Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 14.4.2022 Ve všech sekcích
-
Vtipný inzerát
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
4 points -
3 points
-
Autobazar Zábřeh - P301
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Zavolej do Zábřeha do servisu Nečas 583 411 572 a zeptej se: - zda toto auto znají - zda ten motor je vhodné kupovat Asi ano, my jsme koupili taky v roce 17, s motorem NFP 85 kW a je to prý starý osvědčený motor. Jede dobře, od nízkých otáček a s malou spotřebou. O bazaru nepíšu, nemám zkušenosti kladné ani záporné. Zeptej se v bazaru, ve kterém autorizovaném servise bylo servisováno, a tam se zeptej, zda je to pravda. Najeto nemá kilometry, tak jenom výměny oleje po roce. V servise nedávno prodávali takové auto z rodiny, zeptej se, zda už je pryč.3 points -
Stavba garáže s dílnou - v podstatě hotovo
Davidak79 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Peugeot 106 cabrio R&R by MilanF1 - 30 let
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
2 points -
Autobazar Zábřeh - P301
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Pryč je zřejmě auto od Nečasů, jj nabízeli někdy v únoru. Auto ze bazaru: evidenční znamená, že změnilo majitele. No, pokud máš zájem, není jiná cesta, než volat (zjistit, kam chodilo do servisu) anebo zajet. A v autorizáku (kterémkoli) zjistit, po zadání VIN, zda na autě nebyly nějaké velké opravy - havárie anebo reklamace něčeho na motoru. U prodejce by ses i dozvěděl, zda majitel byl starý, anebo proč je tak málo najeto (4500 za rok). Chce to vyvinout aktivitu, ať už za pomoci lahví Bohemky, anebo jen za úsměv. Investice 250 t. stojí za námahu. Tady jsou ještě dva, autorizovaný prodejce https://skladovevozy.peugeot.cz/ojete-vozy/vysledky-hledani/peugeot/301?car_state=O&price_from=159900&price_to=326500&year_from=2015&year_to=2019&kilometers_from=20370&kilometers_to=668092 points -
Vtipy
Sawoy a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
V některých registračních značkách motorových vozidel je písmeno Z. Jak to na Zlínsku řidiči vůbec snášejí. Nevadí jim, že tímto můžou, byť i nevědomky podporovat agresory? Podobné trauma, ale musí zažívat i všichni obyvatelé toho města. A možná i celého kraje Nenastal čas aby se Zlín přejmenoval zpět na Gottwaldov?2 points -
Dostalo mě do kolen :)
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
2 points -
Vyvýšené záhony
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Sice nejdražší zelenina, ale ta chut k nezaplacení2 points -
Jaká litá kola pro pěkný vzhled
poldiss a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Navíc téma se jmenuje "jaká kola pro pěkný vzhled" - tím pádem bych tam dal rovnou 19" koneckonců člen skuci zrovna v úterý dával fotku že dal na svou C5 19" a to vypadá fakt dobře Osobně bych to prostě viděl takhle: chceš co nejlepší vzhled? Dej 19" nechceš řešit vzhled ale "pohodlí" a aby nejméně trpěl podvozek? Dej 17" chceš obojí? Dej 18"2 points -
Autobazar Zábřeh - P301
JimBeem a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Tam jsme kupovali loni na podzim s kolegyní její Punto za pár korun, po tom, co jí umřelo auto. Za sebe musím říct, že pan Portyš byl vstřícný, ochotný obchodník. V bazaru stáli auta všech kategorií a stavů. Od shnilé Primery, po zánovního Superba. Prodává auta v rámci komisního prodeje.2 points -
Vyvýšené záhony
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
To nemám tušení Mrkev, cibule,... Radši se neptám. Bude to nejdražší zelenina v ČR2 points -
2 points
-
Dostalo mě do kolen :)
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele poldiss za téma
1 point -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No dneska jsem byl dopoledne jen na chvilku na dílně převážit a dofoukat dvě sady kol. Udělal jsem si tam zase kousek " zařizovacích" prací které nebylo nutné mít hotové hned na začátku. Taky se zastavil @Klemoň& @Scratch ale návštěva to byla spíš letmá. Pak jsem si dovolil když jsou ty prázdniny zavřít a jet domů po obědě jsem u našich zlikvidoval jednu kosodřevinu byli to dvě fůry materiálu co jsem vyvezl na sběrný dvůr někdy v příštím týdnu nebo přespříštím potřebuji zlikvidovat ještě jednu no a navečer jsem jel přeházet ty dvě sady co jsem dopoledne převažoval. A docela se těším že bych mohl mít zítra a pak neděli a pondělí úplně volné. Táhnu to od půlky února skoro bez volna a už jsem z toho dost unavený.1 point -
