Jump to content

dzavel

Člen klubu
 • Content count

  1,375
 • Joined

 • Last visited

About dzavel

 • ID člena 8029
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2012

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Ostrava
 • Stát
  Česká republika
 1. Nelze se přihlásit k AP (tplink)

  Privátní nebo veřejná jsem zkoušel, resp to nemá vliv. Zjistím si IP adresu tplinku a když se chci připojit tak smolík. Stránka s loginem se neukáže. Zkoušel jsem zadat i manuální rozsah adres, brány a masky. Připojoval jsem se ze dvou PC i různými kably a nic. Objednal jsem si TTL USB convertor a zkusím to přehrát.
 2. Děkuji. Zajímavé, já jsem myslel, že máme slevu na vše, byť třeba jen 5% . Asi zkusím nákup na jiný "klub" .
 3. Nelze se přihlásit k AP (tplink)

  Všude DHCP. Zkoušel jsem raději i manuální zadání IP, beze změny.
 4. Nelze se přihlásit k AP (tplink)

  No to jsem zrovna slyšet nechtěl . Je mi divné, že funguje jako ten switch....je možné, že switch je HW funkce bez nutnosti SW? Někdo s TTL converotrem? -
 5. Nelze se přihlásit k AP (tplink)

  Bohužel ne, ani po vyhrožování kladivem....
 6. Nelze se přihlásit k AP (tplink)

  Ano přímo kabelem. VLAN je stejná. AP funguje asi v modu něco jako switch. Připojím ho k PC a přidělí správný rozsah IP. Hmm tak ping s výledkem - destination host unreachable. Tohle vidím prvně .
 7. Ahoj kluci, mám tplink 1043nd (verze 1). Dlouho fungoval na alternativním FW v pohodě. Měl jsem blbej nápad a chtěl udělat upgrade FW. Při flashování se něco posralo a do AP se teď nelze přihlásit. Podle scanu IP je AP na adrese 192.168.1.109 (mac adresa odpovídá této IP). Když zadám IP v rozsahu 192.168.1.XXX tak se nedostanu na login do AP, nedostanu se ani do NASu nebo modemu apod. Kde je zakopaný pes, nějaký nápad jak se do AP přihlásit? Děkuji za pomoc a nápady
 8. Modrý ďábel Peugeot 406

  Všechny žárovky jsou bílé. Jestli chceš změnit, barvu musíš sundat i barvu z folie budíku. Osobně jsem měl barevné ledky a tím jsem zvýraznil původní barvy (žádnou barvu jsem neměnil). Amazon byl jen příklad, který jsem našel nejrychleji. Nakupuji na ebay.
 9. Modrý ďábel Peugeot 406

  Žárovky v budíkách změn za ledky tím, že žárovičku vytáhneš a dáš místo ní ledku v patici předchozí žárovky ( např. https://www.amazon.com/White-Light-Bulbs-Single-Dashboard/dp/B0099T1SPE ). Kdybys byl z Ostravy, tak je mám doma Světla nového modelu pasovat nebudou. Rozebrat, vyčistit a uvidíš jak vypadají paraboly. Nové světlo TYC vyjde na cca 1000kč, ale může to svítit i hůř než teď .
 10. P406 Závady z diagnostiky

  Neměl jsem na to čas. Auto jezdí normálně, takže mě to nijak netlačí. Do garáže se teď nedostanu. HonzaZ: Děkuji, správná připomínka. Je to HDI 2.0 motor RHZ, rv2001.
 11. Prodejce Škodovek

×