Jump to content

Agrafik

User
 • Content Count

  3,382
 • Joined

Everything posted by Agrafik

 1. Zkus stáhnout Workshop manual, v návodu od strany 948... a několik set stránek jen o motoru. http://www.disco3.co.uk/forum/workshop-manual-pdf-181746.html
 2. Na YT nic není? Něco málo tady ,ale to ti asi nepomůže.
 3. Na tohle doporučuju PAG Zrče - byl jsem tam několikrát a ... Když jdeš pro pivo, musíš si vzít nejmíň 2, pokud nechceš permanentně stát ve frontě. V písku se nedoporučuje moc šťourat, protože jsem viděl několikrát vylovené šprc_y .
 4. Snížit by to šlo, pak přepočítat výšky, ale jak se to bude ve skutečnosti chovat? je otázka. Podle fotky k tomu nevidím důvod, vypadá dobře tak jak je. Těch 240 koní máš odměřených?
 5. Toto je snímač na verzi 607 před FL, takže pokud je 607 před FL, tak pak je typ snímače ok. Baterka vyměnit nejde, i když existují návody, jak to udělat. Já bych to nedělal, zvláště, když jdou koupit nové za rozumnou cenu.
 6. Bez kódů senzorů to nepůjde do diagnostiky zadat. A záleží, do jaké verze 607 ty ventilky jsou. Myslím, že to není jedno.
 7. Vysávám, občas vyfoukám, nebo je opláchnu a usuším. Vysávám taky tu šachtici na filtry. protože tam občas nějaký cucek upadne.
 8. V něm to asi přivezli
 9. Teoreticky diagnostiku nepotřebuješ. Zadní tlumič i s vodiči musíš vidět, ale nezkontroluješ tak předek. Po stisku tlačítka sport i slyšet. Na retardérech je ta změna citelná.
 10. Agrafik

  wifi v domě

  S tím počtem už snad dokážeš určit pozici jakéhokoliv přístroje nejen doma
 11. Neboj, pochopil . Také jsem měl možnost vidět AM6 / TF80.. rozebranou/složenou, včetně rozpůleného měniče i s odborným výkladem. Další věci mám načtené a taky diagnostika při sledování live dat hodně napoví, jak to celé funguje u této konkrétní převodovky. Ale jinak o tom nic nevím.
 12. Ano, princip se nezměnil. Na obyčejné tlumiče nenasadíš to servo, tak by musely být ve vzduchu. Podívej se na zadní tlumiče, jestli ti do nich vedou vodiče, pokud to bude jak na 607.
 13. U 407 nejde vidět horní strana tlumiče?
 14. Měl by tam být i test akčních členů, tak to vyzkoušej, pohyb serva tlumičů je slyšet.
 15. Zamčený, nebo odemčený měnič bych nepovažoval za nějaký půl stupeň... , toto slouží pouze pro mechanické spojení motoru a převodovky samotné . A je zjednodušeně řečeno závislé na zatížení a rozdílu otáček měniče. Určitě to není funkčně ekvivalent klasické spojky v mechanické převodovce. Dnešní doba si žádá co nejnižší emise - spotřebu a tím co nejčastější uzamčení, otázka je jaký to má dopad na životnost.Kdo má diagnostiku, tak se může podívat, kdy a v jakém režimu se při jízdě převodovka nachází. Lze z toho docela dost věcí pochopit.
 16. Možná https://www.peugeotforums.com/threads/help-needed-please.17480/#lg=thread-17480&slide=3
 17. Dělá to akční člen 527373 na obrázku. co je na hoře na předním tlumiči. V zadním to je součástí tlumiče. Tak to vypadá tlumič po sundání toho serva na 607, servo je vlevo.
 18. Ono se to chová stejně i na tempomat. Důvod je jednoduchý.
 19. Tlumiče v režimu sport ztuhnou docela znatelně a jde to poznat hned, zároveň ztuhne řízení. Na diagnostice by jsi měl po přepnutí do sport vidět změnu stupně tlumení.
 20. Nejde to z repro? ten pěkný zvuk,?
 21. Kdysi jsem to někomu s RT3 aktivoval a muselo se to udělat tuším na dvou místech, jinak to nehlásilo. Ještě jsem k tomu zapínal doplňkovou obrazovku od RT3. Ale to už je dávno.
 22. Spíše lak na vlasy...?
 23. Některé bez spojky nejsou nastartovat.
 24. Můj olejový postup v čase v 5W30 B712290 Total INEO ECS Mobil 1 ESP Formula Mobil 1 ESP (bohužel horší než Formula) Úvaha nad Ravenol FEL (ale ten vypadá horší než ESP).
 25. Určitě jsem měnil i palivový filtr. Dávam Purflux, nebo origo.
×
×
 • Create New...