Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.10.2019 Ve všech sekcích
-
6 points
-
Nový Peugeot 508 už jezdí
MilanF1 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele SV 24 za téma
-o mytí auta se vždy ptáme dopředu - já se o tom dozvěděl asi 10min před natáčením, jinak by tam bylo vygruntováno - defekt jsme jim hned našli - hřebík v kole - jinak takhle to má vozidlo bohužel předepsané5 points -
4 points
-
Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?
Verýsek a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Je jasný, že někoho nutit aby jel na sraz nemůžeme, ale zajímal by tě ten pravý důvod u těch, co dříve jezdili pravidelně. Pochopím, že ne pokaždé se sraz trefí do volna. Pochopím, že se někomu nechce jet třeba přes celou republiku. Mě je jedno, kde je sraz, klidně pojedu i do Budějic nebo do Krušnohoří, tam jsem ještě nebyl když nepočítám Most. Mě vzdálenost nevadí, všude je to kousek. I na otočku do Fulneku to bylo kousek. Ale nepochopím, že se neocení ta možnost využití naplánovaného víkendu. Organizátoři si dají tu práci s přípravou a nakonec co? Přijede max 30 lidí i na víkendový a potom se ještě diví, že bude jenom jeden a když je možnost se někam podívat na víkend, tak ani skoro nikdo nenapíše proč. Co ho odradilo... Smutná doba. Vidět je to tak trochu i v sekci nových krabičkářů, u Riftrů. Už tam padl nápad na Rifter meeting. Mají tady prostor pro vyjádření se, pro psaní si mezi sebou, ale napsat jednou větou, proč je nezaujal společný víkend na horách a poznání dalších členů to ne. Tohle opravdu nechápu. Dříve mě taky zajímaly ostatní 306ky na srazech, ale postupem času je mi skoro jedno, čím lidi přijedou, hlavně když tam bude pár lvů a zbytek ať stojí někde v rohu u plotu. Jde především o lidi, vidět se po čase s nima, poklábosit, dát si pivko, užít si nějakou srandu... Jde to i s malým dítětem. Našemu byli asi tři nebo čtyři měsíce, když jsme jeli s ním na první sraz. Sice na otočku, ale jeli. Protože lidi z klubu vždy rád uvidím a podám si s nima ruku. Protože Nejsme jen fórum!!!4 points -
3 points
-
Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?
Gabriel 307 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Almanil za téma
To, že člověk sedí ve skupince mi nepřijde nějak divné, ani špatné. Sotva můžete vést smysluplnou komunikaci s 50 lidmi zároveň. A i když člověk sedí s někým koho nikdy neviděl, tak to může být zajímavé, zábavné a obohacující posezení.3 points -
Nový Peugeot 508 už jezdí
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
Já bych jim vynadal, kdyby mi auto prohnali kartaci a neřekli mi o tom. Ale já tam vždy jezdím s čistým autem. Ale ty termíny prohlídek jsou nějaké divné... byli na 20 tkm, OK. A pak 60 a 90? To nedává smysl... A dle videa jsem pochopil, že s tím sroubem v pneu normálně odjeli...3 points -
Nový Peugeot 508 už jezdí
Rikic339 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak jsem to zkouknul radši dvakrát -- novinář tam říká, první prohlídka při 20 a olej filtr, další při 60 , olej a všechny filtry, další při 90 a zas olej filtr, takže motor dostane nový olej při 20, pak po 40 a pak po 30 tisících, tak to je super a o tom, že mu to pořád hlásí malý tlak v pravém zadním a nikoho z redakce nenapadne DEFEKT kola, ale svádějí to na vadu systému, radši ani nepsat3 points -
Vtipy
Gabriel 307 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PAJA106 za téma
V obchodě jsem měl jako nákup okurku a cuketu, tak jsem k tomu přihodil kondomy a lubrikační gel, aby si prodavačka nemyslela, že jsem snad nějaký vegan.3 points -
Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?
