Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 11.4.2018 Ve všech sekcích
-
nápad změny ad Volby do Vedení klubu-Důležité!!!
Pepito a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Ať je kdo chce jakej chce... doba je jiná..., lidi se měněj... nevím... možná, že by to tentokrát vzal Jirka za správnej konec...? V duchu si říkam..... když někdo něco posere, proč to má za něj po vyhazovu nebo odstoupení z funkce žehlit a z těch s.... tahat někdo jinej... ať si to ten někdo vyžere celý... dyť je to kolem nás dnes a denně.... ten dostane funkci.., podělá to a odstoupí... hahá jak jednoduchý, že....? já sem taky kolikrát šlápla vedle a byla sem vděčná za druhou šanci.... dosud se tu veřejně ozvaly dva hlasy a to Franta a Scratch.... lidi ve vedení chceme aspoň 4.... tak si spíš řikám, který dva dobrovolníci se k těm dvoum přidají...? Zatím nemám pocit, že by sme si mohli vybírat.... MJ dělá zodpovědně kartičky..., PeTr hledá partnery..., ChouLu má bordel v eshopu ... Schreek to pěkně celý hlídá ... (omlouvám se, že nejmenuju všechny ostatní a adminy....) kdyby to bylo na mě, tak nic neměním.., jenže kluci už si chtěj odpočinout... (aspoň na jedno funkční období..., že jo..? ) a někdo to dělat musí... Návrh na změnu bohužel nemám , ale fakt už se nehádejte... všem de přeci o stejnou loď, která má zůstat na hladině a nejít ke dnu...5 points -
nápad změny ad Volby do Vedení klubu-Důležité!!!
Gabriel 307 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@Klemoň, já to mám taky tak. Klidně vedení klubu čímkoliv pomůžu. Nemám buňky na to,abych mohl být ve vedení klubu. Smekám před všemi, kteří to dělali, dělají a dělat budou3 points -
Auto na stavbu?
Charlie 1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Mnohokrát zde znějící svého štěstí každý soudruh strůjce. Já osobně bych teda neváhal doma bych naordinoval výlet do Práglu domluvil bych 306 z inzerátu v sobotu ráno bych hupnul do vlaku a večer seš doma i s nějakým tím kulturním zážitkem. Hele život není jen o tom po šichtě na stavbu tam něco udělat domu chvilku napůl čučet na bednu a pak do peří ráno zas na šichtu a takhle dokola člověk si musí někdy i odfrknout a takhle by jsi dokázal spojit příjemný z užitečným. A to nepíšu jako že bych Tě nutil do toho nákupu 306 ale protože to znám ze svý osobní zkušenosti. 6 let to bylo ze šichty na vedlejšku když ne na vedlejšku tak něco kolem baráku dovolená no holky urvu tak dva nebo tři dny jinak musím tohleto támhleto udělat to nezvládám když chodím do práce něco pomoct rodičům okolo jejich baráku atd. no a najednou přišla že na konci prázdnin se stěhuje protože se mnou nic není a že nemám čas na ní na holku. A že když už mám trochu času tak stejně nikam nechci jít protože jsem unavenej a když si teda chce aspoň udělat hezkej večer doma tak za 20 minut u TV spím atd. atd. Jako netvrdím že to musí být Tvůj příběh ale ze svého okolí takových příběhů znám nespočet a většina měla hodně podobnej scénář akorát tam bylo třeba jiný časový období. Bohužel člověk je tvor nepoučitelnej takže sic jsem si přísahal že to změním tak to praktikuju skoro pořád stejně akorát teda jsem pustil všechny vedlejšky a udělal jsem si hlavní vedlejšku doma v garáži ale časově jsem na tom pořád stejně jen dovolenou jsem se naučil týden o prázdninách nic nedělat protože to mám holku. Jinak stejně o dovolené doháním to co nestíhám v roce atd. No a baba už odešla druhá od té doby a stejné důvody.3 points -
2 points
-
2 points
-
Jakou sekačku - elektrická/benzínová ?
