Jump to content

Pacho69

User
 • Content Count

  3,204
 • Joined

About Pacho69

 • ID člena
  38948
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2012

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Já bych ho dal na zimní. Za týden ježdění jsou stejně černý . A ten antracit je nádherný. Mám nějaký takový právě vevnitř těch zimních, vůbec by mi nevadilo mít ho všude. No musím se taky nějak dokopat k renovaci, už je to hodně špatné.
 2. buď rád, že nemáš kouli v chladiči
 3. No včera jsem šel domů z garáže a před barákem z řady vyjížděla slečínka s mazdou 2 (červemou), měla to tak na dvě cuknutí dozadu a dopředu. Pří prvním cuknutí se opřela o mercedes za sebou, při druhým o mondeo před sebou, při třetím zas o mercedes a pápá... Jako to nebylo na dotek, nárazník se slušně prohnul... Vidím to tam dnes a denně, nezkoumal jsem škody ale jsem rád, že tak nemusím parkovat. Zas je fakt žádnej odvážnej, kdo by si tam mezi auta postavil motorku nebo skůtra se zatím nenašel
 4. to je jiný vlákno. MPV ho neměla ani po FL.
 5. To by u tohohle auta připlácel zbytečně
 6. Nechci kecat, ale já mám deaktivaci parkovací brzdy v parametrech auta v PC. Ještě se podívám.
 7. Tak docela dobrý. Zahrada tedy "v jedný rovině", všude stála voda, v trávě na záhonkách. Rozdíl mezi trávníkem a záhonkem byl smytý (původně byly záhonky vyvýšené). Kypřit půdu nemělo cenu, bylo to bahno. Uvidím, jak tohle vydýchá česnek. Do sklepa nenateklo ale za plotem docela slušný louže (spíš brouzdaliště). Trochu mi protekla střecha, už je bohužel na výměnu krytiny, jsou tam bídná místa, vím o nich, ale jsou pro mne neopravitelná (nedostupná). Jedno z nich je skoro na hřebenu, takže moc neprotéká, protože ta trocha, která stéká za těch 10cm střech k poškozenému místu obvykle neproteče. Tentokrát to asi nebyla trocha. 130mm za 2 hodiny, 170mm za 4 dny. Celkově tedy dobrý, jen se mi synátor smál, že si mám pořídit lepší kameru, abych neplašil. Vyplývá mi z toho, že se holt musím pustit do výměny krytiny na střeše, budu muset poptat pokrývače střechaře...
 8. No těch 120mm napršelo za necelé dvě hodiny, za 40 minut prý spadlo 100. Koryto řekly to vydejchalo, nedošlo ani na 3 stupeň, ale koryto řeky je daleko a cca o 20mnm níž.. Pár "řek" teklo po silnicích a i když jsem na kopci, obávám se, že mám vodu ve sklepě. No snad jen vodu, ne bahno. Spíš se hrozím, co udělalo těch přeteklých 4,5kobíků vody na zahradě. Ona pobere hodně, stromy a tak, ale tohle bylo asi najednou moc.
 9. No dnes jedu do RK. Mám tam sudy na 900l ze 40m2 střechy. Jestli mi tam napršelo 120mm, tak to je skoro 5m3. Ani snad nechci vidět, jak to tam vypadá . Přitom za předchozí týden napršelo cca 85mm, takže úplně vyschlá ta půda taky nebyla.
 10. Jo aha, tak kapotu mám v pořádku, já mám rozcupováno na přepážce... Tak je to vyřešený, nebudu měnit.
 11. Sníh ne, jen kroupy velikosti pingpongových míčků. Stejně to nechápu, všichni tam mají vrata do dvora nebo do garáže. proč to nechávají na ulici? V některých pražských satelitech to řeší obecní vyhláškou nebo instalací zóny (buď dopravní se zákazem zastavení nebo obytná). Lidi jsou líný otevřít bránu a vjet si do dvora, stejně "za chvíli" zase jedou.. No a místní policie v klidu sází pokuty a úřad nesmlouvá. Pokud je to ale průtah obcí, tak to asi není na značku zóny, jedině zákaz zastavení. Nedělám si iluze, stejně jako v Praze ho kdekdo ignoruje.
 12. No já jsem vatu uhladil a zastříkl lakem, ale i tak to kuna šikulka vykousala tak, že to nepadá. Toho na kapotě si naštěstí nevšimla. Ale jak píšu, nemůžu se zbavit návštěv, běžně nacházím ťapky, tak nevím, jestli provokovat nějakou výměnou. Kolik bys chtěl za tu výstel? Já mám najeto 180, FAP píše na dia ještě 70t. Přičemž krátké trasy moc nejezdím, krom posledního měsíce, kdy jsem se kvůli maturantovi doma dočasně vyhýbal MHD. To naštěstí končí, už mě nebaví jezdit do práce autem.
 13. Tak jestli s tím šest let vozila belgičanka děti do školy. tak to nebyl úplně ideální režim pro FAP. Radim: Tak to je asi ten díl, co vožrala kuna mě, ale nevím, jestli se mi chce se pouštět do výměny. Já to mám za motorem izolace na přepážce. Kuna od té doby byla v autě mnohokrát, nemohu se jí zbavit, prostě v RK se ťapky prostě objeví. Mám v autě kunoplašič, dávám před auto odměrku s vodou, stejně se ťapky objeví. Jediné, co zafunguje vždy, když to nezapomenu dát, je hadr namočený v octu na krytu motoru. Je fakt, že od té rozkousané izolace za motorem už zádný další incident nebyl, ale ťápoty na motoru myju běžně. Nevím, jestli je ta izolace u 2.0HDi stejná, ale tipuji, že ano. Ale stejně nejsem rozhodnutý, že bych to dělal. Nijak moc mě to neirituje
 14. To je ta "doživotní" náplň...
×
×
 • Create New...