Jump to content

MP

Uživatel
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

About MP

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Čechočovice
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. Akumulator

  Naprosto stejná zkušenost se Silverkou jako Dave . Kupoval jsem ji v 2010 do své tehdejší C5 2.0 HDi , a když jsem ji loni v na konci léta prodával pořád bez sebemenšího problému . A protože se s novým majitelem znám , věděl bych kdyby tuto zimu nezvládla ...
 2. Zrovna minulej tejden jsem psal jednomu chlapíkovi co dělá do autonavigací , jestli by zmáknul aktualizovat mapy do mojeho Peugeotu 807 / rok 2011 , tedy WIP Nav , asi to stejný co máš ty , tedy s mapama na SD kartě ... popsal mi v mailu nějakej postup , i odkaz na to kde by se měli dát sehnat mapy ( poslední verze ) , v rychlosti jsem na to koukl , ale neměl jsem čas se tím víc zabejvat , vrátím se k tomu po dovolený . Je to ale tak jak píše MJSytic , že se provede prvně aktualizace systému . Tuším že tam bylo o tom že i auto má bejt nastartovaný . Taky jsem zjištoval od jedné firmy to počeštění Peugeotu . Dostal jsem nabídku od Autacesky.cz na kompletní češtinu plus aktualizaci mapových podkladů . No nevím jestli jsem ochoten tu cenu akceptovat .
 3. Díky chlapy . Kouknu na to a zkusím to. Až vytopím po jízdě auto . Jinak , já mám se čtecíma lampičkama ( jak na foto od kavol ) ve všech třech řadách .
 4. Díky . Mám sice jiný světýlko - se čtecíma lampičkama , ale zkusím to na těch vyznačených místech . U mě to vypadalo že to má ty jazýčky na té kratší straně uprostřed . Někdo nějakou radu jak na ty LEDky ? z příspěvku výše
 5. Samozřejmě jsem to nedělal venku ve vymrzlým autě , ale zkusím tedy z obou stran tenkej šroubovák a vytlačit to . Mě právě nešlo ani jedno z těch třech ( nad druhou a třetí řadou ) , tak jsem myslel že tam bude nějakej fígl .
 6. Minulej tejden jsem si do parkovaček hodil místo těch celoskleněnejch W5W žárovek hodil LEDky . Na první pohled paráda , krásný bílý světlo místo toho žlutýho co je jak vychcaná díra do sněhu . Ale ... pak jsem si všiml že díky tomu mi svítí denní svícení nižší intenzitou a jakoby problikává . Když dám zpět celoskleněnou W5W tak pak denní svícení svítí normálně . Má to souvislost protože na denní svícení je přivedenej k jejich zhasnutí káblík od parkovaček , aby když se rozsvítěj parkovačky tak denní zhasli . Půjde to nějak vyřešit abych ty LEDky mohl v parkovačkách mít ? Mě napadá jedině ten "zhasínací" káblík k DRL napojit třeba ke koncovýmu světlu , ale to se mi nechce tahat přes celý auto , a někde vepředu bych ten správnej asi nenašel ... A ještě dotaz : jak otevřít to stropní osvětlení ? Jsem se snažil to sklíčko vyloupnout ale bránilo se , a nechtěl jsem použít větší sílu abych ho nerozlomil ...
 7. Kamera - kam ji umístit ?

  Tak tady to mě nenapadlo . Lepší než tahat káblík kolem celýho okna . Asi ji taky nakonec hodím za to zrcátko . Koukal jsem na to jen za jízdy , a přišlo mě že to okno je od stěračů očištěný až u spodní hrany zrcátka , že ta kamera bude muset bejt dost nízko .
 8. Máte někdo kameru v káře ? Na sledování a záznam provozu . Chci si nějakou pořídit ( to už mám vybráno ) , ale přemejšlím kam ji hodit . Chtěl jsem ji dát nahoru za zpětný zrcátko , aby "nebránila" ve výhledu . Ale tam to není stíraný stěračema , tak za deště to nebude zrovna echt . A když ji dám dolů , tak tam se mě to moc nelíbí , a hlavně bude v zorným poli , to by se nemuselo líbit ...
 9. Tempomat

  Já bych koukl na ty spínače u brzd. pedálu . Práce na pět minut . Když jsem koupil 807 tak mě taky nešel tempomat nastavit . Nepamatuju si jestli reagovala kontrolka ( ON/OFF u symbolu tempomatu ) . Stačilo se pak ohnout a podívat se na spínač u pedálu . Byl vyskočenej - ten co nerozsvěcuje brzd. světla , ale ten druhej - z toho otvoru kde je uloženej , a byl jako v rozepnutým stavu ( jako při sešlápnutým pedálu ) . Dal jsem ho zpět , poladil a tempomat funguje .
 10. Tak jsem to zkusil a nezměnilo se to . Měl jsem i rozdělanej panel s tlačítkama a vyčistil ho . Navíc mě občas zablblo i druhý zadní okno . Dlabu na to . Buď se to vzpamatuje nebo na to kouknu na jaře .
 11. Díky. Zkusím . ( Pe.Tr - tu gumu jsem čistil a prostrikaval , někde jsem tady četl jak jsi psal že jsi to tak dělal tchánovi )
 12. Můžete prosím napsat jak učíte okýnka ty dorazy? Prostudoval jsem to tady celý a těch návodů jsem našel víc . U Cé pětky jsem to dělal že jsem podržel tlačítko aby okno sjelo dolů a stále držel cca půl minuty . Pak vyjel okýnkem nahoru a zase stále držel tlačítko zvednutý . U 807 mě to takhle nejde , ani podle jinej zde uváděnejch možností . Dělá to jen u ZP okna . Otevřu ho, třeba i jen kousek , a když chcu zavřít , tak sjíždí dolů . Až ze spodní polohy ho teprve zavřu . Dělá to jak při ovládání z panelu na řidičových dveřích , tak při ovládání tlačítkem na sloupku u ZP dveřích , takže asi bych chybu nehledal v tlačítku na panelu ( i když k vyndání panelu a vyčištění těch kontaktů taky dojde ).
 13. svítivost světel 807

  Tak se mi nedávno dostali do ruk za akceptovatelnou cenu žárovky Osram Night Breaker Laser H7 . Kdysi když jsem předchozí generaci Night Breakerů používal v C5 tak mě nepřesvědčili svou životností a řekl jsem si že už nikdy . Dal jsem jim teď šanci a překvapili . Opravdu znatelnej rozdíl . Až takovej že odkládám na "někdy" rozborku světla a zkoužku vyčištění čoček .
 14. Disky Fiat-středová krytka Peugeot

  Vyloupni toho Fiata a za pár kaček kup někde Lvíčka .
 15. V pondělí když jsem to objevil a hned objednal , tak byla cenovka v Kelly ještě těch 182 ,- ... Po třech dnech o čtyřicet dolů ... a další pondělí bude za kilo :-)
×