Přejít na obsah

Dýdý

Uživatel
 • Počet příspěvků

  288
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Dýdý

 • ID člena 505
 • Hodnost
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  1987

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Vlašim
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Dýdý

  Jaky alarm do domku?

  Jak vás tady čtu tak on ten můj soused co mi pořád čumí na barák je vlastně agent jablotronu.
 2. Dýdý

  Peugeot 106 - POLOOSY

  Nebo jestli to nemáš daleko tak pan Glogar Petrovice u Sedlčan.Výměna za repas namístě se zárukou.
 3. Dýdý

  Už máte přezuto na zimu

  Všichni přezouváte na zimní nebo kupujete rybičky.Ale já bych chtěl přezout na letní.Jenom nevím jaké.Doporučte mi prosím něco vyzkoušeného v ceně cca 1000Kč za gumu 195-65-15.Je to na 406.Auta jsem měl většinou na barumkách.
 4. Dýdý

  Ventilace

  Elektronická regulace větráku topení.Nevím jak u 407 ale bud je zvlášt krabička nebo je elektronika součást větráku.
 5. Dýdý

  Zlomena spicka zhavica - zadrety motor

  To je ten slavný motor 2,2Hdi co se dává i do Forda?Tady v APM stojí polomotor cca 40000Kč.To mají vcelku dobrej vejvar.
 6. Dýdý

  repas zadni napravy problém

  Proč si nedojedeš dát změřit zbíhavost?Tam to budeš mít i s protokolem.
 7. Dýdý

  hdi 66 kw chcípá

  Zkusím to střelit na náhradní díly.Na kola a zrcátka kupce mám.Občas se musí taky přiznat porážka.Musím taky něco udělat na baráku a ne se jenom válet pod autem.
 8. Dýdý

  hdi 66 kw chcípá

  Před výměnou jsem tam měl Starline čerpadlo asi půl roku.To kleklo a tak jsem tam narval jenom čerpadlo jako motorek samostatný do původního obalu.Tlakem paliva atd jsem se vůbec nezabýval.Je psaný na 2.0 hdi tak jsem to dál nestudoval.
 9. Dýdý

  hdi 66 kw chcípá

  Jo palivový filtr jsem dal nový.Kdyby se alespon nemusela ta nádrž vyndavat tak tam nabastlím čerpadlo z iveca.Asi bude flexotuning a dírka na čerpadlo v kastli.
 10. Dýdý

  hdi 66 kw chcípá

  Odešlo mi palivové čerpadlo na picassu.Po výměně auto jede úplně normálně dokud není třeba rychle akcelerovat.Prostě chcípne.Podržím klíček a natlakuje se nafta a normálně nastartuju. Kontrolka závad se vůbec nerozsvítí.Ted pujdu na pivo a zítra ten vergl podpálím.Vypadá to jako kdyby dávalo málo nafty.Vzduch to snad přisávat nemůže.Filtr je nový.
 11. Dýdý

  406 spojka

  Je to pro mě nezvyk.Ráno když vylezu ze 406 a vlezu do plně přetížený dodávky tak občas poskočím.U xsary ani jinýho peugeota mi to nikdy nevadilo.
 12. Dýdý

  406 spojka

  Koupil jsem si novou starou 406 rv2001.Je to HDI s motorem RHY.Původní majitel nechal asi před půl rokem vyměnit spojku.A ted konečně ten problém.Ta spojka bere až nahoře.V servisu mu řekli,že to je normální.Jde to nějak seřídit nebo fakt čekat jestli to sedne?To auto najelo od technický do technický asi 5000km.Tak na tý spojce bude max 1000km.
 13. Dýdý

  Motor zhasne za jízdy

  Nejdří ze všeho vyměnit palivový filtr a potom vyčistit sítko na palivovém čerpadle v nádrži.Nejlépe vyndat nádrž a vyčistit jí taky. Tohle všechno jsem byl línej udělat až mě picasso nechalo cestou domů z práce.
 14. Dýdý

  Jakou značku brzd koupit

  Tak dám komplet od Ate a to auto to stejně asi už přežije.Asi má na Brembu větší rabat.
 15. Dýdý

  Jakou značku brzd koupit

  Vím,že se to probíralo vícekrát ale všechno je dost starý.Potřebuji na 406 koupit přední kotouče a destičky.Před cca 5 lety jsem kupoval ATE a ted mi v dílně kam jezdím nutil brembo.Prý ate za nic nestojí. Je to dýchavičné HDI 66kw.Tak kdo se v tom orientuje at mi prosím poradí nějakou zlatou střední.Díky
×