Přejít na obsah

baffy

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 074
 • Registrace

 • Poslední návštěva

2 Sledující

O uživateli baffy

 • ID člena 34679
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov
 • Datum narození 9.8.1967

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Levice
 • Stát
  Slovenská republika

Návštěvy profilu

1 937 zobrazení profilu
 1. baffy

  otvaranie kufroveho okna cez kluc

  Ano v diagnostike sa dá nastaviť ako opcia otváranie tretím tlačítkom klúča ,okno alebo dvere ,prípadne vypnúť obidve varianty.
 2. baffy

  Diagnostika Lexia 3

  Po úspešnej inštalácii si zazálohuj tieto dva súbory a vždy ,keď ťa to bude žiadať o novú aktiváciu ,tak ich jednoducho nakopíruj nazad. C:\AWRoot\bin\fi - súbor APPDIAG.SYS C:\AWRoot\dtwr\cfg - súbor config.sys Reštartneš soft a musí fungovať. Zabudol som , samozrejme je treba spúšťať soft ako správca.
 3. baffy

  Diagnostika Lexia 3

  Zrejme bolo treba urobiť zálohu config sys. a ešte jedného súboru ./teraz ho z hlavy nedám/ a v prípade že toto nabehne ,znova to prepísať v pôvodnej zložke. Predpokladám že postup tejto inštalácie máš,mne teda vždy toto pomáha v takomto prípade.
 4. Najrozumnejšie to napichnúť na diagnostiku .
 5. baffy

  Autoradio s obrazovkou do 407?

  Nehladiac na to ,že reaguješ na 4 roky starý príspevok ,tak na tie stránky sa fakt môže IBA podívať ,keďže si v sekcii 407.
 6. baffy

  Ořech na bezpečnostní šrouby

  Ak máš origo skrutky a bezpečnostný kód v peugeote neni problém.
 7. baffy

  Regenerace

  Vymeň filter ,regenerácia /povedal by som že neúspešná / každých 200km respektíve vždy po zahriatí a to všetko po vypláchnutí ,hovorí jasnou rečou.
 8. baffy

  Diagnostika Lexia 3

  Nechcem ti do toho moc kecať ,ale miešať VCDS s Lexiou je niečo ako hrušky a jablká.
 9. baffy

  Wip Com 3D video

  Hmm ,tak som ti asi moc nepomohol ,myslel som že je to obdobné ako u RT4 alebo RT5 . Neviem či náhodou nebudeš potrebovať nejaký ,neviem ako to nazvať "modul" na odblokovanie ,či to vôbec u tohoto rádia ide urobiť iba softovo.
 10. baffy

  Wip Com 3D video

  - BSI -oprava -konfigurace - ručná konfigurácia - konfigurácia vozidla - rúzné - mez ujetých km pro vynucení režimu zákazník Prípadne ak by si to chcel naživo ,tak som to natočil
 11. baffy

  Wip Com 3D video

  Z hlavy to nedám ,ale skúsim to očekovať.
 12. baffy

  Senzory tlaku převod ID pro PP2000

  Musíš na diagnostiku k niekomu čo vie na čo ju má. V peugeote to podla mňa tiež vedia ,mno predpokladám že sa to radí medzi bezpečnostné prvky ,tak ti to odmietli vypnúť.
 13. baffy

  Poloosa, kontrola stavu a uložení

  Ak si povytiahol tú poloosu ,tak ako si písal vyššie tak si dovolím tvrdiť ,že ti vypadla tá tlmiaca pružina. To že ti rozvibruje auto znamená iba jedno ,vypadnutá pružina sa sem tam dostane medzi kamene a tie ju pochrúmajú ,mno a to je presne ten moment ,kedy sa ten motor rozhýbe.Pri zdvihnutom pravom prednom kolese a pri pomalom otáčaní bolo pekne vidieť priečny pohyb motora.Takto nejako som dopadol ja ,ked mi menili v servise tlmiče. S reklamáciou som neuspel ,len preto ,že vždy keď som posadil mechanika do auta ,tak ako na potvoru všetko išlo tak ako malo,čiže ten jav nebol trvalý ,ale náhodný,skrátka ,keď sa ten kus kovu z pružiny dostal medzi kamene.Nakoniec ,aby som nemusel kupovať novú poloos ,použil som pružinu z ventilu škodováckeho motora.Auto dodnes v pohode jazdí.
 14. baffy

  Wip Com 3D video

  Ano ,predpokladám že to je to isté ako u ostatných rádií.Takže je potrebné zmeniť cez diagnostiku rýchlostný limit z 0 na 250km a ono to pôjde
×