Přejít na obsah

zzipCZ

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 313
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 2008
  • Rok výroby
    2017

Profilové informace

  • Pohlaví
    Nevybráno
  • Město
    Kosek od Olomoca
  • Stát
    Česká republika

Návštěvy profilu

3 239 zobrazení profilu

zzipCZ's Achievements

Toto forum je můj domov

Toto forum je můj domov (5/6)

30

Popularita

  1. Pokud by to někoho zajímalo, tak Artcom Olomouc končí s prodejem Peugeotu. Servírovat údajně budou ale od nového roku 2026 budou prodávat Fordy a KGM které už prodávají teď
  2. zzipCZ

    Peugeot 2008 1,2 130k

    Rozvodový řemen, dost problém.... Zde
    • 6
  3. zzipCZ

    Dotyková obrazovka.

    Zkusit reset odpojením baterky. Pak mě napadá aktualizace softu ale ofiko to bude ranec. Podle mě je asi dotykovka po smrti. Další možnost nahradit jiným rádiem třeba s androidem.
  4. u staršího modelu 2008 je to tak, že při zapnutí světel na "auto" svítí i zadek. pokud jsou světla v poloze "o" ta svítí jen denní svícení vepředu.
    • 10
  5. no mě dva telefony najednou připojit nejdou. Kliknu na ikonu telefonu a vyberu který chci připojit ale mám starší 2008.
  6. zzipCZ

    Disky dotaz

    ano E=ET
  7. zzipCZ

    4 kola na tažném

    tvoje otázka zní "Zdravím, má někdo zkušenost s jízdou 4 kolami na tažném zařízení u auta 2008 nový tip?" a já ti odpovídám.
    • 33
  8. zzipCZ

    4 kola na tažném

    V pohodě, ale na starší 2008 ne na nové.
    • 33
  9. To nikdy nesvítilo, nejsou tam ani ledky. A nejdou tam ani dát. Světlo nejde bez násilí a bez poškození rozdělat.
    • 8
  10. zzipCZ

    Dotyková obrazovka - funkce

    Todle ti asi nepomůže https://mirror-phone-aa.eu/ protože asi nemáš android auto že?
  11. Světlo je tam jen jedno dole. Ty co jsou nahoře ve světlech nikdy nesvítila.
    • 8
  12. @Peters56 a co tam místo té rezervy bylo? nic nebo něco aby držela spodní podlaha?
    • 12
  13. Nevím jak u SUV mám jen starší 2008, ale podle mě nejde dát podlaha níž. Místo rezervy tam něco být musí aby se neprohla podlaha kufru je to jen papundekl.
    • 12
  14. jak to dopadlo? mám stejný problém, teplotu mě ukazuje -27.
    • 11
  15. zzipCZ

    peugeot 2008

    a asisten funguje? možná spínač na brzdě.
×
×
  • Vytvořit...