Jump to content

Bronnsky

Uživatel
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About Bronnsky

 • ID člena
  71086
 • Rank
  Nováček
 • Birthday 06/19/1972

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Traveller
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Rožnov pod Radhoštěm
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hůře mi zavírají pravé šoupačky a to jsem je už nechával seřídit, nicméně že bych pozoroval nějaké extra zlepšení se říct nedá. Levé přitom zavírají krásně, lehoučce a s těma pravýma musím třísknout jak z vratama od stodoly.
 2. Mám R17 jak léto, tak i zima a řetězy jsem nasazoval jenom jednou (při výjezdu na Martinské Hole) a šlo to bez problémů.
 3. Marc159 - Android Auto mám funkční, ale bohužel musím jezdit podle Google Maps, protože Waze mi zamrzává na GPS pozici, která je v okamžiku připojení Android Auto k autu. Přitom v nepřipojeném telefonu (Xiaomi Note 4 - Octa-core Max 2,0GHz, RAM 4,00GB, 2x64GB) běhá Waze bez problémů. Nevím, kde je chyba (ač tuším, že asi v telefonu) a byť navigace Google Maps funguje spolehlivě, tak i přesto mě to štve. Stejně tak mi to docela často (ale ne vždy) háže hlášku, že služba Spotify momentálně není k dispozici. Netušíte někdo, jestli už Peugeot vydal nějaký nový firmware, který by zahrnoval širší řadu telefonů kompatibilních s Mirror Link? P.S. Jenom dodávám, že v mobilu mám GPS i data pochopitelně zapnuta trvale a vesměs se pohybuju v místech s pokrytím LTE/4G.
 4. Někde na fejsbůku jsem viděl, že nějaký polák to na Travelleru vyřešil natažením hadiček s rozprašovací tryskou přímo až na ramínka stěračů. Řešení už přímo historické a bezesporu nejúčinnější. Voda jde přímo před stěrač v jakékoliv jeho poloze a navíc stěrač vždy klouže po namočeném skle.
 5. Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost nebo radu, jak sundat spodní, boční krycí plasty (na obrázku poz.3,4,5,6) ze sedaček? Vzadu je to pojištěno jedním až dvěmi šrouby, ale nevím jestli mezi kostrou sedačky a plastem zapáčit, nebo se ten plast pokusit nějakým směrem vysunout. Potřebuju na sedačky navléct potahy, ty plasty mi tam při montáži dost hodně zavazejí a nerad bych něco ulomil. Děkuji
 6. Že by ten s tou bílou Electrou?
 7. Sleduju, že je tady docela dost motorkářů, tak já se k nim s dovolením hlásím taky
 8. Takže nakonec se dodání nového vozu urychlilo z listopadu na dnešek, za což patří dík Unicars Zlín. A jak je patrno, tak výrobce už zřejmě ví o odírání laku a tak to řeší transparentní fólií už z výroby.
 9. Teda tohle odírání barvy mě docela děsí, zvláště u vozu ne úplně levného. Každopádně mockrát děkuji za postřeh, pravděpodobně hned po dodání vozu tato exponovaná místa nechám ošetřit onou transparentní folií.
 10. Dobrý den, krátím si čas při čekání na nového Travellera (objednán na začátku června, dodán má být údajně v listopadu) prolézáním internetu a hledáním nějakých referencí. A prozatím všude čtu jenom samou chválu, což se mi zdá, obzvlášť v dnešní době plné kurvítek, téměř jako zázrak. Je na tom tohle auto opravdu tak dobře? Jinak objednal jsem si variantu L2, 150K s manuálem, barva hnědá Rich Oak, výbava Active + 3.řadu sedadel, vyhřívané sedačky, park asistent+top rear vision a tažné. Jsem ale blbec, protože jsem opoměl nezávislé topení a rozpoměl jsem se pozdě, kdy už konfigurace modifikovat nelze. Za to bych se nakopal někam! Nechtěl jsem navi, protože jsem si říkal, že připojím přes Mirror Screen mobil a zobrazím si na displayi navi z mobilu, ale údajně podporuje pouze telefony Iphone a Samsung, což je zase trochu pasé, protože se svého oblíbeného Xiaomi vzdávat nemíním, takže půjde do držáku, tak jako doposud. Takže se prozatím rozhlížím po camper vestavbách, ať se potenciál Travelleru využije i mimopracovně. Chcete-li se podělit o zkušenosti s Travellerem s už nějakým nájezdem km, budu vám vděčný. Děkuju
×
×
 • Create New...