Přejít na obsah

AnotherOne

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10 722
 • Registrace

 • Poslední návštěva

6 Sledujících

O uživateli AnotherOne

 • ID člena 11512
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
   
 • Stát
  Slovenská republika
 • Nálada
  Guru meditácia

Návštěvy profilu

2 153 zobrazení profilu
 1. Zažil som presne toto na telefóne, pomohol až reset do výrobných nastavení.
 2. AnotherOne

  Myčka whirlpool

  Tiež mám myčku Whirlpool a ovládanie vyzerá rovnako. Keď ju zapneš 3x pípne? Keď sa vypne sama tiež 3 pípne alebo len zhasne?
 3. AnotherOne

  Myčka whirlpool

  Nezostáva visieť tlačidlo na zapnutie?
 4. AnotherOne

  Sytičovo stádečko

  Tieto origo 18'' mám na leto - gumy sú tam štandard podľa TP 235/45R18. Je to tak akurát aj to dobre vyzerá aj to nie je príliš tenké.
 5. AnotherOne

  Práčka neodčerpáva vodu a čerpadlo ide.

  Na ploche jedného metra štvorcového v kúpeľni som nahol práčku a zospodu oddekľovaľ a odpojil hadicu od bubna. Výkon hodný hadieho muža zatopeného sajrajom vytečeným z práčky. Spovedal som svokru (nebola to naša práčka) aký prášok používa - nevedel som ten sajrajt identifikovať - vyzeralo to ako granuly nerozpusteného prášku. Myslel som, že to je práškom z Ukrajiny ale to by sa zhoršovalo dlhodobo nie takto naraz. Nakoniec sme problém identifikovali. Vedľa ten zelený koberček, ktorý sa pral, bol zo zadnej strany pogumovaný - no a teraz už nie je Guma sa praním rozpadla na gumenné granulky a kompletne zapchala odtok ako zátka. To by jeden nevymyslel
 6. AnotherOne

  Práčka neodčerpáva vodu a čerpadlo ide.

  Tak toto by jeden nevymyslel. Na obrázku je dôvod.
 7. AnotherOne

  Práčka neodčerpáva vodu a čerpadlo ide.

  Tak si odpoviem sám, podľa všetkého tam ventil nie je a malo by to vytiecť - je tam na to aj hadička pri filtri. To ale nerieši môj problém. Asi to bude niekde upchaté tak, že to nie je vidno.
 8. Potrebujem poradiť aký je systém pre vypúšťanie vody z práčky. Je tam nejaký ventil, ktorý púšta vodu z bubna do čerpadla alebo je to prepojené napriamo? Mám totiž problém, že čerpadlo hučí, keď otvorím filter je to čisté a vidím, že sa vrtuľka na čerpadle točí ale voda odnikade nevyteká a stojí v bubne. Mala by vytiecť všetka voda z bubna cez filter keď ho otvorím alebo je tam ventil, ktorý sa otvorí len pri odčerpávaní vody?
 9. AnotherOne

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  Tak to radšej tie kly
 10. AnotherOne

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  Drápy hej, ale kly nie, keby boli decentnejšie tak snáď.
 11. AnotherOne

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  Čakám na facelift bez tých klov a potom do toho pôjdem.
 12. AnotherOne

  3D tisk Plastový kryt na špičky lyží

  Zásadný problém je namodelovať to tj. vyrobiť 3d model. Existujú 3d skenery, ale skôr na hranie nie reálne využitie. Problém práve u toho by bol aj s tlačou, oblé tvary niet to na čo postaviť. Najjednoduhšie vymodelovať z moduritu
 13. AnotherOne

  508 GT - životnosť FAP

  Presne tak, aditívum vo filtri nezhorí len sadze. To čo trvalo upcháva filter je aditívum.
 14. AnotherOne

  Dotaz na Windows GURU - zástupce hl.panel

  Ako sa to správa keď vytvoríš nového užívateľa? Položky pripnuté na hlavný panel sú uložené aj v registri [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Taskband] Keď ich však korektne odopneš mali by zmiznúť z registra ale aj adresára čo uvádzaš automaticky.
 15. AnotherOne

  Ošetření prahů na 508 - koroze

  Prehrdzavenie znamená diera skrz nie hrdza na porvchu. Na toto sa záruka nevzťahuje. A aj keby toto prehrdzavelo skrz do tých 10 či 12 rokov aj tak to nespadá pod záruku, pretože v rámci celej záručej doby musí byť pravidelne pri každej servisnej prehliadke kontrolovaná karoséria na prípadné poškodenia a každá chyba laku opravená v autorizovanom servise.
×