Přejít na obsah

AnotherOne

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10 707
 • Registrace

 • Poslední návštěva

6 Sledujících

O uživateli AnotherOne

 • ID člena 11512
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
   
 • Stát
  Slovenská republika
 • Nálada
  Guru meditácia

Návštěvy profilu

2 081 zobrazení profilu
 1. AnotherOne

  Start-stop system

  Sleduje to aj vonkajšiu teplotu, nazapne sa napr. nad 30. Vadia tomu aj krátke jazdy a časté štarty tj. stav nabitia batérie. Mne od nova fungovalo možno mesiac a príležitostne keď urobím dlhú jazdu pár dni po tom.
 2. AnotherOne

  osvětlení SPZ

  Môžeš dať odkaz na Ali?
 3. AnotherOne

  Makro Word 2007

  Aktívny dokument premenuješ len tak, že ho uložíš pod novým názvom. Príklady makier na premenovanie aktívneho dokumentu: https://superuser.com/questions/518154/is-it-possible-to-rename-an-open-word-document-without-closing-it https://stackoverflow.com/questions/37127870/vba-solution-for-quick-rename-of-active-office-document-file-word-excel-power Pre tvoju potrebu vyskladaj nový názov dokumentu z pôvodného a z obsahu schránky, uložho od novým názvom a potom vytlač.
 4. AnotherOne

  Head-up sa neotvára

  Hore je postup ako ho demontovať. Ja si myslím, že koncové snímače tam nebudú ale to bude podobne ako na oknách. Proste keď ide ťažko elektronika usúdi, že je nadoraz a vypne otváranie. A možno bude stačiť premazať alebo vymeniť nejaké ozubené koliesko za náhradu z Aliexpresu za 1€
 5. AnotherOne

  Zamačknutý brzdový pedál

  To s tou teplotou som písal ja Inak elektronická ručka sa dá zatiahnuť aj počas jazdy.
 6. AnotherOne

  Zamačknutý brzdový pedál

  Alebo skús, ktoré kotúče sa hrejú - stačí prejsť pár metrov. Keď len zadné, je to jasné.
 7. AnotherOne

  Ovalíta predných bŕzd

  Ovalita znamená, že pri konštantnom tlačení na pedál sa mení účinok bŕzd. Máš nové kotúče a doštičky, možno si ešte nesadli.
 8. Ekológia v priamom prenose.
 9. AnotherOne

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  No veď to.
 10. AnotherOne

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  Tie posledné fotky sú z nejakého citróna?
 11. AnotherOne

  308 sw 120 blueHDI - olej interval?

  Bol som na servisnú prehliadku po roku - výmena oleja, filtrov, brzdovej kvapaliny. Bolo mi povedané, že to bude za 2 hodiny. Realita bola 5. Norma je asi fakt tie 2 hodiny.
 12. AnotherOne

  economy system activate

  Je to závislé nie len od stavu batérie ale pamätá si to aj dĺžku niekoľkých jázd dozadu a počíta z toho nejaký priemer. Niekto tu už raz dával ako sa to ráta. Ja keď jazdím krátke trate mesto tak sa cez 10min zapnutého rádia sa nedostanem. A to mám myslím batériu v 100% stave (auto má 2 roky).
 13. AnotherOne

  508 - skúsenosti.

  No neviem, ja svoj motor skoro nepočujem. Oveľa väčší hukot je od kolies v závislosti od typu asfaltu. Oproti služobnej Oktávii benzín 1,6 nebe a dudy. Tu ale tiež hukot neskutočný od kolies. Obe autá gumy Michelin.
 14. AnotherOne

  Matematický případ se špatným řešením

  Druhú odpoveď majú správne, ide totiž o slovíčko "začnou". Ty si zistil, kedy budú svietiť naraz, to je správne, ale oni sa pýtajú kedy "začnú" svietiť naraz a to je 120s. Čo sa týka posunu osi - ide skôr o to, či si pod sekundou predstavuješ okamih kedy skončí, alebo čas počas ktorého plynie. Prvá sekunda plynie od štartu, kým nezačne druhá sekunda. V tomto zmysle teda šiesta sekunda je teda tá kedy sú naraz zhasnuté.
 15. AnotherOne

  Výměna RT3 za RD4

  407 je len full can.
×