Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Davidak79

    Davidak79

    Uživatel


    • Body

      14

    • Počet příspěvků

      1 605


  2. Havlicek.Lukas

    Havlicek.Lukas

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      10 909


  3. KoudaK

    KoudaK

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      5 819


  4. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      24 449


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 17.12.2018 Ve všech sekcích

  1. Davidak79

    Vtipy

    ten mě dneska rozsekal
    5 points
  2. Davidak79

    Vtipy

    5 points
  3. brutall

    Vtipy

    4 points
  4. Milan+

    Vtipy

    Jede fekální auto, tedy *neumím psát slušněcuc, které řídí starý zkušený *neumím psát slušněcucař. S ním jede mladý učeň. Dojedou někam k žumpě, hodí do ní hadici, zapnou sání a odčerpávají. Najednou se něco zasekne a *neumím psát slušněcuc přestane sát. Starý zkušený *neumím psát slušněcucař neváhá, vyleze nahoru na auto, otevře poklop od nádrže, a ponoří se mezi ta hovna a humus. Za chvíli se vynoří a křikne na učně: "Kladivo!" Učeň podá kladivo, mistr se nadechne a znovu se ponoří. Zevnitř se ozývají rány, za chvíli se mistr zase vynoří. "Klíč sedmnáctku!" Učeň podá klíč číslo 17, mistr se znovu potopí a zevnitř je slyšet vrzání, za chvíli se opět vynoří a křikne: "Kombinačky!"Učeň podá kombinačky, mistr se ponoří, za chvíli vyleze, něco zapne a sání opět funguje. I otře si zkušený *neumím psát slušněcucař špínu z tváře, podívá se na mladíka a říká: "Vidíš, mladej, koukej se učit, nebo budeš celej život jen podávat nářadí!"
    4 points
  5. Havlicek.Lukas

    Vtipy

    jeste ze to neni renault
    4 points
  6. pesastor

    Vtipy

    @StibTo , skript je ZREJME jako Pazouti elektronika - zije svym vlastnim nevyzpytatelnym zivotem! Ze zmeni H O V N O na *neumím psát slušně* jsete se zatatejma zubama preziju, ale ze mesto ve kterem ziji S E R E D na SK meni na štved me nestve, ale S E R E! ZALOZIME VLAKNO #MeToo koho to taky netesi? Moderatori hlidaji kazdou vetvicku kazdeho vlakna; ze by dovlekli za ucho kluboveho systemaka aby tyhle genderovy nesmysly trochu poupravil???
    3 points
  7. Schreek

    Vánoční večírek - 2018

    Tak už jsem se taky probral Po zelené smršti na Kokoříně jsem si zvykl účty zpětně neřešit, tentokrát se aspoň pilo kvalitně a vkusně Děkuji novému vedení za opravdu milé překvapení v podobě odměny a plakety za práci pro klub. Příjemné a nečekané! Dále děkuji za skvěle zvládnutý sraz, všem zúčastněným za perfektní atmosféru a doufám, že se příště sejdeme zas a třeba i v hojnějším počtu
    3 points
  8. pajik999

    Vtipy

    3 points
  9. martinecondrej

    Koupě 5008

    každý si musí vybrat sám, máme oba motory, 1,6 je do 100km/h dostačující, nad je to zoufalé. 2,0 je suverénní vždy. 1,6 je v porovnání s 2,0 výrazně hlučnější a to ve všech režimech (1,6 máme po facelift 2014 a 2,0 2011) 1,6 spotřeba 6 litrů, 2,0 spotřeba 7 litrů podvozkem je 1,6 měkčí asi i pohodlnější - víc se naklání mám pocit že víc plave. 2,0 tvrdší ale víc mi to vyhovuje - pocit většího bezpečí. U obou je shodná verze kol a výbavy, pouze 1,6 je 7 míst a 2,0 je 5 míst náklady na pravidelné servisní prohlídky jsou vždy zhruba o 2 až 3000 dražší v neprospěch 1,6 hdi (aut. servis Peugeot) 2,0 hdi najeto 180000 a 1,6 hdi najeto 60000 závěr za mě: 1,6 hdi bych si už nikdy v autě podobné nebo větší velikosti (nová 5008, Traveller) nekoupil
    3 points
  10. Radek Hurvajz

    Vánoční večírek - 2018

    Souhlas, po vyprání je mohou hned nabizet, zamlouvám si tu od Weri605, ta jediná mi bude Jen nevím co s tou jmenovkou
    2 points
  11. Havlicek.Lukas

    Vtipy

    no reknneme ze by tam byly predni svetla a znak z Magnuma a ze to neni zadnej drobek
    2 points
  12. Pacho69

