Přejít na obsah

KingSpade

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 730
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli KingSpade

 • ID člena 15295
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov
 • Datum narození 6.1.1988

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostrava
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  All work and no play makes Jack a dull boy.

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. KingSpade

  307 CC Anglán

  A kolik těch aut oproti levostranným zde v ČR jezdí, že srovnáváš nehodovost.
 2. KingSpade

  307 CC Anglán

  Jak můžeš stále furt omílat, že volant na druhé straně není opravdu žádná potíž, když evropské cesty jsou koncipovány na levostranné řízení. Všechno je uzpůsobené na levostranné řízení nebo jsi snad viděl někdy autoškolu, která učí jak jezdit s volantem vpravo? A ty blbosti jako brány u parkoviště a dobře i ten dementní Drive-thru, ale budiž, zvyknout se dá na všechno i na to, že si z tebe lidi budou v takových situacích dělat srandu aneb proč ten pán musí ven z auta aby si vzal lístek? Co by mě ale zajímalo, byla fakt ta cena za to auto. V UK se dají sehnat kolem 1000-1500 vočí.
 3. KingSpade

  IQOS - prý zdravější kouření

  Je to smrad, že by jeden pad. Ale zkoušel jsem to, jen mi to nepřišlo po chuti co bych musel dávat každý den + v popelníku to je teprv panečku zápach. Kolem mě v práci spíše lidi začali vapovat.
 4. KingSpade

  P307 počet lambda sond

  Zdravím vespolek, dotaz je jednoduchý. Víte někdo jaký je počet lambda sond na motoru RFN (EW10J4)? Zřejmě odchází do věčných lovišť (vyšší spotřeba, trhance při rozjezdu studeného motoru přes noc a taktéž nájezd lehce přes 160tisíc km od výroby). Díky moc
 5. KingSpade

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  To vás vážně tak sere, že je pod kapotou pouze 1.6ka? Ostatní aspekty vozu jsou asi jenom vzduch, protože brát potaz čistě jenom na motor tak si za pár let ten člověk nekoupí už zhola nic. A proč by nemohla 508 konkurovat A5ce? Kvůli motoru? Nebo kvůli čeho by nemohla konkurovat?
 6. Zdravím vespolek, je možné zaměnit převodovku z motoru RFX za převodovku z BFZ aniž by se musel něco upravovat? Resp jestli sedí skříň na motor? Díky.
 7. KingSpade

  zapach benzinu/splodin v kabine 2.0i cc

  @Sale to bude podle mě ono, musím skočit za někým s diag
 8. KingSpade

  zapach benzinu/splodin v kabine 2.0i cc

  Jako vím, že čerpadlo to není, to je suché a těsní v pohodě. Co mi ale příjde nezvyklé je to, že pokaždé když otevřu víko nádrže tak je cítit chvilku benzínový závan, tak či náhodou netěsní přívodní hadice do nádrže a tím se to dostává do interiéru.
 9. KingSpade

  Nastavení palubního PC+tempomat

  @HonzaZ ano..ročník 2002 takže ten nejjednodušší tempomat bez zobrazování nastavené rychlosti
 10. KingSpade

  Nastavení palubního PC+tempomat

  A nebude čistě náhodou to 44kmh dlouhodobá průměrná rychlost? A vůbec, mě displej nic nezobrazuje co se týče tempomatu a dle barvy tvé palubky mám uplně to samé auto.
 11. KingSpade

  Lidskej nevkus

  taky mám za to že je to A3
 12. KingSpade

  P307 rozpěrná tyč (přední)

  A nebo můžu a nikdo na to nesmí přijít, nebo bourat bokem nebo to převede všechnu sílu na druhou stranu. Je to škoda, protože by se hodilo trochu přitvrdit předek ať se tolik nekroutí
 13. KingSpade

  P307 rozpěrná tyč (přední)

  Zdravím, tak můj dotaz je jednoduchý. Jak je to s homologací rozpěrných tyčí při použití v běžném provozu? Dá se to vůbec homologovat nebo užití čistě závodní?
 14. KingSpade

  zapach benzinu/splodin v kabine 2.0i cc

  tak ohledně toho benzínu v kabině by mě taky zajímalo, mě to dělá občas pokud je v nádrži už jen pár litrů (ne dva litry to nejsou aby někoho nesvádělo to "pár litrů") a je horko až dusno venku. Při půl nádrže a více nic nebo když je chladněji popřípadě je zimní období. Zkoumal jsem motor a nikde nic, jen mi přijde, že když tankuju a mám tak 10 litrů v nádrži tak při otevření víka nádrže jde taktéž cítit benzín.
 15. KingSpade

  Nastavení palubního PC+tempomat

  kolečko on/off do polohy on jak píše Olda a poté jakmile dosáhneš tvojí požadované rychlosti tak nohu z plynu a chvilku podržíš vrchní zadní tlačítko, kdybys měl málo nebo ti to kleslo tak vrchním zadním přidržením akceleruješ a spodním deceleruješ. Tlačítko na boku je pauza když chceš vypnout tempomat (nebo šlápneš brzdu nebo spojku) a když zmáčkneš podruhé boční tak ti samo zrychlí na předchozí nastavení rychlosti (pozor - pamatuje si to rychlost jen do vypnutí motoru, když znovu nastartuješ tak musíš celý postup opakovat).
×