Přejít na obsah

Ajap

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 262
 • Registrace

 • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli Ajap

 • ID člena 33088
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2017

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  České Budějovice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Ajap

  Katalyzátor Peugeot 301

  Děkujeme za informaci
 2. Ajap

  Vyndání baterie

  No a ten stop-start ti už funguje?
 3. Já teda nevidím důvod, proč do těch světel rvát nějaký experiment z Číny. Světla s halogenovými žárovkami jsou konstruovaná na halogenové žárovky a svítí s nimi dobře. Pokud chceš vyšší svítívost, kup si třeba Osram Night Breaker, svítí to jako ďas. Když se podíváš na ledky, tak většina z nich má jednu diodu na jedné straně a druhou na druhé - takže nesvítí dokola 360°, ale třeba 2x 120°... Navíc tím rveš do světla něco nehomologovaného vyrobené bůh ví kým - já bych něco takového k elektroinstalaci svojeho auta nepřipojoval.
 4. Kdysi jsem zažil totožnou věc, bylo to teplotní čidlo. Zkus ho při teplém startu odpojit a budeš mít hned jasno. Když to chytne, je to ono.
 5. Omlouvám se, jestli jsem byl moc ostrý.
 6. Říká se "děkuji". Ale mám pocit, že to píšu zbytečně...
 7. Ajap

  Vyndání baterie

  To teda tvému otci věšejí pěkné bulíky na nos.
 8. Ještě dodám - poslední jízda Ostravsko - ČB, po dálnici 135km/h na tempomat, mimo dálnici jízda "s provozem" - jely celé kolony aut, a nemělo vůbec smysl předjíždět. Dvě děti v autě, věci v kufru. Spotřeba 5,2l dle PP.
 9. Ajap

  Defekt - je pneu KO?

  Aha, já myslel, že to bylo přehřátím. Tak jsem zase o něco chytřejší Ale docela jsem z toho dostal respekt. Stát se to o kilometr, možná pár set metrů dřív, tak jsem zastavil v nepřehledné zatáčce se svodidly. To bych musel buď dojet na úplně prázdném kole další kilák, nebo přeházet děti přes svodidla (pokud to vůbec šlo) a volat asistenci. Ani jedna varianta není dobrá. Jinak jízda na dojezdovce po dálnici je pěkně o hubu, byť jsem místo předepsaných 80 jel 90km/h, tak tolik "blízkých průletů" jsem nezažil. Nejvíc nechápu, co vede některé k tomu se i při jinak v té chvíli prázdné dálnici na vás do poslední chvíle řítit pravým pruhem a opravdu až na poslední chvíli to strhnout do levého. Jestli jsou ti lidi blbí, nebo chrápou, nebo obojí... Nakonec jsem to psychicky nevydržel a vzal to mimo, byť to bylo ještě pomalejší, než se šinout po dálnici.
 10. Ajap

  Defekt - je pneu KO?

  Tak guma je zničená, když to sundal, tak se začaly sypat saze. Ale než to zjistil, tak mluvil právě o hříbku. Každopádně, jak je vidět, tak lepit kolo bez sundání a kontroly zevnitř se může pěkně vymstít.
 11. Ajap

  Defekt - je pneu KO?

  Jo, kostra je to, oc tu bezi... Jestli by sla poznat podle (ne)vyvazeni, tak je to fajn. Jinak u tohohle auta uz pneu nepouziju ani na rezervu, misto pod podlazkou ma jen na dojezdovku. Kolo jsem musel vezt normalne v kufru, nastesti jsem ho nemel plnej. Byt nabalenej tak by to bylo krusny. Stara 308SW mela sice kolo pod autem, ale sla tam i sedmnactka (vyzkouseno "na sucho").
 12. Ajap

  Defekt - je pneu KO?

  No já to demontovat nechám tak jako tak, aby tu gumu zkontroloval. Bez toho ani ťuk, speciálně v tomhle případě.
 13. Ajap

  Defekt - je pneu KO?

  Jako zalepit to pujde na 100%, je to krasna cista dira, spis jsem myslel, aby ta guma nemela treba polamane draty. Nebo co vlastne dneska byva vevnitr.
 14. Ajap

  Defekt - je pneu KO?

  Díky, pánové. Je tam dírka tak 2mm v průměru úplně uprostřed běhounu. Ale šlo to teda rychle. Tak obecně jestli je nějaká naděje, tak je to fajn. Gumy se dělají, auto má rok. To mě napadlo, kdyžtak ji dát na zadek. Uvidím v servise, mám kliku, že jsem sice skoro 400km od baráku, ale tak 500m od pneuservisu, který vlastní bráchův kamarád. Pokud bude mít jen minimální pochybnost, tak kupuju novou gumu. Teda doufám, že jen jednu, ale zas tak moc najeto nemají.
×