Jump to content

Pijerek

Uživatel
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

About Pijerek

 • ID člena
  75257
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday July 24

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestli se nepletu, tak k automatu se dává jen ten nejsilnější, u EAT6 to byl dvoulitr a 180 koní. Já měnil olej po roce, ve zhruba 22 tisících a ve Federal Cars v Praze si za to řekli 6250,- s daní. V rámci svolávačky mi při tom i měnili matky na čepech přední nápravy.
 2. Mám to hotové, podle všeho měnili matice na kulových čepech.....tedy aspoň podle papírů.
 3. Jestli je to na mě, tak ano, mám zkušenost se zhruba stejným rozdílem hodnot.
 4. Palubní počítač se plus mínus shoduje s realitou, appka je zas výrazně optimistická
 5. Jde o zvyk, před Travellerem jsem měl v součtu celkem 10 let C5 1. a pak 3. generace v kombíku a ty jsou komfortem hydropneumatiky od konvenčních podvozků na hony vzdálené ;-)
 6. Chtěl jsem auto, do kterého naložím kola aniž bych je musel rozebírat - nic jiného, než dlouhá verze tím pádem nepřipadalo v úvahu. I s dlouhou verzí je to u 29" s vyššími zdvihy na hraně a když se jich veze víc jak 2 a věci, tak už stejně u některých sundavám přední kolo. Silničky a cyklokrosky jsou v pohodě. Střední a dlouhá verze se liší "jen" délkou převisu vzadu, rozvor zůstává stejný, takže poloměr zatáčení se nemění. Samozřejmě že se s 5.35m délky člověk nevejde na místo po osobáku, ale člověk s tím počítá a hledá parkování jinde nebo kolmo k chodníku. Jezdím d dlouhou verzí i dost po Praze, zvykl jsem si a neměnil bych.
 7. Nějaké zásadní škrábance nemám, ale na jedné straně se mi také kryt odlepil. Mám ho nalepený na nelakované části nárazníku, myslím, že na laku by to drželo.
 8. Mně to normální nepřijde , ale u těchto aut to tak prostě je.
 9. Tak nějak mi ten start-stop leze na nervy, zapomínám ho vypnout a on se potvora vždycky připomene V různých diskuzích o jiných modelech aut se to řeší s větším či menším úspěchem. Někde přídavným relátkem na tlačítko (což u nás nejde), někde nastavením parametrů pomocí diagnostiky (např. zvýšením nastavení minimální kapacity baterie na nejvyšší hodnotu),........ Při tom hledání jsem narazil na CANM8-EDD-OFF CAN Bus adaptér pro vypnutí Start-Stop systému - nemáte s tím někdo zkušenost?
 10. Můžu poprosit o odkaz na ten hub za 135 kaček?
 11. Právě že to není o 150+, ale zhruba o 120 km/h a to podle mě je běžná provozní rychlost. No a ani v těch 90 to není žádná sláva. Měl jsem před tím C5 a nevěděl jsem o tom, že nějaké ostřikovače jsou a i C8, co máme doma funguje v pohodě. Provoz aut ve stejném režimu, tak jsem si toho neduhu u Travellera všiml.
 12. Zvlášť teď, když se solí, mi zůstávají na horní polovině okna šmouhy. Hlavně na dálnici, když jedu rychleji, se mi prostě voda nahoru pořádně nedostane. Jako stará škola jsem se chystal špendlíkem nastavit trysky a neuvědomil si, že jsou tam štěrbiny a nic s tím neudělám Někde jsem zahlédl povzdechnutí nad podobným problémem s tím, že to snad dotyčný řeší se servisem a bude to reklamovat. Jak jste na tom vy?
 13. Koukal jsme do manuálu v aplikaci v telefonu a nenašel.
 14. Na mě vyskočila výstraha zhruba v 11.000km. Chvíli jsem s tím jezdil, v předpokládaném dojezdu 2.100km to doplnil a vešlo se tam lehce přes 17 litrů. To by nebylo nic zvláštního, ale po dolití výstraha zůstala svítit. Svítila ještě asi dva dny, několik startů a trvalo jí přes sto kilometrů, než se při dalším startování už neobjevila. Upřímně už jsem si hledal volný termín pro návštěvu servisu
×
×
 • Create New...