Moral3z a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele h4wk3y za téma
Myslim, ze to je proste tim, ze stara garda uz je mimo - rodiny, jiny auta, jiny kamaradi.... A zadna nova garda neni - kdo si dnes koupi Peu? Buď funglovku lidi co maji prachy a ty na nejaky fora nelezou nebo starou plecku z bazaru chudsi lide (treba protoze Peu jezdi dost, dily se daj slusne sehnat, nektere se treba i traduje ze jsou nektere typy spolehlive) a ty si jdou tak pro jednu radu do sekce Servis a tady je to nezajima...) Proste Peu melo, dle meho, takovou velkou mezeru, kdy auta bylo natolik obycejna ci dokonce nezajimava, ze se lide zajimajici o tuto znacku rozutekli a to se odrazi i zde... Tot muj nazor... Zajimave by bylo zjistit, kolik novych registraci ma treba jen do 10ti prispevku a kolik nicku se "rozjede" na pravidelne prispivajici... A hlavne je takova doba - nikdo se nechce sdruzovat, vsichni stavi vyssi ploty a chteji vetsi soukromi, kdyz prijdou z prace... Furt same ankety, dotazy, mackanice vsude v obchodech, na silnicich, diky mobilum jsou vsichni neustale k zastizeni... Prerusta to pres hlavu...3 points -
2 points
-
308 1.6 Vti skutečně na odpis?
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Karel za téma
Děkuji pěkně za takové rady.2 points -
Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?
Verýsek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
@agresssor Obhajovat se nemusíš. Tohle vyjádření stačí. Prostě máš lepší věci na práci, než jet na sraz a tím to hasne Každopádně stejně tak, jako nemusíš nic ty, nemusí nic ani klub Bez klubových srazů by neplatilo heslo "nejsme jen fórum". Takže za mne, je lepší alespoň nějaký malý sraz než žádný sraz2 points -
Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?
Vvitty a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
Vánoční srazy byly vždy navštěvované hojně především v Praze a nejbližším okolí. Přespolní to většinou spojili s nákupy a nebo jen návštěvou Vánoční Prahy. Když jsem dělali jako vedení sraz v Havl. Brodě, taky nám účastí restaurace nepraskala ve švech a to je přitom takový "střed" mezi Prahou-Brnem. Toť k lokalitě... Když budu konkrétní co se týká tohoto srazu, tak krom té lokality, třeba to zmíněné ubytování mě s malým dítětem moc neosloví. Osobně bych takovýto sraz viděl spíš jako "zimní klouzání" než Vánoční večírek a také ne v předvánočním čase ale to už jsme někde jinde. Program ani akční ceny nebo podobný blbosti bych za tím fakt nehledal. Abych to nějak shrnul, sešlo se tu víc faktorů proč lidi dle mého nejedou.. lokalita, ubytování a předvánoční čas..2 points -
1.6vti bleděmodrý kouř z výfuku
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Ajap za téma
Já nevím, ale když to olej žere tak nějak normálně, jede to normálně, chyby to nevyhazuje, proč do toho hrabat? Zkusil bych zajet na emise a když to projde, tak bych to neřešil. Pamatuju na C-maxe jedné známé, ta když nastartovala studenej motor, tak to zahulilo modře, že jsem šel skoro do mdlob. Ale auto najelo dalších x desítek tisíc km bez jakéhokoli problému, emise taky OK. Pak už jsem ho ztratil z dohledu, tak dál nevím. Jinak co se spotřeby oleje týče, kdysi dávno jsem to řešil v dobrém autorizáku (FAMKO Brno), spotřeba oleje 1l/5000km je "norma" a nemá cenu to řešit - jde do toho zahučet opravdu slušné desetitisíce s nejistým výsledkem.2 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Goldinka za téma
Podzim2 points -
2 points
-
Vtipy
Zůza a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pajik999 za téma
Pepíček ve škole Učitelka se ptá Pepíčka: "Máte doma pejska?" "Měli jsme, ale zabili jsme ho, protože žral jen maso. Já maso nejím, tatínek také ne, a kupovat ho jen pro psa se nevyplatilo." ... ... "No to je hrozné, Pepíčku, a kočičku máte?" "Tu jsme také měli, ale já mlíko nepiju, tatínek taky ne, a kupovat mlíko jen pro kočku? Tak jsme ji taky zabili." "Proboha, to je hrůza! Zítra přijď do školy i s maminkou!" "I maminku jsme měli, ale já ještě souložit neumím, tatínek už nemůže a kvůli sousedovi jí přece doma držet nebudeme!"2 points -
