Jump to content

enikybeniky

Člen klubu
 • Content Count

  1,585
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About enikybeniky

Věci klubové

 • Auto
  Opel
 • Rok výroby
  2015

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Sokolov
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

2,639 profile views
 1. Ahoj, prosím o komplet brzdy na: W0LSH9EM4F4141591 Tzn. přední a zadní kotouče (u předních jsou 2 rozměry, tak nevím, Ty to podle VIN určitě rozklíčuješ) a přední a zadní destičky. Značku zkus, prosím, komplet ATE a Remsa. Děkuju!
 2. Mám to taky tak, myslel jsem, že to tak prostě je.
 3. Taky už bych se rád dočkal, prodlouženo před více než měsícem.
 4. Pokud již nemám Peugeota, tak na kartičce bude jako vůz uvedeno "jiné"? Nešlo by to upřesnit?
 5. Tak abych doplnil, jak jsem nakonec dopadl, tak jsem to nejdřív zkusil k tomu Motolu a na první dobrou jsem našel grátis fleka: TADY Ty fialky V úvalu vypadaly vcelku volný, ale dost to mátlo, samý výjezd ze dvora nebo garáže, ale asi bych taky našel (10 Kč/hod.).
 6. Nad Letnou jsem skoro vůbec neuvažoval, sice jsem tam jednou v pohodě zaparkoval v podzemkách, v týdnu, ale to nebyl fotbal. U Motola jsem měl na mysli třeba fialová V úvalu https://mapy.cz/zakladni?x=14.3440314&y=50.0722355&z=18&source=stre&id=122607 nebo U hrušky https://mapy.cz/zakladni?x=14.3452598&y=50.0715779&z=18&source=stre&id=122241 Ty Petřiny nevypadají zle, ani ta Ladronka, těžko vybírat. Moc děkuju za tipy!
 7. Oživím. Potřeboval bych v pátek odpoledne zaparkovat někde v blízkosti Motola, fialové zóny, abychom došli na metro A (směr Hradčanská a pak na fotbal). Dá se? Bývá místo? Ví někdo? Nebo nějaký lepší tip? Ze Zličína už to nepojedu, stačilo jednou. Děkujeme!
 8. Ovládání zachováno, mám obě vedle sebe, takže ovládám buď sluchátka na Fiiu nebo repro na ovládání. Líp to asi neuděláme, ale mně to vyhovuje.
 9. @Radek Hurvajz: Tak zapojeno jako jedna zvukovka, druhá zvukovka deaktovována a funguje Jenom teda na ovládání stahuju hlasitost buď jednoho nebo druhýho, ale to je pohoda. Jinak pro ostatní: Je to bomba, konečně sluchátka ukazujou, co umí, z 8smi stupňů hlasitosti dávám tak čtvrtý a je to kravál.
 10. Díky moc, zatím to mám zapojené separované jako 2 zvukovky a přepínám je mezi sebou. Teď jsme týden pryč, tak po návratu na to zase kouknu, ale je to pro mě bludiště.
 11. Tak, Radku, prosím Tě. Mám zapojeno, ale: V subwooferu jsem nahradil vstup IN tím kabelem a jackem zopojil do zesilovače. Teď mi tedy zbyly cinch, což je v pořádku, ale i konektor do zvukovky do PC, na jehož kabelu je i ovládání repro. Takže nevím, jak dál. Dále po připojení sluchátek nejsou rozpozána a hrají dál repro.... Co s tím?
 12. Ok, jdu na to, uf. Vezmu ale spíš pozlacený konektory, cenovej rozdíl není tak velkej, což? https://www.alza.cz/hama-propojovaci-3-5mm-jack-m-2x-cinch-m-1-5m-d503924.htm
×
×
 • Create New...