Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      24

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      17

    • Počet příspěvků

      7 244


  3. MotoMoto

    MotoMoto

    Uživatel


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      6 757


  4. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      35 913


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.11.2020 Ve všech sekcích

  1. Péťa

    Vtipy

    8 points
  2. Laďa

    Vtipy

    7 points
  3. https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/peugeot-806-mpv-lemans.A201110_000854_automoto_fdv
    6 points
  4. MotoMoto

    Vtipy

    Konečně auto v plné výbavě
    6 points
  5. Péťa

    Vtipy

    6 points
  6. jarokare

    Peugeot 807 2,2 HDi 94 kW jaké žhavičky?

    Si asi děláš pr.el , ne ? Právě autorizák by měl mít prostředky k tomu , aby udělal diagnostiku . Normálně dělám diagnostiku i na šestkových modelech a nedávno jsem tu měl i 205 a taky to šlo . Takže to , že 807 je moc starý auto beru jako sprostou výmluvu ...
    5 points
  7. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já se vrátil před hodinou z výstupu na Lysou horu, nějak se mi zdá poslední roky, že se ten kopec zvedá , bo dneska už to bylo na 155, ale nakonec jsem to rozchodil, nejhorší je, že nahoře všecko zavřené (to sem f.u.c.k. nečekal), takže ani čaj ani rum,ani polívka , navíc všude nahoře led, taky jsem se v teniskách i vymázl, naštěstí foťák náraz vydržel
    5 points
  8. Péťa

    Vtipy

    5 points
  9. brixtr

    Vtipy

    5 points
  10. Medvěd

    508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet

    A pak jsou i tací, co si koupěj´ Pažrouta klidně 4x po sobě - a byť to všechno byly oproti recenzované 508ě "staré vrány", tak to byly stroje, co majiteli uměly udělat radost. No a když pak dotyčný zjistil, že v určité kategorii mu fakt Pažout ani jiní francouzi nemohou nabídnout auto dle jeho gusta, vůbec nehleděl na další profláklou hlášku pivních odborníků (Fordem tam a vlakem zpět) a už dva a půl roku brázdí cesty křivolaké vozem s modrým oválem - a zase bez závad. Jak jsem psal (a souhlasil jsem už nevím s kým) tak auto už dávno mělo stát na dvoře prodejce, majitel měl mít v ruce potvrzení o zahájení reklamačního řízení a prodejce si jednou rukou drbat hlavu a všema ostatníma končetinama zachraňovat co se dá. Tohle celý vlákno je pouze velice smutný pláč na špatném hrobě
    5 points
  11. Laďa

    Vtipy

    4 points
  12. Namor74

    Momentový klíč

    Jak tak tady pročítám příspěvky k tématu momentového klíče, tak si dovolím vysvětlit jedu zásadní věc pro uživatele, kteří nemají s momentovým klíčem osobní zkušenost: - na momentovém klíči nastavíte požadovanou sílu - třeba 130Nm (pro dotahování kol) - nasadíte na šroub/matici = dotahujete - při dosažení nastavené síly při utahování momentový klíč "cinkne", ale můžete dotahovat klidně dál - pozor, nefunguje to tak jako na stavitelném vřetenu AKU šroubováků, kde si nastavíte utahovací moment na kroužku pod vřetenem, kdy se při dosažení daného momentu hlavice jen protáčí. Momentovým klíčem můžete šroub klidně přetáhnout, nebo i urvat. Nastavený moment vás pouze upozorní na dosažení nastavené síly! (to abyste neurvali šroub na hlavě jako můj bratr, který si myslel, že momenťák se začne po dosažení nastavené síly protáčet)
    3 points
  13. jarokare

    Peugeot 807 2,2 HDi 94 kW jaké žhavičky?

