Přejít na obsah

enikybeniky

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  1 577
 • Registrace

 • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli enikybeniky

 • ID člena 14931
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov
 • Datum narození 1.1.1984

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Sokolov
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

2 405 zobrazení profilu
 1. enikybeniky

  Registrační značky na přání

  Jedna ze včera v Karlových Varech
 2. Tak abych doplnil, jak jsem nakonec dopadl, tak jsem to nejdřív zkusil k tomu Motolu a na první dobrou jsem našel grátis fleka: TADY Ty fialky V úvalu vypadaly vcelku volný, ale dost to mátlo, samý výjezd ze dvora nebo garáže, ale asi bych taky našel (10 Kč/hod.).
 3. Nad Letnou jsem skoro vůbec neuvažoval, sice jsem tam jednou v pohodě zaparkoval v podzemkách, v týdnu, ale to nebyl fotbal. U Motola jsem měl na mysli třeba fialová V úvalu https://mapy.cz/zakladni?x=14.3440314&y=50.0722355&z=18&source=stre&id=122607 nebo U hrušky https://mapy.cz/zakladni?x=14.3452598&y=50.0715779&z=18&source=stre&id=122241 Ty Petřiny nevypadají zle, ani ta Ladronka, těžko vybírat. Moc děkuju za tipy!
 4. Oživím. Potřeboval bych v pátek odpoledne zaparkovat někde v blízkosti Motola, fialové zóny, abychom došli na metro A (směr Hradčanská a pak na fotbal). Dá se? Bývá místo? Ví někdo? Nebo nějaký lepší tip? Ze Zličína už to nepojedu, stačilo jednou. Děkujeme!
 5. enikybeniky

  Externí USB zvukovka....

  Ovládání zachováno, mám obě vedle sebe, takže ovládám buď sluchátka na Fiiu nebo repro na ovládání. Líp to asi neuděláme, ale mně to vyhovuje.
 6. enikybeniky

  Externí USB zvukovka....

  @Radek Hurvajz: Tak zapojeno jako jedna zvukovka, druhá zvukovka deaktovována a funguje Jenom teda na ovládání stahuju hlasitost buď jednoho nebo druhýho, ale to je pohoda. Jinak pro ostatní: Je to bomba, konečně sluchátka ukazujou, co umí, z 8smi stupňů hlasitosti dávám tak čtvrtý a je to kravál.
 7. enikybeniky

  Externí USB zvukovka....

  Díky moc, zatím to mám zapojené separované jako 2 zvukovky a přepínám je mezi sebou. Teď jsme týden pryč, tak po návratu na to zase kouknu, ale je to pro mě bludiště.
 8. enikybeniky

  Externí USB zvukovka....

  Tak, Radku, prosím Tě. Mám zapojeno, ale: V subwooferu jsem nahradil vstup IN tím kabelem a jackem zopojil do zesilovače. Teď mi tedy zbyly cinch, což je v pořádku, ale i konektor do zvukovky do PC, na jehož kabelu je i ovládání repro. Takže nevím, jak dál. Dále po připojení sluchátek nejsou rozpozána a hrají dál repro.... Co s tím?
 9. enikybeniky

  Externí USB zvukovka....

  Ok, jdu na to, uf. Vezmu ale spíš pozlacený konektory, cenovej rozdíl není tak velkej, což? https://www.alza.cz/hama-propojovaci-3-5mm-jack-m-2x-cinch-m-1-5m-d503924.htm
 10. enikybeniky

  Externí USB zvukovka....

  Radku, ten kabel jack - cinch mi bude stačit na propojení k repro 2.1?
 11. enikybeniky

  Externí USB zvukovka....

  Nějak nebyl čas, trošku se to posunulo, ale měl bych v nejbližší době objednávat. Teď byly jiný priority. :)
 12. enikybeniky

  O2 produkty

  Jak to vypadá, jak je to aktuální? Přemýšlím, že bych si navíc k UPC pořídil O2 TV M kvůli fotbalu za nějakou zajímavou cenu.
 13. Jorkšírci (taky máme 2) si jistě horko užijou (ironie). Souhlasím se Scratchem, když moře, tak najdeme hlídání (rodiče), jinak jedeme tuzemsko na túry, to si pejsci užijí úplně jinak.
×