Djzaza a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Tahat kabel není problém, pokud si rozmyslíš, odkud začít a jak pokračovat, aby ti nepřekážel. Všeobecně to dělám tak, že si vyseču užší konce (obratiště), pak kabel ukotvím na kraji dlouhé strany uprostřed a pak jedu tam a zpět od tohoto kraje. Kabel nepřekáží, jede za mnou po posečeném, tam a zpět půl délky. Elektrická nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, jen brousit nůž a jednou za rok vyčistit od trávy uvnitř. A když trefíš kámen, tak se nic neděje. Motorovou jsem měl taky, chce to psát si motohodiny, měnit filtr vzduchu a případně olej, a když trefíš kámen, tak to může být konec. Krom toho je hlučná, těžká, start vyžaduje sílu (když seče manželka, děti). Starat se o kanystr, jezdit na čerpačku, přes zimu benzín "stárne"... Zhruba 300 m máme taky, jednoznačně elektrickou. 20 let bez poruchy, bez opravy. PS manželka a děti mohou taky posekat, když nejsi doma. Kdyby ti vyhlásily: ten těžký krám si startuj sám, já to neumím, mně to nechce chytit, tak sečeš jedině sám...2 points -
Jakou sekačku - elektrická/benzínová ?
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Laďa za téma
2 points -
Peugeot 308 SW 1.6 e-HDI 115 k FAP Active - nákup
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Tak to naštve Ale občas to tak bývá - "kdo zaváhá, nežere"2 points -
406 modrá metal - poslední foto
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele kovy_s za téma
tak auto se opravovat nebude, jsem domluvený u nás, že jim stačí pouze kastle na ekolikvidaci.. :-) takže koupím tu samou a nechám si nějáké díly a půjde pod kostku...2 points -
Peugeot 407 coupe
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele straki007 za téma
Vychytane je i 2,7 hdi ale musi byt po roce 07. Funguje uz 100%.2 points -
nápad změny ad Volby do Vedení klubu-Důležité!!!
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele mmmb za téma
Co od skupinových voleb očekáváme? Zapojení více lidí protože vědí s kým budou? Že si jeden tahoun na sebe naváže lidi se kterými se mu bude dobře spolupracovat? Jednodušší a ochotnější spolupráce lidí kteří se rozhodnou pro jeden tým? Jednotlivci - mnohem větší zodpovědnost když už se přihlásím sám za sebe. Nutnost se přizpůsobit. Konfrontace různých názorů. Jednodušší zapojení nováčků. Ze skupin mám obavy, aby to nedošlo k variantě teď vládne ČSSD, teď ANO, teď ODS..... aby se neztratila návaznost vedení a nedělali se naschvály - teď jsme u moci my a uděláme to naruby. (napadá mě situace kdy se málem rozpadl klub na dvě větve) Pokud si utvoří skupina vlákno kde budou propagovat společný postup a priority tak to mi nevadí. Teď mě napadla jedna velká výhoda pro skupiny v rozvržení jednotlivých funkcí už před volbami. To znamená že do vedení nezvolíme třeba 5 lidí kteří chtějí dělat IT techniku, nebo 5 kartičkářů. V čem vidíte hlavní výhody či nevýhody? Hlavně vy co jste ve vedení už byly a víte jak to funguje?2 points -
nápad změny ad Volby do Vedení klubu-Důležité!!!
MotoMoto a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Almanil za téma
Technické rady a pomoc je důvod proč klub podporuji i já, a už jsem to zmiňoval dříve, že bych byl rád, kdyby tenhle důvod pro nové uživatele zůstal relevantní. Důvodů proč tu tolik lidí nepříspívá v těchto tématech je víc. Například mnozí uživatelé, kteří mají technickou zdatnost z klubu odešli a například pro mě největší studnicí byly příspěvky od @Ferry , který tu nějakou dobu aktivní nebyl a nyní naštěstí pro lidi jako já opět je. Auta jsou složitější a míň lidí si je opravuje samo. A další důvody. Já jsem pro řešení veřejně, lepší než pomlouvání za rohem a vytahování nějakých problémů, kterým nikdo nerozumí. Já například jsem velmi rád a hodně oceňuji, jak transparentně se vyřešila situace s Pe.Trem. A kdyby se to řešilo někde za zavřenými dveřmi, tak by to sice možná nebylo tak nepříjemné pro zúčastněné, ale oproti současné situaci bychom se spíš plácali v nějaké nejistotě. A já to beru jako důkaz toho, že klub funguje správně.2 points -
Vtipy
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Proč ženy žijí déle než muži2 points -
Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele misho.1709 za téma
