Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 3.2.2021 v kategorii Příspěvky
-
musíme s tím pohnout.. :)
Gabriel 307 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
Já Vám do toho nechci kecat, ale to je normální brod ne? Těch je všude mraky a jsou právě určený k přejetí řeky, pro osobaky jich není tolik a pro traktory a lesní stroje úplně běžná věc. Nic co by mělo někoho pohoršovat.6 points -
Vtipy
enikybeniky a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
VID-20210202-WA0009.mp45 points -
306GTi-6 by Béďa
Almanil a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
4 points -
Co jste dnes udelali...
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
3 points -
Co se stane, když odeberete z názvu filmu jedno písmeno.. Obří holubi se vracejí - sci-fi na téma genetické manipulace s ptačí DNA Nesmrtelná Eta - dokument o úspěšné české firmě vyrábějící domácí elektrospotřebiče Jak se udí princezny - pohádka s tématem kanibalismu na královském dvoře Dívka na kotěti - německé soft porno Bořek tavitel - Horor USA Postižiny - veselé i smutné chvíle v životech handicapovaných Na samotě u esa - drama z prostředí gamblerů a ztroskotanců z heren a kasín Princezna ze lejna - dokument o netradičních sochařích Pan Au - příběh hypochondra Omán pro ženy - o feminismu v Asii Jáchyme hoď ho do Troje - ze života pražských taxikářů Jíst, spát a editovat - těžký život pracovníků jednoho velkého vydavatelství Hvězdný pach - o problémech s uvolňováním plynů na stanici ISS Vítr v kase - dokumentární celovečerák o životě v ČR Líbáš jako Ábel - biblická romantická komedie Fifty shades of gey - dokument zachycující život 4% menšiny Drtivý opad - jak se žije s lupénkou v pokročilém stádiu? Zelná míle - dojemný příběh mladého muže, který si přes četné překážky snaží splnit svůj dětský sen - stát se majitelem pole o délce 1,6 km, na kterém by pěstoval hlávky bílého zelí Kill ill - psychothriller z nemocničního prostředí. Mladý doktor je přesvědčen, že pro nemoc není na tomto světě místo a s touto utkvělou představou likviduje jednoho pacienta za druhým Teorie velkého třesu - veselé příběhy strýčka Parkinsona Temný rytí - vesnické drama dotýkající se problému obdělávání půdy v nočních hodinách.... Sperman - neobyčejný příběh obyčejného skladníka z Makra, který se zapsal do Guinessovy knihy rekordů bezkonkurenčním počtem dárcovských odběrů na klinice pro asistovanou reprodukci Indiana Jones a obyvatelé ztracené archy - známý archeolog se pokouší vyrvat mystický artefakt z rukou party nezodpovědných squaterů Ostře sledované vaky - přírodopisný snímek o vačnatcích zaměřený zejména na péči rodičů o mláďata Mr.Ban - dokument o známém administrátorovi diskusního fóra, který proslul svou přísností a sebemenší porušení pravidel nekompromisně trestal Na Samoe u lesa - drama o Evropanovi, který se snažil v Polynésii prosadit umělé vysazování jehličnatých lesních kultur, především smrků a sosen Princezna Mono Oke - i s jedním okem se dají dělat velké věci Třicet případů Maora Zemana - novozélandský detektivní seriál Ameňák - příběh faráře, který vzal boží zákon do svých rukou Křeče v noční košili - o tom že křečové žíly nás často trápí i v noci Startek - cyklus diskusních relací s Jiřím Bartoškou o tom čeho by mělo být v našem živote více Dobrý voják šejk - příběh statečného bojovníka v jednotkách islámského státu Kola základ života - strhující dokument z Tour de France Maketa Lazarová - romantický příběh o počátcích modelování a vizualizace ze starých legendárních časů Obchod na koze - životní příběh kočovného obchodníka z odlehlých afghánských hor Díky za každé nové