Jump to content

Dadadavid

Uživatel
 • Content Count

  1,772
 • Joined

 • Last visited

About Dadadavid

 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 09/24/1991

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Město
  Nový Bydžov
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj,předem se omlouvám, že sem cpu audi a6, je to sedan 1999 s pohonem předních kol,to co je na obrázku, je geometrie moji zadní nápravy, nejde tam nic nastavit, myslíte, že je ohnuta náprava, nebo že by stačilo jen vyměnit 12 let staré tlumiče? Nikde se mi nedostalo kloudné odpovědi.. Proto píši sem.Hlavní problém je,že se mi sjíždí vnitřní okraje pneumatik.
 2. Oldo,děkuji za postřeh, ale abych nemlžil,tak se vyjádřím ještě schopneji... Chci to pouze pro vlastní potřebu...mám dima skodovku,na ty se naučím lakovat a na svoji audi pak opravím lak a občas něco změním,třeba černou střechu na bílou perleť atp...
 3. Vyfoť,moc mi tím pomůžeš,nějak začít musím přece :-)
 4. Zdarec, chci doporučit, co vše budu potřebovat, hlavně co nejlevněji má domácí lakovnu... Prostě striknout občas dveře,kapotu,práh atd... Jaký kompresor bude stačit, jaká pistole je nejvhodnější atp. Nechci nic na profi úrovni, budu to lakovat v kůlně či sklepě..
 5. Nene ,pc jsem mel i v jiném městě,v různých časech a v různých dnech a nic...
 6. Zdravíčko,už jednou jsem to tu řešil,ale nevyřešil...Na Befun.cz mám předplacený účet,jsou tam fajn filmy,ale cokoliv si pustim ať už sd a obzvláště v HD kvalitě,tak se skoro občas nepozorovatelně trhají...ale ne vždy,když je záběr na něco zblízka,tak se to netrhá,ale když je záběr rozlehlé krajiny například,nebo když kamera zoomuje,tak se to dost nepříjemně trhá,poštím to přes tv od Samsungu 1920x1080 s frekvencí 60hz myslím...ale cokoliv v hd si pustím normálně na disku či dvd,tak se to netrhá,jen přes net,a víc se to seká třeba v google chrome než ve firefoxu...a net,ten mám hodně rychlej...na tom befun je přehrávač jw player...jo a seká se to i s i bez hw akcelerace...nějaké nápady,nebo to prostě na netu nelze přehrát bez tohoto nežádoucího efektu??
 7. Jedna z Votvíráku,mobilem Jinak zdravim,nelekejte se mého zjevení )
 8. Ahoj,no makám 12ky u lisu jako seřizovač,tak čas není..do toho se učím optimalizaci SEO,protože si neumím představit dělat celý život u lisu..A kapela,na tu čas nebyl,tak se věnuju výrobě hudby sám...na bandzone mám profil,ale to vše tam je nahrávaný mikrofonem za 50kč a do toho mi zpěv zase tak moc nejde,proto potřebuju prográmek,kterej mi trochu pomůže,protože rád vymýšlím různé texty a nebo přezpívávám známé písničky...třeba písničku Summer dance 2013 jsem složil jak text tak i vytvořil celou instrumentálku koukni sám,ale rovnou říkám,že zpěv je na prd,víc mi sedí výroba hudby,bicí,kytara,klávesy,ale zpěv,ten moc ne ) http://bandzone.cz/djsimir no a jinak kluci z kapely to dotáhli už daleko,koukni http://bandzone.cz/pentaver Jinak slečna,co se mnou žila 6 let,tak mě opustila kvůli jinému... no,asi to poznal každý...je to už 4 měsíce a mě to bolí jak kdyby to bylo včera,tak jsem z toho tak trochu na dně,nejím,mám 54kg...tím si projde každý bych řekl.. [upravil dne 23/9/13 13:15 od Dadadavid]
 9. Ahojda,doporučí někdo program vhodný pro nahrávání zpěvu a vložení do instrumentálky s tím,aby bylo tony,hlasitost atd možné co nejlépe sladit? Něco jako je pro Apple Garageband..Mám FL Studio,Magix music maker,adobe audition,ale pořád nemůžu přijít na to pravé.Díky za rady.Mikrofon mám přes usb Samson profi studiový.
 10. Ahojda,moc prosím,jestli lze zjistit nějakou historii této 406ky VF38BRHZE80831187
 11. Vůbec to nejde..ani roztáhnout..fakt nechápu..blbá výměna filtru.. :/ povolil jsem trubičky a nafta nevytejká...přitom k čerpadlu nevede jediná bublinka jen k filtru jo..
 12. Ahoj,nevím si rady,vyměnil jsem pal. filtr,ale nejde mi to pořád nastartovat...naplnil jsem ho naftou,ten šroubek nahoře povolil dokud ezmizely bublinky,pak ten na čerpadle a mačkal jsem taky dokud bublinky nezmizely... a pak zkouším nastartovat a nic :/ Poradí prosím někdo?
 13. Disk mám asi rok a je to tento http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514000000000019N5 ... jinak jsem naformátoval ..hezky dlouze počkal,znovu nainstaloval widle a stále stejný..takže asi opravdu ta grafika....
×
×
 • Create New...