1 point
-
1 point
-
Za chvilku asi pojedu přes Vrchlabí.1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@Radek Hurvajz myslel jsem to jako vtip--jako že auto nemůže jet do nebe ve směru šipky1 point -
Fotím, Fotíš, Fotíme
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Co to zase je, vypni ten divnej efekt, dyk to celý leží jak pohled na stole Ale barák pěknej no. Že vono je to ve Wroclawi?1 point -
Co jste dnes udelali...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
to je divná značka--jak může jet auto nahoru ??1 point
-
Dneska vařim já
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Šunku mi někdo sežral,měl jsem v úmyslu sýr proložit1 point -
Dneska vařim já
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
já taky, sýr s plátkem šunky1 point -
Dneska vařim já
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Taky jsem měl. U tchyně, akorát s opečenýma bramborama. Pochopitelně s tatarkou1 point -
@MJSytic měl jsem napsat "kompromis" pořád hezčí než 17" a zároveň měkčí než 19"1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
kulata, hranata... koho to zajima.1 point -
1 point
-
Zjištění výbavy podle VIN
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
@martin62 zkus to znovu m máš tam chybu1 point -
ahoj, musíš sundat tapec dveří a podívat se, proč se okno šprajcuje--asi bude povolené vodítko okna (skla) , sklo musí jet v sametkách volně, ale nee s velkou vůlí, pak se právě šprajcne a tím přetěžuje motor, který se tak vypne...1 point
-
Chladící kapalina
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele kingbacker za téma
Zkusím nechat udělat proplach, bude se měnit termostat, tak ať je tompri jednom. Zajímavé je, že u oktavky, která je o šest let starší a najeto má dvakrát tolik, tak je kapalina stále původní barvy....díky za pomoc a ať se daří1 point -
Autobazar Zábřeh - P301
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
zabukoval bych si ho a jel na kukandu--podle inzerátu je to zánovní auto , motor jak psáno výše, auto prodané v česku s jasnou historií, myslím jako lehce ověřitelnou v autorizáku1 point -
https://autodilos.cz/vyhledavani?search=4534+67 pootocit a vyndat1 point
-
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
@Klemoňtak přeji na zítřek příjemný zážitek Dneska jsem byl na úřadě s tím, že zaplatím popelnice a podepíšu smlouvu na stočné ( od letoška platím vodné VaKu a stočné obci ) a jak tak koukám na monitor, co tam starosta píše a říkám, že má u mě špatné popisné číslo, nakonec jsme zjistili, že nás mají v ( nějakém ) systému vedené každého na jiné adrese, ale naše číslo tam neměli vůbec....1 point -
Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - přestavěno na obytné
Moral3z zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Dnes odstrojení bočního obložení, umytí, odmaštění, nalepení antivibračního materiálu (tentokrát novinka Comfortmat Cobra, má stejné tlumící vlastnosti jako D3 co jsem používal na zadní část, ale je tenčí a i lehčí), nalepení tepelné izolace a dodělal jsem také izolaci na pravé straně. Pak ještě vytlumení zadních podběhů. Už jsem chtěl dávat zpět obklad, ale ještě jsem si řekl že nahlídnu do prahů - po sundání záslepek je tam zevnitř vidět. Tak jsem to prosvítil baterkou a pravá strana jen vrstvička bordelu s mastnotou, po setření je pod tím netknutá barva. Levá strana je horší, část pod oknem a před zadním podběhem je orezlá. Tak mi zítra čeká oškrábání, vysátí a pak do natřu odrezovačem Chelade.1 point -
Dajak mi unikla pointa ....1 point
-
Přesně zrovna u C5 bych se nebál dát ani 20" ale za mě ty poslední 18" vypadaj asi nejlíp1 point
-
osobně bych olej i filtr v motoru měnil po 10 tisících, protože dostává při provozu zabrat (z objemu 1.2 dává 130 koní) a je ho v motoru poměrně málo (3.5 litru)1 point
-
Kolik mate najeto?
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele mjtwister za téma
1 point -
Dostalo mě do kolen :)
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele FrantaCV za téma
1 point -
Dostalo mě do kolen :)
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
1 point -
Vtipy
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
-1 points