Jump to content

Pijerek

Uživatel
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

About Pijerek

 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday July 24

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mně to normální nepřijde , ale u těchto aut to tak prostě je.
 2. Tak nějak mi ten start-stop leze na nervy, zapomínám ho vypnout a on se potvora vždycky připomene V různých diskuzích o jiných modelech aut se to řeší s větším či menším úspěchem. Někde přídavným relátkem na tlačítko (což u nás nejde), někde nastavením parametrů pomocí diagnostiky (např. zvýšením nastavení minimální kapacity baterie na nejvyšší hodnotu),........ Při tom hledání jsem narazil na CANM8-EDD-OFF CAN Bus adaptér pro vypnutí Start-Stop systému - nemáte s tím někdo zkušenost?
 3. Můžu poprosit o odkaz na ten hub za 135 kaček?
 4. Právě že to není o 150+, ale zhruba o 120 km/h a to podle mě je běžná provozní rychlost. No a ani v těch 90 to není žádná sláva. Měl jsem před tím C5 a nevěděl jsem o tom, že nějaké ostřikovače jsou a i C8, co máme doma funguje v pohodě. Provoz aut ve stejném režimu, tak jsem si toho neduhu u Travellera všiml.
 5. Zvlášť teď, když se solí, mi zůstávají na horní polovině okna šmouhy. Hlavně na dálnici, když jedu rychleji, se mi prostě voda nahoru pořádně nedostane. Jako stará škola jsem se chystal špendlíkem nastavit trysky a neuvědomil si, že jsou tam štěrbiny a nic s tím neudělám Někde jsem zahlédl povzdechnutí nad podobným problémem s tím, že to snad dotyčný řeší se servisem a bude to reklamovat. Jak jste na tom vy?
 6. Koukal jsme do manuálu v aplikaci v telefonu a nenašel.
 7. Na mě vyskočila výstraha zhruba v 11.000km. Chvíli jsem s tím jezdil, v předpokládaném dojezdu 2.100km to doplnil a vešlo se tam lehce přes 17 litrů. To by nebylo nic zvláštního, ale po dolití výstraha zůstala svítit. Svítila ještě asi dva dny, několik startů a trvalo jí přes sto kilometrů, než se při dalším startování už neobjevila. Upřímně už jsem si hledal volný termín pro návštěvu servisu
 8. A jak to má Toyota ProAce, má lepší xenony, nebo stejné? Tam snad jsou u xenonů ostrikovače standartně.
 9. Máš pravdu, dodává se s celoročními.
 10. Jestli se nepletu, tak nová auta s grip control se na nich dodávají a je doporučeno je tam celoročně nechat.
 11. Jezdím v klidu a na dálnici do 140, najeto 10500 km a zatím mi aplikace ukazuje spotřebu 7,5 litru - auto v podpisu. Něco se dá vykoukat spritmonitor.de , ale moc aut tam také není - pro víc info si tam zkus dát ještě Citroen Spacetourer a Toyota ProAce, jsou to v podstatě stejná auta jen s jinou maskou.
 12. Běžně popojíždím v podobném režimu jako ty (přes týden cukání po Praze, o víkendu výjezdy na závody) a za šest let s Citroenem C5 jsem vůbec nic z toho, co popisuješ neřešil. Auto šlo pryč se 190.000 km a o filtru jsem nevěděl. Před tím jsem měl starší generaci C5 a tam jsem filtr asi ve 150.000 nechával proplachovat a asi dvakrát doplňoval aditivum (to byly ještě začátky DPF a PSA to tak mělo). S Travellerem mám najeto přes 6 tisíc, neřeším, jezdím a jelikož je Peugeot a Citroen používá stejné nebo hodně podobné technologie, tak problémy nečekám
 13. Nestíhal jsem, tak až teď, ale na neumytém autě.
 14. Často vozím kola a tak tam mám dva měsíce tuhle nalepovací lištu https://www.autohotarek.cz/ochranna-lista-hrany-kufru-peugeot-expert-2016-traveller-avisa/filtr-vozu-peugeot-i--expert-traveller--2016 Zatím spokojenost.
×
×
 • Create New...