Přejít na obsah

loque

Uživatel
 • Počet příspěvků

  533
 • Registrace

 • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli loque

 • ID člena 6869
 • Hodnost
  Kecka
 • Datum narození 4.9.1983

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Šurany
 • Stát
  Slovenská republika

Návštěvy profilu

1 354 zobrazení profilu
 1. loque

  MY PEUGEOT APP

  Treba myslím že v aplikácii pridať vozidlo podľa VIN kódu, auto sa objaví v aplikácii a potom je už možná synchronizácia pri spojení s BT auta.
 2. loque

  MY PEUGEOT APP

  Tak ja som včera v aute so spárovanou aplikáciou pozeral, ale žiadnu aktualizáciu mi neponúklo, mám rádio v sériovej výbave Allure (s mirror screen bez navi a bez DAB)
 3. loque

  MY PEUGEOT APP

  Tak mne tá aplikácia neponúkla zatial nič, ale možno to záleží aj od konfigurácie vozidla, ja nemám zabudovanú navigáciu.
 4. loque

  MY PEUGEOT APP

  No mne to robí aj na ios. Navyše aplikácia po každom pripojení sa pýta povolenie synchronizácie, to povolím ale pokial stop start nefunguje, tak sa žiadne data neprenesú.
 5. loque

  MY PEUGEOT APP

  Môžem potvrdiť túto skúsenosť. Stop-start cca 2 týždne nefungoval koli vonkajším teplotám pod bodom mrazu a za ten čas sa aplikácia ani raz nesynchronizovala. Akonáhle stop-štart začal fungovať tak sa všetky trasy zosynchronizovali, takže na tom niečo bude.
 6. loque

  Vypnutí Stop+Start

  Normálne to nieje možné bohužial nastaviť. Všimol som si ale že pokiaľ sú vonkajšie teploty pod bodom mrazu, systém je vypnutý hneď od štartu, aj na obrazovke je prepínač v polohe OFF.
 7. loque

  Auto nespozná kľúč

  Ja som minule nechal doma manželke 1 kľúč od 508, druhý som mal pri sebe a hovorila mi že jej nešlo odomknúť ani bezkľúčovo ani tlačitkom na diaľkovom, tak som to skúšal a naozaj nefungova. Druhý kľúč išiel normálne. Myslel som že bude vybitá baterka v kľúči, ale skúsil som ju vybrat a dať späť a pltom na druhý deň som ten klúč skúsil a už normálne fungoval. Mám pocit že ten bezklúčový systém si žije vlastným životom. Aj preto som pri novej 3008 zostal pri klasickom kľúčovom systéme s normálnym diaľkovým.
 8. Ano, cez diagbox sa to dá aktivovať. Neviem prečo s tým má toľko ludí problémy, napadá ma jedno... pri manipulácii s budíkmi sa tá konfigurácia rozhodí
 9. loque

  mechanizmus /stahovačka 508 SW

  Je vhodné to namazať, ja som na sťahovačkách mal toľko tej originálnej vazelíny, že som použil iba tú, namazal som lanká aj ten nový plastový bežec.
 10. loque

  Skok z 806 na 5008

  Za mňa takisto jedna z mála vecí, za ktorú sa oplatí priplatiť nad rámec balíka Allure sú práve led svetlá. Svietia uplne že užasne, keď som z 3008 s led presadol do 406, tak som mal pocit večer že predomnou svietia 2 kahance s nič som skoro nevidel(samozrejme aj nové halogeny budú svietiť inak ako na 18 ročnom aute). Pre bezpečnosť jazdy sú práve tie svetlá oveľa vhodnejšie ako kdejakí asistenti.
 11. loque

  Zablokovanie snímača bez. pásu

  Taktiež by som neveril tej záslepke v prípade nehody, či vydrží. A celkovo to je taký problém sa pripútať? Zaberie to asi 5s času, dá sa to už počas rozbiehania a dokáže to zachrániť život. Je omyl si myslieť že v meste pás netreba, pri rýchlosti okolo 50km/h už môžu byť následky bez pásu fatálne, nedávno sa čosi podobné stalo v mojom okolí, pán sa nepripútal a pri odbáčaní nie vo vysokej rýchlosti vbehol do jarku, vypadol z auta s fatálnymi následkami.
 12. loque

  risk of particle filter clogging

  Tento príspevok od Pacho69 by si mal povinne prečítať každý, ktorý dá nejakú otázku k emisnému systému dieselových motorov, lebo keď potom čítam príspevky typu "na 407 hdi mi vypisuje málo močoviny" tak
 13. loque

  mechanizmus /stahovačka 508 SW

  Celú sťahovačku nemá zmysel meniť, oprava je jednoduchá a podstatne lacnejšia ako výmena celého mechanizmu. Ku koliesku: nepochybujem že pri poškodení je tiež výsledok nefunkčná sťahovačka, ale tie dodávané v opravnej sade mi prišli menej kvalitné a navyše mali rozdielny počet drážok (viac) na lanko a hustejšie pri sebe, takže vyššia pravdepodobnosť, že sa niečo pokazí. Odložené tie náhradné ale mám pre prípad...
 14. loque

  mechanizmus /stahovačka 508 SW

  Tu by bolo skôr na mieste sa spýtať, že komu ešte neprdla aspoň jedna sťahovačka Ja som už menil obidve zadné, skúsenosť s neorigo zatiaľ toľko že funguje ako má, kupoval som vždy sadu z ebay, kde je ten bežec, lanká s pružinami a stredové kolieko na ktoré sa namotávajú lanká, ale to koliesko som ani raz nepoužil, originál sa zatial nepoškodil. Sada vyjde z ebay 18 eur a cca do týždňa je doma z UK, takže celkom pohoda. Výmena prvej bola trošku s nervami, hlavne nasadenie lanka na kladky, druhú som už urobil za pár minút. Inak je tu k tomu dosť pekné vlákno, kde aj popisujem že ako to celé vymeniť: https://www.peugeot-club.com/topic/108717-jak-demontovat-tapecirunk-zadnich-dveri-p-508-sw/
 15. loque

  Auto nespozná kľúč

  Ja by som sa zameral skor na baterku v aute, možno je na konci životnosti, mne takto keď odchadzala auto neskutočne blblo asi tyžden ale štartovalo normálne a potom jedno ráno už štartér ani necvakol, iba všetko zhaslo.
×