Jump to content

AnotherOne

Uživatel
 • Content count

  10,676
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

AnotherOne last won the day on September 25 2014

AnotherOne had the most liked content!

6 Followers

About AnotherOne

 • ID člena 11512
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
   
 • Stát
  Slovenská republika
 • Nálada
  Guru meditácia

Recent Profile Visitors

1,532 profile views
 1. Myš - problém s myškou

  Nemenil si podložku myši v poslednej dobe? Niektoré lesklé myši nemajú rady a takto sa to správa.
 2. GPS lokátory z Aliexpress

  Niečo podobné mám v služobnom aute. Ako píše Lukas - komunikuješ s tým pomocou SMS alebo prezvonením. Treba pre SIM potom zvoliť vhodný paušál aby si napr. neplatil za hlasové služby, ktoré nepotrebuješ. Ja tam mám nulový paušál a platím len za skutočné sms - tých je len zopár podľa používania.
 3. Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW

  Ale iba do určitej rýchlosti.
 4. Vyřazování autom. převodovky ???

  Určite nevyraďovať, ani pri státi na križovatke. 7 zásad https://carfromjapan.com/article/car-maintenance/7-things-avoid-driving-automatic-transmission-car/
 5. WIN 10 - Wi-Fi

  Hej tak to bolo aj v mojom príprade.
 6. Android radio do 508

  Mŕtvy uhol a senzory sa dajú deaktivovať cez displej? Zobrazuje to počítadlá km a priemernú spotrebu?
 7. Android radio do 508

  Ako je to s nastavovaním a zobrazovaním parametrov auta napr. parkovacie senzory, sledovanie mŕtveho uhla atď - dá sa to? Funguje ovládanie na volante? Čo je tých 10% nespokojnosti?
 8. WIN 10 - Wi-Fi

  Je to pomerne bežný problém vo Win10. Sám som si svoje užil s odmietaním pripojenia po prebudení Win - wifi sa tvári ako pripojené ale sieť nešla. Vždy bolo potrebné niekoľkokrát zopakovať ručné pripojenie. Zaujímavé bolo, že hibernácia fungovala spoľahlivo. V mojom prípade pomohlo povolenie vypínanie adaptéra pre šetrenie energie - teda opačne ako máš ty. To ale asi nebude tvoj problém keďže sa ti to nechce pripojiť po reštarte, ale skúsiť prepnúť môžeš. Tu je zopár ďalších tipov, niektoré si už asi skúšal https://appuals.com/windows-10-will-not-connect-to-wifi-automatically/ Inak je toho plný internet, takže len skúšať...
 9. braking system fault

  Systém proti prevráteniu vozidla? To počujem prvýkrát. Anti roll-back čo ti tam vypisuje je porucha hill-asist funkcie (rozjazd do kopca). Všetko poukazuje na to, že by mohlo ísť o snímače abs na kolesách. Ale bez diagnostiky sa nepohneš.
 10. Hogs of War

  S tým ukladaním by mohlo pomôcť neinštalovať na systémový disk alebo skúsiť spustiť ako administrátor.
 11. Štart stop sa neaktivuje - zlá batéria?

  K odpájaniu batérie som sa nedostal, ale dospel som k názoru, že to je pravdepodobne normálne. Keď urobím niekoľko dlhších trás po sebe (jedna nestačí) na určitý čas to začne fungovať. Pripadá mi to, že to funguje podobne ako economy režim. Bez ohľadu na stav batérie to počíta krátke trasy resp. studené štarty, na základe toho sa automaticky skracuje čas do economy režimu a vypína sa SS.
 12. Windows 10 zabera vela miesta

  Je skrytá - musíš povoliť zobrazenie skrytých súborov.
 13. Windows 10 zabera vela miesta

  Stiahni si zdarma Win 10 pomocou nástroja, ktorý ti urobí bootovateľné USB alebo ISO pre napálenie. Win potom nainštaluješ a budeš ho mať aj automaticky aktivované ak si predtým už na tom pc aktivované mal. https://www.microsoft.com/sk-sk/software-download/windows10 Môj adresár Windows má 32GB a to posledná čistá inštalácia bola WinXP, odvtedy upgrade (Visty som preskočil). Pozri adresár WINDOWS\TEMP - môžeš zmazať ručne všetko čo sa dá. Alebo použi nástroj Čistenie disku samotného Windows.
 14. Senzor tlaku v pneumatikach

  Druhé auto so senzormi a žiadny problém. Skôr mi to príde ako zbytočnosť - kým to zahlási mäkkú gumu tak to zistím aj vizuálne.
 15. Reklamácia nového monitora

  Pri práci to absolútne neprekáža. Chcel som ho reklamovať v podstate len v nádeji, že pri takejto chybe odnova bude monitor vymenený kus za kus. Ešte som z neho ani nepostrhával ochrannú fóliu. Ale máš pravdu, ak má byť menený panel, môžem ho reklamovať asi aj neskôr.
×