Přejít na obsah

Tony Stark

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 420
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Tony Stark

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Orlová
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tony Stark

  economy system activate

  Při usmažení elektriky v mojí bývalé 307 jsem to nedokázal deaktivovat ani přes origo diagnostiku, takže tato funkce se vypnout nedá žádným způsobem. Jediný způsob je dobít baterku na kapacitu potřebnou na první start, pak se ten economy mode vyruší/vypne sám.
 2. Já u těch pinkasů byl už hodně dávno. Mi osobně to chorvatské Ožujsko chutnalo mnohem víc než 12ka Radegast, rozhodně na žízeň bylo perfektní, ještě když jej točili do hodně vychlazené sklenice, paráda. Karlovačko už mělo takovou více hořčejší chuť a to mi na žlučník nedělá moc dobře.
 3. Asi tak, že každému chutná/pomáhá na žaludek/střeva něco jiného. Žádný jiný význam v tom nehledej. A ano Plzeň co jsem měl možnost pít U Pinkasů a čepovanou třeba tady u nás, je 1000 a 1. A kvalita Plzně z lahve je silně diskutabilní.
 4. 24+1x Plzeň na dobré vykálení ...
 5. Já byl letos v Zadaru. Jeli jsme 3 pivní parťáci - všichni jsem dostali opušťáky od ženských. Každý bral 25 plechovek piv, jednu štanglu salámu a nic víc, na cestu klasika řízky. Ceny v Kauflandu, Lidlu apod od našich rozdílné + 15-20Kč, pivo na pláži čepované ožujsko a karlovačko 15kun. Jinak piva krom místních klasik (ostravar, radegast) se daly sehnat skoro všechny. Vyjížděli jsem ve 03:00 v 07:30 první zastávka v Rakousku na odpočívadle a změna řidičů, kolega co měl řídit se nedokázal ani napotřetí z mojím dieslem rozjed, tak jsem usedl já. Čas příjezdu 16:00, takže jsem od 07:30 - 16:00 seděl za volantem. Po cestě jedno odstavené nákladní auto - obchvat Vídně, tak jsme strávili skoro 45 minut popojížděním. Potom ve Slovnisku v protisměru lulin vezl nová auta na návěsu a asi usnul a vyklopil je tak že zablokoval cestu zpět kompletně a my projížděli opět krokem, další hodina v háji. No a potom klasicky Slovinsko/Chorvatské hranice a mýtné brány. Jinak v klidu, cesta tam za 5.3L/100km, zpátky za 6.0L/100km ale to běžela klima od začátku až do konce cesty, zpátky jsme jeli v 06:15 a příjezd domů v 19:30. Jinak Slovinsko, Chorvatsko jsem to solil v průměru 150km/h a téměř všichni mě předjížděli. Takže na 2000km byly celkové náklady = DZ, mýta, nafta celkem za 5760,-Kč. Jinak ty kolony/zácpy se tvoří díky k....tům co spěchají, neumí zipovat, nepoznají značky na mýtných branách apod ...
 6. Tony Stark

  407 SW 2.OHDi by chuck-trochu jiné zvíře

  A v neděli okolo 16:30 v Ově na Bohumínské to taky nevypadalo špatně, myslím vzhledově.
 7. Tony Stark

  StibTův Sup 3.6 V6

  Ty Themista jsou prostě jediné origo nejkrásnější liťáky od ŠA, závidím, já je nemám povolené v TP. Jen bych na ně, nedával takové nic moc gumy, které doslova mizí před očima (ale to je čistě moje zkušenost).
 8. Tony Stark

  Peugeot 206 RC

  Já dával do 307 kdysi iridiové a byly to vyhozené peníze auto na nich škubalo jako kráva, dal jsem taky Bosche a byl klid ... někdy to nemá smysl dopřávat údajně lepší díly jelikož ve finále je to ještě horší ...
 9. Tony Stark

  Fotím,Fotíš, Fotíme

  To si člověk prostě musí počkat na majitele a zeptat se na příběh. V originálním technickém stavu, uchovávano ve vytápěné garáži.
 10. Tony Stark

  HighFive Brno byl už tam někdo?

  Chystám se na vystoupení jednoho zajímavého interpreta a potřeboval bych zjistit nebo objasnit jak to je s kapacitou v Brněnském klubu HighFive, ohledně akce se píše, že je dobré si zarezervovat stůl/box ale má to smysl když jedu na koncert? Byl bych rád jestli už tam někdy někdo byl zda by mi to objasnil, jak to vlastně uvnitř vypadá a koncerty probíhají kde v sále a stoly a bar jsou jinde? Z fotek na netu prd zjistím. Děkuji, Tony.
 11. Tony Stark

  306 5dv hatch 1,4

  A já bych se na to vy...l, ještě to nějak nahodil, vzal peníze a nechal to někde v autosalonu jako výkupní bonus a vzal nové auti, přeci jenom jak se začne sypat staré, bude se to sypat postupně. Takhle bys měl jenom jedno a funkční/nové a klid.
 12. Tony Stark

  407 SW 2.OHDi by chuck-trochu jiné zvíře

  Jako obyvatel Ostravska sis ještě nezvykl?
×