Protože se určitě všichni rádi vrátíte do dětských let..., vyhlašujeme soutěž o NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ A VLASTNORUČNĚ VYROBENOU OZDOBU Stromeček, pod kterým budou dárky, jimi ozdobíme a přiřadíme ozdobě číslo... Během dne a večera pak budou ostatní hlasovat, která ozdoba se jim líbí nejvíce..! Originální výhru získá majitel ozdoby s nejvyšším počtem hlasů... Nebojte se být originální, vtipní a zaujměte ostatní... Tým nebo jedinci.. Děti či dospělí - vyhrát může každý...!!! Těšíme se, že stromek nebude holý... !1 point
-
A jak bys to dělal, pokud bys najel třeba 50-60tis za rok, jak některá auta běžně najezdí Měnil bys olej s filtry každé cca 2-3 měsíce? Myslím, že interval 20-30tis u auta na práci, které je denně v provozu není žádná katastrofa. Ale musí se to po těch max 30tis fakt poctivě vyměnit1 point
-
ta reze sama? mala by za tie prachy Almanil - tu tahovacku mam tiez ,jej vyhoda je ze je mala a strcis sa s tym na vela miest a ma docela slusnu silu na to aka je prtava samozrejme na dewaltku to silou nema ale ta je uz vecsia a masivnejsia takze horsia manevrovatelnost dokupil som si gulovy klb(YT-1064) aby som sa dostal na miesta pod uhlom1 point
-
Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele agresssor za téma
Radku sam vis ze to neni pravda.... Ja asocial nejsem dokazu se bavit se vsema. Par srazu sem si taky prosel a vetsinou to dopadalo tak ze se to bavilo na skupinky.1 point -
Já lepil zrovna včera. K přenosce jsem vyhladil nehtem a z přenosky na zadní sklo pak taky a šlo to úplně krásně a za 20 sekund to bylo krásně nalepené. Akorát sklo jsem tedy předtím otřel isopropylem, aby se odmastilo, to taky dost pomůže k tomu, aby se to z přenosky dobře slouplo, alespoň co mám zkušenosti z minulosti.1 point
-
jj taky mě to po přehození na 15 dělá. zresetuju a je klid až do jara když řve zase na 161 point
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Dnes vyváženo a přezuto na zimní 16". Jeden závit na zadním kole lehce chabrus. To nevím, co s tím. Protažen závitníkem, ale stejně to není ono. Letní půjdou dolů, jsou lehce nad hranou. Navíc na pravém zadním je podle @Zůza po kontaktu s obrubníkem natržená guma a začínající boule. Takže při příležitosti přezouvání gum budu hledat, kdo by je po belgičanovi dal do cajku.1 point -
repas baterek je krátkodobé řešení , některé jsem si nechal dělat a ve finále jsem zjistil, že nevyměnil všechny články za dobrý peníz málo muziky1 point
-
P308 T7 - osadenie hrdla nadrze
slimboy zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
nejde o nadrz ale o vnitrek blatniku a podbehu1 point -
@slimboy Konkrétně mě autorizák doplnil 900 ml a nastavil v jednotce 900 ml. Diag mi tedy ukazuje nastavenou hodnotu 900 ml a na dalším řádku pak zbývající množství, v mém případě tedy pro příklad 768 ml.1 point
-
@MJSytic noooo...Já bych zkusil ještě druhou šanci prosím prosim1 point
-
@Davidak79Ja uz nevyhraju..vzdal jsem to po tom co se mi zkroutil lev .. příští rok budu chytřejší:)1 point
-
https://www.powertoolmate.co.uk/ nie kazdy model dewaltu vyjde o tretinu lacnejsie, ale tie modely co sa u nas moc nekupuju a su predrazene , tak je tam docela dobry rozdiel v cene , ma to jediny hacik musis si nejak poriesit dopravu mne to posle segra (zije trvalo v UK) cez dolphi trans ,minimalna taksa je 20 libier a mozes mat 15kg v baliku klasicka posta je moc draha1 point
-
1 point
-
Dáš s tím v pohodě 2 plné nádrže A osobně doporučuji dolejt litr.. vystačí na cca 80 - 100 tis km a pak pravděpodobně stejně už budeš řešit FAP samotný1 point
-
Co jste dnes udelali...