Dnes som sa pustil do čistenia interiéru. Od poslednej väčšej očisty prešiel už nejaký čas a rovnako po zime si to už auto zaslúžilo. Interiér musí byť u mňa stále čistý, no nie je čistota ako čistota, o tom som sa dnes presvedčil. Nespravil som toho veľa, celkovo som pri tom strávil asi 3,5 hodiny. Objednal som si nejakú tú lepšiu autokozmetiku, niečo som vybral nové, niečim som si len doplnil zásoby. Zobral som APC, ten sa zíjde na čokoľvek a potom Poorboys Natural na ošetrenie plastov. Trochu som sa musel zoznámiť s kozmetikou, ale teoreticky mi to cudzie nebolo, no prax je prax. S výrobkami som spokojný. Čo som robil? Očistil som plasty a ošetril ich. Na kožu som použil mnou osvedčené prípravky od Dodo Juice. Kožu som očistil dokonca až 2x a takisto aj impregnácia prebehla v dvoch fázach. Na čistenie som tentokrát použil kefku, špeciálne na kožu a čistenie oproti štetcu malo oveľa lepší výsledok. Ako som čistil kožu naposledy, tak som nejaké tie skryté miesta nevyčistil, ale tentokrát som sa už tomu povenoval lepšie. Najviac špiny bolo na lakťových opierkach, ktoré som ešte poriadne nečistil, nepoužívam ich. Sedačky neboli veľmi špinavé. Už len po samotnom čistení koža pôsobila oveľa lepším dojmom. Po impregnácii dostala pekný matný vzhľad. Nakoniec som interiér povysával, vyčistil rohože, pedále. Spravil som aj pár fotiek. Po fotení som ešte vyčistil volant, ktorý bol teda slušne špinavý. Modrá niť dostala farbu a celkovo ladí s interiérom. Samozrejme aj hlavica páky bola vyčistená a ošetrená. Fotky sú už robené neskôr večer, plus som ešte fotil mobilom, takže kvalita je tomu primeraná. Na ukážku foto 50:50 plasty, čistenie kože, handrička po čistení sedačky, volantu a celkovo introš. Bola to síce makačka, ale ten pocit teraz je na nezaplatenie Zvyšné veci v interiéry snáď dokončím zajtra.1 point -
Takže se nám to tady začíná partičkovat....1 point
-
Tak já už jsem v tomto vláknu asi svůj postoj vyjádřil dost jasně. Ale když bude @Weri 605 dělat mluvku / mluvčí , tak já se klidně přihlasím jako skrytá pomoc vedení. Tj nemusím být na očích , ale nějakou činnost bych snad zvládnul. Úplně nejlepší by bylo , kdyby bylo vedení a já byl jen pomocná ruka : přidrž, podej, zadej, předej, dojeď a podobně. S tím asi nemám problém a vcelku mi asi nevadí ani pod kým. Zatím jsem na úplného vola v klubu nenarazil No ale všechno je jednou poprvé a třeba narazím. A proč nechci přímo do vedení ? To už mám párkrát za sebou (myslím tím nějaká vedoucí funkce a to co jsem si už přečetl je přesně to co mne odrazuje). A navíc nejsem průbojný typ na otvírání nových dveří . . .1 point
-
Hurááááá, DĚKUJUŮŮŮ :-) Teď už to mám komplet... a poslušně hlásím, že se jedná o originál zástavbu v Pug 407 Sedan z roku 2004! Takže jedna z prvních a umííííí... Mám upgrade SW na 6.63 a chvilku jsem se musel šťourat v PPS přesně dle uvedeného návodu (v DiagBoxu jsem nikde odpovídající volbu nenašel) v té konfigurace vizualizace, protože chvíli mi PPS tvrdila, že žádné parametry nejsou k dispozici, potom že se to nedá v mé konfiguraci uložit a pak najednou lup a uloženo... a funguje :-)1 point
-
1 point
-
@Weri 605 ...a ty nechceš kandidovat na tiskovou mluvku našeho budoucího vedení? Stačí si vybrat "partaj"1 point
-
Dnes jsem udělal jarní generálku RC bugyny, dodělal náhon i na předek (4WD), oživím baterky a snad o víkendu jí půjdu provětrat1 point
-
Právě u těch velkých objemů má LPG smysl. Za mě1 point
-
Z krtkovej 406 do RS-ovce
HalaFrantisek95 zvýšil/snížil popularitu uživatele krtek 2 za téma
1 point -
desátý rok po sobě jsem přispěl klubu penězi a nelituji jich...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Jirkap za téma