áno - příběh slovenské nymfomanky Ucháček to zařídí - dokument o Andreji Babišovi Opelka - romantický příběh krásné pracovnice z recepce autorizovaného autoservisu Pycho - dokument o ostravských nářečích Byl nás pět - pohled do života člověka vyléčeneho ze schizofrenie Pán prsenů - fantasy pro transvestity Vrhni prchni - drama z alkoholické léčebny Star Was - Apokalyptické drama o zániku slunce Polední skaut - o chlapci kterému dělalo velké potíže ranní vstávání Prdátor - dokument o muži trpícím celý život nadměrným nadýmáním Láska nebeká - konzervativní snímek striktně odsuzující zoofilii Francouzská sojka - Dvojice newyorských detektivů bojuje proti nelegálnímu obchodu s ptactvem Top Un - Severokorejský dokument opěvující úspěchy nejmladšího z dynastie Kimů Lví krá - Dokument o lvu, kterého vychovávaly vrány Rainspotting - Komedie odehrávající se na meteorologické stanici uprostřed rovníkové Afriky Vatar - Slovenské drama o obycejnych lidech z továrny na buničinu Sed statečných - O úskalí používání latrín v zákopové válce Pá třetí říše - Malá židovská holčička se loučí se svým rodným krajem Atlas raků - Tříhodinový ekologický dokument o životě korýšovců na Vysočině Jak dostat tatínka do polepovny - dojemný příběh malého chlapce, který se snaží pomoci svému dlouhodobě nezaměstnanému tatínkovi najít aspoň nenáročnou práci Atman se vrací - dokument o reinkarnaci.3 points
-
musíme s tím pohnout.. :)
Moral3z a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Přál bych těmhle rejpalům vidět to, co vidím každej den v práci, když dorazím na servis Vyjetej olej z vývěvy/traktoru/kombajnu... Mrsk s tím do kanálu, jaký pak s tím sraní. Auto na brodu... Za mě nic špatnýho. Díky za pěknou soutěž a všechno. co tu pro nás děláte Kor když to leze do osobního času.3 points -
306GTi-6 by Béďa
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
To už je škoda znovu startovat3 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Když začaly dálniční známky, měl jsem jich na čelním skle Mazdy sbírku za 6 let provozu. 6 let to nikdo neřešil, až jednou... No bylo to domluvou, ale počkali si hezky až je všechny sundám3 points -
Dneska vařim já
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pacho69 za téma
3 points -
Problém s ADBlue
gadri a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Zdeník za téma
Presne ako pise ChouLu, system funguje len ak funguju vsetky jeho komponenty. Odpojit ktorukolvek jeho sucast je cesta do pekla, a prinesie to len dalsie problemy.2 points -
Problém s ADBlue
Ajap a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Pánové klid emisema to projde uplně v pohodě, protože na stk "zatím" neměří obsah NOx Ale co není brzo bude a pak to opravdu bude problém. Do té doby nemají šanci o adblue off vědět, pokud je udělaný dobře. Nicméně problém nastává s tím, že v autě nedochází ke katalycké redukci a zasírá se katík, fap a předkat, který je dnes jedno velké bago pod autem.. a ve výsledku dochází k tomu, že se ucpe... Ono stačilo zajet do autorizáku, stálo by to pravděpodobně podstatně méně a auto by jezdilo bez problému. Adblue řeším skoro denně a nebyla situace, která by nešla vyřešit2 points -
musíme s tím pohnout.. :)
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
