Jump to content

kurka

Člen klubu
 • Content Count

  314
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kurka

 • ID člena
  24387
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Lhotka
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Jsem v deprézi,ale lepší se to.......

Recent Profile Visitors

1,434 profile views
 1. kurka

  Stříkání dutin

  Ruststop je ůdajně kanadský patent(U nás ho stříká nejaký Hoffmann ze Starého Města u F-M),ale podruhé jsem nástřik podvozku řeši Resistinem Car míchaným s Konkorem 500 a dutiny jsem ošetřil Resistinem Ml vespreji.Pokud nepočítám práci tak to vyšlo na polovinu a mám z toho lepší pocit.
 2. kurka

  Stříkání dutin

  Před 10-ti lety jsem si ho nechal aplikovat na Mondeo.Jeden den jsem ho přistavil a druhý den bylo hotovo(musel jsem čekat na teplé letní počasí aby byl ůčinek co nejlepší).Na dutiny asi dobrý,ale na podvozku nic moc-za rok jsem měl dojem že velká část nástřiku je fuč.Jo a taky jsem jezdil se stále připraveným hadrem protože z nástřiku dutin dlouho unikal ten sajrajt a když jsem na to zapoměl,tak jsem měl kalhoty jako prase.Jestli to mělo nějaký význam to nevím protože pak šlo do světa...
 3. Možná slil zbytek starého oleje z vany do toho vyjetého a nevšiml si.....
 4. V autorizovaném servisu Peugeot Svoboda jsem před 2 lety platil 2600 Kč.Samozřejmě si naůčtují diagnostiku(720),proměření el.obvodu(300)čidlo(1045) obtížné vymontování čidla(590).Po roce mi blblo další čidlo a ejhle u Chodury v neautoriz. servisu jsem platil poze 300 za dia a vyčistění konektoru čidla.
 5. kurka

  Spotreba

  Stejný motor,stejné auto-zima-6,1-léto-5,8 l/100 km
 6. Mám stejný motor i rok výroby a před 5ti léty mi signalizaci v Pservisu vypli..Takže to jde!
 7. kurka

  Fap-emise

  Můžeš tu cenu trochu rozvést?Co vše ti vyměnili,či vyzkoušeli za tu sumu?
 8. kurka

  Fap-emise

  Já sice taky nejsem ůplný kloboučník,ale jezdím více-méně do 2500 ot.Chce to využívat celý rozsah otáček a před měřením jet klidně pár km nad 4000 ot-motor je na to stavěný a neublížíš mu.Jinak při 173 000 km byl u mně doplněn Eloys a koncovka je taky černá.Teď mám najeto 224 000 km(Fap původní-neprasklý a regeneruje co 430 km) a jak píše RichVa občas při plném kotli taky zakouří...Samozřejmě vím že mně čeká v budoucnu výměna Fapu,ale budu to řešit až to přijde.Mám ale pocit že český člověk zase najde nějakou uličku jak odrbat měření emisí .
 9. kurka

  Fap-emise

  Když jsem byl vloni na emisích tak mi na první pokus naměřili 1,39 kouřivost(214 tkm,původní Fap).S každým dalším pokusem to bylo lepší a lepší....Až na šestý pokus tůrování motoru spadla kouřivost na 0.49 což je uspokojilo.Jak píše Agrafik byl jsem poučen o vhodnosti občas vytáčet motor přes 4000 ot a nejezdit jen na spotřebu....Je ale pravda že auto nekouřilo.
 10. Jedině mi vychází po levé straně Štrb.plesa po červené pak po modré a pak po žluté na Predné Solisko-krásné výhledy(cca 5 km)-(převýšení cca 700 m) a zpět po modré vyjdete opět na Š.plesu-nebo projít Š.plesem na lanovku na Chatu pod soliskem a sejít opět po modré do Š.p.Od lanovky na Chatě pod soliskem je cca 40 min výstup na vrcholek Predného soliska.Nebo ze Š.p. na Popradské pleso-převýšení cca 200 m po červené cca 4 km a pak kdo si troufá asi 50 min na Ostrvu a zpět na Popr. pleso a pak cca 4 km po cestě na zastávku električky Popr. pleso a jednu zastávku zpět na Štrb.pleso.Jídlo je dobré nechat až na žel. st. Šrb. pleso-když vyjdeš ze stanice je v suterénu rest.Lenka -menu 4.70 Eu,pivo 1.30 Eu.Mimo menu mají polévky 1.60 Eu(gul.drš.hov) a hotovky cca 6 Eu.Vaří do 17:30 hodPod 8 Eu se jinde na Š. p. nenajíte.Aktuální data z 28.9.2018
 11. Je to sice na 2.0 Hdi ale princip je stejný.
×
×
 • Create New...