Jump to content

KingSpade

Uživatel
 • Content count

  2,710
 • Joined

 • Last visited

About KingSpade

 • ID člena 15295
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 01/06/1988

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostrava
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  All work and no play makes Jack a dull boy.
 1. Demontáž hlavice řadicí páky v 307

  přesně jak píše brixtr...trhem sundat a potom jen narazit novou, (mimochodem sedí i z pětikvaltu 308)
 2. Bruntál a okolí obhlídka auta?

  Výkon to neztrácelo ani nechcípalo, ale zdechlý ten motor byl to ano.
 3. Bruntál a okolí obhlídka auta?

  No to pozoooor....já to tak nedrtil, mě stačilo jenom objet benzinku...to kámoš co to chtěl to drtil jako blázen Ale přiznávám že diag jsme neměli, rampa se neřešila jinak ostatní sedí.
 4. Bruntál a okolí obhlídka auta?

  tak to jsem zvědav na tvé dojmy
 5. Bruntál a okolí obhlídka auta?

  @Charlie 1 to je přesně vončo.
 6. Peugeot 307 XSi 2.0i by KingSpade

  Z dnešní sranda cesty přes Jeseníky.
 7. Bruntál a okolí obhlídka auta?

  Říkal že je z Francie dotažené, proto taky čistopis VT. Co se rzi týče, tak v té tmě toho moc vidět nešlo ikdyž s baterkou se to prolezlo, jako viditelně žádné rezavé místo vidět nešlo, páté vrata byly stříkané, chybí zadní znak lva a odpadával vnitřní polstr. Co mě ale bylo divné byl ten motor, jako je mi jasné, že 85kW není bůh ví co, ale dneska jsme byli se mrknout na jednu v Jeseníku a ta měla 81kW a jela uplně jinak (rozuměj, jela o dost lépe).
 8. Bruntál a okolí obhlídka auta?

  Tak se už do toho vložím i já jakožto jediný, kdo v tom jel. Co se týče karoserie, tak zadní vrata najely do popelnice. Co se týče dalších neduhů, tak levý přední blatník je promáčknutý ale barva nepopraskaná. Pravé světlo je mléčné a to solidně, takže na výměnu. Motor je zechcaný od oleje, protože jim prý před dvěma nebo čtyřma (teď nevím přesně) vlivem mrazu praskla plastová spojka odvětrávání kliky u airboxu a chyběl vrchní kryt motoru. ABS svítí z důvodu vadného jednoho nebo více ABS kroužků. Auto samo o sobě nebrzdilo nějak extra na to, že byly v létě měněny komplet brzdy, ale taky je fakt, že porovnávat to s mojí 307mou není zase tak dobrý nápad. Jinak co se týče ještě motoru, tak ten neklepe (olej žere prý půl litru na 3000km) a vytáčet se nechal bez keců a na volnoběh neskákal, nebo jenom trošku když padaly otáčky a pak se srovnal, jinak ten motor mi přišel líný, ikdyž jsme seděli tři v kabině + měl v autě ještě sadu letních hliníků. Joo a samozřejmě check engine light a známá nic neříkající bez diagnostiky závada na palubáku a to antipollution fault. Komentovat to, že auto bylo vevnitř zprasené od bahna, budíž, bylo na to počasí, ale nenafoukat gumy a nechat pod 1.5 baru když jdu auto prodávat, to už bylo zajímavé jak to auto při jízdě krásně plavalo. Dále už mě asi nic nenapadá, možná že klima jede ale je prázdná a týpek to má v rodině jako čtvrté auto a jeho druhé, tak proto se toho zbavuje. Jo a spojka brala dobře kdyby náhodou byl problém, že je sedačka blíže než by měla být nebo já nevím co. Dle mého názoru, za 16K kolik za to chtěl nakonec by to asi byla zajímavá koupě, ale prvotní servis a dát to nějak dohromady by stálo více jak pořizovačka. PS: @Charlie 1 se omlouvám, že jsem neprozvonil, ale robil jsem v práci od rána do večera tak nebyl čas vůbec.
 9. Bruntál a okolí obhlídka auta?

  a co je to zač? Dneska jsem byl na obhlídce jedné 406ky právě v Bruntále, tak jestli to není zrovna ono.
 10. XBOX 360

  Co se týče Xboxu tak, Microsoft udělil Kinectu stopku. Tudíž, jestli ještě dokážeš sehnat bundle s Kinectem, tak už jen staré hry neboť nové už vycházet nebudou. Jinak samozřejmě když už Xbox tak X neboli project Scorpio.
 11. Už máte přezuto na zimu

  mě by hlavně zajímalo kdo přemyšlel u mojeho auta, když u 17 palců mám index rychlosti 93W nebo 89W, takže gumy do nějakých 270kmh a na budíku 210
 12. Peugeot 307 SW 2.0i 100kW r.v. 2002

  2 roky už s tím motorem jezdím v krátké 307mě. Co se týče motoru tak vcelku v pohodě, výkon to má jakžtakž dostačující a spotřeba léto i pod 7 když se jede klidně a zima 8-9. S čím ale spokojený nejsem je napárovaná převodovka, která není dálničního typu, protože pětka je dost krátká.
 13. Lidskej nevkus

  @Jaroslav.71: to si všimneš když ti nevibruje levá noha od těch basů
 14. Lidskej nevkus

  @enikybeniky proto píše, že prodává, bo potřebuje větší auto
 15. Už máte přezuto na zimu

  V sobotu jsem v Třinci koupil kola Ariane R16 a dneska jsem koupil gumy a abych v tom nezahučel jak do Macochy, tak jsem vsadil na klasiku SAVA Eskimo S3+ za fajnovou cenu 1280,-/kus. Abych řekl pravdu tak přechod z R17 Challengerů, kde ikdyž gumy mají stejnou šířku 205 tak ten rozdíl ve výšce 55 oproti 50 je sakra znát. Celkem ta sranda vyšla asi na 10K, ale zase na druhou stranu bych měl mít pokoj asi 3-4 sezony. Joo a přece jenom se vyplácí jezdit do servisu kde mají plno. Byl jsem v Bestdrive u nás v Ostravě u Nové Bělé a ze známosti mě ty kola nazuli a nahodili na auto a to jsem tam byl 17:45 a co jsem se tak ptal tak do 13.11. mají plno.
×