Berte to trošku lehčeji s humorem a nadsázkou, člověk aby se tu bál pomalu něco napsat .
Líbí se mi tam hned ten uvodní citíát https://www.autoweb.cz/herbich-ridic-tresta-ridice-vzdyt-je-to-preci-zbytecne/
V práci jsme měli během dvou měsíců tři různé techniky, ani jeden nebyl použitelný, ale šéf nám říkal ať si z každého něco vezmeme. Já jsem si říkal, jak si z vemena něco vzít, vždyť to byli totální cocoti. A opravdu jsem si z jednoho něco vzal. Magor, který měl soudně nařízenou léčbu na zvládání agrese, řídil styl brzdy/plyn bez blinkru = poučení pro mě: netrub, neblikej, nemávej na nikoho takového, protože onen magor je fakt reálný magor (vozil v autě mačetu).