Přejít na obsah

Pacho69

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 892
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Pacho69

 • ID člena 38948
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2012

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Pacho69

  Květoňova 5008

  To umeješ a rozleštíš... Ta žlutá mi připomněla jednu garáž v Groden, ta byla namalovaná komplet žlutě, včetně stropů, jen podlaha byla šedá, když jsi couval, tak na zrcátka jsi sloup prostě neviděl, když ses otočil, tak se rozeznat dal, ale musel ses hodně soustředit. Stačilo, když se při vjezdu dovnitř trochu zamlžilo... Kolega tam tehdy taky odřel lehce bok. Já jsem jednou lehce zastavil o sloup, ale věděl jsem, že tam je, tak to bylo je "šťouch". Krytá parkoviště jsou docela peklo, jako najednou sloup do parkovacího místa, které má na šířku sotva dva metry (a 5008 má 180cm se zrcátky)...
 2. Nevím jak u 308, ale u mne jde prostorovej alarm deaktivovat podržením tlačítka alarmu hned po otoční klíčku do polohy nula. Rozsvítí se kontrolka, auto se zamkne ale prostorovej alarm se nezapne. Používám to např. když chci nechat v létě částečně stažená okýnka třeba na parkovišti v práci, nebo děti v autě (případně psa, ale toho nemám).
 3. Pacho69

  Olej a HDI motor.

  Ozzy: Já myslím, že klidně může, třeba pokud se chystá na severskou zimu. Řekl bych, že ta specifikace na webu je původní, ještě z doby, kdy First 0W30 neexistoval (2010). Myslím, že tím ale nic nezískáš, jen 0W30 je dražší. Mě spíš překvapuje ta 9000, protože to tedy rozhodně není Low SAPS olej, takže pokud by ti motor žral trochu oleje, bude filtr pevných částic za chvíli v hajzlu. Ale snad vědí líp...
 4. Lukáši, pust si Slunce, seno, Škopková ti tam odříká vyjmenovaný slova po M.... Sorry za OT, ale tohle je fakt pecka do očí bijící, navíc rozhodně ne překlep. Příště si zkus "typnout" líp...
 5. K tomu vehiklu s ELM 327 - mě funguje jakže takž aspoň na čtení verze 1.5, verze 2.1 dávala jen základní info, naprosto k ničemu. Chybový kódy ale četla. Blbý je, že se to nevejde pod kryt pojistek, chce to kabel s hodně plochým OBD2 konektorem.
 6. Pacho69

  Denní svícení i vzadu

  No nevím, pokud člověk nejede jak debil, je denní svícení jen dopředu nastaveno logicky a celkem správně. Dojížděné auto buď stojí nebo se pohybuje stejným směrem jako ty, rychlosti se odečítají,, takže pokud se věnuješ řízení a jedeš dle povětrnostních podmínek, měl bys ho vidět i bez světel. Protijedoucí má denní svícení, abys ho viděl dřív, neboť jede proti a rychlosti přiblížení se sčítají. Myslím, že denní svícení je nastaveno logicky. Když řidič nereaguje na sníženou viditelnost, je to špatné, zvláště v mlze. Daleko otřesnější je především zadní mlhovka těch, co ji nevypnou, když není mlha. Nedávno jsem stál v koloně za nějakým Macanem a ten měl tak jedovatý brzdový světla, že mi vypálil obrazec do sítnice pokaždý, když šlápl na brzdu, což v koloně a s automatem bylo prakticky pořád. Hnusnej zážitek...
 7. Pacho69

  Denní svícení i vzadu

  Já jsem taky s reakcí senzoru spokojeným ale párkrát mi nezachytil takové blbé difúzní světlo, kdy já bych už svítil potkávacíma, tak si na něj raději dávám pozor. No a za světla mlze taky nesvítí, to je nutné ho hlídat, ale to se dá čekat. A sem tam vidím, že svítí potkávačkama i když já bych jel na denní. Ale to ničemu nevadí.
 8. Pacho69

  Denní svícení i vzadu

  Mě to zapnout jde, ptal se mě servisák, jestli to chci. Zatím to nechávám jen na úrovni vyhlášky a používám mozek místo "asistenta".
 9. Pacho69

  zajímavé aplikace pro Android

  Aha, zajímavý přístup, ale takových reklamních "akčních" linků se sem dá nasypat stovky, za mě je to jen post něčí reklamní kampaně a nic zajímavého na tom není. Natož aplikace..
 10. Pacho69

  zajímavé aplikace pro Android

  Pak nechápu angažmá navíc ve vláknu "zajímavé aplikace pro android".
 11. Pacho69

  U které spol. tankujete?

