Jump to content

baffy

Člen klubu
 • Content Count

  1,211
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About baffy

 • ID člena
  34679
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 08/09/1967

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2015

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Levice
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

2,874 profile views
 1. Možno som v špatnom vlákne ,ale vyskúšam to: Mám otázku ohladne nabíjania baterky v mojom hybride. Do rána som mal zavesenú nabíjačku + na + pól a mínus som mal zavesený za jednotkou sledovania stavu aku. Na moje prekvapenie po pár sekundách sa preplo auto do ecomodu. Robím niečo zle ,je potrebné niečo niekde zresetovať ,alebo iba vyhodiť baterku a dať tam novú? zabudol som 2.0 Hdi 2015 po face.
 2. Napríklad na reálne hodnoty fapu. Možno odišiel nejaký snímač /diferenciálny ,neviem /a tak sa to teraz blázni na základe nesprávnych hodnôt
 3. baffy

  Repro 407

  Výškový z palubky.
 4. baffy

  Diagnostika Lexia 3

  Všetko spúšťaj ako správca ,čiže pravý pad alebo myš ,spustiť ako správca.
 5. Písal som správu
 6. Je to teda ešte potrebné ,alebo sa nemusím trápiť?
 7. Ak sa tu nikto nenájde ,tak sa ti na schéma môžem večer pozrieť. Nechaj vin auta.
 8. baffy

  Diagnostika Lexia 3

  Noo ,ja som tiež všetko riešil na 7.57 ,ale potreboval som nakonfigurovať smeg+ a na nete som sa dočítal,žeby to 8.19 mala zvládnuť ,mno bohužial ani ťuk je tam treba online a nechce sa mi to preinštalovávať nazad .Čo sa týka inštalácie a netu ,nikdy som notebook neodpájal a nemal som žiadny problém.Jediné čo som musel ,bolo rušiť automatické vyhladávanie updatov. Prečo je potrebné odpojenie od netu?
 9. Stačí ti vedieť ,že to je RT6 a hladať mapy pre toto rádio. Ak by si chcel updatovať soft rádia,tak ak sa dobre pamätám ,dlhým podržaním tlačítka MENU na rádiu,by si sa mal dostať k týmto informáciám. V správe som ti nechal odkaz ,kde sa dajú mapy stiahnuť.
 10. Vypadá to rovnako ,keďže to máš r.2016 ,čiže obrázky ktoré sem vložil jarokare sú OK
 11. verziu zistíš napríklad po zadaní vin tu: http://public.servicebox.peugeot.com/pages/index.jsp
 12. mno ,môžem skúsiť ,daj vin auta. V mojom aute je to poistka F2 7,5 A ,ktorá je umiestnená v poistkovke BFH3 pred spolujazdcom
 13. baffy

  Diagnostika Lexia 3

  OK a v tomto prípade ti pplanet zobrazí všetky jednotky a pracuješ s ním ako s klasickým pplanetom ,alebo je to obdobné a dovolí iba niečo?
 14. baffy

  Diagnostika Lexia 3

  Ahoj ,napríklad v nedeľu som sa snažil verziou 7.83 nakódovať tempomat v 407 z roku 2005 a diagbox ma automaticky presmeroval na pplanet ,kde mi pri celkovom teste zobrazilo dve jednotky: BSI a RJ motora. Tu som si mohol akurát prezrieť konfiguráciu ale konfigurovať mi to nedovolilo.Skrátka keď si takéto auto otvorím v starom pplanete je to tam cakom-part. Neviem ,možno sa dá namietať ,že mám niečo špatne špatne nainštalované ,možno mi len chýbajú nejaké updaty pre pplanet,neviem ,ale viem že som si s ním nepomohol.
 15. baffy

  Chybový kód P1166

  1166 nebude skôr regulátor tlaku paliva na VT čerpadle?
×
×
 • Create New...