Jump to content

Agrafik

User
 • Content Count

  2,949
 • Joined

3 Followers

About Agrafik

 • ID člena
  28462
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Severní Morava
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na obrazovce NB vypadají ty barvy skoro stejně.
 2. To jsou asi jen vzorky toho oleje?. Jestli je i ta pravá flaška po čtvrté výměně, tak to je pořád na . Ale jestli to chápu správně tak se pokrařovalo s dalšími proplachy.
 3. Krátké jízdy a časté starty.
 4. Agrafik

  AMWAR

  Rozdílné výšky ještě neznamenají chybu. Pokud se měnil snímač, tak bude potřeba zadat referenční výšky = změřit výšky na podvozku od země, spočítat a hodnoty zadat přes diagnostiku. Na světla jsou další dva snímače, vpředu a vzadu. Chyby nejsou smazat? Výšky a napětí snímačů se při hýbání s autem mění?
 5. Spíše už budou inhibitory fuč. Zkus to vypustit do nějaké pruhledné nádoby a nech to usadit. Uvidíš, co tam bude, pěkně se ti to oddělí na vrstvy. Já bych to zkusil vypustit a pořádně propláchnout vodou, jinak jsou to vyhozené peníze. Pak znova nemrzku - osobně dávám originál.
 6. Odpojil bych baterku, a zkusil všechny konektory na BSI, tohle umí udělat problém na CANu. Proto je nutná diagnostika, jestli je tam chyba v komunikaci mezi jednotkami, případně BSI. Předpokládám, že ti tam skočilo chyba tempomatu, ESP, brzdy - při tom nejde odblokovat převodovku, PRND,... Chtělo by to závady prohlédnoutm smazat a podívat se, jaké jsou tam trvalky. Taky prohlídnout kabely v motorovém prostotoru, jestli tam neřádil "tučňák", případně zkontrolovat kabely kolem ECU a u převodovky.
 7. Ty chyby ti vypisuje auto, nebo máš diagnostiku? Než to hned odtahovat, tak bych se pokusil smazat chyby. Na motor a převodovku stačí i ELM a FAPlite.
 8. Mě by spíše trápilo tak časté zamykání měniče, než to, že je častěji ve skluzu a pouští motor do otáček.
 9. Ideální je když už ho kupovat, tak koupit silkagel s indikátorem. jsou různé barvy - oranžový při nasycení zmodrá. Pak se nechá upéct v troubě a použít znovu. Pokud venku mrzne, tak je dobré na chvíli otevřít všechny dveře od auta a pořádně vyvětrat.
 10. Spočítat to umím . Prakticky stejné výsledky dává kalkulačka na ERU, kterou používám.
 11. Řeší se cena za silovou elektřinu. ale co tak sem dát přepočet za spotřebovanou kwh se vším všudy po zěch slevách a aukcích - silovka+distribuce/jistič+poplatek za obnovitelné zdroje. .
 12. Agrafik

  Letní pneu

  Musím mít pneu s rychlostním indexem Y a Barumky z řady Bravuris byly vždy OK, na mokru, suchu ...
 13. Není důvod. Na nové poloose by měl být nový O kroužek.
×
×
 • Create New...