Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. brixtr

    brixtr

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      4 406


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      35 913


  3. MilanF1

    MilanF1

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      17 042


  4. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      8 248


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.5.2021 Ve všech sekcích

  1. Pepito

    Vtipy

    10 points
  2. brixtr

    Vtipy

    Proč jsem se probudil v nemocnici v sádrovém krunýři...... Když se nám nedávno rozbila sekačka na trávu, manželka mi neustále připomínala, abych ji opravil....... Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný. Na programu bylo: auto, fotbal, internet, rybaření, kamarádi, hospoda...něco, co bylo pro mne mnohem důležitější. Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere. Když jsem přijel včera domů, seděla ve vysoké trávě a střihala ji malými nůžtičkami. Tiše jsem jí chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu. Po pár minutách jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček se slovy: "Až skončíš se stříháním, drahá, mohla bys zamést dvůr". A víc už si nepamatuju...
    10 points
  3. ozzy56

    Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června

    kdyby se měl člověk řídit furt jen rozumem, stál by život za ho*no
    6 points
  4. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Já dnes něco málo pro Mohelnici na světla na momentové spojky.
    5 points
  5. MilanF1

    Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června

    Tohle byl nákup srdcem, ne rozumem. Člověk si má život užít, ne přežívat. Jsme tu jenom jednou.
    5 points
  6. PaKr

    Vtipy

    5 points
  7. MilanF1

    Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června

    Na tuhle akci jsem jezdit nechtěl. Vždyť si nové auto nikdy nekoupím. Je to ekonomický nesmysl. Ale nakonec jsem jednou zavítal, vyzkoušel 3008, 5008, 508 a 308... A jak to dopadlo? Do roka bylo auto doma.
    5 points
  8. Radek Hurvajz

    Vtipy

    Když o tom tak zpětně přemýšlím, asi byla chyba škrtat tou sirkou. Ale chtěl jsem jenom zachránit křečka," řekl Eric Tomaszewski šokovaným lékařům na oddělení těžkých popálenin nemocnice v Salt Lake City. Tomaszewski a jeho homosexuální partner Andrew Farnum, přezdívaný Kiki, byli do nemocnice přivezeni na pohotovost s těžkými zraněními poté, co se jim jedna milostná seance těžce vymkla z rukou. " Strčil jsem mu prázdnou roličku od toaletního papíru do konečníku a zasunul do ní našeho křečka Knedlíčka," vysvětloval Tomaszewski. " Jako obvykle po chvíli Kiki vykřikl " Armageddon ", čímž mi dával najevo, že dosáhl nirvány. Pokusil jsem se Knedlíčka vytáhnout, ale on nechtěl vylézt, tak jsem nakoukl do trubičky a rozškrtl sirku, protože jsem si myslel, že ho světlo přiláká." Na tiskové konferenci pak mluvčí nemocnice popsal, k čemu následně došlo. " Sirka zapálila kapsu střevního plynu v Kikiho tračníku. Plameny vystřelily z rourky, zapálily panu Tomaszewskému vlasy a způsobily mu těžké popáleniny na obličeji. Zažehly také křečkovi srst a vousky, takže ten se ve strachu pokusil zalézt Kikimu ještě hlouběji do konečníku. To zažehlo ještě větší plynovou kapsu dále ve střevě, která vystřelila hlodavce z kartonové trubičky jako dělovou kouli." Pan Tomaszewski utrpěl popáleniny druhého stupně a zlomeninu nosní přepážky způsobenou nárazem křečka, zatímco pan Farnum utrpěl popáleniny prvního a druhého stupně v konečníku a dolním střevním traktu. Křeček Knedlíček bohužel nehodu nepřežil.
    5 points
  9. Medvěd

    Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek

    Pomůže??? https://www.dokempu.cz/ https://www.bezkempu.cz/
    3 points
  10. máme nabídku zboží X od prodejce D kupec G projeví zájem, ale nemá čas pro os odběr a zaslání zboží X by jej značně prodražilo. Ale má kamaráda M který má možnost D vyzvednout (jede okolo) avsak s G se pro svoji časovou zaneprázdněnost neuvidí , ale má kamaráda R (s kterým se uvidí v rámci soukromé akce mimo svá bydliště) ,který se uvidí s kamarádem P (který kamaráda R navštíví doma) , který má možnost v rámci firemního rozvozu jet okolo kupce G. legenda v km : zboží X od D urazilo trasy : M -> R = 53km R -> do svého bydliště = 132km bydliště R -> bydliště P = 166km bydliště P -> práce P = 21km práce P -> práce G = 22 km kolik to stalo paliva, času, smogu,.......? zásadní informace : na začátku "rovnice" je mezi kupcem G a prodejcem D 1900 metrů A takhle milé děti funguje logistika na celém světě P.S. podobnost výše uvedených, se skutečnými klubáky je možná P.S.2 nejsme jen fórum ....prosim nehledejte v tomto příspěvku něco hlubokého....jen si krátím čekání na nakupujíci @Ta jak bydlí s Pe.Trem
    2 points
  11. MotoMoto

    Vtipy

    2 points
  12. ozzy56

    Vtipy

    V Rusku přibývá alarmujích zpráv o nežádoucích účincích vakcíny SputnikV. Poslední je případ 51 leté lékařky z Přímořského kraje. Týden po tom, co dostala první injekci ji opustil manžel a odešel k 25 leté neočkované zdravotní sestře !!!
    2 points
  13. MJSytic

    Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek

    Myslím, že nepomůže. V drtivé většině provozoven mají její fotku s nápisem "Access Denied"
    2 points
  14. Medvěd

    Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek

    Já vím Ale potvrzení toho faktu potěší, to jako ne že ne
    2 points
  15. vendelinek

    Vtipy

    @adraj Nemáš lepší ten druhej obrázek,je to nějaký rozmazaný a prd tam vidím
    2 points
  16. Jarin011

    Jarinova nová 3008

    Tak dnes dorazili nové kryty falešných výfuků, vypadají opravdu dobře tak jsem zvědav, sehnal jsem je vcelku za solidní cenu, ty nalepovací v Číny mají nekvalitní povrch a dlouho (chrom) nevydržel
    2 points
  17. vendelinek

    Dneska vařim já

    U nás dneska takhle,pěkně s křupavou kurčičkou s bramborem
    2 points
  18. adraj

    Vtipy

    2 points
  19. Weri 605

    Poděkování za pomoc

    Tak to "nic" dnes předáno na fotbálku.. ( @Pe.Tr si potřeboval stejně odfrknout, aby nehebnul, tak se vymluvil na mě.... ) a jako bonus přiletěla i nutelka o kterou se teda rozhodně nebudu s @Verýsek dělit...!!!! Díky ještě jednou všem a hlavně @Zůza... nebejt jí, tak to neklaplo.....
    2 points
  20. Driver

    Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek

    To sama neví....a nedá pokoj dokud to nedostane
    2 points
  21. U železa ,tedy oceli je to běžné i dnes .Někdy to špatně někdo přelepí a nebo nesundá původní nálepku či štítek.
    1 point
  22. Pe.Tr

    Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června

    ten ale nebyl na Erlebachu ,tam vlastně nebyl nikdo
    1 point
  23. Pe.Tr

    Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června

    to sem byl prosim ja
    1 point
  24. ozzy56

    308

    když budete měnit jen desky, je dobré zbrousit ten rantl na kotouči--rozbrušovačkou to jde super
    1 point
  25. Weri 605

    Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek

    za to nemůžu, že sou všude suchaři...
    1 point
  26. ozzy56

    Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek

    je hezké, když je člověk skromný
    1 point
  27. Weri 605

    Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek

    teda Medvěde... - ty si geniální...!!!!! dííííííííííík!!!
    1 point
  28. MJSytic

    Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června

    Už to taky opravili
    1 point
  29. Havlicek.Lukas

    Měrka paliva- Peugeot 307

    musis tankovat vic jak 8 litru za 200 kc se ti to nezvedne - mas v haji plovak musis vymenit
    1 point
  30. MotoMoto

    Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek

    S tím vlakem je to samé na Berounce v Třebáni. Jinak fajn kemp, ale who is who hu is hu Pro neznalé Cimrmana překlad Vlak je vlak
    1 point
  31. Pitroch

    Couvací světlo jako bludička ve tmě

    jsou to BOAOSI 2x Car LED Lamp 1156 5630 CREE Chip Backup Reverse Light Bulb for Volkswagen VW jetta Passat B1 B2 B4 B3 B5 B6 T4 T5 https://www.aliexpress.com/item/32728326939.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3d024c4d0cJGkd koukam, ze ted je prolink jiny, tak co jsem tam pajstnul pred tim? Sorry teda.
    1 point
  32. Berkoff

    Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek

    To je dál než 60 Km od prahy. Po dálnici je to cca 75 od značky ke značce. A zase přes sezónu to není zas tak klidný. Jinak je to kemp u modernizovaného koupaliště, se vším co k tomu patří, každopádně z prahy cca 45 minut cesty po D11. Jsou tu chatky, místo pro stan i karavan, ceny vesnické. Koupaliště s občarstvením, a spousta památek na dosah na výlety. Do obchodu je to pěšky 10 minut. Klid je tu tak do konce června, a pak až od konce srpna. Jinak napráskáno. Většinou pražáci, kolíňáci a moraváci. A k tomu návštěvníci koupaliště.
    1 point
  33. VojtouNerCZ

    3D tlač

    Včera jsem se konečně dostal na moje výtisky xD Mám deltu, takže jsem teď udělal nějaké modifikace a odlehčení kvůli vyšším rychlostem, lepší chlazení a stabilizaci tyček a základny kvůli vibracím. Ale jinak tisknu samý blbiny pro děti. Ono když ti 3 si něco vymyslí... Příští týden mám v plánu nějakou velikou fialovo růžovou kočku Ale resinovka teď stojí a čeká až dodělám dílnu. https://www.thingiverse.com/thing:1519257
    1 point
  34. Cvrko123

    Co jste dnes udelali...

    No podľa tých čísel čo tu vidím tak to pôjde max zagitovat a zastriekat
    1 point
  35. Hafity

    Co jste dnes udelali...

    @miroska : hlavně že jste s ním byli do poslední chvíle.... Jako my s tou naší feňourou.... Držte se....
    1 point
  36. Medvěd

    Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek

    Tuším, že něco tu kdysi chválil Berkoff (někde u Chlumce nad Cidlinou) Mám to ale pamatováka
    1 point
  37. Hafity

    Cukaní při min.plynu

    @Mario2374 : jenže ty řešíš benzín a @Lihous řeší diesel.... Teda jestli to dobře čtu....
    1 point
  38. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Copak dveře, ty se dají vyměnit, vytahat, přelakovat a jede se dál. Horší je ten práh. By mě asi mrsklo. Co to stojí ti nepovím, seber to a zavez to ukázat nějakému klempířovi v okolí a on ti poví. Ale nic laciného to nebude...
    1 point
  39. Dýdý

    Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek

    https://www.rybnik-valcha.cz/ Stan ,pivo a buřty.
    1 point
  40. Nešlo, nedokázal jsem to sundat. Takže na středu příštího týdne vezu Pažouta do servisu ať to vymění a zrovna se podívají i na to klepání od předku. Dnes jsme koupili starší autosedačku pro Vaška do Pažouta, přestalo mě bavit je přendávat a přemýšlet, ve kterém autě zrovna je. Barvou bude ladit k autu. Do autobusu budeme kupovat novou. Už nám ze současné začíná vyrůstat.
    1 point
  41. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    @miroskaChlape, soucítím. Mám to za sebou dvakrát takhle a potřetí .... a .... a něco Ti povím: budiž Ti útěchou že víš kdy, víš kde a že nebyl sám. Nám se den před Vánocema 2010 zaběhl 11letej jezevčík a ... nevíme ... pátrali jsme několik měsíců ... marně. Že mi do toho v únoru umřela máma neříkám pro politování, to jen že cesty osudu jsou křivolaký. Teď si predloni holka vyprosila takže mám čtvrtýho, má epilepsii (myslím pejska). Někdy premejšlím kdo koho přežije a která varianta je lepší. Závěr: obě jsou na ho..no. Tak si se užíváme co to jde. Drž se a v žádným případě se nenech nalomit. A klidně se vyřvi, moc to pomáhá.
    1 point
  42. miroska

    Co jste dnes udelali...