    Já to asi blbě napsal , to vůbec nebylo mířený na tebe Jenom mě vytáčí , když někdo přijede se starším autem a nadává na nějakej servis , že se mu na to nechtěli podívat , protože je to starý a nemaj na to prostředky ... @Pe.Tr vadnej snímač polohy klapky , po rozborce se přišlo na to , že to potkalo kutila , kterej to dokur.il (majitel se nakonec přiznal ) , ale byl docela akční a do dvou dnů sehnal celou škrtící klapku , která fungovala a 205 jezdí jak za mlada . A u tý 807 bych tipoval jinej problém , HDI musí chytit i v -10 bez žhavení , pokud je motor a vstřikování v pořádku .
    3 points
  14. Péťa

    Vtipy

    3 points
  15. TonyM

    508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet

    Následuji @HanysR a odcházím z tohoto vlákna. Chápu, že @Agent Wet může být naštvaný kvůli stavu svého vozu, nicméně toto je Peugeot club, ne Volkswagen, a vytýkat kufr, apod. to jsi přece věděl v den koupě. Přeji Ti úspěšnou reklamaci a zákazníka, který Tě vytrhne ze spárů Frantíků a vrátí zpět koncernu, který Ti sedí nejvíce. Každopádně toto vlákno již pouze kritizuje 508, kterou my ostatní máme většinou v pořádku. Pokud jsi nechtěl sportovní podvozek, samozřejmě tvrdší než VW, vůbec jsi neměl do 508 jít. Já hledal alternativu k Mazdě 6 a tady jsem ji našel. Mimochodem koukněte třeba tady https://www.youtube.com/watch?v=d07m70ahY4M&ab_channel=MichalKarpat-Autožurnál , nevybavuji si takové radostné pocity těch lidí z autowebů nad třeba Passatem či Superbem. Ano - není to diesel ani benzín, ale ten podvozek takový je (mimochodem na tvých fotkách jsi měl režim komfort, ten já ještě ani nezkusil , proto jsem to auto nekupoval). Takto hovoří většina testů - auto pro zábavu z jízdy, ne pohodlný dálniční křižník, který jezdí sám (myšleno vyspělejší asistenční systémy, které regulují i rychlost podle navigace a dopravních značek od koncernu VW). Moje zkušenosti s PSA jsou dobré, samozřejmě každé auto může mít nějakou poruchu - ať je to Mazda či PSA a pak záleží, jak se k tomu výrobce postaví. Z PSA jsem měl 406-200.000 km, Berlingo-300.000 km, C5-210.000km, nyní Berlingo-20.000 km. A po M6 jsem se vrátil k PSA. Pro mne osobně ať říkají chlapi v hospodě co chtějí, já špatné zkušenosti nemám. Auto jsem bral v Hodoníně a byl jsem tam velmi spokojen. Ale jasně, mi to funguje, ale nejsem sám. Přečíst si toto vlákno před 1/2 rokem, tak možná ani do Peugeotu nejdu, ale tak to s těmi auty není to bychom jim opravdu křivdili. Nám fungují dobře a je radost se s ním svézt. A myslím, že kluci tady na tom webu určitě nemají ty Peugeoty (i když to třeba nejsou zrovna 508) pro to, že Francouzi neumějí dobré či normální auto vyrobit a baví se tím, jak je všechny Ti Frantíci ošidili, ale jim to nevadí a diskutují tady nad tím, jak všechny ty krámy opravit, aby se alespoň přiblížili vysněným Němcům. Pořad v TV ohledně 5008 považuji za přitažený za vlasy, každý, kdo kupoval auto ví, že spotřeby nesedí, protože metodika měření neodpovídá skutečnostem u žádného výrobce. U M6 jsem měl v TP 5,5/3,9/4,5 ale nikdy nešla pod 6,5l, když mi dávali SPZ, tak se technik velmi bavil tím, co je tam uvedeno a že nechápe, proč uvádějí spotřebu pro volnoběh. Mimochodem v kolonce TP číslo 26, kde má být uvedeno, pro jaké rychlosti je spotřeba v kolonce 27 (spotřeba l/100km) uvedena, jsem neměl napsáno nic. Kolega měl kolem 5l, ale jezdil do 2000 ot./min. podle asistentu řazení. Můj názor ale je, že pokud si kupuji 180k auto, tak ne kvůli spotřebě. To samé platí pro SUV. To si těžko někdo koupí, aby jezdil za 4,5 litru na 100km. Ale to je jedno, reaguji pouze, že toto není nějaký problém Peugeotu, ale všech výrobců. @HanysR Na viděnou někdy jindy a v jiném vlákně. Doufám, že nejsi sám, kdo může říci, že je to dobré auto, pro mne i lepší než VW či Śkoda apod.
    3 points
  16. VojtouNerCZ

