Jump to content

Almanil

Člen klubu
 • Content count

  1,589
 • Joined

 • Last visited

About Almanil

 • ID člena 39016
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 08/23/1989

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1997

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Hranice
 • Stát
  Česká republika
 1. Co jste dnes udelali...

  Kdo neboural, není řidič! Já mám za sebou jednu svou nehodu, ale naštěstí šlo jen o plechy a nikdo jiný toho nebyl účasten. A druhá nehoda byla, když mi kluk při výjezdu z vedlejší nedal přednost a já jsem to nedobrzdil a manévrovat nemělo smysl. Tady v textové podobě asi sotva posoudíme, kdo jak jezdí. A každého vytáčí na cestě něco jiného. Mě například poslední dobou vytáčí řidiči, kteří ve městě jedou 40, ale chodci na přechodu nezastaví. To mi opravdu hlava nebere.
 2. Výkon topení benzín 2.2 116kw

  Topí mi už po chvíli, já většinou jezdím krátké trasy takže moc netopím, ale po pár km už fouká krásně teplý vzduch.
 3. Navi SMEG 308 II tovární nastavení ?

  Bude to trochu OT, ale když se bavíme o Valmezu, tak v Hranicích máme tentýž systém. 4 budky s mobilním radarem a od začátku roku by to mělo být i v ostrém provozu, loni v prosinci se to začalo testovat. A jeden z nich je na vjezdu/výjezdu na Valmez u učiliště.
 4. Jaký motor zvolit ?

  Ty benzínové motorizace by měly být i levnější na servis. A třeba ta TU3 je i v plno jiných autech např. v Partnerovi, takže budou dostupné díly.
 5. V tom prvním klipu mají překvapivě nezašlé a stále bílé Ducato
 6. Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

  Dneska napadlo i u nás a možná to vydrží i do zítřka
 7. 406 coupe 3,0 V6 - brownish

  Vypadá pěkně, přeji ať slouží. Každopádně to je moc pěkná trojice. Především ta Alfa
 8. Potkal jsem klubáka...

  Teď jsem v Přerově v té nákupní galerii a zaparkoval jsem kousek od modré 306 Cabrio s brněnskou SPZ a klubovou podložkou. Kdo to je?
 9. vzduchový / plynový tlumič

  To mi přijde jako dost nerozumné řešení u jakéhokoliv auta a u 5008 tím tuplem.
 10. sytič peugeot 406

  Je namontovány na těle škrtící klapky pod hadicí sání. A někdy jen stačí vyčistit. Musí se to dělat jemně. Kdyžtak nový není tak drahý, stojí v řádu stovek.
 11. Olaf - 1,6 72 kW

  V tomhle počasí je ta bílá špinavá pořád, takže už je asi skoro jedno jestli i kola jsou bílá nebo ne.
 12. Lidl - uzitecne veci pro motoristy

  Taky mám ten teploměr z Číny za cca 10USD. A funguje to OK za tu cenu, ale já to beru jako velmi orientační měření. Na ty tepelné ztráty na baráku bude asi Flir mnohem použitelnější a předpokládám, že se i zaplatí.
 13. Přesčasová práce a zákoník práce

  Já jsem taky dělal za mnohem míň, ale problém je v těch 300 hodinách při takhle zodpovědně práci. Aktuálně řešíme kolektivní smlouvu i u nás v práci a naprostá většina zaměstnanců má mnohem méně než zmíněných 30 000, ale taky to není za 300hodin a individuální zodpovědnost jednotlivých lidí je většinou mnohem menší.
 14. Přesčasová práce a zákoník práce

  To je spíš koloběh života. Když jsem začal pracovat, tak bych taky měl raději víc peněz v ruce, než ve zdravotním a sociálním. A 30 000 za 300 hodin měsíčně je docela málo myslím v celé ČR.
 15. Děčín - je tu někdo?

  Rožnově je i vrakáč zaměřený na Peugeoty. A jestli chceš, tak bych se tam mohl teoreticky zastavit. Mám to celkem kousek.
×