Jump to content

Djzaza

Uživatel
 • Content count

  61
 • Joined

 • Last visited

About Djzaza

 • ID člena 44378
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 207
 • Rok výroby
  2010

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Píšť
 • Stát
  Česká republika
 1. Co máte na dvoře pod autem za povrch?

  Mám něco takového: https://www.guttashop.cz/zatravnovaci-tvarnice-rasenwabe-.7947/?vid=6470&utm_source=google&utm_medium=search&utm_campaign=nakupy&gclid=EAIaIQobChMIyOXhytiE2QIVjBbTCh21qgH4EAQYBSABEgJTuPD_BwE Akorát ten podklad jsem neřešil .
 2. Co máte na dvoře pod autem za povrch?

  No, řešil jsem to tzv. jako buran . Potřeboval jsem udělat vjezd do druhé garáže a po zkušenostech z blátem z minulých let jem se s tím moc nemazlil! Nemám toho moc cca 8m2, tak jsem sundal vrchní vrstvu trávníku cca 10 cm,až na tvrdý podklad hlíny a mrsknul jesm to nato. Dle návodu přichytil trny a dosypal přesátou hlínou + osivo. Po dobu co to tam mám, tak v poho. Tráva na tom roste, bláto není. Hlavně si dávám pozor, když provzdušňuji trávník abych do toho nezajel s frézou. Jaký přesný podklad pod to patří opravdu nevím, smad někde na netu budou chytřejší.
 3. Co máte na dvoře pod autem za povrch?

  jj mám je taky doma cca 5 roků a v pohodě.
 4. Květoňova P207 ENVY 1,4HDi

  Píšeš r.v.2011 s nájezdem 13tkm. ?? To snad ani nejde, že by uloženka ??
 5. Vzduchový filtr

  Myslí tím vzduchový filtr motoru, nee kabinový
 6. Podívej se tady: https://www.hornbach.cz/shop/LED-zarovka-Philips-4-6W-GU10-390lm-4000K/6124778/artikl.html Jestli budeš chtít nějaké jiné, tak ti určitě poradí..
 7. čistička vzduchu - zkušenosti

  Takže podle tebe zfalšoval, nebo nějak upravil výsledky státního zdravotního ústavu ??
 8. čistička vzduchu - zkušenosti

  Hledal jsem za tebe a našel toto. Bohužel o nebezpečí koncentrace ozonu (dle výsledků testů) ani zmínka.. https://www.ionic-care.cz/stahuj/ionic-care_empla_ozon.pdf https://www.ionic-care.cz/stahuj/ionic-care_testy-mikrobiologie.pdf https://www.ionic-care.cz/stahuj/ionic-care_expertiza-szu.pdf
 9. čistička vzduchu - zkušenosti

  A to jsi vyčetl kde ?? Můžeš dat info ?? (Nebo jedna baba povídala ??)
 10. klimatizace

  Takže je to v pořádku ?? Ptám se, jestli to dělá i někomu jinému. Dík...
 11. klimatizace

  Kontrola klimatizace v servisu. Odsátí náplně, natlakování systému ke zjištění úniku, znovu naplnění s olejem. V servisu bylo řečeno vše v pořádku . Ikdyž vše v pořádku, tak klima nesepne (kompresor) při nižší teplotě pod cca +3 stupně. Máte někdo taky zkušenost s tímto projevem ??? Dík...
 12. Podlaha garáž - dlažba vs kamenný koberec

  Píšeš, že tam chceš "rantl". Co tam tak nalepit po tom obvodu nařezané pásky z nějaké mrazuvzdorné dlažby na flexibilní lepidlo ?? Výšku "rantlu" si zvolíš výškou té dlažby. Nějaké řešení by to zatím bylo,než budeš dělat novou podlahu..
 13. bubnove brzdy 206

  Měl jsem stejný problém na jiném autě, taky jsem neprošel na STK, kvůli nesouměrnosti zadních brzd (bubnové). V minulosti jsem totiž měnil jen jeden brz. váleček . Po výměně obou dvou (stejný výrobce), na STK v pořádku. Možná ti to pomůže.
 14. klimatizace

  Musím někde začít hledat poruchu, tzn prvně jdu po náplni chladiva...
 15. klimatizace

  Zajímá mě to proto, že mi teďkom klima nejede. Tak chci přes dia zkontrolavat tlak náplně, jestli neunikla celá, nebo je jí tam málo.
×