Přejít na obsah

urdemala

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  1 363
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli urdemala

 • ID člena 23531
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Rokycany
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

1 477 zobrazení profilu
 1. Vím o servisu u Plzně, kde ji má. Tak kdybys měl někdy náhodou cestu tím směrem, tak se tam můžeš stavit.
 2. urdemala

  Motor 2,2 16V benzin

  Tahle motorizace má občas problém se škrtící klapkou, plastová kolečka uvnitř se tu někomu lámala, ale to asi těžko předem odhalíš. A koukl bych na výfuk, ten stojí v originále ranec, druhovýroba není a výroba od specializovaných firem je trochu loterie i když za nízkou cenu.
 3. Mám něco podobnýho v koupelně, takovej černej skorokámen, 45 x 45. 6krát vykroužit díru na vodu mi dalo fakt zabrat, bylo to hodně o nervy. Chladil jsem teda vodou a nebyly ještě přilepený, hodně obkladů zařvalo. To co je přilepený, to už nerezonuje, takže dirky na hmoždinky vrtám c citem s příklepem + voda + solidní vták.
 4. Prodáno, prosím zamknout.
 5. Není to ta slavná z Vánoc? :-))
 6. Tenhle se nikdy neomrzí.
 7. urdemala

  StibTo - co pořídit po 407 2.2 ?

  Jde taky o to, jestli toužíš po něčem obratným nebo spíš o lodi. Mě berou spíš ty lodě :-) viz https://www.mobile.de/cz/osobní-vůz/bmw-řady-7/vhc:car,ms1:3500_-24_,frn:2004,prx:13000,ful:petrol,dmg:false
 8. urdemala

  diagbox

  @Jan Nofran Porušování zákonů se nedá obejít nějakým členstvím v klubu. A už vůbec ne registrací tady na fóru. Jinak demokracie je volební systém, to fakt nechápu, jak může někdo spojovat se softwarem :-)))
 9. Dyť jo, ono to ale stojí za diskuzi. Já si radši počkám, jestli se vyjádří víc členů se zkušeností s vedením klubu, než si udělám nějakej jasnější názor. To je lepší, než teoretizování. Snad se jich ještě pár objeví.
 10. Mě se to teda moc nenadchlo. Ale možná je to tím, že do vedení klubu moc nevidím. Zajistit, aby byl dostatečný počet partiček u voleb. Po volbách už party nemají další význam, že? Když jeden z party skončí, tak by měl být náhradník nebo je to už jedno? Třeba by ty party mohly mít i víc členů, když už, třeba si někdo nevybere partu jenom kvůli jednomu členovi, pak by se muselo zapřemýšlet o preferenčních hlasech.
 11. urdemala

  StibTo - co pořídit po 407 2.2 ?

  Takže Multipla?
 12. urdemala

  Pokuta za rychlost v Německu na dálnici

  Jako nechat se chytit dvakrát v měsíci s thc v krvi, to přece není normální. Bráchu za tohle chytli někdy v říjnu. Jenže jeho zkušenost je celkem dobrá. Vysvětlili mu, že nemá hulit aspoň 24 hodin před jízdou, odvezli ho na krev a pak ze špitálu ještě do práce :-) Flastr 600 € a zákaz řízení v Německu na 1 měsíc s tím, že má půl roku na oznámení začátku trestu.
 13. urdemala

  Pokuta za rychlost v Německu na dálnici

  Fakt asi mám potřebu si tady něco vymýšlet. Do Německa je to u nás blíž, než do nebližší vesnice. A stalo se to kousek za hranicí. Kdybys chtěl jó jet jinudy, tak to tehdá byla 50 km zajížďka. Dneska je těch přechodů pro auta víc.
 14. urdemala

  Náhradní díl 407 SW

  Vrakoviště je dobrá volba. Akorát se tam asi moc neohřejou.
×