Přejít na obsah

MP

Uživatel
 • Počet příspěvků

  73
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli MP

 • ID člena 34755
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 21.5.1972

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Čechočovice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

608 zobrazení profilu
 1. MP

  Tažné zařízení

  Tak jsem taky nechal hodit na bus kouli . Včetně montáže , zápisu , typový elektroinstalace s chytrou ŘJ za šest a půl .
 2. Dle VIN je to jak ti psali . Teplotu a množství snímá váha vzduchu 1920AG ( např. zde https://www.citroeny.eu/privod-vzduchu-preplnovani-a-egr-49/vaha-vzduchu-original-pro-motory-citroen-20hdi-a-22hdi-v-modelech-c5-a-c8-1920ag.html ... nehledal jsem nejlevnější ) Tady ta váha vzduchu má 5 pinů na konektoru . Na těch motorech kde je ten samostanej snímač teploty vzduchu je váha vzduchu se čtyřma pinama .
 3. Teď jsem koukal a to co jsi dával na obrázku to fakt u tvýho motoru asi nebude a bude ten snímač teploty součástí váhy vzduchu . A na motorech kde to z tvýho obrázku je tak je : ( kdyžtak sem hoď VINko )
 4. MP

  Spotřeba

  No právě že 807 nepoužívám na krátký trasy . Nejkratší je cesta do práce a to je 35 km . Na takový courání a do města si beru radši motokáru (benzínový Saxo 1.1) A když jedu z jednoho konce republiky na druhej - od Český Lípy po Třebíč - po 38 , tak pokud to jde jezdím přes noc . Zatím to jde . Nesnáším když mě zdržují kamiony , auta v protisměru neumožňují předjetí , a když vyjedu třeba v 23 hodin , tak na silnicích prázdno , nikde nikdo , kamioňáci chrápou v kamionech odstavených u silnice , hodím tempomat a přes některý obce ho jen vypnu a ani nebrzdím ... Pak se to dostane pod šest jak nic . Když jedu někde přes den , a ještě třeba s kolama na boudě tak je to tak 6,5 - 6,7 . Dálnice to samý .
 5. MP

  Spotřeba

  Noční jízdy po 38 mezi severníma Čechama a Vysočinou . Tempomat na 96 , a pak pár kousků courání po městě , takže průměr spadne .
 6. MP

  Akumulator

  Já tam měl z výroby tuto :https://www.citroeny.eu/autobaterie/autobaterie-original-citroen-l3-800-75ah-800a-5600tc-peugeot-75ah800a-74ah800a.html dle service boxu číslo dílu u Peugeotu 5600TC . V service boxu je jako možná náhrada psáno i 77 Ah / 780 A a taky 70 Ah / 640 A Hodiny nastavuju přes menu PC . Minuty si to upravuje podle časů ze signálu GPS , měním jen hodiny do plusu mínusu podle aktuálního zimnoletního času.
 7. MP

  svítivost světel 807

  Tak se první NB Laser rozloučila . Ani ne po roce . Sice najeto 25 000 km , díky tomu že mám DRL , tak jestli svítili na 15 000 km , tak je to moc . V jednom kamenným obchodě s autodílM jsem narazil na https://www.aci.cz/img.asp?attid=756999 , tak jsem vzal VISION PRO 150 . Nedělám si iluze že vydrží dýl než OSRAM , ale cena za pack dvou kusů byla nižší než třeba za jeden kus OSRAM NIGHT BREAKER v Kelly .
 8. MP

  Akumulator

  Uvidíme ... ale jak jsem psal o pár příspěvků vejš , tak v mé bejvalé C5 stále funguje VARTA Silver Dynamic , kterou jsem tam kupoval v létě 2010 . A v motorce , kterou mám čtyři roky a koupil jsem ji s VARTOU taky pořád funguje - i když klasická nalejvací , přes léto se vždycky elektrolit odpaří , tak vyndám špunty , doleju , nabiju a další rok jede dál
 9. MP

  Akumulator

  Sedm a půl roku .... tolik vydržela origo baterka z výroby . Předevčírem , po tejdnu stání , jsem nenastartoval , jen to cvakalo . Po "oživení" nabíječkou cca 8 hodin jsem nastartoval , po stání přes noc taky , ale vzhledem k blížící se zimě nemá cenu čekat až nenastartuju někdy po mrazivé noci . Takže jsem nevymejšlel jak ji prodloužit život a šel koupit Varta Silver Dynamic 77Ah , 780A .
 10. V sekci o modelu 5008 probírali aktualizaci map WipNav / RNEG , tak jsem to trochu pročetl a dnes si zaktualizoval na 2018-2 . No a taky je tam ten odkaz na ebay kde se dá pořídit SD s těma aktuálníma mapama.
 11. MP

  WIP NAv

  Tak nakonec jsem to zkusil , a překvapil sám sebe . Tady ty mapy jsem taky našel , stáhnul , hodil na SD kartu , tu foukl do rádia a světe div se , ono to funguje . Zkoušel jsem se projet jen tady kousek pár kiláků ale zdá se to bez závad . Teď ještě trochu poladit to nastavení , mám to v angličtině , tak si některý volby ujasnit a bude to cajk . Tak díky všem za všechny příspěvky zde , dost jsem se inspiroval .
 12. MP

  WIP NAv

  Celý jsem to tady pročetl , protože ve vláknu o 807 toho k navi RNEG-WIP Nav moc není , tak jsem se nejvíc dozvěděl tady . Na takový věci jako něco stahovat a instalovat jsu celkem lama , tak by pro mě bylo nejjednodušší kopuit tu SD z odkazu na ebay . Chci se zeptat - pak jen přehodím SD v radiu a bude mě to valit s novejma mapama ? Jinak soft mám R29.01 . A ještě by mě zajímalo jak se dostanu na tu displeji na tu obrazovku co je na fotce v odkazu , jak je tam zobrazená ta verze mapy . Dík
 13. Jak jsi dopadl ? Co jsi zjistil ?
 14. Podle VIN jsem si našel v peugeot service boxu že tam je řemenice s OEM kódem 0515V6 ... viz. obrázek ode mě o kousek výše , a na cardo autodíly pak našel že tomu kódu odpovídá FB28525 .
×