    Vtipy

    3 points
  17. Prodeje značky Peugeot v ČR v říjnu: čtvrtý měsíc přes 6 % V říjnu 2020 překonal Peugeot v České republice v rámci podílu na trhu počtvrté za sebou hranici 6 %. Celkový počet registrovaných vozů, 1176, pak přesáhl výsledek loňského října o 124 kusů (11,8 %). Říjen navázal na sled prodejně úspěšných měsíců. I přes mimořádně komplikovanou situaci vyvolanou omezením prodejních aktivit se Peugeotu v říjnu podařilo registrovat 646 osobních a 530 lehkých užitkových vozů a s celkovým tržním podílem 6,33 % obsadit 4. pozici v žebříčku automobilek. „Skvělý říjnový výsledek je kombinací vysokého počtu objednávek, které jsme nashromáždili ve 3. čtvrtletí, a velké fleetové zakázky na užitkové vozy. Naše koncesionářská síť je ve srovnání s jarními měsíci, kdy bylo stejně jako nyní naše odvětví postiženo prodejními omezeními, mnohem dál a výrazně efektivnější, zejména co se týče on-line komunikace se zákazníky.“ říká Marco Venturini, ředitel značky Peugeot v ČR. Celkově za prvních 10 měsíců roku 2020 Peugeot v České republice registroval 9425 vozů, což představuje podíl na trhu 5,27 % a 4. pozici v žebříčku automobilek. Z hlediska osobních vozů Peugeot obsazuje 6. místo, trhu lehkých užitkových vozů však jednoznačně dominuje a svému nejbližšímu soupeři se v říjnu ještě více vzdálil. Se současným náskokem 681 vozů se cíl Peugeotu získat opět titul „Nejprodávanější značka užitkových vozů v ČR“ přiblížil takřka na dosah. Nejúspěšnějším osobním modelem značky Peugeot v České republice je i letos Peugeot 2008. S 1813 vozy registrovanými v letošním roce je druhým nejprodávanějším malým SUV v ČR, přičemž v rámci svého segmentu (B2) je na páté pozici. O jednu příčku lépe, tedy na 4. místě, se umisťuje v rámci malých elektromobilů s 19 registrovanými vozy. Peugeot e-2008 si vede nejlépe i z řady vozů značky Peugeot vybavených elektromotorem (elektrické a plug-in hybridní), následuje plug-in hybrid 3008 s 15 a e-208 s 10 registrovanými vozy. „Zájem o naši produktovou nabídku je stále velmi vysoký, což nás těší,“ říká ředitel značky Peugeot Marco Venturini. „Od listopadu navíc rozšiřujeme značkové financování Live!, které jsme dosud poskytovali pouze k modelům Peugeot 208 a 2008, i na další řady, konkrétně 108, 308 a Rifter. Klient s tímto financováním získá reálnou slevu 10 000 Kč. Konec roku vidím z hlediska prodejů optimisticky, přestože čelíme velmi obtížným podmínkám, ať už ve vztahu k prodejním omezením, tak vzhledem k nedostatečné produkci továren, z nichž některé stále nemohou fungovat na 100 % své výrobní kapacity,“ dodává Marco Venturini.
    2 points
  18. Milan+

    Momentový klíč

    To už je s prominutím návod pro blbce.
    2 points
  19. jarokare

    Peugeot 807 2,2 HDi 94 kW jaké žhavičky?