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Já jsem dneska poklidným tempem dodělal nedostatky na zateplení v gumárně. Zateplil jsem vrata. Pak se zastavil @Klemoň trochu jsem mu pomoh s nápravou té jeho nešťastné sobotní události. A v mezičase jsem se snažil nabrat trochu síly z těch posledních slunečních paprsků.1 point -
Výhled na město a Krkonoše se Sněžkou v pozadí1 point
-
možná by pomohla návštěva prodejny Zbraně-střelivo1 point
-
Ahoj, tak mám update. Vyhřívání údajně opraveno, ale nedozvěděl jsem se, co bylo špatně. Fakt je, že to hřeje víc, ale pořád mi přijde, že to hřeje méně než na začátku. Hřeje i spolujezdec, mlaďas potvrzoval že dobrý Světla už chodí, údajně přehráli software na poslední možnou verzi. Vše uznáno v rámci záruky. Chtěl jsem si na léto pořídit 19” z předchozí 508, takové ty hodně paprskové (nedaří se mi zjistit název ) Ale zatím jsem nenašel zajímavou nabídku. Ta současná kola bych chtěl nechat jako zimní, takže jsem zatím pořídil jen zimní gumy.1 point
-
je vidět, že to výrobci s těma crosouverama asi přehnali, na základě odbytu riftera a spol. si možná mnohde rvou vlasy, že skončili s MPV1 point
-
308 1.6 Vti skutečně na odpis?
havran400 zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
Tyhle motory VTI trpí, mimo jiné, na vydírání drážek pro rozvod oleje k vanosům (obě vačky- u vti je vanos na obou vačkách), špatný solenoidy ovládání vanosů (přicpaný). Zakarbonování ventilů u vti se moc neděje, je to klasický mpi (tohle trápí přímovstřikové thp). Musíš si zajet na diagnostiku a zjistit, co je tam přesně za závady. Můžou to být natažené rozvody- řetěz, ale taky kroužky na vačkách (drážky v hliníkových domcích- v hlavě). Co můžeš udělat je prvně vyčistit solenoidy od vanosů (sítka a zkusit, jak "chodí" při přepouštění připojením na 12V). Pak prohodit snímače na obou vačkách (hally) a zjistit, jestli se chyba kohorence časování nepřesunuje na druhou vačku (pak je to jenom snímačem natočení vaček). Vyčerpej nejdřív ty nejlevnější varianty k nejdražšším- solenoidy-snímače- nový rozvody (stačí jenom řetěz, lišty, napínák)- kroužky na vačkách za nový a pak už zbývá jenom hlava/vyvložkování (to ale musíš zkontrolovat fyzicky, zda-li drážky jsou opravdu vydřené). Mimochodem, bývá i problém s tlakem mazání, kde vlivem větších vůlí v kombinaci s horším čerpadlem oleje dochází k nedostatečnému tlaku v hlavě (zejména na volnoběh) a jednotka pak nedokáže natočit vanosy do požadované hodnoty (pak ta koherence je taky). Peníze jsou vždycky problém.1 point -
1 point
-
Barum Brilantis 2, byly nejhorší gumy co jsem měl...1 point
-
