Jump to content

dzavel

Člen klubu
 • Content Count

  1,660
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

dzavel last won the day on June 16 2020

dzavel had the most liked content!

About dzavel

 • ID člena
  8029
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Subaru

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Ostrava
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dzavel

  306GTi-6 by Béďa

  Čím ošetříš povrch?
 2. Berte to trošku lehčeji s humorem a nadsázkou, člověk aby se tu bál pomalu něco napsat . Líbí se mi tam hned ten uvodní citíát https://www.autoweb.cz/herbich-ridic-tresta-ridice-vzdyt-je-to-preci-zbytecne/ V práci jsme měli během dvou měsíců tři různé techniky, ani jeden nebyl použitelný, ale šéf nám říkal ať si z každého něco vezmeme. Já jsem si říkal, jak si z vemena něco vzít, vždyť to byli totální cocoti. A opravdu jsem si z jednoho něco vzal. Magor, který měl soudně nařízenou léčbu na zvládání agrese, řídil styl brzdy/plyn bez blinkru = poučení pro mě: netrub, neblikej, nemáve
 3. Taková agrese na cestu nepatří . . . učení/vychovávaní řidičů řidičem na silnici, je prý to nejhorší co se může stát . Raději mu zamávej, popřej hezký den a poděkuji za krasojízdu , to ho vyvede z míry a bude přemýšlet vocogo . . . nebo mu dej flastr a to ho vyvede z míry ještě více. .
 4. Tohle bude krásné vozítko . Čím si ošetřil kastli proti korozi? Kolik trávíš času v garáži? Když vidím že tam visí telka, tak podle množství odvedené práce, hledám kde je postel .
 5. dzavel

  Máte satelit?

  Satelit. Přes internet jak jsem psal - v appce skylink, program Eurosport je, ale nelze spustit (píše něco že musím mít aktivovaný vyšší balíček).
 6. dzavel

  Máte satelit?

  Asi chyba v matrixu.
 7. dzavel

  Máte satelit?

  Freesat mám už asi 5-6 let. Eurosport 1 i 2 v HD aktuálně na satelitu funguje.
 8. Kdysi jsem si hrál s 1043nd a OpentWrt. Jediný přínos byla stejná IP na wiifi i lanku. Bohužel jsem si ho bricknul špatným FW a unbrick šel až přes RS232. Zkus mrknout na nějaký návod ZDE
 9. dzavel

  Máte satelit?

  Eurosport na satelitu je v mém balíčku. V aplikaci jsem Eurosport teď zkoušel a píše, že pro přehrání musím mít vyšší balíček. To mi moc hlava nebere, proč to tak je,. Sry za mystifikaci .
 10. dzavel

  Máte satelit?

  Mám Freesat, který patří Skylinku. Mají společnou aplikaci na android - https://www.freesat.cz/live-tv/
 11. Ve firmě máme profi La-cimbali a to nastavování, co technici dělají je mazec. Váha kávy v gramech, zrnitost, průtok vody v sekundách, teplota vody = kdykoliv jde udělat na profi kávovaru hnusnou kávu. Nemluvě o druhy kávy a jejím přislazování. Když se leskne, tak je omytá v cukrové vodě, aby byla sladší a chutnala jako kvalitnější, ale správná kávy prý lesklá není. Když vybíral jeden zaměstnanec kávovar, tak mu technik doporučil kapslový, na tom prý není co zmršit .
 12. Bosch vydržela něco přes 3 roky. Varta dva roky - reklamace - dementní tester/technik, co neumí či nechce měřit kapacitu jinak než napětím = reklamace neuznána. Kapacita byla možná tak 20% Další Varta drží přes 4roky. Příští baterie bude asi excide, klidně i starline, když bude cenově natolik zajímavá, abych o ní uvažoval.
 13. Jde i to o kat nebo trubku od katu? Mám doma někde starý kat.
 14. Tak už chápu proč máš tak vyvalené oči . Mám doma 3 ženské, největší (manželka) mě udivuje stejně jako ta nejstarší dcera. Nejmladší dávám největší naději, že se potatí a bude s ní rozumná řeč .
×
×
 • Create New...