    Ono nejde jenom o vstřiky , ale taky o tlak vstřikování (stav podávacího a vysokotlakýho čerpadla) , stav motoru (tlaky ve válcích , stav klapek a zanesení sání , stav egr ventilu) , stav akumulátoru a startéru a spoustu jiných věcí , který ovlivňujou , jak se to auto chová při startu ...
    2 points
  20. ozzy56

    Logo znázorňující podstatu jména Stellantis

    možná by se měli zaměřit na důležitější věci, než je logo moje bývalá firma 70 let dělá furt to samé, za tu dobu měla asi 20 názvů (beru i komunisty), po převratě si ji kupovaly státy v Evropě, výrobní prostředky cca 6x v jiné barvě (i montérky), což stálo desítky milionů, o logu firmy ani nemluvím--kdo měl tužku, hned měnil , kujva ten svět fakt zmagořil (název úmyslně nepíšu)
    2 points
  21. brixtr

    Dostalo mě do kolen :)

    Úřad práce po koronaviru video-1605202836.mp4
    2 points
  22. Medvěd

    Dostalo mě do kolen :)

    Už před několika dny jsem tu samou fotku dával do vtipů
    2 points
  23. KoudaK

    Dostalo mě do kolen :)

    Hdmi na zahradní hadici... Super vynález...
    2 points
  24. Argument, že se do toho dobře leze a leze ven mi přijde celkem lichý. Naprostá většina MPV byla taky výš než kombíky a měly rovný a vyšší posaz
    2 points
  25. 2 points
  26. 2 points
  27. Radek Hurvajz

    Hurvajzova 207 - Prodáno

    Tak dnes nainstalovány žárovky Osram Night Breaker LASER, tak snad uvidíme - stav tacho - 171691 Stávající Osram Night Breaker SILVER vydrželi 20022 km a ještě svítí, i když už asi slaběji než nové, vlakno už je před smrtí, viz fotka.
    2 points
  28. martinecondrej

    seřízení bočních posuvných dveří

    jel jsem do servisu na kladno ke Smažíkovi s (kromě jiného) rachotícími dveřmi i byl slyšet vítr jako když je pootevřené okno. Dle servisu vše v pořádku, ale to je na jiné povídání. Tak jsem se do toho pustil sám. První 4 fotky tudy cesta nevede. Tedy pro normálního člověka z ulice. Karosář asi umí, ale hýbat s tím nejde. Má to pevnou pozici
    1 point
  29. David 106s16

    2.0 103kw benzín

    Zkusil bych zmeřit tlak oleje. Možná chvilku trvá než se natlakujou hydroštely, celkově toto je trošičku slabší místo tohoto motoru.
    1 point
  30. Béďa

    Logo znázorňující podstatu jména Stellantis

    Peugeot S.A. („Skupina PSA“) a Fiat Chrysler Automobiles N.V. („FCA“) (NYSE: FCAU / MTA: FCA) dnes představily logo skupiny Stellantis, nového subjektu, který vzejde z jejich fúze 50:50. Logo symbolizuje bohaté dědictví zakládajících společností skupiny Stellantis a sílu portfolia 14 významných automobilových značek, které pod oba koncerny spadají. Dokládá rovněž různorodost profesního zázemí jejích zaměstnanců pracujících ve všech regionech světa. Spolu s názvem Stellantis – jehož latinský základ „stello“ znamená „zářit hvězdami“ – je vizuálním vyjádřením ducha optimismu, energie a obnovy diverzifikované a inovativní společnosti odhodlané stát se jedním z nových lídrů v nadcházející éře udržitelné mobility. Představení loga je dalším krokem k dokončení projektu fúze, k němuž by mělo dojít do konce prvního čtvrtletí roku 2021 za splnění obvyklých podmínek pro uzavření operace, včetně jejího schválení akcionáři obou společností na jejich příslušných mimořádných valných hromadách a splnění antimonopolních a dalších regulačních požadavků. Odkaz video
    1 point
  31. VojtouNerCZ

