Jump to content

Pechy

Uživatel
 • Content Count

  920
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Pechy last won the day on October 13

Pechy had the most liked content!

About Pechy

 • ID člena
  1802
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Uhříněves
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pechy

  Pechyho 508

  Jo, říkám si to samý, ale asi dokážeš představit jak moc se mi to chce řešit Ráno zavolám do servisu. Ach jo.
 2. Pechy

  Pechyho 508

  Odpoledne jsem to byl opláchnout a teď jsem zjistil, že levé zadní světlo je zamlžené. Počkám do rána a uvidím. Má to smysl řešit nebo to může být netěsnost z výroby a časem se to nějak zatáhne? Předpokládám, že to se asi nestane, že jo..
 3. Pechy

  Pechyho 508

  Bál jsem se, že bude vše splývat, když má GT černé doplňky, ale nakonec mi to přijde dobrý
 4. Pechy

  Pechyho 508

  Ahoj, tak přidám pár dalších postřehů po prvním 1000 km. Adaptivní tempomat je super, funguje spolehlivě. Jediné co bych vytknul, že po zastavení nelze auto rozjet tlačítkem na volantu, ale musí se sahat na páčku tempomatu nebo šlápnout na plyn. Nepřišel jsem na to, zda lze zcela vypnout asistenta pro jízdu v pruhu, respektive tlačítkem je vypnutý, ale i přesto do volantu pořád sahá. Takže budu muset do manuálu. Kapitola sama pro sebe jsou světla, svítí výborně, je radost jet v noci. Jak už jsem psal, tak automat je super, řadí rychle, nebojí se podřadit i o 3 stupně a pádla podřazují ve všech režimech. Z jízdních režimů je mi po předchozích autech nejbližší sport, vyhovuje mi tvrdost, ale zbytečně drží kvalty vysoko, takže končím na režimu normal.
 5. Pechy

  Honzův nový mazlík

  Ahoj Honzo, neřešil jsi už náhodou deaktivaci start/stopu?
 6. Pechy

  Pechyho 508

  Díky všem za reakce, jak píšou kluci výše, je to nafta. Chtěl jsem benzín, ale nechtělo se mi čekat, tak jsem nakonec musel sáhnout po naftě. Auto jsem objednal 30.7. a dneska ho převzal, docela fofr. Na bezín bych čekal do prosince. Dnes jsem najel prvních 58km, zatím převládá nadšení, ale už se najde pár věcí, které mě štvou. První věc je nahoře skosený volant a chaotické ovládání v menu auta - snad to bude jen o zvyku. Další nepovedená věc je kvalita obrazu couvací kamery, to se fakt nepovedlo Na druhou stranu automat, i-Cockpit, Focal audio, konektivita pro iphone se Spotify a sedačky s nappa kůží to se opravu povedlo. Zítra jedu na otočku do Berlína, tak pak napíšu víc dojmů a přidám i nějakou fotku.
 7. Pechy

  Pechyho 508

  Ahoj kamarádi, po letech jančení jsem zpět Dnes jsem vyzvedl 508, tak posílám první momentku. Snad bude sloužit stejně dobře jako kdysi 605, 607 a 407.
 8. Pechy

  Honzův nový mazlík

  Objednané do výroby, měla by být do 3 měsíců. Sám jsem zvědavý jak ta konfigurace bude na živo vypadat.
 9. Pechy

  Honzův nový mazlík

  180k naftu v automatu. Chtěl jsem vzít ten 225k benzín, ale pán mi říkal, že bych na to minimálně 6 měsíců čekal a to se mi nechtělo. Navíc musím mít vyhřínavané čelní sklo jako ty, pack drive assist, grey oak dekor a červenou nappu. Sám bych si to vybral asi jinak. Jinak jsem vzal černou barvu a teď se toho trochu děsím, protože to auto má spoustu černých částí z výroby, tak snad to nebude jak rakev Bohužel v černé barvě to nebylo nikde k vidění. Chtěl jsem původně tu červenou barvu, ale mohl jsem vybírat jen z metalických barev.
 10. Pechy

  Honzův nový mazlík

  Ahoj Honzo, gratuluji ke koupi a přeji spoustu šťastných kilometrů! Dnes jsem podepsal objednávku na 508 SW GT, takže se pomalu vracím na PC klub. Už je to nějaká doba, co jsi mi ladil 407 u Tebe v Dejvicích, ale adresu si pořád pamatuju, tak pak můžeme dát sraz.
 11. Pechy

  Nová 308

  No, bude to určitě nezvyk, ale po dělší době na kompaktnější rozměry docela těším. Hlavně v Praze :-)
 12. Pechy

  Nová 308

  Vidím to stejně, ale kratší verze se mi líbí více. Co se dá dělat no :-)
 13. Pechy

  Nová 308

  Ahoj, mám z práce nabídku na operativní leasing 308 v naftě. Na výběr je krátká ve 100 koňové verzi s výbavou Allure nebo dlouhá se 120 kňovou verzí také s výbavou Allure. Docela mě děsí, že ten slabší motor má jen 5 kvaltovou převodovku Co byste zvolili? Případně za stejnou cenu můžu mít i DS4, ale na to všichni v práci nadávají. Díky za postřehy.
 14. Ahoj, Dolly kupoval auto ode mě. Poté ho pustil do AAA odkud se po nějaké době prodalo. RZ už má auto asi jinou, protože na stránkách, kde je možné zkontrolovat zda je auto pojištěné, je poslední záznam 3.9.2013. Mám kamaráda na dopravce, ale bohužel mi řekl to samé, co zde zaznělo. Pro vylistování určitého auta musí být pádný důvod kvůli auditu. Na STK mají nějakou globální DB, kde je VINko? To je totiž jediný záznam, který vlastně mám.
 15. Zjistil jsem, že do 3.9.2013 bylo pojištěné u Uniqa, SPZ: 1ST8288 No, obávám se toho samého, ale chtěl bych vědět, jak dopadla. Známého na policii nemám, ale zkusím se zeptat známých, jestli někoho neznají. Dík za radu.
×
×
 • Create New...