Tak za mě to je jasná polní cesta procházející pásmem porostu především náletových dřevin kolem malého vodního toku, který překonává brodem. Polní cesty (pokud jsou zapsány jako ostatní plocha-ostatní komunikace v evidenci katastru nemovitostí) jsou volně přístupné veškeré veřejnosti (na rozdíl od cest lesních) takže jízda osobního vozu po této komunikaci je zcela v pořádku. Podle foto je vůz technicky naprosto v pořádku a nehrozí tedy nebezpečí znečištění. Mimochodem poslední dobou se vrací brody u této kategorie komunikací opět do módy. Zklidňují dopravu, mají snazší údržbu než propustky nebo mostky, stavba vyjde srovnatelně (u propustku) nebo podstatně levněji (u mostku) a netvoří překážku přívalové vodě. Mnohdy nelze ani technicky přechod "suchou" nohou při zachování rozumné ceny stavby zajistit. Obrázek vypadá na tento případ - břehy jsou nízko takže pokud chci zachovat kapacitu toku, musím cestu zvednout, když ji zvednu musím udělat násep kus před, když neodhadnu světlost mostu a přijde větší voda udělám nad velkou lagunu a možná i něco vyplavím. Samozřejmě, že pak nejsou rádi cyklisti (nevím proč, ale při jízdách se nechtějí namočit)2 points -
2 points
-
Škoda Citigo automat
RichVa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Já mám na všech autech (krom Supa, co patřil ŠKOFINu) přední RZ přišroubovaný - a může mi každej skočit na hrb, nenechám si sebrat papíry za to, že mi řidič parkující přede mnou křupl rámeček a RZ mi někde cestou vypadla2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Chtěl jsi asi napsat "pečlivých zaměstnanců, kteří poctivě dělají svoji práci", že? Když to bylo domluvou, tak to je OK, pokutu opravdu nechápu.2 points -
musíme s tím pohnout.. :)
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Proc je proboha fotka na brodu tak znepokojiva? Kdejakej traktor v lese necha vic oleje...2 points -
Co jste dnes udelali...
skypeja a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Právě mi psal kamarád že dostal v Praze na Evropské 500kč pokutu za stále nalepenou dálniční známku.. Asi natrefil na hodně znuděnou hlídku.. Tak jsem si uvědomil že jí mám furt taky a šel jí hned sundat Nikdo mi nevěří že se sundávání nemám problémy, tak jsem ji dnes sundaval před nastoupenou půlkou firmy.. 15s a známka byla dole bez jediného natržení - a to ji nelepím na kalhoty před nalepením, prostě rovnou na sklo které ještě navíc očistím.. No asi mám dobré sklo2 points -
Navigace - aktualizace
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Pokud ti všechno maká , tak proč chceš přehrávat ? Jsem zastáncem názoru " ne*er se do toho , co funguje" a u těhle systémů to platí obzvlášť .,.2 points -
musíme s tím pohnout.. :)
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Veverko.... ty kluku šikovnej můj..., malej..., hubenej...... Dej si čajík a chvíli nepracuj.... Za mě je to super provokativní a veř mi, že přesně takový komenty potřebujem.... skandál..... Ke správě fb se mohl přihlásit kdokoli.......... všichni mlčeli.... tak se mi teď prosím do práce Béďi nemonťákuj.... (vím, že se píše Bédi..) Proč by auto, vyfocený na brodu byl problém.....?2 points -
Co je to za auto? (po x - té)
miroska a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
2 points
-
1 point
-
Tak dle mechanika úplně zahegešnej paliv. filtr... Takže výměna, auto jsem zkusmo projel a zatím OK, vč krátké zátěže na dálnici. Tak snad to bylo ono. Díky a Pažoutům zdar1 point
-
Dnes dorazila kartička. Takže děkuji za ni i za milý dopis.1 point
-
Co je to za auto? (po x - té)
Hafity zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
@Hafityjá nevím, mi to kdysi na závodech u piva vykládal p.Havrda (několikanásobný mistr republiky na motocyklech) , nějak jsme na to došli. Taky říkal, že "Hubáček je nejlepší fára, jakého zná". Dal i spoustu historek o Fr.Šťastným, se kterým jezdil i do světa, dokud teda nedostal zákaz, protože nechtěl půjčit svou Morbideli (nebo Beneli?) do Metalexu k obšlehnutí. No ale to je do jiné diskuze.1 point -
