Jump to content

Agrafik

User
 • Content Count

  3,376
 • Joined

1 Follower

About Agrafik

 • ID člena
  28462
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Severní Morava
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vysávám, občas vyfoukám, nebo je opláchnu a usuším. Vysávám taky tu šachtici na filtry. protože tam občas nějaký cucek upadne.
 2. V něm to asi přivezli
 3. Teoreticky diagnostiku nepotřebuješ. Zadní tlumič i s vodiči musíš vidět, ale nezkontroluješ tak předek. Po stisku tlačítka sport i slyšet. Na retardérech je ta změna citelná.
 4. Agrafik

  wifi v domě

  S tím počtem už snad dokážeš určit pozici jakéhokoliv přístroje nejen doma
 5. Neboj, pochopil . Také jsem měl možnost vidět AM6 / TF80.. rozebranou/složenou, včetně rozpůleného měniče i s odborným výkladem. Další věci mám načtené a taky diagnostika při sledování live dat hodně napoví, jak to celé funguje u této konkrétní převodovky. Ale jinak o tom nic nevím.
 6. Ano, princip se nezměnil. Na obyčejné tlumiče nenasadíš to servo, tak by musely být ve vzduchu. Podívej se na zadní tlumiče, jestli ti do nich vedou vodiče, pokud to bude jak na 607.
 7. U 407 nejde vidět horní strana tlumiče?
 8. Měl by tam být i test akčních členů, tak to vyzkoušej, pohyb serva tlumičů je slyšet.
 9. Zamčený, nebo odemčený měnič bych nepovažoval za nějaký půl stupeň... , toto slouží pouze pro mechanické spojení motoru a převodovky samotné . A je zjednodušeně řečeno závislé na zatížení a rozdílu otáček měniče. Určitě to není funkčně ekvivalent klasické spojky v mechanické převodovce. Dnešní doba si žádá co nejnižší emise - spotřebu a tím co nejčastější uzamčení, otázka je jaký to má dopad na životnost.Kdo má diagnostiku, tak se může podívat, kdy a v jakém režimu se při jízdě převodovka nachází. Lze z toho docela dost věcí pochopit.
 10. Možná https://www.peugeotforums.com/threads/help-needed-please.17480/#lg=thread-17480&slide=3
 11. Dělá to akční člen 527373 na obrázku. co je na hoře na předním tlumiči. V zadním to je součástí tlumiče. Tak to vypadá tlumič po sundání toho serva na 607, servo je vlevo.
 12. Ono se to chová stejně i na tempomat. Důvod je jednoduchý.
 13. Tlumiče v režimu sport ztuhnou docela znatelně a jde to poznat hned, zároveň ztuhne řízení. Na diagnostice by jsi měl po přepnutí do sport vidět změnu stupně tlumení.
 14. Nejde to z repro? ten pěkný zvuk,?
 15. Kdysi jsem to někomu s RT3 aktivoval a muselo se to udělat tuším na dvou místech, jinak to nehlásilo. Ještě jsem k tomu zapínal doplňkovou obrazovku od RT3. Ale to už je dávno.
×
×
 • Create New...