Přejít na obsah

JVT

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  471
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli JVT

 • ID člena 49077
 • Hodnost
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Bystřany
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  no, dobře už bylo...

Návštěvy profilu

1 921 zobrazení profilu
 1. POZOR blatníky jsou jiné. Sportovní verze ( XS, GTI, CC ) mají, jak to správně popsat, trochu větší rádius vyboulení nad kolem. nejlépe to poznáš když se postavíš vedla obyčejné 206. Až uvidíš rozdíl pak to na každém demontovaném blatníku poznáš zda je obyčejný nebo na sportovní model. Případně to neřeš, obě strany vozu najednou nejsou vidět je to odpověď na dost starou otázku tak snad ti bude ještě co platná
 2. Pe.Tr Psal jsem, že se už nebudu vyjadřovat. Ale to se nedá. Máš pravdu pumpaře živí shop. Já to trochu zjednodušil. Ten zisk z nafty a benzínu má vlastník pumpy. Ten co má na štítu své logo. To ale neznamená, že neplatí: litr nafty stojí například 34,- pumpa dostane ty 3,- = 8,82 % z ceny. Takové procento zisku mít při prodeji vozu PEUGEOT tak žeru jen a pouze zlatá vejce. Bohužel náš zisk je o hodné to opakuji a podtrhuji o hodně menší. Tak to je už určitě to poslední co o cenách tady píšu.
 3. Láďa Já tady nebrečím, proč taky, nemá to smysl. Jen upozorňuji, že dávat slevu a poté ještě další slevu na slevu je z hlediska firmy moc fajn. Charlie 1 Ani jednou jsem tady nepsal nic co základní ceníkové ceně. Doba je už taková, že už na tom ceníku je napsaná sleva. Sleva na které se podíl jak dovozce tak i prodejna. Jak jsem již psal při prodeji nafty má pumpař větší marži než když se prodává celé auto. Samo sebou myšleno v procentech nákupní / prodejní cena Tímto končím polemiku o cenách vozů PEUGEOT.
 4. Mikis Píchnu asi do vosího hnízda. Možná by jsi se divil jak malý zisk je pro prodejnu při prodeji vozu v akci 7 Dní PEUGEOT. Litr nafty má pro pumpu větší procentuální zisk a tam to platíme bez mrknutí oka. Co nám také zbývá, že. Od koho čekáš, že doplatí tvojí další požadovanou slevu. Od prodavače, který se tím vzdá své mzdy. Od majitele koncese, který musí vydělat na provoz své prodejny, povinném školení zaměstnanců, nákupem dat pro své servisní počítače i všechny další nutné náklady? Asi jsi zaznamenal, že všechny prodejny mají za sebou nebo je ještě letos čeká kompletní nařízená rekonstrukce interiérů. U nás byla nařízená rekonstrukce po 15 letech od otevření zcela nové prodejny v roce 2003. Původní zůstala jen střecha a stěny budovy. Vlastně i ta fasáda se před pár lety musela změnit za světlé na tmavší modrou barvu. Pro větší slevu jdi do bazaru. Například jeden nejmenovaný velký dává obrovské slevy. Namátkou na jejich stránkách. Původní cena 350.000,- po slevě 240.000,- Kč. No nekup to. Je také zajímavé, že nejmenovaný domácí výrobce chce za obdobné, ale méně vybavené vozy o dost větší ceny. Klienti je tam platí většinou bez žádosti o slevu. (info od kamaráda na místě prodejce) Pro všechny. Nechte nám taky trošku vydělat. Mne tak jako Vás doma čeká rodina a s tím nutnost platit vše co rodina potřebuje.
 5. JVT

  306 cabrio, bude z něj krasavec

  Přesně to stejné mne napadlo, lakování venku. Snad Ti na to moc bordelu nenapadalo.
 6. JVT

  Jirkovo 406 coupé

  OK nevnucuji náš názor. Kdo to dnes u nás na servisu viděl tomu se to líbilo. Na živo o dost lepší. Foceno rychle proti slunci. Kola byly dost vystrčené ven z blatníků a taky to na nich bylo vidět. Poškození ráfků od chodníku.
 7. JVT

