Jump to content

gadri

User
 • Content Count

  169
 • Joined

About gadri

 • ID člena
  40857
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 3008
 • Rok výroby
  2015

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  bratislava
 • Stát
  Slovenská republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  adriang@upcmail.sk

Recent Profile Visitors

1,500 profile views
 1. Žiaľ nie. Skúsim to ešte nafotiť s vybraným šuplíkom aj s ním. No tak tu to je, žiaľ je tam tma a s bleskom... Vpredu z obrázka vidno spôsob uchytenia . Na priečnu osku ovládania posuvu sedadla som dal prerezanú gumenú hadicu stiahnutú páskami . Tá guma nie je po celej dľžke priečky, iba po stranách cca 5 cm v mieste, kde sú na ráme uchytávacie packy. Guma zároveň vymedzuje vôľu, lebo packy sú určené na o hodne hrubšiu tyč.Celý rám som potom cez doňho navŕtané dve dierky pritahol fest k tej priečke ovládania posuvu sedadla. Tú gumu som tam dal na to,, aby to nehrkotalo a nešmýkalo sa z boku na bok a " zhrublo"tyčku pre packy rámu. Vzadu som pohyb smerom dole vymedzil tou ciernou krabičkou uchytenou dvoma cuplíkmi k pevnej časti rámu. Tá sa posúva sa vpred- vzad spolu so sedadlom pri nastavovaní sedadla . Pohyb rámu smerom hore je vymedzený dvoma plastovými viazacími páskami napevno o struny sedáku.Pohybu šuplíka to nebráni, lebo sa nepohybuje nad úroveň rámu. Šuplík nejde v žiadnej polohe ani polohe sedačky až k žltému konektoru. P.s. sadne tam presne z 5008 , ale pežoťáci chcú za ten 5008 šuplík 165 eur. Tak som z vrakáča riskol 807 za 25 a dobastlil. No, snáď sa to dá pochopiť.
 2. Tak som tam napasoval ( nožnice na plech, 4x viazacie pásky, gumová palivová hadička na vymedzenie úchytu vodiaceho pevného ústrojenstva k sedačke na spojovacej oske " madla" posunu sedačky, plus cca 30 min) šuplík z 807.
 3. Poprosím výbavu VF38ERHHAFL016840 Ďakujem
 4. gadri

  Akumulátor

  V návode píšu, aby sme pred dobíjaním batérie túto odpojili. Nikdy som ju neodpájal.Čo sa môže stať?Podľa mňa pokiaľ je všetko funkčné, nikde nie je sktrat a pred zimou ju nechám ma automatizovanej nabíjačke cez noc bez odpojenia, nepo...rem nič.Má niekto iný názor?
 5. Ahojte, pýtam sa skúsených, či pri výmene batérie bez použitia záložného zdroja cez OBD u P3008 I , 2015, 1.6 BlueHDI 88kW, SaS, EAT6 treba do RJ zapísať výmenu. Viem, že to bude fungovať aj bez zápisu.Ale obávam sa, že pri najbližšej diagnostike to vyhodí "tisíc" rôznych "chýb " práve pre nezapísanú výmenu. Ako to je?
 6. gadri

  Navigace hlas

  mne funguje to len tak, že ukazuje na na displeji mapke modro vysvietenú správnu cestu, ty sa nachádzaš na pohybujúcej sa šípke a v lavom hornom rohu ukazuje počet metrov a šípku kedy a ktorým smerom treba odbočiť. inými slovami ukayuje mapu s vymodrenou vypočítanou cestou a tvoje auto na nej.Veľkosť mapy si určuješ sám.Nehovorí nič.Chvalabohu.Mne tie řeči lezú na nervy.
 7. ChouLu Je to r.2015, ale má to snímanie tlaku ešte cez tpms ventily, nie cez abs. Nepôjde to?
 8. Riešenie je veľmi jednoduché a ekoteroristi do toho vodiča priam tlačia- nechať bežať motor. Mne naskočí "ECO" režim asi po 1 minúte, možno aj skôr. Ide ma z toho yebnúť, lebo vžfu zabudnem na to a musím ešte aj naštartovať. Veľmi "enviropriateľský vynález".
 9. Ďik kacaba. Ale 306 nemá žiadne snímanie tlaku. Ako si to robil na 3008 , akou dia?
 10. Mám 3008 I bluehdi. Nebudú to zisťovať tí magori na stk cez obd? Má s tým niekto konkrétne skúsenosti ?
 11. Ahojte vzhľadom na ceny TPMS ventilov a celého obradu pri ich výmene sa pýtam: Má niekto skúsenosti s deaktiváciu snímania tlakov? Ako na to?
 12. Skúšal niekto osadiť šuplík zpod sedadla vodiča z 5008 I, do 3008 I? (Sedačky sú identické, ale na podlahe pod sedadlom 3008 je nejaký výstupok/ hrb, ktorý na 5008 nie je a teoteticky môže zavadzať)
×
×
 • Create New...