Samodomo traktor
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Netvrdim ze sa to neda, ale nie vsetci su tak technicky zdatni. a pokial na to clovek nema veci a vybavenie, je to viac na skodu ako na osoh. Takze ak niekto chce, nech si to da. Ja na to moznost nemam, nemam dielnu na opravy, neviem zvarat tak ,aby som sa na to mohol spolahnut, nemam to kde skladovat, v rozobratom stave, a nepotrebujem to na nejake specialne ucely. Yanmar, co mame doma, tak je hotovy overeny kus, mam na tom snehovu radlicu s ovladanim na hydrauliku, a nemusim sa bat ze na to bude treba specialna procedura startovania. Proste sadnem, otocim klucom a ide. Druha vec, staci ze by sa "to" predavalo, a uz moze byt problem, lebo ten kto to staval, vie ako to bolo a co bolo a kde to bolo. ked to posunie dalej, uz moze len basnit, ako by to fungovalo.1 point -
Ano, sundám z folie a rovnou na sklo zůstala v celku a na skle žádné lepidlo nezůstalo1 point
-
Ja ji loupal vcera na dalnici za asistence hlidky v tajnem superbu.... no... reseno domluvou, ale je to banda ******1 point
-
no, ty kostry, to je vsechno, tak jak pises, nic vic uz v motorovem prostoru neni. Jaky mas svicky? patri tam Bosch FR7DC+. Taky by mohl byt spatny MAP senzor, sundal bych celek skrtici klapky, pri tom bych ji vycistil a kdyz bude sundana, tak zespod sani pak uvidis namontovanej MAP senzor, tak ho vyndat a podivat se, zda neni ucpanej vysrazenyma olejovyma parama. Kdyz mas diag, mrkni i na live data, tlak v sani by na volnobeh mel byt kolem 400-450mbar a pri zvysenych otackach jit dolu az nekam k 250mbar dvojity rele v druhovyrobe nestoji tolik https://autodilos.cz/rele-palivove-cerpadlo-maxgear-5002581 point
-
Stát se to může. Ale to bych řešil, až to nastane. Nicméně, opraven na origo navigace je celkem dost, tak to v nejhorším v nějaké takové skončí a bude tě to stát jen nějakou pětku navíc. Já bych se toho nebál1 point
-
Registrační značky na přání
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tvl, to je Multiperla1 point -
2k€ za co? předpokládám, že odešla nádrž jako všem ta vychází do 1k€ komplet vč. práce a je klid a na diag je to moc dobře vidět i z minulosti, ale k tomu je potřeba origo diag a člověk co tomu rozumí a né jen z lidí tahá peníze..1 point
-
Ano, fotka tam stále je a upřímně se ji nedivím, že se schovává když ji podrobuješ právnímu rozboru Až ji najdeš, věnuj ji delší chvilku než jen z rychlíku a přečti si celý příspěvek. Je tam odkaz na forum do vlákna se soutěžními fotografiemi.1 point
-
A je tam ta fotka ještě? Přede mnou se asi schovává, že jsem na ni křivě pomyslel... ...a možná ještě jedna úvaha, na kterou mě to přivedlo: kdyby se tam daly třeba fotky 4.-6. v pořadí a napsalo "Chcete vidět ty tři nejlepší? Mrkněte na naše fórum... (Nebo naopak a další výjimečné fotky najdete...) mohlo by to přinést i tu a tam nějakou návštěvu fóra, třeba i uživatele a potenciálního člena navíc1 point
-
Taky gratuluji ke koupi a přeji ať slouží1 point
-
Tak dnes u mne doma zazvonil @Scratch a vrazil mi do rukou větší krabici se slovy "na tady něco máš" . Čuměl jsem na něj jako vrána , co že to je ? Prý něco od @kirkize ! .... Pořád jsem čuměl nechápavě. Tak mi tu krabici na chodníku říznul a ejhle. Vykoukly na mne součástky na letadla. Ještě jsem to nestudoval, to až večer po práci. Ale i tak : Moc děkuji odesilateli z HB - @kirkiz a zároveň samozřejmě dopravci z HP - @Scratch1 point
-
1 point
-
@Smog2 Ano záruka je 2 roky, ale peugeot nabízí na některé VIN podporu v podobě nádrže zdarma, někde i nádrž s prací mohu ti to ověřit podle VIN, když mi ho pošleš do zpráv1 point