  Jirkovo 406 coupé

  Ahoj Pežoťáci Nechci se chlubit cizím peřím tak upozorňuji, že to není mé coupé. Je to foto vozu na našem servisu. Podle mého názoru jsou tyto, o generace novější kola, na voze hodně pěkná. Já bych asi do 18" nešel, ale sluší mu to.
 8. JVT

  Zkušenosti se sportovními brzdami

  Autoškolič Dodo Nenech se odradit nesouhlasnou reakcí na tvůj popis řešení náhrady originálních brzd na voze Peugeot 406. Tento model má bohužel originální brzdy dost slabé na dnešní velký provoz. Sám jsem se ve svém vlákně "Jirkovo 406 coupe" této problematice věnoval. Jinak podle mého názoru je právě tento tvůj popis snahy o zlepšení vlastností vozu Peugeot a podobná problematika to hlavní co zde členové a další zájemci hledají. Je dobré, že popis ověřených postupů na stránkách klubu najdou. Pro klub to přináší další členy a pro uživatele vozů Peugeot další zdroj informací. V servisech koncesionářů na podobné pokusy není prostor. Zadarmo to dělat nemohou a případnou úhradu nepovedených řešení zákazník nebude akceptovat. Za mne díky. Vždy si zde rád přečtu podobné popisy řešení oprav drobných nedokonalostí našich vozů PEUGEOT.
 9. Vítězné Dakarské rally speciály a jejich depo na Peugeot Roadshow v Teplicích
 10. JVT

  Peugeot 407 coupe

  dík za upozornění opraveno
 11. JVT

  Peugeot 407 coupe

  Co tak PEUGEOT 407 COUPE PACK 3.0 benzín s automatem? Černá metal, červená kůže a barevná navigace. O něčem bych asi věděl. POZOR, vůbec není levný. Majitel chce prodat, ale netlačí ho vůbec čekání na peníze. Je to rok 2006 a cca 57.000 km. Prodáno v ČR.
 12. JVT

  Jaké alu kola+ pneu

  brixtr Co mi dost zásadně vadí je ten tvůj pohled na to, že si "servis namastí kapsu". V dnešní době, v situaci kdy je servisů plno, si nikdo kapsy nemastí. (nechytejte mne nikdo na nějaké špatné zkušenosti) Konkurence je velká a ještě se dnes do této práce moc šikovných lidí nehrne. Kdysi dávno chtěl být automechanikem každý šikovný kluk. Byl výběr a do učení šel ten nejlepší. Dnes najít šikovného mladého kluka, který má zájem o tuto práci je skoro zázrak. Staří dobří mechanici si už kapsy dávno nemastí. Ono to dnes v tomto oboru moc nejde. I tady v klubu jsou snahy o opravu nejraději svépomocí nebo případně s vlastním dodáním náhradního dílu do servisu od nejlevnějšího dodavatele. Jak se již dlouho říká, autům rozumí každý. Dál bych už o tom maštění kapes nejraději nic nepsal.
 13. JVT

  Jaké alu kola+ pneu

  brixtr pokud není poškozený ráfek nebo pneumatika tak není důvod návštěvy servisu a to tedy znamená, že si nikdo nemastí kapsy. Myslím si, že touto nemístnou větou "Mastí si kapsy" si naštval všechny co opravují auta a pneumatiky. To poškozené kolo a případně i něco jiného žádný mechanik neudělal. Ten si jen vydělává na chleba tím, že opravuje to co jiní rozbijí. Jo ještě něco. Kup si co chceš je to tvé auto, tvé pohodlí, tvé peníze.
 14. JVT

  Jaké alu kola+ pneu

  Nízká guma + díra v silnici / retardér = velké nebezpečí poškození jak gumy tak ráfku. Kdo dělá u aut v servisu nebo u pneumatik ví své.
 15. JVT

  206 po čelním nárazu

  Pokud budeš platit za práci i materiál tak jsi na větší ceně než stojí nepoškozené ve stejném stavu. Tomu se říká neekonomická oprava.
×