    p307 nové reproduktory

    Páčky budou fungovat na klasickém hloupém rádiu, pokud má tuto možnost od výrobce + musíš koupit redukci (connect2s-viz co píše Hurvajz-typ závisí na roku výroby vozu) a propojovací kabel na to ovládání-některé rádia to mají přes jack, některé na to mají kabel vyvedený.... Na číňanovi pouze pokud máš rok 2005+ s CAN busem a rádio má CAN vstup. Nicméně tomu rádiu, co jsi poslal, bude úplně jedno, jaký tam dáš repro, protože to jsou takový šmejdy, že to stejně hraje úplně na pikaču xD Jinak ohledně té kabeláže, jestli ti přišly konektory do rádia, které mají vyvedené drátky, ve tvém případě (auto rok 2007), to budeš muset napinovat na quadlock konektor (Rádio s CAN busem např toto-https://www.aliexpress.com/item/4000114216216.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.201722a7K5EKQP&algo_pvid=f8711289-f810-4109-93c9-209f4afc1f1d&algo_expid=f8711289-f810-4109-93c9-209f4afc1f1d-0&btsid=2100bddb16052031179187707ee3a7&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ https://www.aliexpress.com/item/32814459479.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.581861f30AQ6cz&algo_pvid=93f9077e-93a5-496a-8aad-a3f795610836&algo_expid=93f9077e-93a5-496a-8aad-a3f795610836-28&btsid=2100bb4916052035157856134e9dbf&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_)
    1 point
  32. Béďa

