Jump to content

MP

Uživatel
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

About MP

 • ID člena 34755
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 05/21/1972

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Čechočovice
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

107 profile views
 1. svítivost světel 807

  Tak se mi nedávno dostali do ruk za akceptovatelnou cenu žárovky Osram Night Breaker Laser H7 . Kdysi když jsem předchozí generaci Night Breakerů používal v C5 tak mě nepřesvědčili svou životností a řekl jsem si že už nikdy . Dal jsem jim teď šanci a překvapili . Opravdu znatelnej rozdíl . Až takovej že odkládám na "někdy" rozborku světla a zkoužku vyčištění čoček .
 2. Disky Fiat-středová krytka Peugeot

  Vyloupni toho Fiata a za pár kaček kup někde Lvíčka .
 3. V pondělí když jsem to objevil a hned objednal , tak byla cenovka v Kelly ještě těch 182 ,- ... Po třech dnech o čtyřicet dolů ... a další pondělí bude za kilo :-)
 4. Tak než bych se s tím s.ral , zajel jsem za "svým "mechanikem" a nechal olej vyměnit . Nemohl jsem u toho být , protože jsem musel jet jinam , ale prý ten filtr vyndává bez demontáže čehokoliv . Třeba to při další výměně zkusím se tam dostat .
 5. Kdyby někdo sháněl , tak v Kelly maj výprodej ramínek zadních stěračů za 182,- https://www.autokelly.cz/Product/16-43-880/8504039 Taky mě blbě stíral , tak jsem hledal příčinu a zjistil že je prasklý to plastový ramínko v místě kde je v něm nalisovanej ten kovovej váleček s vnitřním tisícihranem . Takže komplet ramínko půjde lehce sundat a na hřídelce zůstane jen ten kroužek s tisícihranem , a to už by mělo bejt celkem sranda ho kousek odbrousit a sundat .
 6. Spotřeba

  Tak spotřeba mě překvapila . Jezdím v průměru jen o dvě deci víc než s předchozí C5 . Je pravda že na courání po městě mám Saxo a když jedu s 807 tak je to minimálně 40 km do práce . A palubák ukazuje kupodivu v porovnání s tankováním přesně . A to je v tom i cca 900 kiláků s kolem na střeše .
 7. No tak to zkusím . Já do toho dnes dopoledne čuměl jak vejr . Jsem to víčko filtru prvně ani nemohl najít jak je dobře schovaný . No zkusím jestli tam procpu to prodloužení mezi těma plastama a kabelovejma svazkama . Tak jsem se byl znova podívat , a to nedám , bez toho aniž bych tam vymontoval ty plasty , nebo snad i to sání sundal .
 8. Jen bych se zeptal , těch co si mění olej na 2.0 HDi - 100 kW - jak se dostat k filtru ? Co demontovat abych na něj nasadil ořech s prodloužením na golu ? Dnes jsem na to čuměl a je to docela dobře ukrytý ...
 9. Já kostru hodil pod nějakej šroub tam u světla . Proč tam na tom konektoru nemáš plusko po zapnutí zapalování ... napadá mě jedině že trochu rozdíl v elektrice , třeba s ohledem na rok výroby se to může lišit . Nevím ... Já mám 2011 . Nebo pokud jsi ho tam měl a pak už ne , nepadlo ti to mezitím do ECO MODE ... Ale to jsi asi mezi tím hledám zkoušel nastartovat . Ještě by se to dalo dát na spínač hladiny brzdovky , ale tam je hodně blbej přístup . I když ten konektor na nádržce s brzdovkou odpojíš , není ta kabeláž nějak dlouhá aby se tam dalo napojovat . Ale zkusit to můžeš .
 10. Tak já mám opraveno . Sehnal jsem tady u nás šikovnýho čalouníka . Ve čtvrtek večer jsem za ním dojel , oddělal si sedák ze sedadla ( práce na tři minuty - odpojit vyhřívání z jednotky pod sedadlem , vycvaknout ty plasty na boku sedáku a sundat samotnej sedák z kostry sedadla ) . Aby ten kousek látky měl čím nahradit ze stejnýho odstínu látky , vzal si tu kapsu na zádech opěradla . Na kostru sedadla me dal molitan z jinýho sedadla , abych mohl odjet . Dnes odpoledne jsem si pro to zajel . Namontováno opět za pět minut . Sedák jak novej . Kapsu udělal z jinýho materiálu - černou . Tam zezadu to není vidět . Rozhodně lepší než aby byl jinej ten malej kousek na sedáku . Spokojenost . Kdyby někdo chtěl tak předám kontakt ( je to na Vysočině - kousek od Třebíča ) .
 11. Počet míst k sezení a ORV

  Tak já byl na jaře na STK se Saxem . A protože tam mám trvale vyndaný zadní sedačky , tak mě nenapadlo je ani na STK je tam dát . Neprošel jsem teda přes emise , ale až ty jsem dal do pořádku , tak na STK na sedačky nic neříkali .
 12. Tak jsem dneska přidělal světla na denní svícení . Použil jsem z Kelly tyto : https://www.autokelly.cz/Product/DO-CFJYEL003/8405401/39849642;38957087;38957306;40139956;40109561 Kdyby to někomu pomohlo tak jsem to zapojil na konektor co je na světle . Když konektor odpojíte a podíváte se na něj , tak plusko po zapnutým klíčku je na spodním pinu v levým sloupci , napájení parkovaček je prostřední pin v pravým sloupci . Kostru si najdete . Po zapnutí zapalování se rozsvítí , po zapnutí parkovaček zhasnou . Tak jak to má bejt . Ještě poladím sklon a nastavení až odjedu od baráku na otevřenou silnicu , abych na to koukl z dálky .
 13. Osvětlení panelu klimatizace

  Díky za návod. Dnes ráno to zhaslo najednou , ale už zase svítí díky Vám .
 14. svetlo v kufru

  Tak jsem si dnes pohrál a osvětlil líp kufr , a když už jsem v tom byl tak i prostor pod dveřima .
 15. nefunkční vyhřívání sedačky

  Tak jsem opravil vyhřívání sedačky na místě ridiče . Dost mi pomohl příspěvek od Mattyho z 15.října 2012 , kde píše že když nejdou do zkratu ty dva konce co vedou do opěradla tak nehřeje ani sedák . Vyndal jsem konektory pod sedačkou , propípal a zjistil že ten v opěradle je někde přerušenej . Nemá smysl vysvlíkat celý opěradlo . Stačí oddělat plast se stolečkem , nejlepší je sklopit opěradlo úplně dopředu , oddělat spodek čalounění , pak opěradlo sklopit úplně dozadu a vyhrnout čalouněni ve spodní části nahoru . Aby se neshrnovalo a nepřekáželo chytl jsem ho spínacím špendlíkem . A pak vypreparovat co nejvíc drátu z molitanovo pěnové výplně . Ten tlustej černej drát co vede zkonektoru vespod sedadla je pak spojen s tenkým drátečkem červené barvy kterej se pak ztrácí ve výplni. Přerušený to bylo nékde ve spoji tlustej - tenkej ( černej - červenej ) . Ta izolace na červeným byla popraskaná a lezli z toho mědený drátky . Ucvaknout , znovu udělat pájenej spoj , schovat do smršťovačky , místo kde je novej spoj jsem schoval ještě pod kus ustřizené karimatky a přetáhl přes to potah opěráku . A pak to poskládat , zacvakat konektory pod sedákem a zase to hřeje . Tak až se vás zima zeptá , co jste dělali v létě .... opravovali vyhříván sedačky :-)
×