Jump to content

Pechy

User
 • Content Count

  923
 • Joined

 • Days Won

  2

Pechy last won the day on October 13 2019

Pechy had the most liked content!

About Pechy

 • ID člena
  1802
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Uhříněves
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pechy

  Pechyho 508

  Ahoj, tak mám update. Vyhřívání údajně opraveno, ale nedozvěděl jsem se, co bylo špatně. Fakt je, že to hřeje víc, ale pořád mi přijde, že to hřeje méně než na začátku. Hřeje i spolujezdec, mlaďas potvrzoval že dobrý Světla už chodí, údajně přehráli software na poslední možnou verzi. Vše uznáno v rámci záruky. Chtěl jsem si na léto pořídit 19” z předchozí 508, takové ty hodně paprskové (nedaří se mi zjistit název ) Ale zatím jsem nenašel zajímavou nabídku. Ta současná kola bych chtěl nechat jako zimní, takže jsem zatím pořídil jen zimní gumy.
 2. Pechy

  Pechyho 508

  Ahoj, tak se světlem to dopadlo dobře, mám ho vyměněné v rámci záruky za nové. Najeto aktuálně 2000km a horší je to, že se během víkendu objevily další dvě závady. První je ta, že přestalo fungovat vyhřívání sedačky, ani na třetí stupeň to vůbec nehřeje. Divné je, že dnes jsem zkoušel i stranu spolujezdce a na třetí stupeň to sice hřeje, ale je to dost slabé Nevím, jestli to může být nějak propojené, čekal bych, že každá sedačka má svůj vlastní okruh, co myslíte? Nemůže to být závislé třeba na venkovní teplotě? To je asi blbost, že? U předchozích aut sedačka hřála naplno i v létě Aby toho nebylo málo, tak se přestala automaticky přepínat dálková světla, v nastavení je to na OFF a nejde s tím hnout, respektive pokud přepnu na ON, tak se to automaticky zase vrátí na OFF. Přepínat tedy musím manuálně. Doufám, že tohle bude jen nějaká prkotina a vyřeší to třeba update systému auta.
 3. Pechy

  Pechyho 508

  Zatím to vypadá dobře, chtějí to vidět, tak to tam dnes povezu. Už to vyschlo, tak to zamlžené není, tak snad se to ukáže znovu až to postříkají vodou. Dám vědět jak jsem dopadl Verysku díky, kdyžtak se ozvu.
 4. Pechy

  Pechyho 508

  Jo, říkám si to samý, ale asi dokážeš představit jak moc se mi to chce řešit Ráno zavolám do servisu. Ach jo.
 5. Pechy

  Pechyho 508

  Odpoledne jsem to byl opláchnout a teď jsem zjistil, že levé zadní světlo je zamlžené. Počkám do rána a uvidím. Má to smysl řešit nebo to může být netěsnost z výroby a časem se to nějak zatáhne? Předpokládám, že to se asi nestane, že jo..
 6. Pechy

  Pechyho 508

  Bál jsem se, že bude vše splývat, když má GT černé doplňky, ale nakonec mi to přijde dobrý
 7. Pechy

  Pechyho 508

  Ahoj, tak přidám pár dalších postřehů po prvním 1000 km. Adaptivní tempomat je super, funguje spolehlivě. Jediné co bych vytknul, že po zastavení nelze auto rozjet tlačítkem na volantu, ale musí se sahat na páčku tempomatu nebo šlápnout na plyn. Nepřišel jsem na to, zda lze zcela vypnout asistenta pro jízdu v pruhu, respektive tlačítkem je vypnutý, ale i přesto do volantu pořád sahá. Takže budu muset do manuálu. Kapitola sama pro sebe jsou světla, svítí výborně, je radost jet v noci. Jak už jsem psal, tak automat je super, řadí rychle, nebojí se podřadit i o 3 stupně a pádla podřazují ve všech režimech. Z jízdních režimů je mi po předchozích autech nejbližší sport, vyhovuje mi tvrdost, ale zbytečně drží kvalty vysoko, takže končím na režimu normal.
 8. Pechy

  Honzův nový mazlík

  Ahoj Honzo, neřešil jsi už náhodou deaktivaci start/stopu?
 9. Pechy

  Pechyho 508

  Díky všem za reakce, jak píšou kluci výše, je to nafta. Chtěl jsem benzín, ale nechtělo se mi čekat, tak jsem nakonec musel sáhnout po naftě. Auto jsem objednal 30.7. a dneska ho převzal, docela fofr. Na bezín bych čekal do prosince. Dnes jsem najel prvních 58km, zatím převládá nadšení, ale už se najde pár věcí, které mě štvou. První věc je nahoře skosený volant a chaotické ovládání v menu auta - snad to bude jen o zvyku. Další nepovedená věc je kvalita obrazu couvací kamery, to se fakt nepovedlo Na druhou stranu automat, i-Cockpit, Focal audio, konektivita pro iphone se Spotify a sedačky s nappa kůží to se opravu povedlo. Zítra jedu na otočku do Berlína, tak pak napíšu víc dojmů a přidám i nějakou fotku.
 10. Pechy

  Pechyho 508

  Ahoj kamarádi, po letech jančení jsem zpět Dnes jsem vyzvedl 508, tak posílám první momentku. Snad bude sloužit stejně dobře jako kdysi 605, 607 a 407.
 11. Pechy

  Honzův nový mazlík

  Objednané do výroby, měla by být do 3 měsíců. Sám jsem zvědavý jak ta konfigurace bude na živo vypadat.
 12. Pechy

  Honzův nový mazlík

  180k naftu v automatu. Chtěl jsem vzít ten 225k benzín, ale pán mi říkal, že bych na to minimálně 6 měsíců čekal a to se mi nechtělo. Navíc musím mít vyhřínavané čelní sklo jako ty, pack drive assist, grey oak dekor a červenou nappu. Sám bych si to vybral asi jinak. Jinak jsem vzal černou barvu a teď se toho trochu děsím, protože to auto má spoustu černých částí z výroby, tak snad to nebude jak rakev Bohužel v černé barvě to nebylo nikde k vidění. Chtěl jsem původně tu červenou barvu, ale mohl jsem vybírat jen z metalických barev.
 13. Pechy

  Honzův nový mazlík

  Ahoj Honzo, gratuluji ke koupi a přeji spoustu šťastných kilometrů! Dnes jsem podepsal objednávku na 508 SW GT, takže se pomalu vracím na PC klub. Už je to nějaká doba, co jsi mi ladil 407 u Tebe v Dejvicích, ale adresu si pořád pamatuju, tak pak můžeme dát sraz.
 14. Pechy

  Nová 308

  No, bude to určitě nezvyk, ale po dělší době na kompaktnější rozměry docela těším. Hlavně v Praze :-)
 15. Pechy

  Nová 308

  Vidím to stejně, ale kratší verze se mi líbí více. Co se dá dělat no :-)
×
×
 • Create New...