Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 601
 • Registrace

 • Poslední návštěva

3 Sledující

O uživateli Agrafik

 • ID člena 28462
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Severní Morava
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Takhle je to už od dob 407/607. Paměť sedaček= funkce navíc. 607 old to měly tuším ovládané přes blinkry.
 2. Agrafik

  AISIN automatická převodovka

  Mezi R a D máš N, to je pravda, ale to neznamená, že když přesuneš volič z R na D, že tam ta převodovka zařadí to N, teda pokud na tom N nezastavíš. Proto je podmínka, že auto musí stát, když volíš režím jízdy mimo D a M.
 3. Destilku -pravou destilovanou dávám do aut odjakživa a je to lepší než tam dát nějakou vápenku... Za 8let jsem kapalinu měnil 2x s použitím originální kapaliny.
 4. Agrafik

  Otviráni zadního kufru 607

  Může tam být i mechanický problém,ale to pak kufr po zastavení udělá krátký pohyb zpět.
 5. Agrafik

  AISIN automatická převodovka

  Jako, že tím ,že auto rozjedeš párkrát na 100 a zpomalíš tak přehřeješ olej v převodovce? Jaký je vůbec důvod dávat na automatu N?. To jsem ta za celou dobu ,co mám auto zařadil snad 5x a to když jsem potřeboval pohnout autem v garáži bez startování. Proč to N ?
 6. Dolij tam destilku. Max. bych potom změřil do kolika stupňů pod nulou vydrží. Je tam napsáno, že obsahuje etylénglykol.
 7. Agrafik

  regulace xenonů 607

  Nepamatuju si, že bych musel mít zapnuté světla pro naštení přes Diag. Asi záleží na ročníku. PS: na technické kontroloval ,jestli automatika naklápění světel funguje.
 8. Leju toto. https://www.citroeny.eu/chladici-kapaliny/originalni-nemrznouci-smes-citroen-peugeot-g33-1l-chladici-kapalina-psa-modrozelena-9735k4.html
 9. To by mě omylo. Dost, že je to studené, natož aby tam ještě byly ho..a
 10. V Drašnicích 23-24? Jel si přes tunel sv.Ilja? Údajně je bez poplatku.
 11. Vodní pumpa je tak na hoďku . Déle trvá vypuštění ,proplach soustavy a napuštění .
 12. No je ještě jedna možnost a to rozdělovač termostatu.
 13. Radovanek: Ale já jsem jen nastínil situaci, které chceš dosáhnout. Ne o milionech, ale v klasickém městě jako Havířov, FM, kde by jich byly stovky a v Ostravě třeba tisíc. A to vše bez možnosti nabíjet doma, nebo v práci. Ale jet do Kaufu, do Frýdy, nebo někam jinam jenom proto nabít auto, aniž by tam chtěl je trochu mimo. A ještě tam nuceně trávit několik hodin.
 14. Agrafik

  2,7 HDI egr

  Mi lítala hodnota na přední váze, ale bez chyb EGR. Občas lehké škubnutí. Samo chyba na průtoku vzduchu. Zkoušel jsem přehodit váhy mezi sebou a taky kabeláž, jestli se topo přehození neobjeví na zadní. Po nějaké delší době i přechodka na EGR. Neměl jsem čas se tím zabývat, tak jsem oba EGRy odpojil a nomálně jezdil.
×