Jump to content

Pijerek

Uživatel
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

About Pijerek

 • ID člena
  75257
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday July 24

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U dlouhé verze to jde. Sice jsem tenhle rozměr měřil, už si to nepamatuji, ale se svými 181cm se tam vyspím. Prostřední verze je o 35 centimetrů kratší, takže tam už to bude spíš pro skrčence.
 2. Máte pravdu, jak to bylo zasunuté, tak jsem si toho nevšiml a mám to také vzájemně posunuté. Koukal jsem i na sedadlo řidiče a tam je to také, jenom zrcadlově, delší je ta prostřední a kratší ta u sloupku.
 3. Mám to souměrné - na obou stranách stejně vystouplé.
 4. Také přispěchám se svou čerstvou troškou do mlýna – Peugeot Traveller, najdelší varianta. Vozím v autě kola na závody a proto jsem chtěl něco jednoduše rozkládacího, co se vejde pod kola postavená na výšku. Zároveň jsem potřeboval spaní pro dva dospělé a človíčka tak do 160cm a možnost na noc uložení komplet kol, rezerv a věcí uvnitř. Složeno i rozloženo do 10 minut. Už párkrát vyzkoušeno a myslím, že se to povedlo Dá se postavit buď jen zadek a nechat postavené sedačky, pak je to pro dva, nebo sedačky sklopit a je z toho letiště pro 2 a 3/4 člověka (ten spí na příč). Dvě podélné desky mají čistou délku 176cm a na to kolmo navazuje deska 150 (zbytek z tabule) x 80cm na které se vyspí menší človíček. Teď ještě chci místo karimatek pořešit matraci. Chtěl bych "univerzál" který půjde nouzově jen položit na podlahu (dole je to zhruba 120cm široké) a zároveň na ní mohl spát nahoře, kde je to široké 140cm.
 5. Pěkné, kde sis nechával dělat tu matraci? Koukal jsem na MPO nebo mám v merku nějakou výrobnu matrací a prodej molitanů v Praze na Pankráci.
 6. Ber to tak, že je to dodávka a tohle je ještě navíc v dobytčím prostoru Nezbývá nic jiného, než se s tím smířit, nebo vytáhnout z kešeně o čtvrt milionu víc a koupit Mulťáka nebo Véčko. PS: tohle vlastně vidíš, jen když to hledáš.
 7. Co vím, tak se tam standardně dává TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30
 8. Jestli se nepletu, tak k automatu se dává jen ten nejsilnější, u EAT6 to byl dvoulitr a 180 koní. Já měnil olej po roce, ve zhruba 22 tisících a ve Federal Cars v Praze si za to řekli 6250,- s daní. V rámci svolávačky mi při tom i měnili matky na čepech přední nápravy.
 9. Mám to hotové, podle všeho měnili matice na kulových čepech.....tedy aspoň podle papírů.
 10. Jestli je to na mě, tak ano, mám zkušenost se zhruba stejným rozdílem hodnot.
 11. Palubní počítač se plus mínus shoduje s realitou, appka je zas výrazně optimistická
 12. Jde o zvyk, před Travellerem jsem měl v součtu celkem 10 let C5 1. a pak 3. generace v kombíku a ty jsou komfortem hydropneumatiky od konvenčních podvozků na hony vzdálené ;-)
 13. Chtěl jsem auto, do kterého naložím kola aniž bych je musel rozebírat - nic jiného, než dlouhá verze tím pádem nepřipadalo v úvahu. I s dlouhou verzí je to u 29" s vyššími zdvihy na hraně a když se jich veze víc jak 2 a věci, tak už stejně u některých sundavám přední kolo. Silničky a cyklokrosky jsou v pohodě. Střední a dlouhá verze se liší "jen" délkou převisu vzadu, rozvor zůstává stejný, takže poloměr zatáčení se nemění. Samozřejmě že se s 5.35m délky člověk nevejde na místo po osobáku, ale člověk s tím počítá a hledá parkování jinde nebo kolmo k chodníku. Jezdím d dlouhou verzí i dost po Praze, zvykl jsem si a neměnil bych.
 14. Nějaké zásadní škrábance nemám, ale na jedné straně se mi také kryt odlepil. Mám ho nalepený na nelakované části nárazníku, myslím, že na laku by to drželo.
×
×
 • Create New...