ČLENOVÉ, KTERÝM BYLA KARTA JIŽ ODESLÁNA : Rok 2024 bumbrlicekk Posláno 5.2.2024 misacekk Posláno 5.2.2024 Milan+ Posláno 5.2.2024 Emil Posláno 5.2.2024 velkybanan Posláno 5.2.2024 Radovanek Posláno 5.2.2024 FrantaCV Posláno 5.2.2024 Zdeněk 82 nechce Václav VOTAVA Posláno 5.2.2024 kloupec406 Posláno 5.2.2024 pepino1 Posláno 5.2.2024 zdenek_ds Posláno 5.2.2024 Medvěd Posláno 5.2.2024 xSilver Posláno 5.2.2024 Mike407 Posláno 5.2.2024 machulda Posláno 5.2.2024 PaKr Posláno 5.2.2024 vozzyn Posláno 5.2.2024 Stifler Posláno 5.2.2024 Arna Posláno 5.2.2024 Míla72 Posláno 5.2.2024 Gitarista001 Posláno 5.2.2024 Dano406 Posláno 5.2.2024 pluk Posláno 5.2.2024 skuci nechce filoyof012000 Posláno 5.2.2024 Marcel505 Posláno 5.2.2024 Michal11 Posláno 5.2.2024 jana Posláno 5.2.2024 tomm176 Posláno 5.2.2024 majlan Posláno 5.2.2024 drumazz Posláno 5.2.2024 Dafer1990 Posláno 5.2.2024 Multiplex406 Posláno 5.2.2024 mikey0 Posláno 5.2.2024 Almanil Posláno 5.2.2024 BlaFra Posláno 5.2.2024 jan406 Posláno 4.3.2024 HonzaZ Posláno 4.3.2024 Dave_k Posláno 4.3.2024 vasek733 Posláno 4.3.2024 radim.1008 Posláno 4.3.2024 Zůza Posláno 4.3.2024 lub.v Posláno 4.3.2024 Hafity nechce kemo Posláno 4.3.2024 pravda.pet Posláno 4.3.2024 Zazimir Posláno 4.3.2024 Stejsn Posláno 4.3.2024 Péťa Posláno 4.3.2024 Brizan Posláno 4.3.2024 flekrmann Posláno 4.3.2024 tony2 nechce demi Posláno 4.3.2024 sitler Posláno 4.3.2024 Jirik 007 Posláno 4.3.2024 Radek Hurvajz Posláno 4.3.2024 enikybeniky Posláno 4.3.2024 JVT Posláno 4.3.2024 pbworld Posláno 4.3.2024 MJSytic nechce Jizvon83 Posláno 3.4.2024 Markusenka Posláno 3.4.2024 PítrR Posláno 3.4.2024 otjo Posláno 3.4.2024 Cheeky Posláno 3.4.2024 zabzakus Posláno 3.4.2024 bsNq1159 nechce sestapie nechce PetrR Posláno 3.4.2024 derick59 Posláno 3.4.2024 Karlos91 Posláno 3.4.2024 Kricfalusi Posláno 3.4.2024 stankobn nechce Leo Posláno 3.4.2024 Weri 605 předáme osobně flokare nechce h4wk3y Posláno 3.4.2024 jirka307 Posláno 3.4.2024 petr.inout Posláno 5.5.2024 pavelu96 Posláno 5.5.2024 Satan Posláno 5.5.2024 pajik999 Posláno 5.5.2024 kupák Posláno 5.5.2024 Jarda.kk Posláno 5.5.2024 lada80kw Posláno 5.5.2024 Klemoň Posláno 5.5.2024 Swobr Posláno 5.5.2024 Kamoska Posláno 5.5.2024 Mat fon Jarkovic Posláno 5.5.2024 Schreek Posláno 5.5.2024 Pe.Tr nechce janoge Posláno 17.6.2024 hakavcak Posláno 17.6.2024 kramiro Posláno 17.6.2024 Milda 25 Posláno 17.6.2024 HonzaC2 Posláno 17.6.2024 Petr V. Posláno 17.6.2024 paxon Posláno 17.6.2024 michal222 Posláno 17.6.2024 dýzl Posláno 17.6.2024 Krt€K Posláno 17.6.2024 PepaNeczek Posláno 17.6.2024 Zodiak Posláno 17.6.2024 repik66 Posláno 17.6.2024 Šalda Posláno 17.6.2024 pepko.t Posláno 17.6.2024 švejk Posláno 17.6.2024 mc243 Posláno 23.7.2024 PeMa242 Posláno 23.7.2024 Pažant Posláno 23.7.2024 Ales0s