Jump to content

mmartinkovic

Člen klubu
 • Content count

  2,740
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mmartinkovic last won the day on November 24 2016

mmartinkovic had the most liked content!

1 Follower

About mmartinkovic

 • ID člena 2641
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 06/04/1983

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 605
 • Rok výroby
  1999

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Malý Čepčín
 • Stát
  Slovenská republika

Kontakty

 • Facebook
  Martinkovič Marián

Recent Profile Visitors

2,004 profile views
 1. S týmto nabiť auto, tak akurát pozične svetielka, aby ho niekto nezrazil. :-))))))
 2. FireFox

  Zmena vzhladu listy som nasiel v teme. Menu --- prisposobit --- a dolu v strede temy ---- a tam : svetla, tmava, dalsie a asi dalsie 4 farebne kombinacie.
 3. Predam Total TG 8, kameru, Turtlewax Leather

  Nahodou sem tam ano. podla toho kam, pripadne viem poslat, bud po niekom alebo ak si ochotny zaplatit postovne, viem aj poslat.
 4. Ahojte, predam prevodovy olej Total transmission Gear 8, 3 x 1L balenie, nove s Total zarukou - cena 10€ spolu, kamera priemyselna, typ len podla obrazka, bez zaruky funkcnosti + drziak a obal - cena 10€ spolu Turtlewax Leathet a Conditioner - cistic na kozu , pouzival som na sedacky v aute, plny nepouzity. Tento typ sa uz nedal zohnat. cena 7€. Auto som predal, a olej som nestihol vymenit, + cistic sa neminul. Je mi to zbytocne, takze, ak by mal niekto zaujem, alebo by poznal niekoho, komu by sa to hodilo, staci napisat SZ, email alebo volat / sms. Kontakt: +421 905 816 746 mmartinkovic@gaya.sk
 5. Problém se startováním Peugeot 106

  Pokiaľ mas kodovu klávesnicu, v nej je immobilizer, DO na hrubom kľúči ho odomkne a za určitý čas musis naštartovať, či? V tom tenkom kľúči nie je DO? Keď zadas kód, naštartujes aj tenkým kľúčom. Nič viac, nič menej. Mali to tak Xantie, 406, 605, a iné.
 6. Tomu sa hovorí krokove napatie. Normálny jav v elektrotechnike. Staci si zobrať faktúru z elektrární a človek zistí že to nie je len za EE, ale položky, ako straty pri prenose EE, hodiny, rezervný fond na uloženie vyhoreného jadrového paliva a podobne prkotiny, ktorých sa vie naratat až 40% zo zaplatenej sumy.
 7. Ono že sú všeobecne zle nastavené pravidlá na spojoch MHD, vlakov a autobusov je všeobecne zname, a kompetentný s tým nič nerobia, a občania si nájdu schodnejsiu cestu, či autom alebo elektro autom. Kto je koľko ochotný do toho investovať je druhá vec, no nákupná cena elektromobilu, a jeho prevádzka, v porovnaní s konvenčným autom po cca 10 rokoch je stále v pluse v prospech benzín/nafty. Keď zratam aj trebars Daciu Duster, cca 350 000 Kc, a 10 rokov prevádzky, so všetkými výhodami, a nákladmi na Phm, môže to byť niekde na 700 000 Kc, kde elektromobily začínajú so všetkými limitmi. Duster má klimu, vyšší podvozok, 4x4, natankujes a ideš aj pri -20 bez obmedzení. O to ide.
 8. Menší článok o spoľahlivosti Tesly X, je to na predplatné, takže fakt iba časť + diskusia https://auto.sme.sk/c/20697625/zivot-s-teslou-x-nie-je-jednoduchy-majitel-chodi-do-servisu-kazdy-mesiac.html
 9. Dodávka Nisan a Tesla je to isté ako Partner a IOn. Ako neviem čo u teba znamená že jazdis za nulu, aj nočný prúd sa vyrába, a niekto ho vyrába, aj v reštike tu elektriku musí niekto zaplatiť, čiže za nulu najazdis nikdy, nikdy. To jedlo ta niečo stojí a to je zisk reštaurácie a to že si nabíjas auto je "kratenie" zisku. Kým to je 1 auto mesacne, čert to ber, ale si predstav že tak príde 10 hostí každý deň. Majiteľ, alebo prevadzkar, asi nebude nadšený. Čo sa týka výberu auta, náklady na kúpu sú často jedinym smerodajnym údajom pri kúpe. Nekúpim si auto o 100% drahsie, koli tomu, aby som mal o 1 L mensiu spotrebu. Ostatné náklady prichádzajú postupne. Tak ako spotrebné diely, kolesá, sviečky, vstrekovace a tak. Ty to teraz vidis takto, ale keď jednorazovo zaplatis za výmenu baterky, čo ja viem 8000€ kde si ušetril?
 10. Aj ta bateria sa musi vyrobit, a aj ta elektrika, a aj tie panely co mas na streche........
 11. No, a uz je to potvrdene. Bez emisne auto neexistuje. http://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000612/1669801/Toto-je-sok--Tesla-Model-S-vytvori-viac-exhalatov-ako-male-benzinove-auto
 12. peugeot 306 1.9TD pomoc

  Prečo je to v sekcii Fap??? Keď odpojis trúbku od čerpadlá, dáva to naftu " ako keď si vrabec userie".
 13. problem s dobijanim peugeot 406 2.2 hdi

  V 406 sekcii je toho dosť popísané. Ak nejde nič z alternatora, tak bude potrebné ho vybrať a zrepasovat.
 14. Keby to bolo nieco podobne ako toto, od 1 min.
 15. Stále je to len príprava na to, ako pozenu ceny elektriny nahor. Teraz spravia prístupový bod na nabíjanie, daco budu v strate, ale pri masovom rozšírení to pekne začnú kasirovat, a potom budeme vďačný aj za auta na benzín či naftu. A 10 000 000 nastvaných ľudí za zdraženie energie vseobecne....
×