V klubu jsem od 14.4.2005, takže vlastně skoro 13 let :-) a první sraz byl o pár měsíců později, kdy Medved rozesílal pozvánky na Džbán. Poznal jsem spoustu lidí: Mašinka, Michal Oberstein, Řebík, Kurt, Oddie, Dave_k, Jezkovi.voci, Medvěd, John, Renek, Vector, Trundik, Radek v, Vvitty, Scratch, mk405, Netopýrka, Neon, Pe.Tr, Aka, OK406, Ferry, Voštík, Miras cc, Paul - Jane, Peavey, Driver, Péťa, Garfield, Kirra, Minimaxa, Dundee, Béďa, Aluška, PetaV, Radka S, Marcel 505, Ventil, Vertex, Bohumil, Veverka, Radek Hurvajz, Devil Nighs, Bohouš, Hics, jiri.wolf, dzanu, destiny, ... a tak bych mohl pokračovat dále. Musím říct, že jsem si prakticky prošel celým klubem, staral se o hlavní stránku, dělal admina fóra a v neposlední řadě i několik let ve vedení clubu. Uspořádal jsem 18. sraz Peugeot Clubu - Višňová u Křivoklátu a v té době to byl jeden z největších od začátku clubu :-) Když si zavzpomínám na původní členy P-C, už jich tu je opravdu pár, co navštěvuje toto fórum. Práce to byla náročná časově i finančně, ale nelituji, byla to zkušenost do života V současné době už jsem jen pasivní uživatel. Ale pokrok a hlavně technologie nezastavíme, takže uvidíme co bude za pár let a kam se P-C posune …1 point -
Takze misto auta ktere podle fotek vypada slusne a za jeden den to vyridis budes objizdet zapadle vesnice v okoli abys usetreny cas projezdil tam nebo nasypal na orpavach do nejake plecky jejiz hlavni vyhoda je ze se povaluje blizko? :-)1 point
-
1 point
-
@Charlie 1 Vyjádřím se jen k tomu řádnému členství, zbytek je mezi jinými účastníky. Také každý rok zvažuji, že členství neprodloužím. Ale nakonec si říkám, že klub chci. Chci, aby fungoval a je mi jasné, že nikdy to nebude dokonalé a už vůbec nikdy podle mých představ. A bez peněz to nejde. Jako moderátor bych mohl mít řádné členství zdarma, přesto ty 3 stovky ročně pošlu. Ty sám sem chodíš pro rady a informace. Také poradíš a pomůžeš, to nepopírám. Kam budeš chodit, až klub nebude, protože nebudou finance na provoz serveru, webhostingu,... ?1 point
-
Můj první sraz bylo Zimní klouzání v Hojsově stráži v únoru 2008, registroval jsem cca pár měsíců před tím, takže už tu kroutím také pěkných deset let. A musím říct, nuda to rozhodně nebyla! Když jsem mezi Vás přišel, hrozně jsem všem záviděl. Bylo tu několik super part, do kterých když se člověk přimíchal, tak bylo o zábavu postaráno... Z hlavy Bohouš a spol, o pár let později Lopaty. A kde jsou dnes, vše se rozpadlo, každý si šel za svým, řada z nich už ani Peugeoty nemá.... Tyhle matadoři už tu nejsou a noví se už moc nevidí... Ani nevím jak se to stalo, ale od roku 2011 působím ve vedení klubu a od roku 2013 dokonce jako jeho předseda, ikdyž si tak vůbec nepřipadám. Byla to hodně bouřlivá léta, klub si prošel těžkými chvílemi, rozpadem na českou a slovenskou část, přechodem na nový systém fora a všechno tohle ve spojení s ubíhajícím časem, nárůstem sociálních sítí a vůbec zpohodlněním lidí zapříčiňuje postupné utichání tohoto fóra. Statistiky nám říkají o rostoucí návštěvnosti, neustálém nárůstu registrací, ale lidé si tu už nepovídají. Máme 1000 čtenářů na jednoho pisatele! A proto mi přijde, že to tu nějak končí. Ano stále se najde nás pár, kteří tohle forum budou stále vyhledávat a kteří budou jezdit na srazy. Jen je nás čím dál tím méně a to je smutné... Klubu jsem dal, co jsem mohl. Uspořádal jsem řadu srazů a ve výsledku jsem se ho snažil vést, jak jsem uměl, ikdyž sem ze začátku vlastně neuměl vůbec nic Ale už cca rok na sobě pozoruji, že nové nápady už nepřichází a de facto jen klub udržujeme v chodu. Proto mám pocit, že musím svou pozici uvolnit někomu s čistou hlavou, někomu s novými nápady, někomu, kdo přijde na to, co jsme přehlédli a podaří se mu obnovit slávu tohoto klubu. Klub mi toho dal hrozně moc, řadu přátel, zážitků na které se už nikdy nezapomene a ta spousta míst kam jsem se s klubem podíval... A co mi vzal? Hlavně iluze o lidech, bohužel.... Čas nepočítám, toho bylo hodně, ale byl dobře využitý... Rozhodně s klubem nekončím, chci pomáhat dál, možná zas udělat nějaké srazy, být po ruce novému vedení než se rozkouká, prostě chci tubýt s Vámi dál, protože je tu spousta lidí, které vždycky rád znovu uvidím...1 point
-
Jeden policajt vidí ako druhý číta knižku a tak ho osloví: "Čo to čítaš?" "Ale, knižku o logike." "Logike to čo je?" "No vidím, že máš v ruke krmivo pre rybičky, to znamená, že máš doma rybičky" "Áno mám" "Máš rybičky teda máš rád aj iné zvieratká a živé tvory." "Áno to mám!" "Keďže máš rád živé tvory tak teda aj ženy a teda si heterosexuál" "To sedí, ako si na to prišiel?" "To tá knižka, Logika" Toho to tak ohúri, že si tú knihu hneď vypožičia. Ako ta číta zastaví sa pri ňom ďalší policajt "Čo to čítaš?" "Knižku o Logike" "O čom to je?" "Nó máš doma rybičky?" "Nie nemám." "Tak si buzerant."1 point
-
Auto na stavbu?