    Koupě 5008

    já mám ve 2.0 taky 5W30, klasika INEO ECS, olej by měl být stejnej, low SAPS. Nikdy jsem nedával jinej. Jinej, než Low SAPS olej bych neriskoval tam dávat. Spíš, jestli nemáš už u 2.0 "slevu na servis s věkem" Ta sleva tuším začíná od 5ti let...
    2 points
  13. Davidak79

    Vtipy

    tohle mi připomíná našeho synátora když si odpoledne cvakne coca coly
    2 points
  14. Print

    Peugeot 406 1.8 16V

    Včera cestou z vánočního večírku ... hajtra jedna vylítaná
    2 points
  15. pajik999

    Vtipy

    2 points
  16. tomas377

    Koupě 5008

    Dobrý večer, mám 1,6Hdi,rok 2010 a co se týče motoru (cca150000km) naprosto bez problémů. Mám tři děti a co do velikosti není problém. Prostorné.
    2 points
  17. Péťa

    Vánoční večírek - 2018

    Projel jsem je, paráda. Jednotná trička vedení - skvělý nápad. Jinak vás tam bylo opravdu pomálu Ale třeba @Medvěda s @Pavlíkem jsem nečekal, moc se zde neukazuje
    2 points
  18. morepower

    Vtipy

    von to teda není úplně vtip, ale zase je to hezký
    2 points
  19. brixtr

    PF 2019

    všem přeji krásné vánoce video-1544971605.mp4
    2 points
  20. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  21. ozzy56

    Koupě 5008

    těch 1.6 HDi bude v nabídce více, takže máš i větší výběr...,ale projeď si obě verze (i 2.0 HDi), abys měl porovnání--třeba budeš tahat vlek..., ale pro normálního řidiče -tátu od rodiny- dostačuje i ta 1.6 HDi souhlasím s kolegou--benzín neber
    2 points
  22. Laďa

    Vtipy

    2 points
  23. Luboss1991

    Moj Peugeot 508

    Dlhsie som zvazoval kupu nejakeho auta ako nahradu za dosluhujuci fiat punto ktory mi sluzil 2 roky ako pracovne auto. 9.6.2018 som len tak prezeral internet a natrafil som u nas v meste na Peugeot 508. Po prehliadnuti v bazare som bol nan80% zlomeny ze ho beriem. Predavajuci nemal problem mi auto zaôpozicat na skusobnu jazdu a prehliadku vo mne zvolenom servise (kontrola podvozku, motora, diagnostika a proste vsetko do detailov....) nakoniec po tejto prehliadke som ho kupil . Jedna sa o Peugeot 508 1,6 HDi 84 kW. Po kupe som vymenil zakladne veci : oleje filtre dal nove brzdy atd....nic neplanovane .... Viac prezradia fotky,..... Postupne som si na aute vymenil interierove osvetlenie za led, dal tonovane skla, vymenil som displej medzi budikmi za farebny a postavil som mu pristresok Do buducna planujem: Vacsie elektrony na leto a radio s androidom....
    1 point
  24. inoxing