Posláno 23.7.2024 manet44 Posláno 23.7.2024 rex Posláno 23.7.2024 Jirkap nechce tomasvernercz nechce poldy nechce BiFF Posláno 9.8.2024 ttralda nechce sallyk Posláno 9.9.2024 rrromek Posláno 9.9.2024 Hugo Boss Posláno 9.9.2024 pires23 Posláno 9.9.2024 jarda.simkanin Posláno 20.9.2024 Pablos108 Posláno 20.9.2024 Slepec86 Posláno 20.9.2024 patt předám osobně Kmi Posláno 10.10.2024 djmicho91 Posláno 10.10.2024 BubakGS nechce Pepito Posláno 10.10.2024 Marselino Posláno 10.10.2024 Makos89 Posláno 24.10.2024 Columbo Posláno 24.10.2024 freekevinm Posláno 24.10.2024 Charlie 1 Posláno 24.10.2024 jakstone406 Posláno 24.10.2024 Jan Aresin Posláno 13.11.2024 Kamda Posláno 13.11.2024 VojtouNerCZ nechce Milhausekkk nechce borek88 Posláno 13.11.2024 skorpion Posláno 13.11.2024 Zazimir Posláno 13.11.2024 Lihous Posláno 13.11.2024 mixals Posláno 13.11.2024 Neonym Nechce pjetrof Posláno 11.12.2024 jarokare Nechce marsum Posláno 11.12.2024 Antonio Seruti Posláno 11.12.2024 valenta.ivan Posláno 11.12.2024 zemi.v Posláno 11.12.2024 MatrixChose Posláno 11.12.2024 raspa Posláno 11.12.2024 bublabu Nechce OK406 Posláno 11.12.2024 Oldich Posláno 11.12.2024 radeksp Nechce Rok 2025 Miroslav Lettrich Posláno 8.1.2025 vaksi Posláno 8.1.2025 Pavlja Posláno 8.1.2025 mmartinkovic Posláno 8.1.2025 P607Olda Nechce RichVa Posláno 8.1.2025 Tomdlouhan Posláno 8.1.2025 Ota Posláno 8.1.2025 misacekk Posláno 8.1.2025 Pažout508 Posláno 8.1.2025 velkybanan Posláno 8.1.2025 Emil Posláno 8.1.2025 Radovanek Posláno 8.1.2025 vozzyn Posláno 8.1.2025 xSilver Posláno 8.1.2025 Medvěd Posláno 8.1.2025 pepino1 Posláno 31.1.2025 JVT Posláno 31.1.2025 PaKr Posláno 31.1.2025 machulda Posláno 31.1.2025 zdenek_ds Posláno 31.1.2025 Václav VOTAVA Posláno 31.1.2025 Arna Posláno 31.1.2025 Zazimir Posláno 31.1.2025 Miloš_S-306TD Posláno 31.1.2025 Gitarista001 Posláno 31.1.2025 Marcel505 Posláno 31.1.2025 kemo Posláno 31.1.2025 Míla72 Posláno 31.1.2025 skuci Nechce Stifler Posláno 31.1.2025 HonzaZ Posláno 31.1.2025 pluk Posláno 31.1.2025 Dafer1990 Posláno 31.1.2025 Multiplex406 Posláno 31.1.2025 vasek733 Posláno 31.1.2025 Almanil Posláno 31.1.2025 Dano406 Posláno 10.2.2025 drumazz Posláno 10.2.2025 jan406 Posláno 10.2.2025 Dave_k Posláno 10.2.2025 Mike407 Posláno 10.2.2025 Pavel2 Posláno 10.2.2025 lukouril Posláno 10.2.2025 Zůza Posláno 10.2.2025 radim.1008 Posláno 10.2.2025 tomm176 Posláno 10.2.2025 mikikodl Posláno 10.2.2025 Hafity Nechce Péťa Posláno 24.2.2025 Milan+ Posláno 24.2.2025 mikey0 Posláno 24.2.2025 extom86 Posláno 24.2.2025 flekrmann Posláno 24.2.2025 PítrR Posláno 24.2.2025 Radek Hurvajz Posláno 24.2.2025 Michal11 Posláno 24.2.2025 sestapie Nechce enikybeniky Posláno 24.2.2025 demi Posláno 