Jump to content

dennis77

User
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

About dennis77

 • ID člena
  81517
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 02/03/1996

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha 9
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. co třeba tahle https://www.citroeny.eu/chladici-kapaliny/originalni-nemrznouci-smes-citroen-peugeot-g33-5l-na-35-c-chladici-kapalina-psa-modrozelena-glysantin-g33.html nebo tahle Glacelf Auto Supra další kapaliny zde :http://total-dnk.lubricantadvisor.com/advice.aspx?lang=eng&br=total&type=4e9b98510d637176c2b94827ce124c1d
 2. Ahoj, rád bych se podělil o své dosavadní postřehy kde kupovat originální díly jejíchž cena není tak přestřelená jako v peugeotu. Pro někoho možná známé, ale snad pomůže. 1. https://www.autond.cz/ sem dávají svoje nabídky autorizované servisy i neautorizované (něco jako bazoš pro servisy). Jsou to v podstatě díly které se jim tam válí a potřebují se jich zbavit. Příklad: nakupoval jsem zde svorníky za 16 Kč +dph v peugeotu by mě vyšel kus na nějakých 45Kč. 2.https://moto-dynamic.com/ Polský e-shop který se zaměřuje na prodej originálních dílů renault -
 3. Ahoj takže jak to dopadlo? Vyleptání se nepovedlo. Není to tím že by to nefungovalo, ale bohužel na takhle velký věci se to nehodí možná tak doopravdy na zalomené štefty, protože to moc dlouho trvá. zkoušel jsem to povolit v práci, ale vzdal jsem to. Nemá smysl se zaobírat něčím x hodin když na světe jsou krásnější věci než se babrat s peugeot. Podle mě ve Fracii když to vymýšleli tak nepočítaly s tím že to bude chtít někdo vyměnit nehledě na fakt že životnost toho ramene je udávaná tím spodním silentblokem. Objednán úplně nový díl.
 4. Díky za důvěru. Reakce na začátku stačí sama o sobě, ale při zpomalování je vhodné nahřát. Jinak je problém najít vhodné místo kde se nevyskytují lidé. Bohužel v mém případě to byla travnatá plocha, ale nebojte nic jsem do trávy kromě čisté vody nelil. Jinak tam jednou byly dva borci na parkovišti normálně vyjely autem na obrubník vypustil olej na zem dolili novým olejem značky a carlson a odjeli. I tací lidé jsou.
 5. Ano první video je o tom jestli doopravdy nenarušuje hliník. Je to hliníková tyčka a na jejím konci je obroušen elox a jak vidíte žádná reakce. Další reakce je s ocelovým pouzdrem čepu kde je vidět průběh. Při šumění na začátku unikalo malé množství kouře tmavý oranžový bohužel ho bylo málo tak na videu není vidět. leptal jsem cca hodinku začínal jsem v 16:00 a končil v17:00 (už byla tma). Na internetu jsem se dočetl že to má sežrat 10mm za hodinu bohužel se jsem se tak dostal na 2-3mm. Zítra půjdu dřív a pokud se povede tak přidám fotky závitu. jinak info jsem čerpal zde: https://www.jaw
 6. Tady mám pár videí z leptání. Bohužel to jde pomalu za hodinku odhadem 2-3mm. Zítra budu pokračovat. VID_20201114_155539.mp4
 7. Ne to jsou jen silent bloky. vypadá to takhle. druhovýroba není takhle:
 8. Ten hlíníkový držák je pod číslem 3657 04 a určitě nestojí 3500 jinak bych ho koupil. Cenu májí v servisboxu napsanou 9 241 Kč počítám že když bych zavolal do peugeota tak cena bude ještě o kousíček vyšší.
 9. No nic mám strach za to čímkoliv rvát abych nevytočil závit. Určitě popíši své postřehy z odleptávání a přiložím video z mé práce. U té kyseliny dusičné je důležitá koncentrace kdy při 65% to železo pasivuje a žere naopak hlinik, ale při 32,5% to žere železo a hliník pasivuje.Inspiraci jsem našel zde:
 10. Takže jak si pravil není to žádná sranda, já jsem s tím nepohnul a tak jsem to svěřil do rukou odborníkům z řad autoservisů. Oni to dokázali vyndat po brutálním nahřívání i se závitem ze 2/3. Tvrdil mi že by to lípnul lepidlem na závity, přiheftoval, protože si myslí že to bude držet. Bohužel takový hazardér se životem nejsem a tak jsem šel a koupil nový díl z vrakárny a příběh se opakuje. Pokusím se to vyndat chemickou cestou kdy zbytek toho čepu vyleptám ven kyselinou dusičnou.
 11. Už jsem ho objednal z Brna. Šlo mi o to že Praha je velká tak bych čekal že to tak velký problém nebude sehnat nebo někde v okolí. Teď mi stojí před barákem na parkovišti zvedle a rozebrané. Jinak mám na tohle klíč takzvaný hákový, ale jakmile jsem na to nasadil trubku tam se zkroutil.
 12. Ten je malí ne? Potřebuji vnější průměr 60 mm
×
×
 • Create New...