    Skupina PSA, skupina Renault a banka Bpifrance vytvořily fond

    Skupina PSA, skupina Renault a banka Bpifrance vytvořily fond na podporu automobilového průmyslu ve Francii Paříž, 6. listopadu 2020 – V souvislosti s hospodářskou krizí v důsledku pandemie Covid-19, která má v krátkodobém a střednědobém horizontu velmi negativní dopady na podniky automobilového odvětví, se francouzské automobilové koncerny PSA a Renault dohodly s investiční bankou Bpifrance na zřízení investičního fondu na podporu francouzských dodavatelů automobilového průmyslu. Fonds Avenir Automobile 2 (FAA 2, Fond budoucnosti pro automobilový průmysl 2) bude přímým pokračováním Fondu budoucnosti pro automobilový průmysl (FAA), který byl zřízen v roce 2009 a jehož investiční období se chýlí ke konci. Fond bude veden zkušenou manažerskou skupinou FAA a bude využívat jejích investičních metod, které pomohly vybudovat vysoce vyspělý průmysl s více než 70 000 pracovními místy ve Francii. Právní zřízení fondu se dokončuje a do konce roku bude plně funkční. Francouzský stát, který iniciativu podporuje, se na ní hodlá finančně podílet, a připojit se tak ke společnostem PSA, Renault a Bpifrance při založení fondu. FAA 2 bude stejně jako FAA řízen bankou Bpifrance a bude investovat do kapitálu dodavatelů automobilového odvětví s cílem urychlit jejich růst, inovační kapacitu a diverzifikaci, což jsou základní složky jejich udržitelnosti. Bude tak na globální úrovni reagovat na zásadní výzvy automobilového odvětví, které musí čelit potřebám konsolidace, internacionalizace a změn nezbytných pro ekologickou transformaci. Cílem je tak podpořit nástup budoucích lídrů na evropské a mezinárodní úrovni v oblasti klíčových automobilových technologií. Celková dobu trvání fondu FAA 2 bude 15 let, jeho investiční období bude 5 let. Bude mít k dispozici nejvýše 525 milionů EUR, které budou uvolňovány postupně, a to dvěma způsoby: 80 % fondu, tedy až 420 milionů EUR, bude investováno přímo do francouzských dodavatelů automobilek s cílem podpořit přibližně 15 skupin; 20 % fondu, tedy až 105 milionů EUR, bude uloženo v soukromých investičních fondech, které budou doplňovat činnost FAA 2. Hlavní část finančních prostředků bude určena pro ekonomicky silné podniky a subjekty zavádějící do automobilového odvětví nové technologie. Fond bude také moci investovat do společností, které v posledních několika letech prosperovaly v souladu s trhem, ale které se v důsledku devastujících hospodářských důsledků krize vyvolané pandemií Covid-19 silně zadlužily. Cílovými společnostmi budou především francouzští dodavatelé a také zahraniční dodavatelé, jejichž převážná část výroby probíhá na území Francie. Prostřednictvím těchto prostředků bude FAA 2 investovat do vlastního nebo „kvazi-vlastního“ kapitálu částky od 3 do 50 milionů eur. Tím, že fond zůstane výhradně menšinový, nedojde v žádném případě k převzetí kontroly nad dotčenými společnostmi. FAA 2 však bude hrát aktivní úlohu při podpoře a řízení podniků, aby se mohl zapojit do skutečného strategického dialogu s jejich vedením. Komplexní operace, které vyžadují ještě větší zapojení do řízení prostřednictvím významné většinové nebo menšinové intervence, budou zajišťovat investiční fondy třetích stran. Ty budou vybírat týmy fondů Bpifrance, a to zejména na základě jejich výsledků při řízení složitých operací a jejich ochoty investovat do automobilového průmyslu. Souběžná akce těchto fondů třetích stran a FAA 2 by měla pokrýt investiční potřeby dodavatelů automobilového průmyslu v širším smyslu a tím zajistit skutečnou dynamiku investic v automobilovém odvětví.
    1 point
  33. Ozzy - já to prostě cítím tak, že je momentálně velká SUV vlna a všechny motoristické plátky o SUV píšou v superlativech a jako by ani nic jiného nebylo, páč novinářům dovozci (výrobci) právě ta SUV do testů nabízí a novináři je chválit musí, páč chtějí mít co testovat i zítra. Osobně když se bavím s přáteli, tak spoustě z nich (i těm, co mají na účtě víc peněz než já) se líbí právě rodinná MPV (tím nemyslím prcky velikosti Scénic nebo Zafira, ale auta jako je Sharan, Galaxy, Alhambra nebo S Max) - no a mrzí je, že tato kategorie opravdu v nabídce ustupuje SUVčkům, která nezvládnou v terénu o moc víc než běžné OA, ale jsou holt moderní. Domnívám se, že kdyby se i MPV průběžně modernizovaly a nenahrazovaly namísto nich SUV pod stejným označením (Espace, 5008), jistě by se zájemci o ně našli
    1 point
  34. jestli ti to dělá pokaždé, když se ochladí, dej novou palivovou (naftovou) hadici od nádrže k palivovému filtru, hadice se prodává na metry, dej ji v jednom kuse, nedávej obyčejnou hadici, nafta ji rozežere, musí to být hadice určená pro naftu, hadici připevni k rámu DRC páskama, ať se nikde neprodře
    1 point
  35. Hafity

    klíč na kulové čepy peugeot 407

    Mezi zbytek čepu a rameno slabý sekáč a hurá kolem dokola jakoby odpertlovat ten límeček.... Potom kus plocháče a přismrknout k tomu čepu aby čučelo aspoň 30cm na jednu stranu.... To přismrknutí to trochu ohřeje a potom už je činnost jasná.... Tedy předpokládám.... Tu chemii nevím.... Bál bych se, že zařve závit v rameni,,,, Nevím, jak zdatný chemik jsi....
    1 point
  36. ozzy56

