Přejít na obsah

Tony Stark

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 410
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Tony Stark

 • ID člena 43508
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Orlová
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tony Stark

  Peugeot 206 RC

  Já dával do 307 kdysi iridiové a byly to vyhozené peníze auto na nich škubalo jako kráva, dal jsem taky Bosche a byl klid ... někdy to nemá smysl dopřávat údajně lepší díly jelikož ve finále je to ještě horší ...
 2. Tony Stark

  Fotím,Fotíš, Fotíme

  To si člověk prostě musí počkat na majitele a zeptat se na příběh. V originálním technickém stavu, uchovávano ve vytápěné garáži.
 3. Tony Stark

  HighFive Brno byl už tam někdo?

  Chystám se na vystoupení jednoho zajímavého interpreta a potřeboval bych zjistit nebo objasnit jak to je s kapacitou v Brněnském klubu HighFive, ohledně akce se píše, že je dobré si zarezervovat stůl/box ale má to smysl když jedu na koncert? Byl bych rád jestli už tam někdy někdo byl zda by mi to objasnil, jak to vlastně uvnitř vypadá a koncerty probíhají kde v sále a stoly a bar jsou jinde? Z fotek na netu prd zjistím. Děkuji, Tony.
 4. Tony Stark

  306 5dv hatch 1,4 - KONEC! :-(

  A já bych se na to vy...l, ještě to nějak nahodil, vzal peníze a nechal to někde v autosalonu jako výkupní bonus a vzal nové auti, přeci jenom jak se začne sypat staré, bude se to sypat postupně. Takhle bys měl jenom jedno a funkční/nové a klid.
 5. Tony Stark

  407 SW 2.OHDi by chuck-leštění

  Jako obyvatel Ostravska sis ještě nezvykl?
 6. Tony Stark

  Sygic - aktuální mapa ČR?

  Mam taky Sygic offline a funguje naprosto bez problemu, kdyz si k tomu zapnu data, ukazuje i aktualni uzavirky atd ... ale navigaci pouzivam fakt sporadicky, nekde v cizim meste
 7. Tony Stark

  Vyzvednutí kočárku v Ostravě

  Dneska jsem schopen do 16:00 ti jej přiblížit do Krnova v sobotu jsem byl v Olomouci - škoda, další víkend pojedu kousek za Fulnek.
 8. Tony Stark

  Jirkova 307 - pokus o záchranu-zachráněno

  Hned za prahem/součástí prahu je i hrubá výstuha/nosník, ten byl taky sežraný, čím si jej nahradil ? Doufám, že jsi použil aspoň obyčejný gumoasfalt na ochranu podlahy, když se to zachraňovalo a přijednom ty prahy/dutiny něčím mastným prostříkal/namazal zevnitř ?
 9. Tony Stark

  Klimatizace

  Já si s klimou zažil taky své a nakonec to vše pochopil a vyřešil. Klimakompresor opravdu v plné zátěži dokáže vyvinout takový tlak, že to plnička ani zdaleka nedokáže. Nejčastější úníky chladiva u 307? Ventilky na trubkách (kde se plní), pak chladič a v neposlední řadě expanzní ventil, který když správně nespíná a nevpouští chladící směs do celého okruhu tak se chladivo taky ztrácí ale kde, to nevím ? Ve výparníku? Ale tam kondenzuje zbytkové chladivo a sražená voda, klima pak chladí čím dál míň a následně po vypnutí smrdí jak staré fusekle.
 10. Tony Stark

  Nedostupný díl klimatizace

  Jestli je ta trubka z hliníku, tak bych to pokud to je na klimu, dal vařit jenom opravdu zkušenému, jelikož hliník se vaří dost špatně a tady na ostravsku to umí pramálo jedinců. Jako být to něco kde je velké teplo, tak to vyměním za nový/jiný kus ale od klimy, no, tlaky co jsou v oběhu a co dokáže kompresor v zátězi vyprodukovat jsou docela vysoké, takže i nanoškvírka/trhlinka ve svaru a pukne to. A mohu potvrdit tvrzení výše, v AutoChodura ti vyrobí trubku na míru za celkem rozumný peníz.
 11. Tony Stark

  Registrační značky na přání

  Včera kousek od Štramberku MB 000 0000L - velice kreativní
 12. Tony Stark

  Co jste dnes udelali...

  Za chvíli vyrážím do provozu, vrátím TK Holtera a hurá směr Olomóc, z tama pak do Krnova za rodinou a čert ví v kolik, zas přitáhnu dom.
 13. Tony Stark

  tempomat/spotřeba

  Tempomat je něco co si na dálnici neumím představit nemít a spotřeba s ním je max do 0.5L vyšší ale to mne fakt netíží ani nezruinuje, auto mám na ježdění a né na šetření.
 14. Tony Stark

  Co jste dnes udelali...

  Dneska jsem otočil 3x Ova-Brno-Ova a na dálnici potkal dost zajímavých kousků. Ale nejvíce se mi líbil tento.
×