Jump to content

Sawoy

Uživatel
 • Content count

  777
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Sawoy

 • ID člena 42822
 • Rank
  Kecka
 • Birthday 06/30/1964

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Neratovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  sawo1@email.cz
 • Webová stránka
  http://www.sawokks.cz

Recent Profile Visitors

1,172 profile views
 1. Co jste dnes udelali...

  Oba předchozí: S vlastní manželkou???
 2. Co jste dnes udelali...

  Ale notak hoši hoši .... copak by tomuhle řekl Mirek Dušín nebo dokonce Jan Tleskač? Jste si oba jistý že jste navzájem oba pochopili co chtěl jeden druhýmu říct?
 3. Co jste dnes udelali...

  Svatá pravda - cca 1300 obestavěnýých kubíků (nebo +/- 520 m2) ve třech podlažích (knceláře, garáž, dva byty) z původních skoro až 70.000/50.000 ročne plyn/elektřina po zateplení a změně dodavatele 45.000/25.000.
 4. Co jste dnes udelali...

  Tepelný čerpadlo je ještě pořád dost darda ne?
 5. Co jste dnes udelali...

  Lihous: Jsi klkař. Minulou sobou jak začínaly ty mrazy jsme se vráítili k večeru domů, žena důkladně vyvětrala takže bylo v obýváku lehce přes 19° a za půl hodiny se kouslo čerpadlo - samozřejmě na topným okruhu. Do pondělka dopoledne než přijel kotelník se krbová vložka silně zapotila (obývák do patra + přilehlé prostory cca přes 250 m3). No chvílema tu bylo i 21° a spálil jsem šest rozřezaných palet do kterých se mi léta nechtělo. Tatík vedle na vejminku jel na elektriku. Výměna čerpadla dvaapůl, už podruhý, na užitkovým okruhu zatím jen jednou, jednou expanzka + anoda. Celkem bratru do 10000 za 19 let provozu. Dakon.
 6. Co jste dnes udelali...

  Tak velká zas nebyla právě ....
 7. Co jste dnes udelali...

  Tady bejvala myčka která si auto nějak podávala, kartáče byly asi stacionární ale jak se šamponem, vodou a sušením nevím, už si to přesně nepamatuju ....
 8. Co jste dnes udelali...

  Co naděláš, jednou tam musíme všichni ... a navíc tam bys moh jezdit tam a zpátky 80 metrů, v myčce se ani nehneš.
 9. Co jste dnes udelali...

  Musíš do Mlíko pod komory, tady je Labe zamrzlý, před chvíli se tam klouzali měšťáci ... bohužel auto nechali na břehu :-(
 10. Co jste dnes udelali...

  Pochopeno, ale napsal jsi to tak dvojsmyslně, že se v danou chvíli nedalo nereagovat :-) Kontext situace, kouzlo nechtěného .... veselá neděle.
 11. Co jste dnes udelali...

  Fakt? P.S.: Pe.Tr si PPčkovy ceny nemůže dovolit
 12. Co jste dnes udelali...

  No to je typicky CZ: chceme něco extra na co ve sklutečnosti nemáme, a pak holt škudlíme i tam kde bysme neměli. Asi nějakej "dluh" za ty dlouhý léta kdy jsme neměli na nic a nic nebylo, chcem to nějak dohnat (moje generace). Ale kde se to bere v těch mladejch ..... Jasně že jsem taky stáhnuol, ale ne kvůli pajdě, spíš pro to, že cena neodpovídala službě. a nechlubím se tím. A je spousta věcí který bych chtěl, cena odpovídá, ale je to na mě moc. Krást je kvůli tomu nebudu (ani ten soft, natož pak třeba argentinský hovězí)
 13. Co jste dnes udelali...

  Lihous: to máš bohužel pravdu. Pak by ovšem měla zasáhnout pověstná neviditelná ruka trhu pana profesora a ta asi nějak hapruje. elektrikář co bude chtít 1000 za dvě zásuvky (míním práci) by se neměl chytat Anebo na něj nemám a pak buď je nebo není (pak mám smůlu) někde levnější. Hodně je to o tom firma vs. živnostník: pohybuju se dost v obojím a jsou tam zásadní rozdíly - on ten mechoš v servisu v JC taky nedostane ty čtyři kila co si za něj servis účtuje - v tom jsou odvody, daně, náklady na něj .... Kdyby dostal dvě v hrubým je to při 160 hodinách 32000 brutto, to je myslím aktuální statisticky průměrná mzda, na kterou prý 2/3 národa nedosáhnou. Nevím. Problém jsou minimální mzdy a ti co na nich zaměstance drží - tyhle lidi si pak služby nemůžou dovolit zaplatit. Aby se řemeslník uživil ... no tak mám toho svýho "pana Lorence" za 250 a jsme spokojený oba, jen EET asi pláče .... samozřejmě že někde jinde musí fakturovat nejmíň o kilo víc, aby celkově vyšel. To všechno je špatně nastavený státem (nemyslímEET, ale celkovou cenu práce danou odvodama). Ale to bysme se dostali daleko. A navíc ta naše povaha česká - včera jsem hledal nějakej docela užitečněj softík do mobilu a v jedný diskusi se dva trumfovali kdo je větší borec: jeden byl frajer že si počkal na slevu a místo za 90 to koupil za 50 a druhej ještě větší to hacknul. A vo ... vo ... vo tom to je. Neřeknu když někdo hledá češtinu do RT3 na kterou P.S.A. se.. nebo mapy za který chtějí nekřesťanský nesmyslný peníze. Ale škudlit kilo .... no nevím. Vopice a banány ....
 14. Co jste dnes udelali...

  Aby ne, když majitel lítá helikoptérou. A navíc - druhá firma (Klimex) má myslím pod palcem veškerý servis Liebherr minimálně ve Stč. kraji.
 15. Co jste dnes udelali...

  Jo tak když jsi z oboru je to jiná, i když to neděláš jako obživu. Dá se doma udělat leccos, ale musí to být pro zábavu, relax, ne z musu a z nutnosti - to pak nebaví, A ten koloběh služeb kdy dáme každej vydělat druhýmu je myslím taky důležitej jako princip.
×