    Výměna kabinového filtru - kde najdu

    zpravidla je na krabici filtru návod montáže
    1 point
  37. @Medvěd není to proto, že by se SUV líbila novinářům, já se třeba žádného neptal, co se mu líbí , ale dobře se do toho leze a vylízá, proto se kupujou , navíc je dnes velký výběr SUV, od malých po velké, chtěl jsem kombíka, není...(nelíbí se mi)
    1 point
  38. ozzy56

    klíč na kulové čepy peugeot 407

    ocelový čep do hliníkového ramena je debilní nápad, zkušenosti jsou min. 30 let...,mohli se aspoň zeptat svých mechaniků, nebo se mohli zeptat kteréhokoliv mechanika, co s tím denně přijde do styku , ale to by musel inženýr na dílnu..., já vím--cypovina
    1 point
  39. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    Pavel.St.pdf
    1 point
  40. Vítám tě na klubu, jedno téma ale stačí tady to zamykám. pokračuj v servisu prosím
    1 point
  41. Mohlo to být zajímavé, ale určitě nebyl první O něco málo dříve se o něco podobného pokusil Renault zástavbou tuším F1 motoru do Espace a ještě mnohem dříve i Ford přestavbou Transita Každopádně z mého pohledu je velká škoda, že regulérní MPV jsou vytlačována SUVčky, která se do terénu stejně v drtivé většině nepodívají. Ale páč se líbí novinářům ......
    1 point
  42. martinecondrej

    seřízení bočních posuvných dveří

    U obou dveřích to mám trochu jinak, ale nejlepší poloha je aby trn šel do díry ve sloupku níže a tím dveře lehce přizvedne. Chce to trochu trpělivosti, horší silnici a hvězdičku sebou a seřídí každý. Návštěva servisu není třeba
    1 point
  43. martinecondrej

    seřízení bočních posuvných dveří

    Štelovat ve všech směrech jde s trnem (dorazem) na dveřích
    1 point
  44. jarokare

    Vtipy

    Pak že nejde elektromobil rychle "natankovat" https://www.instagram.com/p/CHaqMw6BFad/?igshid=av3516dn3f76
    1 point
  45. Péťa

    Vtipy

    kos.mp4 mycka.mp4
    1 point
  46. Hafity

    2.0 103kw benzín

    Ano, setkal....
    1 point
  47. Péťa

    Vtipy

    1 point
  48. sitler

    508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet

    Ja uprimne nechapu, proc to auto nestoji uz minimalne 2 tydny v Hodonine u prodejce at to vyresi a da cele doporadku. Smlouva byla uzavrena s nim, plneni smlouvy je vadne, tak at se postara o napravu. Jako brecet nad tim, ze je problem a nebyt ochotny ujet par kilometru navic aby se to mohlo adekvatne resit, to je jen hledani vymluv "proc to nejde". Stejne jako postavit to nekam do Myta, kde maj jako ze autorizak, ale jinak s tim autem nemaj vubec nic spolecneho... Uz jen za to, ze me prodejce zene nekam jinam nez k sobe bych ho velmi rychle poslal do prdele a at se sakra stara. Ne ze budu nejakymu jinymu servisu vysvetlovat celou anabazi a poslouchat tunu kecu. Ne. Tohle at si zaridi komplet cele prodejce, ktery dodal vadnou vec. A co se tyka rozdilu ve vybave, tak by melo byt velmi snadne dohledat "toto bylo objednano a tebou podepsano" vs "toto bylo dodano". Opet, u propdejce, ktery objednavku zadaval.
    1 point
  49. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    druhy den nacpanej v aute FAP vyfouknutej turbo respas zhavky novy filtry novy olej se bude menit vana lehce prolisovana a vycistena ja i manzelka zadrbany jako prasata
    1 point
  50. skypeja

    Vtipy

    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...