24.2.2025 sitler Posláno 24.2.2025 Jirik 007 Posláno 24.2.2025 MJSytic Nechce pbworld Posláno 24.3.2025 Leo Posláno 24.3.2025 Petav Posláno 24.3.2025 zabzakus Posláno 24.3.2025 Jizvon83 Posláno 24.3.2025 derick59 Posláno 24.3.2025 pajik999 Posláno 24.3.2025 zdenek2305 Posláno 24.3.2025 Karlos91 Posláno 24.3.2025 stankobn Nechce Weri 605 předáno osobně Kricfalusi Posláno 24.4.2025 h4wk3y Posláno 24.4.2025 petr.inout Posláno 24.4.2025 hakavcak Posláno 24.4.2025 pavelu96 Posláno 24.4.2025 jirka307 Posláno 24.4.2025 Satan Posláno 24.4.2025 Jarda.kk Posláno 24.4.2025 Klemoň Posláno 24.4.2025 kupák Posláno 25.5.2025 Krt€K Posláno 25.5.2025 Daxo nechce Schreek předám osobně puq nechce janoge Posláno 25.5.2025 Jindřich8 Posláno 25.5.2025 HonzaC2 Posláno 25.5.2025 Mat fon Jarkovic Posláno 25.5.2025 Petr V. Posláno 25.5.2025 michal222 Posláno 25.5.2025 fil132 Posláno 19.6.2025 Milda 25 Předano dýzl Posláno 19.6.2025 PepaNeczek Posláno 19.6.2025 Monika RCZ Posláno 19.6.2025 Zodiak Posláno 19.6.2025 Šalda Posláno 19.6.2025 švejk Posláno 19.6.2025 Pe.Tr předáno osobně mc243 Posláno 14.8.2025 otjo Posláno 14.8.2025 repik66 Posláno 14.8.2025 poldy nechce hanysoft Posláno 14.8.2025 Chazmiokarm Posláno 14.8.2025 ttralda Nechce rrromek Posláno 16.09.2025 Hugo Boss Posláno 16.90.2025 sallyk Posláno 16.09.2025 BubakGS Nechce Pepito Posláno 16.09.2025 Pablos108 Posláno 16.09.2025 jarda.simkanin Posláno 16.09.2025 Karel188 Posláno 16.09.2025 JimBeem Posláno 28.10.2025 ondrasek25 Posláno 28.10.2025 Danča Nechce RN04 Posláno 28.10.2025 Makos89 Posláno 28.10.2025 Martin.20.0.7 Posláno 28.10.2025 adam194 Posláno 28.10.2025 jarokare Nechce paprna Nechce jakstone406 Posláno 28.10.2025 Milhausekkk Nechce Kamda Posláno 9.12.2025 borek88 Posláno 9.12.2025 Zazimir Posláno 9.12.2025 Lihous Posláno 9.12.2025 mixals Posláno 9.12.2025 pjetrof Posláno 9.12.2025 MatrixChose Posláno 9.12.2025 Thoman Posláno 9.12.2025 Ota Posláno 9.12.2025 OK406 Posláno 9.12.2025 Rok 2026 radeksp Nechce vaksi Posláno 21.1.2026 Pavlja Posláno 21.1.2026 Jps Posláno 21.1.2026 bublabu Nechce mmartinkovic Posláno 21.1.2026 Miroslav Lettrich Posláno 21.1.2026 JVT Posláno 21.1.2026 skuci Nechce Pažout508 Posláno 21.1.2026 RichVa Posláno 21.1.2026 Tomdlouhan Posláno 21.1.2026 Emil Posláno 21.1.2026 raspa Posláno 21.1.2026 Václav VOTAVA Posláno 21.1.2026 Marcel505 Posláno 21.1.2026 AlBunda Nechce Medvěd Posláno 21.1.2026 xSilver Posláno 21.1.2026 Stifler Posláno 21.1.2026 PaKr Posláno 21.1.2026 Sofu Posláno 21.1.2026 kemo Posláno 21.1.2026 machulda Posláno 21.1.2026 Gitarista001 Posláno 21.1.2026 HonzaZ Posláno 20.1.2026 tomm176 Posláno 23.2.2026 vozzyn Posláno 23.2.2026 Míla72 Posláno 23.2.2026 mikey0 