Přejít na obsah

JVT

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  466
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli JVT

 • ID člena 49077
 • Hodnost
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Bystřany
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  no, dobře už bylo...

Návštěvy profilu

1 873 zobrazení profilu
 1. JVT

  Jirkovo 406 coupé

  OK nevnucuji náš názor. Kdo to dnes u nás na servisu viděl tomu se to líbilo. Na živo o dost lepší. Foceno rychle proti slunci. Kola byly dost vystrčené ven z blatníků a taky to na nich bylo vidět. Poškození ráfků od chodníku.
 2. JVT

  Jirkovo 406 coupé

  Ahoj Pežoťáci Nechci se chlubit cizím peřím tak upozorňuji, že to není mé coupé. Je to foto vozu na našem servisu. Podle mého názoru jsou tyto, o generace novější kola, na voze hodně pěkná. Já bych asi do 18" nešel, ale sluší mu to.
 3. JVT

  Zkušenosti se sportovními brzdami

  Autoškolič Dodo Nenech se odradit nesouhlasnou reakcí na tvůj popis řešení náhrady originálních brzd na voze Peugeot 406. Tento model má bohužel originální brzdy dost slabé na dnešní velký provoz. Sám jsem se ve svém vlákně "Jirkovo 406 coupe" této problematice věnoval. Jinak podle mého názoru je právě tento tvůj popis snahy o zlepšení vlastností vozu Peugeot a podobná problematika to hlavní co zde členové a další zájemci hledají. Je dobré, že popis ověřených postupů na stránkách klubu najdou. Pro klub to přináší další členy a pro uživatele vozů Peugeot další zdroj informací. V servisech koncesionářů na podobné pokusy není prostor. Zadarmo to dělat nemohou a případnou úhradu nepovedených řešení zákazník nebude akceptovat. Za mne díky. Vždy si zde rád přečtu podobné popisy řešení oprav drobných nedokonalostí našich vozů PEUGEOT.
 4. Zdravím. Poptávám funkční třetí brzdové světlo na Peugeot 206 SW. Díky za nabídky s příplatkem za dobírku.
 5. Vítězné Dakarské rally speciály a jejich depo na Peugeot Roadshow v Teplicích
 6. JVT

  Peugeot 407 coupe

  dík za upozornění opraveno
 7. JVT

  Peugeot 407 coupe

  Co tak PEUGEOT 407 COUPE PACK 3.0 benzín s automatem? Černá metal, červená kůže a barevná navigace. O něčem bych asi věděl. POZOR, vůbec není levný. Majitel chce prodat, ale netlačí ho vůbec čekání na peníze. Je to rok 2006 a cca 57.000 km. Prodáno v ČR.
 8. JVT

  Jaké alu kola+ pneu

  brixtr Co mi dost zásadně vadí je ten tvůj pohled na to, že si "servis namastí kapsu". V dnešní době, v situaci kdy je servisů plno, si nikdo kapsy nemastí. (nechytejte mne nikdo na nějaké špatné zkušenosti) Konkurence je velká a ještě se dnes do této práce moc šikovných lidí nehrne. Kdysi dávno chtěl být automechanikem každý šikovný kluk. Byl výběr a do učení šel ten nejlepší. Dnes najít šikovného mladého kluka, který má zájem o tuto práci je skoro zázrak. Staří dobří mechanici si už kapsy dávno nemastí. Ono to dnes v tomto oboru moc nejde. I tady v klubu jsou snahy o opravu nejraději svépomocí nebo případně s vlastním dodáním náhradního dílu do servisu od nejlevnějšího dodavatele. Jak se již dlouho říká, autům rozumí každý. Dál bych už o tom maštění kapes nejraději nic nepsal.
 9. JVT

  Jaké alu kola+ pneu

  brixtr pokud není poškozený ráfek nebo pneumatika tak není důvod návštěvy servisu a to tedy znamená, že si nikdo nemastí kapsy. Myslím si, že touto nemístnou větou "Mastí si kapsy" si naštval všechny co opravují auta a pneumatiky. To poškozené kolo a případně i něco jiného žádný mechanik neudělal. Ten si jen vydělává na chleba tím, že opravuje to co jiní rozbijí. Jo ještě něco. Kup si co chceš je to tvé auto, tvé pohodlí, tvé peníze.
 10. JVT

  Jaké alu kola+ pneu

  Nízká guma + díra v silnici / retardér = velké nebezpečí poškození jak gumy tak ráfku. Kdo dělá u aut v servisu nebo u pneumatik ví své.
 11. JVT

  206 po čelním nárazu

  Pokud budeš platit za práci i materiál tak jsi na větší ceně než stojí nepoškozené ve stejném stavu. Tomu se říká neekonomická oprava.
 12. JVT

  Jaké alu kola+ pneu

  @brixtr při rozměru 225/45 R17 Ti v každé díře nebo začátku frézování asfaltu vypadnou plomby případně procvakneš gumu
 13. JVT

  Jirkovo 406 coupé

  Ahoj Pežoťáci Tak jsem dnes vytáhl po čtyřech měsících coupé z garáže. Protáhl jsem ho po D8 do Prahy a zpět. Vybral jsem si hodně dobrej čas "velikonoce". Už od čtvrtka se u nás stále objevovala modrá policejní Oktávka. Netuším zda se měřilo, já cestou nikoho neviděl. Raději jsem byl hodnej a nastavil tempomat na povolených 130. Jak se mi jelo? Upřímně? Normál. Vzhledem k mé práci skáču do různých typů tak se rychle přizpůsobím. Na dálnici jde jen o pohodu a nepotkat nějakého pitomce. Co je dnes jiného je jen ten zvuk motoru. Větší atmosféra a malý turbo motor se zvukem pozná. Výkonem už ne. Coupé není, zrovna jako já, žádná lehká váha a tak se ty koníci celkem nadřou. Dnešní nová auta jsou plná lehkých materiálů a turbo motory táhnou od menších otáček výkon jim také nechybí. Jen o trochu menší výkon pak moc neznamená. Váha dělá hodně. Ještě horší je to při snaze zastavit. Při pohodové jízdě mne napadlo proč, například při zákazu jízdy nákladních vozů, není povolena rychlost na dálnici aspoň 150 km/ hod.
 14. JVT

  Lidskej nevkus

  Dnešní úlovek. Chudák auto. Co mu to udělali? Motor má určitě závratný výkon kolem 40 kW
×