Přejít na obsah

baffy

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 041
 • Registrace

 • Poslední návštěva

2 Sledující

O uživateli baffy

 • ID člena 34679
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov
 • Datum narození 9.8.1967

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Levice
 • Stát
  Slovenská republika

Návštěvy profilu

1 789 zobrazení profilu
 1. baffy

  Nevím co to je

  Ale neotravoval . Vždy je lepšie sa opýtať ako niečo pototo a potom si to vyčítať.
 2. baffy

  Výměna RT3 za Android zařízení

  Celkom ti nerozumiem s čím máš problém. Keď je to pre 407 tak jednoducho konektor na konektor a toť vše.Čo tam chceš vlastne pinovať?
 3. baffy

  Displej

  Tu neni čo radiť ,iba vymeniť.
 4. A ja som myslel že RT4 je v základe s grafickým parkovacím asistentom.Kameru si jednoducho nainštaluješ ,pripojíš v priehradke na video vstup a potom ju nebudeš používať ,páč ovládanie ,tým že budeš musieť prepínať tuším tri gombíky je velice nepraktické a zdĺhavé.Skrátka naprd.
 5. baffy

  Diagnostika Lexia 3

  Ja som to hodil ako jednu z možností ,páč mne sa chovala diagnostika obdobne .Tu je obrázok ako som ju našiel po otvorení,kludne tam môžeš mať niekde stuný spoj.
 6. baffy

  Diagnostika Lexia 3

  otvor interface a pozri v akom stave je pripájací konektor na plošáku.Mal som to tak isto a bol odletovaný respektíve fušersky naletovaný
 7. baffy

  RT6 vs RT5 v peugeote 407

  Študoval som zopár zahraničných fór ,kde menili RD4 za RT6 a úspešne.Samozrejme neviem s akou BSI respektíve ani ročník toho auta,tak neviem .Myslíš ,žeby tento problém mohol vyriešiť digitálny zosilovač ,alebo aspoň multiplexne pripojený HI-FI zosilovač?
 8. Ahojte ,trochu laborujem a potreboval by som poradiť. Nakonfiguroval som si RT6 v mojej 407mičke a mám taký menší problém so zosilňovačom. V aute mám origo zástavbu JBL a zosilovač je ak tomu dobre rozumiem ovládaný po drátoch. Mno pri tej RT6 sa mi hifi zosilovač prihlasuje v BSI ako digitálny respektíve BSI má problém s komunikáciou s digitálnym zosilovačom,keďže tam neni. Možno to je OK keďže všetko pekne hrá ,ale vždy pri otvorení dverí cca do 10 sec. lupne v reprákoch a neviem čo to spôsobuje. Je vôbec tá RT6 kompatabilná s tou modernizovanou BSI ,alebo je moja snaha márna. Tú RT6 som musel konfigurovať cez C5 alebo 3008 ,keďže v diagnostike to ponúkalo okrem rádia RD ,RTx ,iba RNEG čo predpokladám je verzia 2004 ,kdežto to moje je 2010. Pri navolení RTx to vypisovalo chybu komunikácie a ďalej ma to nepustilo.Ďakujem za každý podnet,skúsenosť.
 9. baffy

  Sparovani nového klíče s DO

  Niekedy je potrebné to viac x zopakovať a chytí sa to. Je to taká vec náhody . Poprípade vyskúšaj odomykacie tlačítko.
 10. baffy

  Výměna RT3 za RD4

  Moc sa v tom neorientujem ,ale nebude tam rozdiel okrem softu aj v samotnom prevedení ,keďže predpokladám že tá nižšia verzia bude VAN-CAN a tá vyššia je FULL CAN ,alebo to je jedno?
 11. baffy

  SENZOR SPATECKA

  Nemáš založené ťažné? U niektorých modelov to chytalo aj založený hák a ak nie ,tak vada senzorov. Ono sa to prejaví vždy vtedy ,keď sa to pokazí. Čiže som celkom nepobral tú odpoveď ,že dnes sa to prejavilo
 12. baffy

  El.schéma 206

  Skús dať VIN a ja skúsim niečo pozrieť.
 13. baffy

  direction indicator faulty(s)

  Trochu hladania tu na forume a našiel som odkaz ,jedného pána. http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?t=33020
 14. baffy

  Tempomat 407

  Ale ,nó....
×