    Návod: Zamrzající ruční brzda

    Návod vycházel z konstrukce na modelu Peugeot 307. Rozhodl jsem se vyřešit problém u zamrzajících lanovodů ruční brzdy v zimním období. Celou situaci lze vyřešit výměnou komplet lanovodů nebo nahrazením prachové třecí krytky na konci bowdenu prachovkou na lanovod. Dlouho jsem nebyl schopen sehnat vhodnou prachovku na tento typ lanka, potřebné délky a také přijatelné ceny. Vhodná prachovka je např. ze spojkového lanovodu na Favorita/Felicii (čísla: 6U0721365 , 115592803). Na originální lanovody sedí velmi dobře, délka 70mm, šířka otvoru na jedné straně 5mm, na druhé straně cca 3mm, materiál je pryž. Cena je kolem 9Kč/ks, pošta cca 30Kč (pošlou vám je i v dopise, pokud slušně požádáte). Problémem- zamrznutím lanovodu ruční brzdy v zimním období přisuzuji zatečení vody do bowdenu lanka ruční brzdy a následného zmrznutí vlivem změny teploty (např. přes noc). Takhle se stane, že odpoledne přijedete domů, zatáhnete ruční brzdu a ráno nejde odbrzdit jedna nebo obě strany a zůstavají zabržděné či přibrbžďují zadní brzdy. Hlavním problémem je, že lanovody nemají klasickou prachovku a také náklon lanovodu (voda teče dolů, tedy po lanku zateče do bowdenu), pak stačí třeba umýt auto WAPem a voda steče na lanko. Pokud se jedná o nový lanovod, je na koci bowdenu kluzná prachovka a může plnit svoji funkci, horší je to u starších a vyběhaných lanovodů. Proto jsem se rozhodl "dovybavit" lanovody prachovkou. Postup: -zajistíme auto na rovině a založíme přední kola (auto nemůže být zabržděno ruční brzdou) -zvednout zadní nápravu a sundat kola -šroubovákem se opřít o třmen a pákovým efektem tlačit páku ruční brzdy směrem k bowdenu- pak vyháknout konec lanka z vidlice (jde to celkem snadno) -plochým šroubovákem odjistit zajištění bowdenu (2 plastové zobáčky) a vytáhnout lanovod z opěrného bodu na třmenu; lanovod si položíme na vrch kotouče (pozor na nadměrné ohybání, staré se mohou lámat) -pilníkem srazíme všechny ostré hrany na koncovce lanka (váleček), lanko a konec bowdenu očistíme od nečistot a zbavíme staré třecí prachovky -nyní bowden promažeme převodovým olejem (např. za použití kousku hadice s výkrojem, viz foto), nepoužívat WD40 nebo vazelíny ve spreji! - v zimě je vazelína tuhá a ruční brzda má špatný chod a WD40 je nevhodné- lanko se může zasekávat; může se použít nějaký vhodný ekvivalent, já používal převodový olej a kousek hadice jako trychtýřek (viz foto). -nyní vezmeme prachovku a dovnitř nalijeme převodový olej a prachovku pořádně promačkáme; poté nasouváme na lanko přes váleček (chce to trpělivost, jde to blbě, lanko na konci bowdenu chytneme např. přes dvojtý hadr přes kleště, rotačním pohybem prachovky nasouváme postupně za váleček lanka), na konci prachovky je malá díra a přes válečech lanka to chce pomoct neostrým malým šroubovákem -prachovku zasuneme na bowden a na druhé straně použijeme malý stahovací pásek k stáhnutí průměru na lanko, cca 10mm od válečku (stahovací pásek je podstatné použít, opírá se pak o páku ruční brzdy a neprodíra se tímto prachovka) -očistit čističem brzd od oleje všechny zasažené díly (kotouč, desky...), protáhnout lanko záchytem a zacvaknout, obráceným způsobem namontovat lanko na páku ruční brzdy (pozor na skřípnutí prachovky do vidlice!) -nasadit kola, dotáhnout šrouby na 100Nm, spustit auto na kola a zkontrolovat funkčnost ruční brzdy Foto z montáže:
    1 point
  25. vagner.mi@seznam.cz

    Boxer lll centrál

    Jo jo všiml jsem si že jsem to šoupl jinam. Omluva polepšim se.
    1 point
  26. kloupec406

    Vánoční večírek - 2018

    Sice opožděně, ale chtěl bych poděkovat vedení za super strávený víkend a znovu shledání všech.. @KoudaK já též děkuji za skvěle naladěný pasažéry a na příště slibuju že budu mít v autě minimálně dvě sady plast. příborů.
    1 point
  27. Pe.Tr

    Poděkovaní vedení za dárek pod stromeček.

    tak i já děkuji za van darek a dekuji i Novemu Vedeni za oceneni a odmenu ktere jsem dostal dnes ráno z ruk Kubíka. vystaveno, založeno
    1 point
  28. Davidak79

    Co jste dnes udelali...