JakubkoSK zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
1 point -
desátý rok po sobě jsem přispěl klubu penězi a nelituji jich...
Míla72 zvýšil/snížil popularitu uživatele Gabriel 307 za téma
Tak ja taky nevím co napsat,vše bylo napsáno. . . v podstatě tady už tolik nepíšu a dělím svůj čas i na další zájmy,hlavně poslední dobou.TOP je akvaristika a začíná moto/skútr sezóna,brouzdám jako budoucí majitel Dustra po daciaklubu.Když kouknu do profilu,tak tenkrát se psal 8. říjen 2009 kdy jsem se rozhodl registrovat,koupil jsem 307 Break 1.6.16V a ja hledal nějaké informace co a jak.Jsem tady docela dlouho a byla doba,kdy bych za club i dýchal (do voleb jsem nešel-myslím,že na to nemám-jsou tady kompetentnější - teď už na to nemám ani čas). Chtěl jsem nějak pomoct a chtěl třeba k moderátorům-to bylo pár lidem proti srsti.(důvod byl kauza změna nicku) Bylo tady pár konfliktů,byl jsem Radkem ohodnocen 2 trestnými body(i když jsem nějak nepobral proč-ale to už je jedno),ale stejně to mám tady rád. Poznal jsem nové lidi,hodně členů mi zde pomohlo-po telefonu,nebo nějak jinak a nemuselo to být zrovna něco s autem(řešil jsem tady různé věci,něco jsem tady prodal,něco koupil).Hodně lidem jsem pomohl ja,docela často jsem měl nějaké dotazy přes SZ.Nebudu jmenovat aby se někdo neurazil,ale poznal jsem tady skvělé a ochotné lidi,který když můžou pomůžou. Byl jsem i na pár srazech a bylo to super,teď(poslední rok) když nastoupila manželka do práce tak je to jiné a musíme počítat dovolenou i na různé ředitelské volna,svátky a jiné volné dny ve škole,školce-tak na srazy nejezdíme .Dokonce tenhle rok bude celozávodní dovolená,tak taky nečerpáme dovču kdy chceme ale kdy chce fabrika-kdy musíme. Škoda těch @MilanF1 minisrazů-když jsem kupoval Forzu,tak jsem myslel,jak se bude super jezdit na tyhle srazy Forzou.Bohužel už takové srazy už nejsou a to ne jenom od Milana . Co mi club vzal? Čas ale to mi bere teď i akvaristika,daciaklub a Forza taky . Peugeota už nemám a občas tady nakouknu stejně-no občas každý den. Poslední rok,rok a půl mi přijde,že to tady upadá-docela by mě zajímala statistika členů případně návštěvnosti stránek. Když mi loni končilo členství,tak jsem zvažoval jestli zaplatit-nakonec jsem se rozhodl po termínu a bylo to za 400,- -zaplatil jsem . . . ne proto,že máme slevy v AK(stejně nakupuji u badisaka) ale proto,že to mám tady rád a že stojí za to podpořit tenhle skvělý klub.1 point -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
čakom zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Až vyměním olej, tak ho smažu. Dnes po zimě vykoupáno, přezuto, trochu barvičky na brzdiče a uvnitř uklizeno. Ale hlavně vyměněny světla. Před Po Konečně zase čistý.1 point -
1 point
-
Vtipy
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Kdyby jen na hubnutí, ona funguje i na rodinnou pohodu1 point -
1 point