Jump to content

dzavel

Člen klubu
 • Content Count

  1,578
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

dzavel last won the day on October 5

dzavel had the most liked content!

About dzavel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Ostrava
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dzavel

  Pojištění

  Cenou, přístupem a rychlostí mě nikdy nezklamal zdejší člen @kajvet (česká pojišťovna) . Další místní člen, který umí pojištění je @skuci (dělá tuším více pojišťoven) Kalkulaci Ti jsou schopni udělat oba, záleží na tobě jak se potom rozhodneš .
 2. dzavel

  306GTi-6 by Béďa

  @Béďa omlouvám se za vsuvku do tvého vlákna . @StibTo celkem hezky udělané video v tomto článku o přezouvání - http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/bmw-varuje-pred-prilis-brzkym-nasazenim-zimnich-pneu-prinesou-jen-problemy-navic/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu. Některé lidi nepřesvědčí nic
 3. Jednou jsem si ti ověřil na klasickém měřiči tlaku a sedělo to (měřeno v klidu, v sedě). Samozřejmě, že to nenahradí kvalitní tlakoměr, ale o to asi ani u hodinek nejde (ono by člověk, asi ani správný postup měření vždy nedokázal dodržet).
 4. Tak já jsem na zkoušku koupil nějaké číny L6 color ( odkaz ). Do práce paráda, displej není moc čitelný na slunci (to snad ani při té ceně nešlo ), ale tlak i tep to měří celkem přesně. Aplikace už taková paráda není, ale historii tepu zaznamenává dobře, tlak jen když je appka spuštěna a hodinky spojeny přes BT. Kroky a vzdálenost, kterou jsem za den ušel zaznamenává, přesnost jsem neověřoval. Upozornění na hovor, atd není nic extra. Zatím přežily jeden pád z metru a stříkání barvou . EDIT: jo a důležitá věc pro mě - hodinky vydrží cca 5dní na jedno nabití
 5. K prodeji resp. přepisu je nutný ověřený podpis. Pokud mají jen smlouvu a ne dokumenty na přepis, tak rozporovat zda se jedná o tvůj podpis. Kde si v době prodeje byl, kde došlo k prodeji...? Majiteli vozu prodal auto jeho otec? Otec nebyl vlastníkem a auto prodal?
 6. Aktuálně řeším to samé. Originál v peugeotu 800kč. Na netu je neoriginál za cca 300-400kč a potom všelijaký tuning za různé ceny. Osobně budu kupovat asi z EBAY. Starší z vraku? V jakém bude asi stavu?
 7. Kastle už na prvním postu nevypadal na rekonstrukci . Ono by šlo přehodit a provozovat v novém modelu?
 8. dzavel

  Stříkání dutin

  @ozzy56 máš někoho osvědčeného v Ostravě? Zatím se mi zdá nejrozumnější Chodura.
 9. Měl jsem podobný problém...resp pedál spojky jakoby drhnul (drnčel). Výměna spojky, vidličky a lanka (samoštel). Problém byl v blbě nasazené vidličce na ložisku (byla trošku zešikma) a už se vše po čase začalo sját a sját až šlo ztuha mačkat spojku, protože se vše vyosilo. Motor 1,4HDI mechanik mě má moc rád, výměna je velmi příjemná práce na 206tce
 10. dzavel

  Udírna

  Zvláštní chuť mají taky uzené arašídy nebo mandle (oboje solené).
 11. Jasně, airbag volantu nejde, ale když se rozsvítí kontrolka po vypnutí airbagu sedaček a spolujezdce vypneš (klidně manuálně), tak je závada už jasná .
 12. Vyzkoušeno na 206tce. Vyhodil jsem z konfigurace airbagy sedadel a nemusely být zapojené. Když je nenakonfiguruješ a dáš test jednotky airbagu prostě je nevidí a neotestují, tedy nemůžou házet závadu.
×
×
 • Create New...