Přejít na obsah

Dýdý

Uživatel
 • Počet příspěvků

  272
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Dýdý

 • ID člena 505
 • Hodnost
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  1987

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Vlašim
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Dýdý

  Můj věrný pracovní sluha 2,0HDi

  To jsem našel na prahu jenom odfouklej lak a po vybroušení jsem dal do díry ruku.Partner rv 2000.
 2. Takovej zjednodušenej zeměpis ale asi mi utekla pointa.
 3. Zvýšené volnoběžné otáčky většinou dělá váha vzduchu.Je tady o tom někde celý téma.Mě jí stačilo u partneraHdi vyčistit sprejem na brzdy.Zatím po 3 měsících drží.
 4. Dýdý

  service. citroen.com

  Jo díky moc.Bude to 4241.Po změně počítače se tam nemůžu vůbec dostat.
 5. Dýdý

  service. citroen.com

  Dobrý den Nemůžu se dostat na servis stránky.Jsem asi dost pc analfabet.Nemohl by se mi někdo podívat prosím. Jedná se mi o typ paken na zadní nápravě u picassa.VF7CHRHYB38821267. Ideálně oem číslo Díky.
 6. Dýdý

  Partner elektrika, pojistky

  Ze všeho nejdříve zkus dotaz přehodit do rubriky servis.Uvidí to podstatně více lidí.Jinak servicebox peugeot.Tam se přihlaš a nějaké věci tam najdeš.Ale určitě tohle auto v tomto stavu nikomu nepůjčuj.Nejenom,že asi smrdí spáleninou ale i paragrafama.
 7. Dýdý

  chladící kapalina

  Dneska v každém zemědělském družstvu používají Maxigel .Je to v traktorech JD,Case apodobně.Někde mám vyjádření od renaultů že je to identický.Ale hlavně jde koupit rozlévaná do vlastních nádob.
 8. Zkus to napsat na knife forum.Když ti nepomůžou tak to bude alespon varování.www.knife.cz
 9. Dýdý

  Vypustenie chladiacej zmesi

  A proč to nevypustíš hadicí?Ani nevím jestli tam takový výpustný šroub na bloku je.Při výměně bud šroubem na chladiči nebo hadicí z chladiče.,
 10. Dýdý

  Elektrická stahovačka okna

  Tak abych to téma dokončil.Samozřejmě byl špatnej jenom ten tišták.Vrakoviště to jistilo.Ted doufám,že už to dá chvilku pokoj a nebudu se s manželkou přetahovat o jedno auto.
 11. Dýdý

  Elektrická stahovačka okna

  Ne motorek točí jenom na jednu stranu.Mám ho ve vzduchu a jde spustit jenom jedním směrem.Na druhou stranu nedělá nic.Ani necvaká je prostě mrtvej.Bud seženu schema kabeláže nebo půjdu koupit jinou stahovačku na vrakárnu.Asi za bé bude správně/jednoduší/.
 12. Dýdý

  Elektrická stahovačka okna

  Tak zkusím přidat foto.Na pravý straně jsou dráty 2.Zkusím ty dráty proměřit ale když nevím jak tam jsou tak to bude jenom tápání bez schématu.
 13. Dýdý

  Elektrická stahovačka okna

  Tak mi prosím pošli do SZ tvůj email.Zítra to odpoledne vyfotím a pošlu ti to.Sem to dávat neumím.
 14. Dýdý

  Elektrická stahovačka okna

  Tak cvaká jenom v těch motorkách.Ten vadný jsem cvičně rozebral ale na opravu to moc asi nebude.Všechno je zalakovaný epoxidem.Je tam jedno malý nepřístupný relé a hrst SMD součástek.Abych se dostal k relátku tak bych to musel celý rozpitvat.Ještě se zkusím zítra podívat jestli není stejný ve druhejch dveřích.
 15. Dýdý

  Elektrická stahovačka okna

  žádný velký A tam není.Jdu nakrmit králíky a zkusím jestli něco necvaká.To je všechno zákon schválnosti.Vyvařil jsem prahy a potřebuju s tím dojet na stk.V sobotu jsem měl naplánovaný ryby.
×