Přejít na obsah

dzavel

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  1 538
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli dzavel

 • ID člena 8029
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2012

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Ostrava
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. dzavel

  Mobil z Číny - zkušenosti

  Není z číny, ale je bez obav o funkčnost - https://mobilni-telefony.heureka.cz/sony-xperia-xz1-compact-single-sim/#section
 2. Hoj, pasuje něco na 206tku (rv.2002)?
 3. Jen ten první příspěvek. Co jsem zaspal?
 4. Mondeo máš k čemu? To by ti plnilo potřebu auta na ty dlouhé trasy ne? Takže by stačilo městské prdítko...? https://auto.bazos.cz/inzerat/100249386/Suzuki-Swift-13-GL-4x4.php - - - https://auto.bazos.cz/inzerat/99514211/Mini-Cooper-One-16i--PEKNY-STAV.php https://auto.bazos.cz/inzerat/99848471/Honda-Accord.php
 5. Jako denní auto ideální do města, bych si asi 170kw nevybral :). Kolik % bude město, meziměsto, dálnice?
 6. Byl na Moravě a chlastal, že pořád ještě není ready ?
 7. Signál neodstíní zcela, ale tak že u auta musím být do cca 50cm (dveře řidiče). https://www.amazon.co.uk/Sentry-Signal-Blocker-Pouch-Tether-Black/dp/B079HGRQ2Y Nebuď škrt a nahoď co jsi našel za zařízení .
 8. dzavel

  zajímavé aplikace pro Android

  Appka na blokování reklam v celém mobilu, ne jen v prohlížeči - https://adguard.com/cs se slevou 30% při zadání promocode "NOADSIN2019" . Doživotní licence pro jeden mobil vyjde na cca 110kč Mám vyzkoušenou crack verzi a funguje...bohužel sežere i trochu baterie.
 9. Zapuštění byla reakce na to, že se obával aby si neuštípnul sklo indukce. Každý má možnost si vybrat co mu více vyhovuje. Pactan je značka třeba jako peugeot a má více produktů v nabídce. Bohužel ten co se smí používat v kuchyních stojí více než obyčejný silikon. Doma použij třeba silikon na těsnění motoru, ten vydrží teploty i oleje.... jeho cena je přijatelná.
 10. Jen pro představu 90% montujeme profesionální indukční sporáky. 10% je domácí značka Miele, většinou pro movitější majitel, kteří si od nás nechávají udělat celou kuchyň i doma. Jsi jen velkohubý kecal...ale aspoň je sranda
 11. Představ si že Vím o jaké sklo se jedná i jaké má parametry, bohužel také vím jak snadné je ho uštípnout či celé prasknout. Po obvodu se skal se dává speciální silikon...jak už jsem psal. Ty máš jakou zkušenost, že tady rozumuješ? Když budeš číst a chápat vše tak budu moc rád.
 12. Je to pro eliminaci případného poškození skla . Když bude sklo o 1mm níže než pracovní deska, můžeš s hrncem klidně přejet z pracovní plochy na sporák bez rizika že uštípneš sklo.
 13. Hloubka je více než 2-3mm. Počítej že sklo má cca 4-5mm + cca 2mm na ty silikonové pásky pod sklem. Aby bylo vše zapuštěné 1mm pod úroveň pracovní desky, počítej s hloubkou drážky 7-8mm. Někdo to řeší že nemá vyfrézovanou drážku, ale zespod pracovní desky dá držák, kterým si došteluje výšku. Opatrně s frézováním, aby ti to tu pracovní desku moc neoslabilo.
 14. Proto se šasi indukce pokládá na silikonové pásky a sklo je zapuštěné o cca 1mm níže než okolní pracovní deska. Kolem celého skla je cca 2-3mm mezera, která se vytmelí speciálním silikonem (pactan), který může přijít do styku s potravinami. Doma bych použil kvalitnější silikon, onen pactan stojí cca 1300kč tuba.
 15. Jasně. Děkuji
×