Jump to content

KingSpade

Uživatel
 • Content Count

  2,738
 • Joined

 • Last visited

About KingSpade

 • ID člena
  15295
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 01/06/1988

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostrava
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  All work and no play makes Jack a dull boy.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Tony Stark ne ne...307 je stále v mé stáji, zatím nevím co s ní budu dělat. @StibTo díky díky. Radost v tom jezdit. Oproti 307 je to tank na cestě ačkoliv 307 je obratnější na okreskách.
 2. Dobrý den vespolek, představuji Vám můj nový povoz. Jedná se 407 Coupé 2.2i narozen v roce 2007 pro rakouský trh. V České republice je vůz od roku 2014, kde ho provozoval 5 let jeden majitel a já jsem tím pádem druhý (resp. třetí od data výroby). Výbava je skoro Platinum - chybí jen JBL hudba a jestli se nepletu tak ještě cd changer. Plány co se týče údržby snad žádné. O auto bylo předchozím majitelem perfektně pěčováno. Tudíž jsem koupil, sedl a začal jezdit. Do budoucna rozleštění laku a zbavení se pár kosmetických neduhů. Auto zatím dělá jen samou radost a váha a rozměry auta jsou fakt znát oproti 307 co ještě mám. Zatím takhle je to vše.
 3. Krásná práce...mám sto chutí dojet až z Ostravy za tebou a nechat tě udělat úplně to samé na mém coupé ať vypadá taky tak k světu
 4. Zdravím vespolek, nevlastní někdo nebo by nevěděl kde sehnat USB kabel 6574JH? Děkuji za info.
 5. Ideálně koupit sluchátka s noise cancelling funkcí aneb aktivní potlačení okolního hluku. Na krámu jsem zkoušel jedny sluchátka od Bose a perfektní. Okolí pro mě bylo zvukově mtrvé a cena? Lidových skoro 10 klacků
 6. @Tony Stark asi hodně záleží na fyziologii člověka, jak říkám při mé výšce mám 90 a vím, že bych ještě 5 kilo snesl. Je ale fakt že při mém maximu pár let zpět jsem měl 98 a to už bylo znát. Hoďka futsalu a lilo ze mě jak z konve.
 7. Kámo...tobě příjde 95 kilo na skoro dva metry moc? Sám mám 195cm a 90kg a příjde mi to stále málo.
 8. KingSpade

  307 CC Anglán

  A kolik těch aut oproti levostranným zde v ČR jezdí, že srovnáváš nehodovost.
 9. KingSpade

  307 CC Anglán

  Jak můžeš stále furt omílat, že volant na druhé straně není opravdu žádná potíž, když evropské cesty jsou koncipovány na levostranné řízení. Všechno je uzpůsobené na levostranné řízení nebo jsi snad viděl někdy autoškolu, která učí jak jezdit s volantem vpravo? A ty blbosti jako brány u parkoviště a dobře i ten dementní Drive-thru, ale budiž, zvyknout se dá na všechno i na to, že si z tebe lidi budou v takových situacích dělat srandu aneb proč ten pán musí ven z auta aby si vzal lístek? Co by mě ale zajímalo, byla fakt ta cena za to auto. V UK se dají sehnat kolem 1000-1500 vočí.
 10. Je to smrad, že by jeden pad. Ale zkoušel jsem to, jen mi to nepřišlo po chuti co bych musel dávat každý den + v popelníku to je teprv panečku zápach. Kolem mě v práci spíše lidi začali vapovat.
 11. Zdravím vespolek, dotaz je jednoduchý. Víte někdo jaký je počet lambda sond na motoru RFN (EW10J4)? Zřejmě odchází do věčných lovišť (vyšší spotřeba, trhance při rozjezdu studeného motoru přes noc a taktéž nájezd lehce přes 160tisíc km od výroby). Díky moc
 12. To vás vážně tak sere, že je pod kapotou pouze 1.6ka? Ostatní aspekty vozu jsou asi jenom vzduch, protože brát potaz čistě jenom na motor tak si za pár let ten člověk nekoupí už zhola nic. A proč by nemohla 508 konkurovat A5ce? Kvůli motoru? Nebo kvůli čeho by nemohla konkurovat?
 13. Zdravím vespolek, je možné zaměnit převodovku z motoru RFX za převodovku z BFZ aniž by se musel něco upravovat? Resp jestli sedí skříň na motor? Díky.
 14. @Sale to bude podle mě ono, musím skočit za někým s diag
 15. Jako vím, že čerpadlo to není, to je suché a těsní v pohodě. Co mi ale příjde nezvyklé je to, že pokaždé když otevřu víko nádrže tak je cítit chvilku benzínový závan, tak či náhodou netěsní přívodní hadice do nádrže a tím se to dostává do interiéru.
×
×
 • Create New...