Přejít na obsah

loque

Uživatel
 • Počet příspěvků

  493
 • Registrace

 • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli loque

 • ID člena 6869
 • Hodnost
  Pozorovatel
 • Datum narození 4.9.1983

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Šurany
 • Stát
  Slovenská republika

Návštěvy profilu

1 280 zobrazení profilu
 1. loque

  Jarinova nová 3008

  No tak potom ti nezostáva iné, iba to skúsiť a veriť že to zapíšu. Pokial by som ešte nemal kolesá, tak by som sa na to vykašlal ale v tvojom prípade to asi stojí za pokus.
 2. loque

  MY PEUGEOT APP

  Mne to zatial funguje dobre, akurát ma irituje, že pri každom pripojení k autu si telefón pýta povolenie aplikácie komunikovať s autom.
 3. loque

  Loqueho 3008 II

  Inak pri prezeraní webu som narazil na tento dokument, je to presne verzia motora, ktorú mám https://site.groupe-psa.com/content/uploads/sites/32/2018/04/EB2ADTS_China6.pdf (dúfam že ma nikto nebude pranierovať za ten odkaz) Tak by ma zaujímalo, či ten motor má naozaj 100kW a 96 uvádzajú kvôli nižším poplatkom alebo je verzia pre EU pridusená. Odpoveď by možno dalo meranie na brzde.
 4. loque

  Jarinova nová 3008

  Tak tak, na certifikátu je aj u mňa už iba jediný rozmer. Inak ma na tom certifikáte aj na TP od predajcu zaujalo, že sa tam spomína iba norma EURO6, pritom tieto kusy by mali byť EURO6.2 s filtrom pevných častíc, tak tiež neviem že ako to vlastne je lebo objednával som s motorom euro 6.2
 5. loque

  Jarinova nová 3008

  Tak páni, nepoteším vás. Dnes som si bol pre TP a certifikát o zhode a zapísany a homologovaný je jediný typ, ten ktorý mám na aute od výroby. Rovno som sa pýtal na to u predajcu a dostalo sa mi info, že je to už po novom asi tak, že to už riešili na 5008 a tiež nepochodili. Zrejme za tým bude úžasná nová euro legislatíva
 6. loque

  Loqueho 3008 II

  Jazdí sa ňom super, hlavne aj manželku baví ho šoférovať a to mám radosť. Motor sa chová výborne, bleskovo reaguje, nemôžem naň povedať nič zlé. Práve dnes mi volali od predajcu že majú pre mňa konečne TP, tak sa cestou z práce preň zastavím, som zvedavý čo mi do neho zapísali (hlavne ohľadom rozmerov diskov a pneu). Inak z auta celkový dojem výborný a tiež známi sú veľmi prekvapení, aké je to auto elegantné
 7. Predpokladám studený spoj niekde na doske s led diodami, jediná možnosť bude svetlo rozlepiť a tak da k plošnému spoju dostať a prepájkovat´.
 8. loque

  Jarinova nová 3008

  Výhovorky blbých predajcov a administratívnych pracovníkov lebo je lahšie sa vyhovoriť že to nejde, ako reálne niečo vybaviť pre človeka. PS: ja TP stále nemám, takže u mňa je to tiež vo hviezdach ešte že čo tam bude napísané....
 9. Na nájazd km by som moc nebral ohlad, lebo rozdiel, či kúpiš so 100.000km alebo 200.000km može byť iba rozdiel v cene a hodinka práce človeka s programátorom... Radšej sa zameraj na celkový stav, čo viem tak si daj pozor na to aby automat hladko radil bez trhania, je tam rovnaká prevodovka ako v 2.0hdi 120kw a je teda aj viac namáhaná. Spotreba je vec individuálna, ja na 2.0 hdi 120kw s automatom bez problémov jazdím okolo 5,5l a do práce po ceste ktorú dobre poznám viem ísť aj pod 5l, čo niekto bude tvrdiť že je nemožné a pritom nejazdím ako brzda, ide iba o jazdný štýl, inému bude málo aj 7,5/100....
 10. loque

  Jarinova nová 3008

  No tak potom je to len nezodpovednosť predajcu a musíš ich žiadať o dopísanie. Akurát je to pre teba zbytočné vybavovanie a náklady navyše, ak už máš auto prihlásené Prajem veľa úspechu a snáď bude predajca ústretový a nebude sa vyhovárať.
 11. loque

  Loqueho 3008 II

  Tak tie Full LED som bol práve otestovať a je to jednoducho bomba. Xenóny na 508 svietia parádne ale toto je ešte o stupeň lepšie a diaľkové sú o x tried lepšie. Takisto tie LED hmlovky svietia slušne, dokonca aj vidieť ked prisvedcujú do zákruty, na 508 tie hmlovky skoro ani nevidieť keď svietia, tam asi budem musieť dať nejaké poriadne žiarovky .
 12. loque

  Jarinova nová 3008

  Ale to neviem že prečo si vlastne kúpil kolesá pred tým ako si mal 100% isté že čo bude zapipsané v TP. Treba ale skúsiť kontaktovať zastúpenie peugeot, snáď ti povolia zápis toho rozmeru, keďže nižšie výbavy s tým istým motorom ten rozmer majú ako súčasť výbavy. Iné by bolo, pokiaľ by si mal iný motor (a väčší priemer brzd, to ale nepredpokladám že tam je rozdiel)
 13. loque

  Loqueho 3008 II

  Tak samozrejme aj tá 206tka patrí do rodiny ale tá nieje naša ale svokrina 406 bude v blízkej dobe na predaj, 3 autá sú trochu veľa pre nás.
 14. loque

  Loqueho 3008 II

  Ešte pridám večerný záber na našu 3ku
 15. loque

  Jarinova nová 3008

  Ja zatial TP nemám, mal by vraj doraziť v piatok tak sa potom pozriem že čo tam mám.
×