Jump to content

Sawoy

Uživatel
 • Content count

  697
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sawoy last won the day on August 17 2015

Sawoy had the most liked content!

1 Follower

About Sawoy

 • Rank
  Kecka
 • Birthday 06/30/1964

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Neratovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  sawo1@email.cz
 • Webová stránka
  http://www.sawokks.cz

Recent Profile Visitors

1,043 profile views
 1. Kamera do auta

  Taky něco ... zmenšil jsem to kvůli objemu dat, jinak originál je HD (viz printscreen). Dailyroads.wmv
 2. Co jste dnes udelali...

  Pekný. Tak ať to povede dodělat a ať todlouho slouží. Já dneska čistil taky mezi kapkama mřížky odtokových kanálků u terasy a ty kanálky - byly do půlky zanesený takovou tou drtí z povrchu tašek (Bramac).
 3. Co jste dnes udelali...

  Minimaxa: a uložení ... pojezd ... nevidím napravo žádný kolečka ani kolejnici pod tím .... to je všechno u toho levýho sloupku nějak mezi rolnama i na svislo aby se to nepřevážilo?
 4. Co jste dnes udelali...

  Už jsem se lekl že to mají na kartách
 5. Co jste dnes udelali...

  Minimaxa: to je nějakej vyváženej systém s uložením a nějakým rolnovým pohonem v jednom místě .... bez hřebenu a tak?
 6. Co jste dnes udelali...

  11000 kusů? To bych chtěl vidět tu jejich evidenci ... Lhůty roční nebo i míň?
 7. Kamera do auta

  Jo, trvale. Teda parkuju doma v garáži, na sídlišti bych asi váhal ...
 8. Kamera do auta

  Taky jsem zkoušel leccos ... a došel jsem k tomu, že není nic co by zabíralo takový úhel, že "dokážu" když mi někdo z vedlejší nedá přednost apod. - s výjimkou dvouobjektivových kousků a ty byly většinou nechiutně velký krávy, objektivy nedržely v nastavený poloze a/nebo byla mizerná kvalita záznamu. Jedna jediná (všechny z ebay kolem 400 - 600 Kč) mi vyhovovala, byla "HD ready" a sloužila tři roky, pak prasknul držák a už se neprodává. Nakonec jsem si na aukru koupil za 1500 další Samsung Galaxy S III, držák přišrouboval do středu palubky nad displej RT3 a jsem spokojenej. Přes lamu se po nastartování rozběhne Sygic (lze i se záznamem obrazu), Speedometer a DailyRecorder, po chcípnutí se vše vypne. Aniž bych na cokoliv sáhnul mám k disopozici navigaci, gpx záznam trasy s rychlostmi, výškovým profilem atd. (další statistiky jako ujetý čas a km za den/týden/měsíc/rok/celkem) a obrazový záznam s tímtéž v obraze (datum, čas, rychlost, výška). Spokojenost.
 9. Co jste dnes udelali...

  Přesně ... Radim zapomněl že pátek je malá sobota. Do oběda max. a pak
 10. Co jste dnes udelali...

  Tak tahle "víc než půlka národa" mě pěkně s..e a chci se od ní lišit právě tím, že takhle běžně nejezdím. Chci patřit do té miň než půlky a věřím že většina zdejšího osazenstva taky. A právě téhle míň než půlce byla moje případná omluva určena. Dcerku jsem dnes přivezl domů, vše OK.
 11. Co jste dnes udelali...

  No tak jen pro pořádek - moje prasárny na hraně spočívaly v tom, že jsem na šestnáctce mezi Pakou a Boleslaví tam kde je to široký a přehledný jel místy 120, což normálně nedělám, na pár křižovatkách (třeba u Sobotky co je ta zrušená pumpa apod.) kde je na kilometr vidět že z vedlejších nikdo nenajíždí jsem místo na 70 zpomalil na 90, občas jsem nějakej vláček tří či pěti aut předjel tu naráz, tu nadvakrát, tu jednoho po druhým (což normálně nedělám) a občas jsem hned po předjetí brzdil abych jel na ceduli obce kolem padesáti. Po dálnici jsem jel 140 což normálně nedělám. Pak jsem hodně sprostě nadával když jel kamion ve stoupacím pruhu 75 aby předjel jinej, co jel v pravým 60. A jednou jsem přejel plnou čáru, ale ne středovou. To když jsem jel po krajnici abych se vyhnul dvěma náklaďákům co jely proti mě vedle sebe - ten co předjížděl mě musel vdět kilometr předem, ale asi předpokládal že jedu 70. No prostě byl věší, no. A tomu druhýmu se na krajnici evidentně nechtělo. Jo a lahůdka byl Sharan přede mnou z Paky až k Jičínu - v obci 30-40, mimo 75 max. Když se dalo tak byla plná, když nebyla tak auta proti. Když jsem ho předjížděl na čtyřproudovce u Jičína kouknul jsem do kabiny - frajer jednu ruku na volantu, druhou kolem ramen spolujezdkyně, jedno oko na silnici, druhý na ní a evidentně tokal, špitali se a muckali se a provoz ho nijak nevzrušoval. Holt láska je láska ..... hmm ....
 12. Co jste dnes udelali...

  Tak to od řidiče profíka potěší dvojnásob
 13. Co jste dnes udelali...

  Pokračuje dovolená s mýma holkama (2 x 12 let), vlastně hlavně s jednou z nich: Středa po poledni: nemá chuť na oběd Středa večer: ze špízů (předchozí příspěvek) jen maso (bez cibule a bez slaniny!!! To tu ještě nebylo) Čtvrek postupně od rána do večera: bolí břicho, pak hlava, je líp, pak totéž ale strašně, je zima, je dobře, má průjem, vidí dvojitě ... Noc ze čtvrtka na pátek: bolí břicho, hlava, kolena, zima. Před půlnocí puls 140, po půlnoci 160, usíná a celkem klidně spí. Pátek 7:00: vyzvracela večerní čaj, Prášek na hlavu ani na teplotu nechce, neudržela by to v sobě. 7:30 odjíždíme směr Nera abych chytil dopoledne naši dětskou doktorku, druhá hlídá tábořiště v kempu. 9:00-9:30: dětská - podezření na infekční meningitidu. 10:00-11:00: čekárna Bulovka 11:00-11:30: vyšetření - hospitalizace 12:00-13:00: "ubytování", odběry, neurolog, očař, poučení ..... 13:15 odjezd směr Vrchlabí 15:00: příjezd kemp, v 17:30 vše zbouráno, uklizeno, uloženo, naloženo, odjezd 19:30 doma Sobota 8:30: odjezd Bulovka (jeden rodič = manželka přítomen kdykoliv), 9:30 doma 15:30: odjkezd Bulovka, návštěva, hotové výsledky laborky - podezření se nepotvrdilo V pondělí kontrolní testy, když dopadnou tak domů. 17:30: doma. Potřebuju další dovolenou. Už aby byl příští pátek - ještě bude slehlá tráva po stanu. Hyjé zpátky ... P.S.: pokud někdo včera nadával mezi 7:30 a 9:00 a 13:00 až 15:00 na trase Studenec - Jičín - Bolka - Praha na Lancii co jede místy na hraně a trochu jako prase, tak se všem omlouvám. Ale nikoho jsem neohrozil.
 14. Taktéž Neratovice. 50 týdnů v roce 2 k dispozici a často i prostřední ve 2. řadě ...
 15. Spotřeba

  Itálie přes Rozvadov 900 km 7,1 při průměru 90 km/h. O litr víc než vloni. Tvrdý gumy? Napůl sjetý?
×