Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.5.2021 Ve všech sekcích
-
Proč jsem se probudil v nemocnici v sádrovém krunýři...... Když se nám nedávno rozbila sekačka na trávu, manželka mi neustále připomínala, abych ji opravil....... Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný. Na programu bylo: auto, fotbal, internet, rybaření, kamarádi, hospoda...něco, co bylo pro mne mnohem důležitější. Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere. Když jsem přijel včera domů, seděla ve vysoké trávě a střihala ji malými nůžtičkami. Tiše jsem jí chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu. Po pár minutách jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček se slovy: "Až skončíš se stříháním, drahá, mohla bys zamést dvůr". A víc už si nepamatuju...10 points
-
Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června
Rikic339 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
kdyby se měl člověk řídit furt jen rozumem, stál by život za ho*no6 points -
Co jste dnes udelali...
HonzaZ a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
5 points -
Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června
Rikic339 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
Tohle byl nákup srdcem, ne rozumem. Člověk si má život užít, ne přežívat. Jsme tu jenom jednou.5 points -
5 points
-
Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června
Rikic339 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
5 points -
Vtipy
skypeja a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Když o tom tak zpětně přemýšlím, asi byla chyba škrtat tou sirkou. Ale chtěl jsem jenom zachránit křečka," řekl Eric Tomaszewski šokovaným lékařům na oddělení těžkých popálenin nemocnice v Salt Lake City. Tomaszewski a jeho homosexuální partner Andrew Farnum, přezdívaný Kiki, byli do nemocnice přivezeni na pohotovost s těžkými zraněními poté, co se jim jedna milostná seance těžce vymkla z rukou. " Strčil jsem mu prázdnou roličku od toaletního papíru do konečníku a zasunul do ní našeho křečka Knedlíčka," vysvětloval Tomaszewski. " Jako obvykle po chvíli Kiki vykřikl " Armageddon ", čímž mi dával najevo, že dosáhl nirvány. Pokusil jsem se Knedlíčka vytáhnout, ale on nechtěl vylézt, tak jsem nakoukl do trubičky a rozškrtl sirku, protože jsem si myslel, že ho světlo přiláká." Na tiskové konferenci pak mluvčí nemocnice popsal, k čemu následně došlo. " Sirka zapálila kapsu střevního plynu v Kikiho tračníku. Plameny vystřelily z rourky, zapálily panu Tomaszewskému vlasy a způsobily mu těžké popáleniny na obličeji. Zažehly také křečkovi srst a vousky, takže ten se ve strachu pokusil zalézt Kikimu ještě hlouběji do konečníku. To zažehlo ještě větší plynovou kapsu dále ve střevě, která vystřelila hlodavce z kartonové trubičky jako dělovou kouli." Pan Tomaszewski utrpěl popáleniny druhého stupně a zlomeninu nosní přepážky způsobenou nárazem křečka, zatímco pan Farnum utrpěl popáleniny prvního a druhého stupně v konečníku a dolním střevním traktu. Křeček Knedlíček bohužel nehodu nepřežil.5 points -
Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Pomůže??? https://www.dokempu.cz/ https://www.bezkempu.cz/3 points -
slovní úloha (úvaha)- proč je na silnicích tolik kamiónů, dodávek,.....
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
máme nabídku zboží X od prodejce D kupec G projeví zájem, ale nemá čas pro os odběr a zaslání zboží X by jej značně prodražilo. Ale má kamaráda M který má možnost D vyzvednout (jede okolo) avsak s G se pro svoji časovou zaneprázdněnost neuvidí , ale má kamaráda R (s kterým se uvidí v rámci soukromé akce mimo svá bydliště) ,který se uvidí s kamarádem P (který kamaráda R navštíví doma) , který má možnost v rámci firemního rozvozu jet okolo kupce G. legenda v km : zboží X od D urazilo trasy : M -> R = 53km R -> do svého bydliště = 132km bydliště R -> bydliště P = 166km bydliště P -> práce P = 21km práce P -> práce G = 22 km kolik to stalo paliva, času, smogu,.......? zásadní informace : na začátku "rovnice" je mezi kupcem G a prodejcem D 1900 metrů A takhle milé děti funguje logistika na celém světě P.S. podobnost výše uvedených, se skutečnými klubáky je možná P.S.2 nejsme jen fórum ....prosim nehledejte v tomto příspěvku něco hlubokého....jen si krátím čekání na nakupujíci @Ta jak bydlí s Pe.Trem2 points -
