Jump to content

Agrafik

Uživatel
 • Content Count

  2,877
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Agrafik

 • ID člena
  28462
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Severní Morava
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Našel, ale potřebuješ speciální přípravek na zablokování setrvačníku. Nebo lze použít tuším koliky průměr 6 na zablokování rozvodových kol a bílou fixu . Zavěsit motor na straně rozvodů, musí se demontovat zavěšení motoru, jinak nejde vytáhnout řemen. A mění se i řemen čerpadla na druhé straně.
 2. A když se na něj dívaš v reálném čase tak to má hodnoty jaké?. Jinak zkus BG245, mi teda s EGR pomoh i když jsem byl hodně skeprický.
 3. U EGR ti sedí požadovaná a přečtená hodnota? Nebo máš ucpané potrubí,pak zkus čistič do nafty.
 4. No, dalo se to čekat. Takže další s nádržkou. Docela poruchový díl.
 5. Že by další nadržka v pr... na AdBlue? Cvakání u řadičky při stlačení pedálu brzdy a P je normální, pokud ta 508 nemá elektronický volič.
 6. S příklepovou vrtačkou do panelu opravdu ne, i když to jde. Kdysi jsem měl aku příklepovku a bylo to do panelu o ničem. I to nejlevnější vrtací kladivo je úplně jiná liga.
 7. Vyrobit a použít žárovkovou zkoušečku.
 8. Agrafik

  Nejde klima

  Přinejmenším v kompresoru cvakne - sepnutí elm. spojky.
 9. Výrobce převodovky by ti řekl asi něco jiného -doporučení bývá 60-90tis, někdy i 40tis. Dle výrobce auta je samozřejmě náplň v automatu doživotní do konce života té převodovky, nebo samotného auta, podle toho, co nastane dříve . Když už nic, tak alespoń zkontrolovat stav oleje - barva, zápach..., no ale když už je ten šroub venku, tak proč nevypustit to, co vyteče samo (3-4l) a nalít nový...
 10. Ahoj, sice neporadím, ale zeptám se. Který je to rok, regenerace FAP si hlídal, nebo to bylo jedno. Kolik najeto. Dělali jednu, nebo obě hlavy? O jedné opravě tu psal Straki, ale už tu asi nechodí.
 11. Laicky. Čím novější převodovka, tím častější a trvalejší uzamykání měníče, alespoň tak to mám odpozorováno. Holt vstříc nižší spotřebě je třeba nějakým způsobem omezit ztráty v měniči jeho přemostěním. Otázka je ,kolik toho ty "lamelky spojky přemostění" vydrží. To, že si převodovka sklouzne neznamená, že je to špatně, je to jeden z režimů. Krásně je to vidět na diagnostice za jiízdy. Pokud je to řízený skluz, tak převodovka pustí motor do otáček , ale auto musí být v tahu a zrychlovat - měnič momentu. Horší, když to sklouzne ,ale netáhne. U tebe to vypadá na sjeté "lamelky" uzamykání měniče .Jedeš se zamknutým měničem a bohužel se to uzamčení neudrží a neřízeně to sklouzne. Pokud se dobře pamatuju, řada AM6 zamyká měnič od 4st. Jestli máš diagnostiku, tak by se chtělo podívat v jakém režimu převodovka zrovna je. Vypuštěný olej by možná taky napověděl.
 12. Nemusí ti to dobíjet, protože to sice yvpadá, že se to točí jak má, ale jak zatížíš alternátor, tak ta volnoběžka může klouzat a klesnou otáčky rotou altenátoru...
 13. Objem je správně. Doporučené kapaliny GLYSANTIN G33 nebo REVKOGEL 2000 .
 14. Na pár drobností 3.0HDi = 2.7HDi. Objem chladící kapaliny je cca 11litrů- ještě se podívám. Dávám originál tuto - https://www.citroeny.eu/chladici-kapaliny/originalni-nemrznouci-smes-citroen-peugeot-g33-2l-na-35-c-chladici-kapalina-psa-modrozelena-9735-k1-glysantin-g33.html Ideálně je dobré vypustit, udělat proplach vodou a naplnit. Dole na chladiči je výpustný šroub. Odvzdušňuje se to ,pokud to je u Citoena stejně jak u Peugeota..šroubem dole na chladiči a na hadici do kabiny za motorem je odvzdušňovák. Vše na pravé straně z pohledu řidiče.
×
×
 • Create New...