Jump to content

Pijerek

User
 • Content Count

  39
 • Joined

About Pijerek

 • ID člena
  75257
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday July 24

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. V prvním pololetí by měl být Traveller v elektrice, ale toho si můžou strčit do ........ třeba na ministerstvo životního prostředí jako služebáky
 2. Je to tak, Toyotu tahají z bryndy dlouhodobé úspěšné prodeje hybridů.
 3. Co vím, tak je to kvůli emisním limitům pro celou automobilku. Asi se tahle auta s větším motorem prodávají moc dobře a v poměru s prodanými malými vozy jim to už neúnosně zvyšuje emise a tím i výši pokuty, kterou musí automobilky platit. Logicky pak asi preferují významnější trhy, než je ten náš Docela zajímavé čtení o těch pokutách je tady
 4. Já tam mám na každé straně nacvaknutou kulatou plastovou záslepku. Není to ale nic extra, předpokládám univerzální korunová záležitost.
 5. Oživím historii.......neřešil někdo? Napadlo mě použití opěrky z Citroenu C5III, tak se dala nastavovat podélně. Akorát už ho nemám a tak nemůžu vyzkoušet, jestli by tam vůbec pasovala a případně i vyhovovala
 6. Právě mi na stole přistála další svolávačka, tentokrát kvůli kontrole potrubí, které by při poškození asi mohlo zamastit brzdy.
 7. Nebo si koupit něco takového a pak použít libovolné vhodné příčníky.
 8. Četl jsem to v autě, tak jsem to při vystupování u dlouhé varianty rovnou změřil. V poloze pro převoz osob (opěradlo nahoře) je nejdelší vzdálenost u podlahy mezi plastovou nohou sedaček a vnitřním plastem dveří 186cm a ve výšce zhruba půl metru je to od zadní strany opěradla 175cm (pro převoz kol důležitější rozměr). U prostřední to tedy bude po odečtení těch 35cm rozdílné délky bude 151 a 140cm.
 9. U dlouhé verze to jde. Sice jsem tenhle rozměr měřil, už si to nepamatuji, ale se svými 181cm se tam vyspím. Prostřední verze je o 35 centimetrů kratší, takže tam už to bude spíš pro skrčence.
 10. Máte pravdu, jak to bylo zasunuté, tak jsem si toho nevšiml a mám to také vzájemně posunuté. Koukal jsem i na sedadlo řidiče a tam je to také, jenom zrcadlově, delší je ta prostřední a kratší ta u sloupku.
 11. Mám to souměrné - na obou stranách stejně vystouplé.
 12. Také přispěchám se svou čerstvou troškou do mlýna – Peugeot Traveller, najdelší varianta. Vozím v autě kola na závody a proto jsem chtěl něco jednoduše rozkládacího, co se vejde pod kola postavená na výšku. Zároveň jsem potřeboval spaní pro dva dospělé a človíčka tak do 160cm a možnost na noc uložení komplet kol, rezerv a věcí uvnitř. Složeno i rozloženo do 10 minut. Už párkrát vyzkoušeno a myslím, že se to povedlo Dá se postavit buď jen zadek a nechat postavené sedačky, pak je to pro dva, nebo sedačky sklopit a je z toho letiště pro 2 a 3/4 člověka (ten spí na příč). Dvě podélné desky mají čistou délku 176cm a na to kolmo navazuje deska 150 (zbytek z tabule) x 80cm na které se vyspí menší človíček. Teď ještě chci místo karimatek pořešit matraci. Chtěl bych "univerzál" který půjde nouzově jen položit na podlahu (dole je to zhruba 120cm široké) a zároveň na ní mohl spát nahoře, kde je to široké 140cm.
 13. Pěkné, kde sis nechával dělat tu matraci? Koukal jsem na MPO nebo mám v merku nějakou výrobnu matrací a prodej molitanů v Praze na Pankráci.
 14. Ber to tak, že je to dodávka a tohle je ještě navíc v dobytčím prostoru Nezbývá nic jiného, než se s tím smířit, nebo vytáhnout z kešeně o čtvrt milionu víc a koupit Mulťáka nebo Véčko. PS: tohle vlastně vidíš, jen když to hledáš.
×
×
 • Create New...