2 points
-
Vtipy
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
V Rusku přibývá alarmujích zpráv o nežádoucích účincích vakcíny SputnikV. Poslední je případ 51 leté lékařky z Přímořského kraje. Týden po tom, co dostala první injekci ji opustil manžel a odešel k 25 leté neočkované zdravotní sestře !!!2 points -
Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Myslím, že nepomůže. V drtivé většině provozoven mají její fotku s nápisem "Access Denied"2 points -
Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Já vím Ale potvrzení toho faktu potěší, to jako ne že ne2 points -
Vtipy
Driver FH12 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
@adraj Nemáš lepší ten druhej obrázek,je to nějaký rozmazaný a prd tam vidím2 points -
Jarinova nová 3008
chuck11 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Jarin011 za téma
2 points -
Dneska vařim já
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
2 points -
2 points
-
Poděkování za pomoc
Verýsek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Tak to "nic" dnes předáno na fotbálku.. ( @Pe.Tr si potřeboval stejně odfrknout, aby nehebnul, tak se vymluvil na mě.... ) a jako bonus přiletěla i nutelka o kterou se teda rozhodně nebudu s @Verýsek dělit...!!!! Díky ještě jednou všem a hlavně @Zůza... nebejt jí, tak to neklaplo.....2 points -
Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek
MotoMoto a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Driver za téma
To sama neví....a nedá pokoj dokud to nedostane2 points -
U železa ,tedy oceli je to běžné i dnes .Někdy to špatně někdo přelepí a nebo nesundá původní nálepku či štítek.1 point
-
ten ale nebyl na Erlebachu ,tam vlastně nebyl nikdo1 point
-
to sem byl prosim ja1 point
-
za to nemůžu, že sou všude suchaři...1 point
-
je hezké, když je člověk skromný1 point
-
teda Medvěde... - ty si geniální...!!!!! dííííííííííík!!!1 point
-
Už to taky opravili1 point
-
Měrka paliva- Peugeot 307
307rg zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
musis tankovat vic jak 8 litru za 200 kc se ti to nezvedne - mas v haji plovak musis vymenit1 point -
Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
S tím vlakem je to samé na Berounce v Třebáni. Jinak fajn kemp, ale who is who hu is hu Pro neznalé Cimrmana překlad Vlak je vlak1 point -
jsou to BOAOSI 2x Car LED Lamp 1156 5630 CREE Chip Backup Reverse Light Bulb for Volkswagen VW jetta Passat B1 B2 B4 B3 B5 B6 T4 T5 https://www.aliexpress.com/item/32728326939.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3d024c4d0cJGkd koukam, ze ted je prolink jiny, tak co jsem tam pajstnul pred tim? Sorry teda.1 point
-
To je dál než 60 Km od prahy. Po dálnici je to cca 75 od značky ke značce. A zase přes sezónu to není zas tak klidný. Jinak je to kemp u modernizovaného koupaliště, se vším co k tomu patří, každopádně z prahy cca 45 minut cesty po D11. Jsou tu chatky, místo pro stan i karavan, ceny vesnické. Koupaliště s občarstvením, a spousta památek na dosah na výlety. Do obchodu je to pěšky 10 minut. Klid je tu tak do konce června, a pak až od konce srpna. Jinak napráskáno. Většinou pražáci, kolíňáci a moraváci. A k tomu návštěvníci koupaliště.1 point
-
3D tlač
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Včera jsem se konečně dostal na moje výtisky xD Mám deltu, takže jsem teď udělal nějaké modifikace a odlehčení kvůli vyšším rychlostem, lepší chlazení a stabilizaci tyček a základny kvůli vibracím. Ale jinak tisknu samý blbiny pro děti. Ono když ti 3 si něco vymyslí... Příští týden mám v plánu nějakou velikou fialovo růžovou kočku Ale resinovka teď stojí a čeká až dodělám dílnu. https://www.thingiverse.com/thing:15192571 point -
No podľa tých čísel čo tu vidím tak to pôjde max zagitovat a zastriekat1 point
-
@miroska : hlavně že jste s ním byli do poslední chvíle.... Jako my s tou naší feňourou.... Držte se....1 point
-
Tuším, že něco tu kdysi chválil Berkoff (někde u Chlumce nad Cidlinou) Mám to ale pamatováka1 point
-
@Mario2374 : jenže ty řešíš benzín a @Lihous řeší diesel.... Teda jestli to dobře čtu....1 point
-
Co jste dnes udelali...
