Jump to content

Sawoy

Uživatel
 • Content count

  711
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sawoy last won the day on August 17 2015

Sawoy had the most liked content!

1 Follower

About Sawoy

 • ID člena 42822
 • Rank
  Kecka
 • Birthday 06/30/1964

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Neratovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  sawo1@email.cz
 • Webová stránka
  http://www.sawokks.cz

Recent Profile Visitors

1,079 profile views
 1. Gumy na nase autobusy

  Tak jsem to konečně taky rozseknul, dneska přišly Flintstouny ... pardón ... Fajrstouny Ól Sýzns XL 215/60/R16 99H. Devětapůl i s dopravou ... a nesmrděj !!!
 2. Co jste dnes udelali...

  Veno ty jsi můj člověk Nejlepší sport: KAFE A DORT !!!
 3. Co jste dnes udelali...

  A co měli mít?
 4. Gumy na nase autobusy

  Tak přesně tohle mě zajímá nejvíc, protože pokud se mě zima vůbec týká tak z 99% právě ta břečka. A v létě když zaprší tak na třeba i mirným svahu na trávě někde v kempu bude co ... ? Ty tvý Maxxisy jsou totiž opravdu to jediný do čeho bych z tý Číny byl ochotnej jít (palivo/mokro C/B a úspora dvaapůl až tři na sadě). Cokoliv jinýho už je 2200 - 2300 za kus (Goodrich, Firestone) a C/C ... na mišelinky a další za trojku a víc dlabu .... ty henkůky co jsem uvažoval tak papírově taky nic moc (C/C ale dost se sjíždí - 30 tkm při sadě za devítku teda ne) a nokiany jsou zbytečně drahý, i když na zimu určitě suoer (právě že až moc pro mou potřebu). Protektory nakonec ne ... úspora při nákupu by se z velké části rozplynula ve zvýšení spotřeby a zbytek je (sice asi ničím neodůvodněná) určitá nedůvěra, vozím dvě děti atd. atd.
 5. Gumy na nase autobusy

  No mě ani tak neptrápí kam to vyjede v zimě, na opravdickej sníh se v podstatě nedostanu. Spíš mě zajímá jak ty celoroční v létě - hluk, vliv na spotřebu a jestli se na tom občas dá jet 120 bez rizika úmrtí. P.S. kavol: pořád mi jde o celoroční. Přezouvání prostě neuživím a zimní taky ne. A hledat umíš, ve tvém rozměru nejsou.
 6. Gumy na nase autobusy

  No fakt je že jsou za polovic ... 215/60/r16 sada za čtyřku, na hory nejezdím a u nás v nížině ... silně jsi mě nalomil.
 7. Gumy na nase autobusy

  Heh .. no to je slovo do pranice ... narazil jsem na ně před lety ještě když jsem obouvsl Makrelu, ale nenašel jsem nikoho se zkušeností s nima a tím pádem ani odvahu .... tak že by letos? Fakt jsou slušný?
 8. Gumy na nase autobusy

  Tak se nakonec rozhoduju mezi HANKOOK H740 4S (sada za devět) a NOKIAN WEATHERPROOF (deset). https://www.spneumatiky.cz/eshop/116323-kinergy_4s_h740 http://www.nejlevnejsipneumatiky.cz/cz/pneumatika-129027-215-60-R16-H99-Nokian-Weatherproof-XL?utm_source=3Heureka.cz
 9. Čeština do RT3

  SZ
 10. rt3

  Tak si to shrneme ... v pondělí jsem to psal z hlavy po čtyřech letech od updatu a bohužel blbě - 5.53 je nesmysl. To o čem píše Zodiak a na co máš link je 5.5D a tu tam máš, proto se nic neděje .... jenže nějakou nakopnutou asi, když tam není ikona videa. Pokud vím tak 5.52a je vyšší a tou by to mělo jít napravit. Ale osobně nevím o žádné odzkoušené.
 11. rt3

  Pavel807: máš SZ
 12. rt3

  Z dobrého zdroje? Koluje na webu leccos .... teď nevím z hlavy ale myslím že UP s CZ jsem dělal na 5.53 ... ale ikonu videovstupu tam určitě mám.
 13. rt3

  Divný ... a verze SW?
 14. rt3

  Ty nemá tohle menu?
 15. Kamera do auta

  Taky něco ... zmenšil jsem to kvůli objemu dat, jinak originál je HD (viz printscreen). Dailyroads.wmv
×