chceš např. pojištění proti krádeži tak si nechat projít to místo pojištění od pojišťováka dané pojišťovny a on ti řekne co ti pojistí, na kolik a co případně jakým způsobem zabezpečit. U bytu to asi není nutný pokud máš trochu rozumu a koupíš si pořádný zámek na dveře, ale třeba u domu se zahradou a s nějakými přístavky už se to vyplatí. A jak píše Pe.tr, na některý případy je ti pojištění na prd...
 4. Koupit nebo nekoupi? 607 HDi

  No oproti Thalii více místa a také více peněz za údržbu a opravy...aby jsi z toho nebyl nešťastný ty. I když ho koupíš za málo peněz tak se ti může stát, že budeš pořád něco řešit a jezdit busem
 5. Zabezpečení domu

  Určitě zkombinuj pořádnou "petlici" s elektronikou. Již zmiňovaný Jablotron nebo jsou i jiné ověřené systémy (např. Paradox). K Jablotronu nabízeli i napojení na PCO myslím, že na půl roku zdarma a potom jsi si mohl platit nějakou službu z jejich ceníku. Myslím, že tam je i prodloužená záruka na systém. Tyhle systémy můžeš i postupně rozšiřovat (požární čidla, kamery apod.), umožňují ovládání přes počítač nebo telefon. Jak zmiňoval Péťa tak pokud máš možnost tak natáhni dráty. Vyhni se levným systémům za pár tisíc, ty jsou k ničemu.
 6. Je tu nějaký stavař?

  Nebo si najít práci, kde tě nebudou pořád nasírat a nemusel tam potom bušit pěstí do zdi Jinak klasický sádroš už bych si taky do bytu nedal, když už tak desky od Fermacellu nebo Habito od Rigipsu. Ale spíš to první.
 7. Peugeot 208 1,2 puretech malo oleje

  Já bych taky dolil a pokud to nepomůže tak nechal zkontrolovat čidlo. Nehledal bych hned ze začátku něco složitějšího. Stejnou věc jsem řešil u firemního Golfa, začal hlásit málo oleje i po dolití. Muselo se vyměnit čidlo a bylo to ok.
 8. Kamera do auta

  Dobrý tipy...cenově by mě vyhovovala ta Mini0801. Ta poslední verze je FHD, místo baterky má kondenzátor a má i sympatický tvar, že není za sklem tolik vidět jako ty "placky".
 9. Kamera do auta

  Proto se ptám zda má někdo ověřenou sračku oddie: ty máš tento typ? ODKAZ
 10. Kamera do auta

  No já jsem tu kameru otevřel náhodou právě, abych se podíval jaká je tam baterie a zda bych jí případně mohl vyměnit. Jenže vzhledem k ceně a stáří kamery nemá cenu baterii řešit, proto jsem si objednal tu novou levnou "fullhd" No nečekal jsem zázraky....a ty se opravdu nekonaly Jinak bych rád sehnal něco do cca 40$, když to nechávám v autě tak tam nechci kupovat nic za tisíce. Jde mi hlavně o slušný záznam FHD min 25 f/s, bez nějaké šílené komprese. Proto ani nepotřebuji, aby to mělo GPS.
 11. Kamera do auta

  Tady je na ukázku jak vypadá baterka z kamery, kterou jsem vozil pár roků v autě za oknem (nevyndaval jsem jí). Se divím, že ještě neexplodovala . A nemáte někdo tip na vyzkoušenou, levnější kameru FullHD, bez GPS třeba na Aliexpress apod.? Teď jsem si tam jednu objednal, ale po vyzkoušení jsem zjistil, že ač se mě výrobce snaží přesvědčit nápisy na kameře i krabici, že kamera je FullHD, dokonce v menu lze nastavit kvalitu FHD tak kamera nahrává pouze v HD.
 12. Sharpers - 406 break 2.2i

  Jak jsem na to přišel? Vypočítal nebo si to můžeš hodit třeba tady do připravené kalkulačky: http://www.neptun-harfa.cz/Kalkulator-navratnosti/3171.html Uvedu to na konkrétním případě, moje auto. Přestavba stála 25 tis., spotřeba na LPG je cca o litr vyšší jak uvádí oddie, u mě převážná jízda po městě to dělá 10 litrů. Ceny v tabulce. Úsporu si samozřejmě můžeš počítat až poté, co se ti splatí přestavba. Ta doba je v kalkulačce samozřejmě plus mínus měsíc, protože ceny se během roku mění. Jinak právě, že čím víc najedeš tak tím rychleji to máš zpátky.
 13. Sharpers - 406 break 2.2i

  Ono při nájezdu 15 tis.km ročně by jsi si za tu roční úsporu v LPG mohl koupit sandály za cca 20 000,-
 14. Sharpers - 406 break 2.2i

  U tohoto motoru se ti investice do LPG vrátí brzy, pokud najedeš nějakých 15 tis. km ročně tak to máš za rok a kousek zpátky.
 15. motorová pila výběr

  Joooo stihl....
×