Jump to content

kovy_s

User
 • Content Count

  1,010
 • Joined

4 Followers

About kovy_s

 • ID člena
  43953
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 11/01/1994

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Luka nad Jihlavou
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kovy_s

  2.0 hdi, 79kw, RHS

  hlavně si u toho auta, co chceš kupovat zkontroluj prahy, dlouho hledám 406, která bude z hlediska karoserie opravdu zdravá, ale 90% těch aut už má načaté prahy a dost často i díru, to máš dalších 10 000,- za vyvaření. Co se týče ježdění do Rakouska, tak v tom nevidím problém, když koupí zachovalý kousek, což bych samozřejmě od auta za 13tisíc úplně neočekával. Koukej se po těch RHY nebo RHZ, vyhneš se, tak problému s FAPem a případnou STK i když jak se zde píše, to auto když má v pořádku vstřiky, tak projde na emisích i bez FAPu. Docela slušně vypadá tohle : https://auto.bazos.cz/inzerat/115884748/peugeot-406-20-hdi-80kw-bez-koroze.php Ten kufr nevím zdali je promáčklý nebo je tam odraz toho auta, ale to je samozřejmě opravitelné, ale už jsem viděl pár 406, kde bylo napsáno bez koroze a pak v tom prahu tak díra byla
 2. kovy_s

  2.0 hdi, 79kw, RHS

  Já měl 406 z roku 2003 s tímto motorem a neměl jsem problém, ale samozřejmě tam bylo fap off a později pro jistotu EGR off. Je to cca 3 roky zpět, dneska je kolem toho velké haló atd.. Každopádně pokud to auto filtr mít bude a bude funkční, tak nevidím problém, dneska se ty filtry dají už sehnat za pár peněz, horší by to bylo, kdyby to bylo vykuchaný celý. Motor je v podstatě stejný jako suprový RHZ 80KW, jenom to má pár blbostí jako je to ten FAP..
 3. Ahoj, firma MM je matkou firmy Automotive Lighting. Takže z tohoto hlediska je to v pořádku. Sídlí tady u nás v Jihlavě. Co se týče zabalení světel, je to nepříjmné, ale stává se to. Dle mého názoru jsi měl reklamovat obě světla. Nějáké lepení atd mi přijde špatně, protože v případě reklamace ti napíšou, že do světla bylo neodborně zasaženo a je konec. Navíc když už jsi tam to jedno světlo posílal a platil 200Kč... Jinak světla vypadají pěkně.
 4. Ahoj, nejprve zajeď k někomu, kdo ti to napíchne na origo diagnostiku, aby jsi věděl, co je špatně. Pokud se zjistí, že je vadný FAP tak určitě výměna, nevyplatí se ti dělat FAP off atd, při možnosti, že pak neprojdeš na STK. Ten filtr už dneska nestojí tolik. Co máš přesně za motor ?
 5. Tak jsem sehnal 14" Borbety, chystám se za 14dní na Slovinsko a R15 nemám ve velkém TP, pneu z roku 2017 super. Ovšem problém je, že lepená závažíčka štrejchají o třmen, neupadlo žádné, ale tře se to o sebe. Předpokládám, že když s tím budu chvilku jezdit, že to zmizí nebo bych mohl trošku obrousit ten třmen nebo se ta závažíčka dají nelepit jinam? Díky za rady.
 6. Chci poděkovat @ChouLu za : kámošova 307 - montáž USB převodníku pro RT3 + montáž parkovacích senzorů kámošova xantie - montáž dálkového centrálu moje berlingo - montáž parkovacích senzorů, oprava nefunkční sahary mamky berlingo - montáž parkovacích senzorů Kupodivu všechna auta stále jezdí i po zásahu a montované věci fungují... Děkuji moc ! :)))
 7. No za zeptání nic nedáš, ale aby to zase nestálo nesmysl, zjisti zdali to udělají a za kolik, možná by tě vyšlo levněji se domluvit s @ChouLu a dojet za ním.
 8. kdoví zdali to napíchl a co měl za diag...
 9. jak tu již bylo zmíněno, nepřibržďují ti kola? Zvedni to na hever a zkus, zdali lze lehce točit koly. Jinak souhlasím s ChouLu, není řešení měnit, co ti kdo poradí, když bych ti napsal teď vyměň krokáč, tak ho taky vyměníš ? Ne... Nevím kolik může stát diagnostika 500Kč ? Ušetří ti spoustu času a peněz...
 10. BSI na RHS případně mám.
 11. následně provedena geometrie co myslíte? Je to ok ?
 12. tak menší update... proběhla výměna čepů čepů řízení stabilizačních tyček gufero na převodovce výměna oleje výměna vzduchového a kabinového filtru
 13. kovy_s

  Pug 406 sahara

  pokud budou relé zoxidované tak určitě vyměnit.
 14. šedivé za 1500-2000 spíš neprodáš.. Já jsem měl krásné šedé elektrické vyhřívané neprosezené s loketkama a byl jsem hodně rád, že jsem je prodal za 1200Kč..
×
×
 • Create New...