Posláno 23.2.2026 pepino1 Posláno 23.2.2026 Multiplex406 Posláno 23.2.2026 Dafer1990 Posláno 23.2.2026 Almanil Posláno 23.2.2026 Dano406 Posláno 23.2.2026 Arna Posláno 23.2.2026 jan406 Posláno 23.2.2026 Dave_k Posláno 23.2.2026 demi Posláno 23.2.2026 Mike407 Posláno 23.2.2026 Michal11 Posláno 23.2.2026 radim.1008 Posláno 23.2.2026 Zůza Posláno 23.2.2026 Hafity Nechce vasek733 Posláno 23.2.2026 flekrmann Posláno 23.2.2026 Milan+ Posláno 23.2.2026 Péťa Posláno 23.2.2026 enikybeniky Posláno 23.2.2026 sitler Posláno 23.2.2026 misacekk Posláno 26.3.2026 jana Posláno 26.3.2026 Leo Posláno 26.3.2026 Jirik 007 Posláno 26.3.2026 Radek Hurvajz Posláno 26.3.2026 Jizvon83 Posláno 26.3.2026 VojtouNerCZ Nechce MJSytic Nechce zabzakus Posláno 26.3.2026 Kricfalusi Posláno 26.3.2026 stankobn Nechce Weri 605 Předáno osobně pajik999 Posláno 26.3.2026 h4wk3y Posláno 26.3.2026 petr.inout Posláno 26.3.2026 hakavcak Posláno 26.3.2026 pavelu96 Posláno 26.3.2026 Jarda.kk Posláno 26.3.2026 Klemoň Předáno na srazu kupák Předáno na srazu vector Nechce Milda 25 Předáno osobně Schreek Předáno osobně janoge Posláno 21.5.2026 Petr V. Posláno 21.5.2026 michal222 Posláno 21.5.2026 otjo Posláno 19.6.2026 dýzl Posláno 19.6.2026 Krt€K Posláno 19.6.2026 PepaNeczek Posláno 19.6.2026 Šalda Posláno 19.6.2026 švejk Posláno 19.6.2026 repik66 Posláno 19.6.20261 point
-
1 point
-
neřekli ti tam, že bys možná neměla s autem vůbec jezdit, aby vydrželo záruku OK ? kua, je to furt stejné, aby ti něco vyměnili na záruku v autorizáku, musíš tam mít tátu vedoucím, nebo přímo v tom servisu dělat..., většina techniků je hezky oblečená a voní na dálku, ale technicky jsou úplně v dupě a vychcaní až na půdu, na mé FUNGLOVCE při odjezdu z prodejny a prvním sešlápnutí brzdy cítím, že je něco vzadu na brzdách volného, druhý den to jedu reklamovat, tak mi dali KAFE ZDARMA a počkejte si na diagnozu...,po půlhodině auto prý OK a hned účet na cca 500--údajně jsem někde chytil drát do třmenu brzdy a tím to bylo...,žádám auto zpátky na zvedák a maníka co to dělal, aby mi to ukázal a ukázal i ten drát, protože to dělalo HNED při výjezdu z prodejny a ne až někdy potom, maník za chvíli příjde a sděluje, že byly volné šrouby, držící brzdu k nápravě a ne nějaký drát , následuje trapná chvilka--technik koktá, že se s tím drátem spletl , zvyšuju hlas, stáváme se středem pozornosti, zjišťuju, že používám vulgární slova , nakonec nemusím nic platit, prodejce, se kterým jsem den předtím nové auto přebíral se mi omlouvá, že technik je nový zaměstnanec..., od té doby jsem tam nebyl a něco pozitivního na závěr--věřte nebo ne, tohle byla první a zatím poslední ,,porucha'' na mém autě za posledních 4 a půl roku1 point