    Ředitelství silnic a dál nic ??
    1 point
  29. krtek 2

    Z krtkovej 406 do RS-ovce

    tak pokracovanie v zastavbe sklapacich spetakov , ovladac ktory to dokaze som doposial nezohnal a zhanat ani nebudem totizto prisiel som na to ze kazdy ovladac okien v sebe tu fukciu uz ma ale v typoch ovladacoch ktore to zklapanie robit nevedia je to len mechanicky zablokovane a to tak ze pod tou packou je vacka ktora ma na sebe taky vystupok a to je vlastne doraz ktory vam nedovoli tou packou otocit 360 stupnou uprava spociva v tom ze ten doraz (vystupok ,srobovak na fotke ukazuje jeho poziciu) odpilujete a potom sa uz da packou tocit 360 stupnov lubovolnym smerom ak sa nastavite na tu spodnu polohu ako na obrazku spetaky sa zaklopia ak packu vratite naspet tak sa odklopia mam to testnute na stole vsetko facha ako ma u mna kde je ovladac len s dvoma spinacami na okna je este jeden problem ze tam niesu tie dva konkretne piny v tom konektore na ovladaci(do ktoreho sa strka ten maly hnedy konektor) cize musim vyvrtat dve mini dierky a piny doplnit vodive cesty tam na to su ,tieto dva piny sluzia prave na to zaklapanie a odklapanie ziadne ine ten kto ma ovladac so 4 spinacami na okna sa ho to netyka tie piny tam uz ma neletovane od vyroby trochu sa to spatne rozobera na prvodiely je treba okolo toho dost rozdumovat aby ste nieco neulomili ale co sa tyka samotnej upravy je primitivna vec odpilovat ten vystupok na vacke
    1 point
  30. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Aháááá. A já myslel, že se tady poměřují oháňky
    1 point
  31. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    No bodejť .... kór když tam kromě nenahraditelných rodinných fotek a videií apod. mám data který 25 let živí tři lidi. Akorát že vzhledem k tomu to mám vlastně opačně: data jsou na síťovým 2TB disku (NAS, bez zrcadla), čili k nim podle přidělenýho oprávnění můžou všichni, a denní automatický zálohy se dělají na notesy, takž v terénu má každej s sebou čerstvý data i od ostatních. A svůj notes pak ještě denně automaticky zálohuju na 250 GB SSD 2.5" a pak týdně ručně ještě na ten "odpojený" externí 3.5". Pár souborů bez osobních dat který se mění i několikrát za den ještě lítá na cloud. A pokud jde o to čištění tak 790 ročně za Avast Cleanup Premium mi nepřijde nijak moc.
    1 point
  32. Radek Hurvajz

    Diagnostika Lexia

    No hlavně že ty maš už 5 přispěvků. On tě neuražel, tvoje reakce byla přehnaná a zbytečná. Jasně, on je trouba a ty jsi king se Subaru. A už dost.
    1 point
  33. Veverka

    Vánoční večírek - 2018

    Veverkovic rovněž děkuji za super pecka akcičku, my s ženou jsme si s vámi hezky poklábosili a vůbec a ze všeho nej bylo to štěstí Bejby_Veverky, která si to užila víc než na max. Díky moc a zas (snad) brzy!
    1 point
  34. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Nezlob se, ale mám desítky instalací W10, některé PC i "povýšené" na W10 a ještě se mi nestalo, že by se samo něco smazalo. Není to rukama? Nemáš tam vir? Pravda je, že nepoužívám warez, nelozím na porno.
    1 point
  35. rkhl

    Páčka otevírání dveri

    Leda že bych tu obrubu z vnitřní strany trochu obrousil, pak by to tam možná sedlo. Kolik to když tak stojí nové? Kdybych to náhodou zničil.
    1 point
  36. KoudaK

    Vánoční večírek - 2018

    Tak já s Martinou už jsme doma,@kloupec406 se ještě někde courá na cestě k domovu.. Jinak díky Peťane za báječný svezení.. Dále by jsme chtěli poděkovat vedení za zorganizování super vánočního večírku. Tak pa pa příště...
    1 point
  37. Agrafik

    Ořech na bezpečnostní šrouby

    To znám, u mě to skončilo navařením matky na urvaný bezp. šroub. Hlavně, že jsem se v pneuservisu ptal, jestli používají momenťák. Stát se mi to někde na dovolené, tak je to na odtah. Proto si po příjezdu z pneuservisu šrouby povolím a dotáhnu. Ty šrouby zde https://www.citroeny.eu/srouby-kol/sada-bezpecnostnich-sroubu-pro-rafky-z-lehke-slitiny-original-citroen-1612616480-peugeot.html&sk=srouby-kol
    1 point
  38. Laďa

    Koupě 5008

    Benzínové motory v 5008 nekupuj. Jeden je slabý a druhý problémový. Takže zbývá naftový a tam je jedno jestli 1.6 hdi nebo 2.0 hdi. I když někteří budou namítat, že ta 1.6 je slabá, ale není.
    1 point
  39. *nohafuc*

    Vtipy

    1 point
  40. pavelu96

    Ořech na bezpečnostní šrouby

    Takhle dopadl můj bezpečák, už to na autě nechci...
    1 point
  41. KoudaK

    Vánoční večírek - 2018

    Cestou se i bavíme..
    1 point
  42. jarokare

    Vtipy

    1 point
  43. OK406

    Vtipy

    1 point
  44. brixtr

    Vtipy

    1 point
  45. MJSytic

    Kamera do auta

    Nesmysl. Pražák by v dodávce nikdy nejel. V nich tam jezdí jen náplavy
    1 point
  46. Péťa

    Vtipy

    1 point
  47. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  48. *nohafuc*

    Vtipy

    1 point
  49. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    včera zábava.... dneska povinnosti
    1 point
  50. PaKr

    Lidskej nevkus

    jedna z léta :-)blíž to nešlo, majitel chodil okolo- asi na to byl náležitě pyšný
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...