  OMW kdysi prodávalo diesel maxxMotion bez biosložky, ale už i ta má dnes biosložku. Je ale jiná, než ta babišova u nás. Prý má tendenci se míň usazovat, nicméně, je to karcinom, jako každá spálená biosložka. Nafta za západní hranicí není lepší kvůli biosložce, ale proto, že v ní převládá podíl norské ropy, která je méně sirnatá než ruská a po krakování není nutné separát tak brutálně odsířit, aby vyhověl normě. Verva obsahovala biosložku vždy a Benzina nikdy netvrdila, že ne. Zůstal tedy jen Eurooil,, který (zatím) může svoji naftu prodávat bez biosložky, protože, jak se někdo zmínil výše, distribuuje samostatně dostatek biosložek aby si to mohl dovolit (zatím). Eurobit rozhodně není v pozici, aby mohl prodávat naftu bez biosložky. U benzínu tam je to jasné, tam žádná možnost obejít doprasení kvalitního paliva bio*neumím psát slušně*kou bohužel není.
 12. Pacho69

  zajímavé aplikace pro Android

  I se slevou předražený, už jen proto, že v evropských verzích je místo snapdagonu (Cryo) šitsungovej exynos(cortex). V tomhle mrazu ho může použít místo rukavic, stačí pustit nějakou apku. Hele moderátore, neměl bys sem cpát inzerci. Ostatní ji musí platit.
 13. Pacho69

  Zablokovanie snímača bez. pásu

  pak moc nechápu, proč chceš jezdit nepřipoután. Nikdy nevíš, odkud vyjede imbecil...
 14. Pacho69

  Zablokovanie snímača bez. pásu

  No tak to jsi výjimka, když jedu např. štveď - Sládkovičovo devadesátkou, tak mě buď všichni předjíždějí nebo je mám nalepený na nárazníku, že by mě nejraději vytroubili a to včetně náklaďáků. To, že ty nikoho neohrožuješ není pro tvoji bezpečnost směrodatné. A bohužel mám ve svém okolí ty, co už to měli možnost poznat. Stejně, jako nevyjedu po požití, nevyjedu bez pásu, ti kteří jezdí tak, aby neohrozili nepřipoutané potkávám jen výjimečně.
 15. Pacho69

  Optiway servis

  MilanF1: Jenže optiway servis 5008 na 5let a 100tkm nestojí 35t. Na to jsi přišel kde? ještě tak 20 přidej... Mám stejný názor jako Olda, krom nutnosti autorizáku si ale předplatíš jen údržbu podle servisky. Takže pokud chceš častěji na olej než je doporučený servisní interval, pokud jako já například měníš palivový a vzduchový filtr na každé servisce (ne doporučených 60/40tkm), tak to v optiway nemáš, jen doporučenou údržbu. Do 100tkm jsem neměnil nic, krom záruční opravy vibrací na volantu. mám 145tkm, kotouče původní, desky zadní měněné ve 120t, přední ve 140, , ve 120t tyčka stabilizátoru, ve 138t čep. teď zhruba před 14ti dny levé přední ložisko. Ve 120t byl též měněn zadní ochranný kryt výfuku, kolem šroubu ho rozleptala sůl - utrhl se, vibroval a "bzučel", moji provizorní opravu jsem na servisce řešil výměnou. Pokud by v optiway bylo ruční mytí kdykoliv přijedu, to bych se zamyslel, jinak z mýho pohledu vyhozený prachy, zaplatil jsem míň za komplexnější servis.
×