Jump to content

Pacho69

Uživatel
 • Content count

  2,580
 • Joined

 • Last visited

About Pacho69

 • ID člena 38948
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2012

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika
 1. No já mám zas špinavý ťapky na krytu motoru i v garáží. Ale spíš než kuna to tady v Praze bude potkan. A to fakt nevím, jak se bránit...
 2. 5008 - zkušenosti

  Těch 30minut je asi maximum, to naskočí vždy. Jinak pokud má baterka nižší napětí, tak naskočí dřív.
 3. Pokuta za rychlost v Německu na dálnici

  Ale na tu spotřebu mi to zafungovalo . Takže i nižší emise byly...
 4. HonzaT: No vlhkost venku se srážet může, jestli třeba zaleješ hranu silikonem nebo já dělával to, že jsem holé dráty zakapával tavným lepidlem.
 5. Pokuta za rychlost v Německu na dálnici

  No mělo by se to vyskytovat v obývaných aglomeracích, ale mám pocit, že je to snad všude. Asi díky těmto omezením, jsme jeli letos hory s naloženým autem za 6l/100
 6. pěkný. Krásný hnízdo bez plošňáčku, na průmce bych to dostal "předělat" . Ale když to funguje, dělám to taky tak. Budeš dávat nějaké IP krytí?
 7. Pokuta za rychlost v Německu na dálnici

  No kdyby tě zastavili a ta tabulích bylo k limitu IG-L (což je skoro všude), seberou ti klíčky nebo daj botku. Tak buď rád, že jsi doma :-P
 8. Regulace vytápění

  Nemáte někdo zkušenost se systémem Elektrobock a produkty z řady PocketHome? Chtěl bych topení automatizovat a vzdáleně řídit - centrální jednotka s GSM, vzdálené ovládání na kotel, v místnostech, kde jsou na radiátorech ventily, tak použít hlavice. Přes léto mít možnost zapnout bojler den před příjezdem, případně pustit vodu do zavlažování... Zatím se mi tento systém jeví v dobrém poměru výbava/cena, tak hledám zkušenosti.
 9. Dojezdovka Peugeot 5008

  jo to je pravda, klíč tam je, ale je dost mizernej (krátkej a měl jsem pocit, že ho ohnu), vyměnil jsem ho za jinej s prodlouženou pákou.
 10. Dojezdovka Peugeot 5008

  Radim, tak to je snad kompresůrek, jaké další nářadí myslí? Hever a klíč? Ten jsem si přidal prakticky hned. Jinak co se rezervy týče, do 2010/2011 tam rezerva byla, od 2012 ve výbavě Active byla rezerva, ve výbavě Allure už ne. Po FL už byla jen opravná sada. Ale ta je tam vždy, když není rezerva. Dokoupení rezervy jako funglovka cca 11tis. Z druhé ruky moc neušetříš, nejlevněji jsem to sestavil za cca 8500. Ale kolo bylo sjeté, když najdeš slušné, složíš to tak za 9500/10000Kč.
 11. Dojezdovka Peugeot 5008

  no počkej, to bys tam měl mít, pokud nemáš rezervu, je to povinná výbava.
 12. já jednu měnil vloni (5let), druhou mám původní (s připravenou náhradní na výměnu).
 13. No jenže kolik toho nabliká blinkr (řádově minuty) a kolik nasvítí denní svícení. Tahle zátěž se podle mne projeví.
 14. Pokud tam nemáš denní svícení LED, tak bych to nedělal, obávám se, že velmi časté zhasínání / rozsvícení žárovky denního svícení bude mít zásadní vliv na její životnost.
 15. Vaksiho 5008

  Tedy to bys v ní musel mít vodu, zimní nafta musí mít filtrovatelnost do -20 bez aditiv navíc. Jinak na opravdovou zimu doporučuji maxxmotion, ta je navíc i bez biosložky. Jinak "engine fault, need repair" tam v zimě mívám při těchto mrazech. Plus hlášku ze systému redukce emisí. Do pár minut to zmizí.
×