Jump to content

urdemala

Člen klubu
 • Content count

  1,344
 • Joined

 • Last visited

About urdemala

 • ID člena 23531
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Rokycany
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

1,394 profile views
 1. Externí USB zvukovka....

  Podle mě nemá úplně smysl, bazírovat na hifi kvalitě převodníku. Pokud nemáš v plánu kupovat sluchátka, na kterých by to bylo slyšet. Jde taky o zdroj zvuku, jestli koukáš na videa z youtube nebo máš nějakou vymazlenou knihovnu muziky – to je dost rozdíl na požadavky. Jestli ti jde především o basy, tak to je otázka zesilovače. Tak je lepší koupit něco buď osvědčenýho nebo si to vyzkoušet.
 2. Externí USB zvukovka....

  Externí zvukovka má smysl, pokud to není lowend. Používal jsem dřív m-audio, momentálně Focusrite. Ale nebyly to zařízení určený pro sluchátka.
 3. Asi folklór... potkat ho až za těma lampama, tak nevim...
 4. jaky mobil?

  ajap: no, s tou kalkulačkou mi to fakt nesedí. Zkusil jsem ji otevřít jak chtěl a vždycky kolem 1 vteřiny, když počítám i probuzení, tak 3. U dceřiny 4S to trvá včetně probuzení 5 vteřin. Samozřejmě, že aplikace byla vypnutá. Hudba přes itunes, asi každej má svůj oblíbený přehrávač. Já používám itunes patnáctým rokem, takže si zase naopak nedokážu zvyknout na jiný. Ale ono v době, kdy funguje apple music a podobné služby, tak jaksi postrádám potřebu tahat nějaké mp3 z počítače do telefonu (krom vlastní tvorby). Jestli máš nepořádek v playlistech, tak si je uspořádej nejdřív v itunes a pak teprve posílej do telefonu, není to moc náročný. Konektivita přes bluetooth je fakt skoro nulová, což asi fakt někomu nevyhovuje. Tyhle omezení jsou vadou na kráse, ale třeba zase mají něco do sebe. Ta bezpečnost je bezkonkurenční a to hlavně díky tomu, že nejsou ty možnosti šťourat se v systému nebo se připojovat na jiný telefon či zařízení. Přece jenom od doby, kdy jsem opustil win xp a přešel k applu a s prvním iphone i k jejich telefonům, tak mi tyhle dvě věci fakt slouží. Občas vidim u otce, jak se nekonečně trápí s tím jeho pc, jak dokážou v hospodě hodiny diskutovat, co a jak zprovoznit a nastavit :-) Ale to jsem odbočil.
 5. jaky mobil?

  Nechci se dostávat do nějakýho flame, ale nedá mi to. 5S není zrovna nejnovější telefon, ale spousta věcí mi na tvém hodnocení nesedí. Třeba nechápu, které aplikace ti vadí a nedají se nehradit jinými. Naprostá většina vývojářů dělá aplikace pro oba systémy, nějak se mi nechce věřit, že kvalitních aplikací pro androjd je desetkrát víc :-) Jestli ti kalkulačka startuje 10 – 15 vteřin, tak ten telefon vyhoď nebo dej opravit. Manželka má taky ještě 5S, takže jsem zkusil, jak dlouho to trvá. Byla to sotva 1 vteřina. Emailový klient se dá stáhnout jiným, zkus Appstore. Co se týče souborů, tak ty samozřejmě uložit jdou. Akorát je potřeba, uložit je do icloudu.
 6. renovace alu kol vč změny barvy

  Na český silnice je ideál tohle. A propos co máte všichni s těma velkýma kolama a nízkým profilem? :-))
 7. renovace alu kol vč změny barvy

  Za mě žádnej zázrak teda :-)
 8. jaky mobil?

  Docela zvláštní požadavek. Telefonování, sms a focení nepotřebují snad výkon osmijádra nebo se mýlím? :-)
 9. Fakt jde o záložní disky? To si sichruješ jeden disk v NB na 3 externí a všechny v jedný el. zásuvce?
 10. Květoňova P207 ENVY 1,4HDi

  4kvalt v automatu je vcelku běžná věc, nemýlím-li se...
 11. Výkon topení benzín 2.2 116kw

  Po dvou kilometrech cítím, že se to ohřívá a po 4 už je docela teplo. Po nějakým 6. km trenýrkovka.
 12. typ oleje

  @shreek Já taky leju, co udává výrobce. Ani by mě nenapdlo lejt něco jinýho. Chtěl jsem spíš poukázat na to, že výrobce udává něco jinýho, než stránky Totalu.
 13. typ oleje

  Jdu pro piliny :-)) No jo, ale tím dolejváním tam je ten olej furt v celkem dobrý kondici, až mi bývá líto ho měnit :-)
 14. typ oleje

  Já mám taky na kartičce od výrobce 10w40 neb 5w40 a v tom plánu, co posílal ozzy, je jenom 5w40. Dávám tu 10w40 a stejně furt dolívám :-)
 15. Bezpečnostní pás.

  Ani ne. Jenom takovej malej proužek od levýho ramene k pravýmu boku.
×