Jump to content

Agrafik

User
 • Content Count

  3,006
 • Joined

3 Followers

About Agrafik

 • ID člena
  28462
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Severní Morava
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi se už stalo, když jsem adaptér zapoměl v autě, tak občas nedošlo k uspámí jednotek a poměně slušnému vybití aku. Jednou až do aktivace alarmu. To už dálkově nešly ani odemknout dveře ...
 2. Nenaklápět na stranu filtru. Olej má správnou hladinu?
 3. Tak sem dej Printscr obrazovky.
 4. Jsi vůbec připojený, načetla diagnostika VIN auta? Pak jak píše @HonzaZ celkový test, pro proběhnutí testu všech jednotek, si najdeš jednotku motoru....
 5. Electrolux indukci mám cca 8 let a OK. Nemám pod ní troubu, což je ideál.
 6. Pomůžeš si výměnou?. U mě je výkon indukčních zón - levá zadní: 2 300/3 200 W / 210 mm - pravá zadní: 2 300/3 200 W / 210 mm - levá přední: 2 300/3 200 W / 210 mm - pravá přední: 2 300/3 200 W / 210 mm * Celkový elektrickýn 7,4 kW a taky nemůžou jet všechny na max. pokud neboostujeme pro rychlé uvaření vody, tan na vaření jedem max na 5, Smažení trochu více. Tvých 4500W není taky zrovna málo. Ten jistič chrání jenom to vedení.
 7. Když už máš to ELM, zkus to přes FAPLite. Pokud máš BT verzi...
 8. Auto padlo do nouzáku, tzn. kontrolka motoru, ale chyba PRND ne? Chyba převodovky zjištěna až na diagnostice? jaké? Řídící jednoka je na převodovce. Olej chceš dolít proč? Na to je speciální postup, tady na fóru několikát popsaný. Auto je v úsporném režimu, dokud nenastartuješ.
 9. Spíše to bude nějaký voucher... ,dávám zálohu max.100e.
 10. Dávám se na grafy nabíjení a nic z toho, co píšeš nevidím. Ten Ion máš odměřený, nebo to opravdu posuzuješ podle toho, jak vrčí?.
 11. Klasická termostatem ovládaná trouba po dosažení teploty "cykluje" s několikaminutovými intervaly. To co popisuješ ohledně nabíjení se děje v řádu ms a určitě ne ve stylu min/max, nebo nějakých velkých výkyvů proudu. To mi, prosím tě, vysvětli.
 12. Promiń, ale víš jak funguje trouba?, že to srovnáváš s v podstatě kontinuálním příkonem auta při nabíjení? Nebo ohřevem vody na kafe, které trvá pár minut? Na účinnost toho řetězce nic. Myslel jsem , že na otázky dostanu fundované odpovědi, ale v podstatě odpověď ani jedna. Na to jsem se ale neptal. Z jakého jiného důvodu bych chtěl větší kapacitu baterie, když ne z důvodu denního nájezdu. Přece si nebudu kupovat 100kWh baterku, abych najezdil 10km denně.
 13. Já bych to rozebral. Při tom způsobu použití by mohly být ztyřelé jen gumičky. Vyhodit to jde vždycky.
 14. Tak ten systém musí vědět, kde to nesedí. Přemýšlím, jestli to umí vyhodnotit i defekt.
×
×
 • Create New...