Jump to content

Ajap

User
 • Posts

  1,536
 • Joined

1 Follower

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 3008
 • Rok výroby
  2020

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  České Budějovice
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ajap's Achievements

Toto forum je můj domov

Toto forum je můj domov (5/6)

316

Reputation

 1. Taky bych moc nečekal a šel po originál diagnostice a jak píše ChouLu, po rozvoďáku. Apropo - co ročník 2017? Mám stejné kilometry, chtěl jsem si nechat rozvoďák zkontrolovat v květnu na servisní prohlídce, ale zapomněl jsem na to:-) Koukal jsem na něj pár měsíců zpět přes víčko oleje, roztřepení není, na povrchu jsou ale vidět lehké prasklinky - je to normální na daný nájezd a věk?
 2. Pomáhá dokola "shazovat" aplikaci a odpojovat a připojovat telefon - nakonec se to chytí. Ale pro sledování spotřeby je to nepoužitelné - za dovolenou jsem najel cca 1500km se spotřebou cca 6,7l/100km - podle PP a orientačně totéž podle tankování. MyPeugeot ale píše spotřebu 5,7l/100km... Není to poprvé, co jsem si toho všiml.
 3. Já jsem v autě nikdy potahy neměl, v autě normálně jím a piju, děti taky. Pod dětskýma sedačkama mám "chrániče", občas to všechno vyndám a vykydám. Drobky atd. jsou ale stejně i pod těma chráničema, dostane se to všude. Jednou za rok až dva nechám interiér vytepovat, vypadá pak jak nový. Když jsem kdysi blahé paměti nechal vytepovat svou Feldu s nějakýma 220-230tkm, tak interiér taky vypadal jak novej. Hlavní je to nehrotit. Potahy na sedačky a potah na volant (nejlíp chlupatý - obojí) jsou přesně ty věci, který zaručí, že majitel bude jezdit v něčem hnusném proto, aby po 10 letech prodal auto za úplně ty samé peníze, jako ten, co se na to vybodl - ale s dobrým pocitem, že ten po něm už bude jezdit v pěkném interiéru.
 4. Já jsem koupil originál 18" detroit při koupi auta nové za 17800Kč sadu v akci přímo u prodejce. Ty odřené bych taky nechtěl.
 5. Tady je blbý, že už jednou neprošel, takže je o tom záznam.
 6. Takhle to má hromada aut, není to nic zvláštního.
 7. Krásné auto. Přeju rychlý prodej.
 8. Já mám na 3008 totožné jako mikicek, ale mám ho domontované. Ještě jsem ho nepoužil
 9. Tak to jsem fakt rád, že jsem tu 1,6l stihl koupit. Protože teď už bych si nevybral - hybrid jako takový mně osobně nevadí, naopak, je mně to sympatické, ale když ono to ve výbavě GT stojí 1 050 000Kč... To je o 300 tisíc víc, než za kolik jsem koupil normální turbobenzín. A jakkoli si nemůžu vynachválit 1,2 PureTech v 308, tak do 3008 bych ho nechtěl.
 10. Pánové, poslední z řady veletočů - ukončuju prodej. Vystřídalo se u mně několik zájemců (mimo klub), všichni okoukali, projeli - a neozval se už nikdo. Ani ve smyslu "díky, nemám zájem". Když řeším auta, tak mám vždycky hotovo do týdne až dvou, tady s tím laboruju už skoro 3 měsíce a furt nic - takže to konečně beru jako svého typu znamení, že bych se na to měl už vykašlat Auto je to skvělý a nic lepšího za ty peníze rozhodně nekoupím. A Fiátek holt nebude, vyhlídnutá skladovka "není ono" barevně a do výroby se čeká min. do konce roku. Takže dávám finálně za pravdu všem, kteří říkali, že si ho mám nechat
 11. Tak vymazat a honem s ještě teplým motorem na emise...
 12. AdBlue je močovina (neustále) vstřikovaná do výfuku, která reaguje s oxidy dusíku a přes několik chemických reakcí je přetváří na vodu a čistej dusík. Eolys je aditivum do nafty, které auto přidává do nádrže při každém tankování a které umožňuje vypalování FAPu.
 13. Tak obnoveno, slevněno - 270 000Kč. Níž už nepůjdu, to si ho radši fakt nechám. Současnej plán je opět Fiat 500, tentokrát ale "neexperimentáně" 1.0l hybrid - a novej.
×
×
 • Create New...