Jump to content

morepower

Uživatel
 • Content Count

  1,231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

morepower last won the day on October 14 2018

morepower had the most liked content!

About morepower

 • ID člena
  48033
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Borek
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  ...topná sezóna skončila, začíná sezóna štípání dříví ...

Recent Profile Visitors

2,469 profile views
 1. Prodám pánské trekové kolo Leaderfox model: Daft 2016. Kolo je ve výborném stavu ((kupováno 2017 v létě) nepoškrábané, neponičené), používané hlavně na cyklostezce (jezdil jsem na něm do práce). Důvod → přesedlám na horský a tohle už nevyužiju. Velikost rámu L (19'') kola 28'' nosič, stojan, blatníky cyklokompjůtr KLS, zadní blikačka, zvonek taška na rám i pod rám v ceně držák na lahev, pumpička, i ta duše (co je pod sedlem) prostě sakum prdum jak je na fotce cena 4000,- jsem od Mělníka, kontakt PM
 2. Tak dneska, respektive včera, jsem rozchodil bazén. Dneska už jsem to ráno jen zkontroloval. Můj první Postavil (je nadzemní) vyrovnal, napustil, rozchodil filtraci a dneska jsem ráno síťkou, hladinovou, kterou sem si taky koupil, sebral asi šest chroustů, co do něj v noci spadli. Chvílema mi to přišlo, jak jsem tak pátral po zkušenostech, že s bazénama je to jako s dietama. Všichni tomu rozumí a nikomu to nefunguje ...no dobrá, sou lidi, co jim to funguje...
 3. ne, protože sem napsal ↓ a to tvoje je blbost! Není dobrá je nekomfortní. Protože ↓ Já jezdím na kole, topím dřevem, šetřím elektriku, vodu i přírodu. To je můj postoj.
 4. no, jak třeba zmínil @Fruktis to placení na obnovitelné zdroje. Nechci, nefunguje, nevěřim tomu a stejně platím. Dotace na biopaliva (tos teda zmínil ty) je děs a hrůza, týpci, co to prosazovali z přesvědčení se teď pro změnu otáčej k elektromobilitě. Různý "výhodný" nesmysly(tarify apod), když si někdo koupí elektromobil atd atd. Je to hrozný, jak nám to někdo furt nutí, protože si myslí, že má pravdu a že jde o alternativu. Jenže to nefunguje. Elektromobilita zatím není plnohodnotnou alternativou ke spalovacím motorům, zatím je to v pochcanejch plenkách a štve mě, že mi to furt cpou. Až to bude opravdu výhodný, tak si to samo prorazí cestu. (zatim chabý, tak to nikdo nechce, tak to je) To, že někdo dotuje fabriky na spalováky je stejnej bulšit, ale tam to chápu, fabriky zaměstnávaj tisíce lidí. Až budou fabriky na auta vyrábět jen elektromobily, protože to bude sakra pecka a výhodnej byznys, tak zas budou cpát dotace tam. Když se elektromobilita prosadí, (protože třeba bude dobrá...), tak se zas budou dotovat stavby a rozvody sítí atd. Já teda osobně sem proti jakejmkoli dotacím, ale ten zelenej fašismus, včetně elektromobility, je k zblití a je proti selskýmu rozumu.
 5. No já tím hlavně myslím, že dotace všechno pokřiví. Včetně elektromobility, FVE, větrníků a jinejch obnovitelnejch zdrojů a podobnejch ptákovin. Kdyby tyhle dotace neexistovaly, tak po tom neštěkne ani pes.
 6. Takle ze svýho okolí mi připadá že zemědělci nejradši topí zrním. Díky dotacím apod je to zdaleka nejvýhodnější zdroj tepla
 7. tak tohle je fakt přehozený to sou jelita
 8. @Vena garážmistr takovýho uhlí, tyjo, kolik toho vytápíš a na jak dlouho to je?
 9. Tak sem dneska rozchodil Nokii 8110 banána a budu si chvilku hrát
 10. morepower

  FILMový koutek

  @Rikic339 kdepak, nebudu ti tvrdit nic, koukej si na co chceš Jen mě zajímalo který tři díly si viděl.
 11. morepower

  FILMový koutek

  @Rikic339 jako myslíš tři díly první série?
 12. morepower

  FILMový koutek

  Mě to ani nepřišlo zrychlený, jak sem to jel v kuse, tak to prostě gradovalo a tomu jsem to přičítal. Konec se mi líbil, tak nějak to dopadnout muselo.
 13. morepower

  FILMový koutek

  Tak nám skončila Hra o trůny , je to takový fenomén, že si myslím, že většina z vás o tom alespoň slyšela Nehledě k recenzím poslední serie na internetu, já to považuju za výbornou záležitost a těm, co to neviděli a mají rádi fantasy, to vřele doporučuju. Fakt je, že tenkrát, když to začlo před X lety, jsem viděl první dvě série (ty už byly hotový), a pak to přestal sledovat, nebyl čas ani chuť. Dalo mi to tu výhodu, že jsem to mohl teď shlédnout v podstatě v jednom kuse a né čekat spousty měsíců a let na další díly a frustrovanej z dějových zkratek pak brečet nad klávesnicí, že se nakonec nevzali Je to skvělý a je to uzavřený a jestli máte těch spousty hodin na shlédnutí třeba po večerech místo blbostí plnejch reklam, co dávaj v bedně, jděte do toho!
 14. Tak dneska jsem poprvé vyzkoušel "pozdrav slunci" z jogy a vůbec, ale vůůůbec mi to nejde
×
×
 • Create New...