    Nevím jak začít,dnes jsme ráno nechali uspat mazlíka.Bylo to strašný,měl v pr.eli srdíčko.Už jsme mysleli v neděli ráno,protože noc byla hrozná.Ale veterinář ještě zkoušel jiný lék.Včera byl ráno celkem dobrý,rád se vozil v autě,tak žena si vzala dovču a udělali jsme s ním malou cestu kolem Brodu.Byl štastný,že se veze.Po obědě jsem musel sekat ten zelený bordel,tak seděl na terase a koukal co dělám.Zvečera se zase rapidně zhoršil,večer už nevzal léky,nemohl lehnout.Prostě noc hrůzy.Hned v 6 jsem volal veterinu,museli jsme ale k nim.Má na zahradě svoje místečko,aby na nás viděl.......Já s ním byl prakticky 24 hodin denně,11roků.Pořídili jsme ho po mém téměř ročním pobytu v nemocnici.Vím,že už nebylo pomoci a pro něj vysvobození,ale se ženou bulíme,jak kdyby umřelo dítě.Navíc jsme v tom sami,dcera dělá v pátek zkoušku z biologie,tak do zpráv hrajeme divadlo,jak je vše OK. A navíc jsem asi včera sekání přehnal,protože dneska mně to operovaný pěkně bolí. Omlouvám se,za takový román,ale ,prostě musel jsem Mirek
    1 point
  43. Pacho69

    Není to Peugeot ,ale je to luxusní

    Mě se víc líbí ten barák
    1 point
  44. Frantina

    Vtipy

    1 point
  45. thorr001

    307 SW replacement - Mondeo Mk4 TDCi

    Na kouli to má 1800 bržděných a 750 klasika nebržděných. 2.2TDCi mají tuším 2200kg Vlek mám Agados NP-26, tuším největší co se dělá nebžděnej, má délku ložný plochy 2650mm https://www.agados.cz/prives-np-26-n1-rampa-+-poc750-kg/ Sháněl jsem něco kam by se vešly dvě motorky vedle sebe a tenhle byl v akci tak jsem ho vzal
    1 point
  46. radim.1008

    Poděkování za pomoc

    @Weri 605 Nejsme jen fórum!!! Rádo se stalo.
    1 point
  47. Péťa

    Vtipy

    1 point
  48. Havlicek.Lukas

    Registrační značky na přání

    1 point
  49. pap13

    Cena leden 2020 vr. duben 2021

    Zelenou papírovou převozní značkou se vybavují dosud nepřihlášená (případně řádně odhlášená) vozidla. Slouží právě k jízdě z místa prodeje vozidla do místa, kde vozidlo přihlásíte. Z toho důvodu mají tyto značky omezenou platnost na 10 dnů od vystavení. Datum vystavení se zaznamená přímo na značku společně s otiskem razítka a podpisem oprávněné osoby. Tato převozní značka slouží výhradně k jízdě do místa registrace vozidla a platí pouze na území ČR. Další cestující v autě být mohou, není však vhodné vézt větší náklad, velký nákup nebo kufry sbalené na dovolenou – přece jen jste na cestě na úřad. Co se vám naopak v autě bude hodit, je kupní smlouva nebo faktura, kterou prokážete koupi vozu, a zelená karta, která potvrzuje sjednané povinné ručení. TAKZE ANO, SE ZELENOU ZNAČKOU ŽÁDNÉ VÝLETY, PROTOŽE BY SE MOHLA POJIŠŤOVNA CUKAT, I KDYZ POJIŠTĚNÍ MATE RADNE UZAVRENE.
    1 point
  50. Jirka.budejovice

    ukažte svoji 406

    Jarní očista hotová
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...