miroska zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Copak dveře, ty se dají vyměnit, vytahat, přelakovat a jede se dál. Horší je ten práh. By mě asi mrsklo. Co to stojí ti nepovím, seber to a zavez to ukázat nějakému klempířovi v okolí a on ti poví. Ale nic laciného to nebude...1 point -
https://www.rybnik-valcha.cz/ Stan ,pivo a buřty.1 point
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Nešlo, nedokázal jsem to sundat. Takže na středu příštího týdne vezu Pažouta do servisu ať to vymění a zrovna se podívají i na to klepání od předku. Dnes jsme koupili starší autosedačku pro Vaška do Pažouta, přestalo mě bavit je přendávat a přemýšlet, ve kterém autě zrovna je. Barvou bude ladit k autu. Do autobusu budeme kupovat novou. Už nám ze současné začíná vyrůstat.1 point -
@miroskaChlape, soucítím. Mám to za sebou dvakrát takhle a potřetí .... a .... a něco Ti povím: budiž Ti útěchou že víš kdy, víš kde a že nebyl sám. Nám se den před Vánocema 2010 zaběhl 11letej jezevčík a ... nevíme ... pátrali jsme několik měsíců ... marně. Že mi do toho v únoru umřela máma neříkám pro politování, to jen že cesty osudu jsou křivolaký. Teď si predloni holka vyprosila takže mám čtvrtýho, má epilepsii (myslím pejska). Někdy premejšlím kdo koho přežije a která varianta je lepší. Závěr: obě jsou na ho..no. Tak si se užíváme co to jde. Drž se a v žádným případě se nenech nalomit. A klidně se vyřvi, moc to pomáhá.1 point
-
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele miroska za téma
Nevím jak začít,dnes jsme ráno nechali uspat mazlíka.Bylo to strašný,měl v pr.eli srdíčko.Už jsme mysleli v neděli ráno,protože noc byla hrozná.Ale veterinář ještě zkoušel jiný lék.Včera byl ráno celkem dobrý,rád se vozil v autě,tak žena si vzala dovču a udělali jsme s ním malou cestu kolem Brodu.Byl štastný,že se veze.Po obědě jsem musel sekat ten zelený bordel,tak seděl na terase a koukal co dělám.Zvečera se zase rapidně zhoršil,večer už nevzal léky,nemohl lehnout.Prostě noc hrůzy.Hned v 6 jsem volal veterinu,museli jsme ale k nim.Má na zahradě svoje místečko,aby na nás viděl.......Já s ním byl prakticky 24 hodin denně,11roků.Pořídili jsme ho po mém téměř ročním pobytu v nemocnici.Vím,že už nebylo pomoci a pro něj vysvobození,ale se ženou bulíme,jak kdyby umřelo dítě.Navíc jsme v tom sami,dcera dělá v pátek zkoušku z biologie,tak do zpráv hrajeme divadlo,jak je vše OK. A navíc jsem asi včera sekání přehnal,protože dneska mně to operovaný pěkně bolí. Omlouvám se,za takový román,ale ,prostě musel jsem Mirek1 point -
Mě se víc líbí ten barák1 point
-
Na kouli to má 1800 bržděných a 750 klasika nebržděných. 2.2TDCi mají tuším 2200kg Vlek mám Agados NP-26, tuším největší co se dělá nebžděnej, má délku ložný plochy 2650mm https://www.agados.cz/prives-np-26-n1-rampa-+-poc750-kg/ Sháněl jsem něco kam by se vešly dvě motorky vedle sebe a tenhle byl v akci tak jsem ho vzal1 point
-
Poděkování za pomoc
brixtr zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@Weri 605 Nejsme jen fórum!!! Rádo se stalo.1 point -
1 point
-
1 point
-
Zelenou papírovou převozní značkou se vybavují dosud nepřihlášená (případně řádně odhlášená) vozidla. Slouží právě k jízdě z místa prodeje vozidla do místa, kde vozidlo přihlásíte. Z toho důvodu mají tyto značky omezenou platnost na 10 dnů od vystavení. Datum vystavení se zaznamená přímo na značku společně s otiskem razítka a podpisem oprávněné osoby. Tato převozní značka slouží výhradně k jízdě do místa registrace vozidla a platí pouze na území ČR. Další cestující v autě být mohou, není však vhodné vézt větší náklad, velký nákup nebo kufry sbalené na dovolenou – přece jen jste na cestě na úřad. Co se vám naopak v autě bude hodit, je kupní smlouva nebo faktura, kterou prokážete koupi vozu, a zelená karta, která potvrzuje sjednané povinné ručení. TAKZE ANO, SE ZELENOU ZNAČKOU ŽÁDNÉ VÝLETY, PROTOŽE BY SE MOHLA POJIŠŤOVNA CUKAT, I KDYZ POJIŠTĚNÍ MATE RADNE UZAVRENE.1 point
-
ukažte svoji 406
atsor zvýšil/snížil popularitu uživatele Jirka.budejovice za téma
1 point