Jump to content

Nick406

Uživatel
 • Content count

  903
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nick406 last won the day on July 5 2015

Nick406 had the most liked content!

3 Followers

About Nick406

 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1997

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

3,383 profile views
 1. Praská pojistka

  Zatím dobrý ...to by mě ani nenapadlo že by to mohlo být v tom.
 2. Praská pojistka

  Mrknul jsem se na to světlo v kufru a zjevně vyřešil problém když jsem světýlko vytáhnul tak ta plastová objímka ve které je žárovka byla špatně nasazena po dotáhnutí opět praskla pojistka světlo jsem odpojil dal rovnou novou žárovku vyměnil pojistku a ted se uvidí.
 3. Praská pojistka

  No já na to koukal na netu bylo tam psáno že se jedná o starý model ale pravda tedka jsem našel další tabulky a píše se tam 10A takže to bude těch 10 navíc 3 roky tam byla takže to by asi dělalo problémy už dávno
 4. Praská pojistka

  Zkusím to
 5. Praská pojistka

  Jinak když ta pojistka praskla tak mě nesvítila stropní světla ale jen při otevřených dveřích,ukazovalo mě to plnou nádrž i když tam byla půlka a nefungovalo počítadlo KM nic se na něm nezobrazilo a k tomu to teda nešlo nastartovat.
 6. Praská pojistka

  Nn nic jsem tam právě nedělal začalo to ze dne na den první v pondělí dnes druhá ....i když jediný co mě napadá tak světlo v kufru spadá pod osvětlení stropu že asi ? ted si říkám že v obou případech to bylo pokaždý když jsem měl otevřený pátý dveře třeba 5 minut.
 7. Teče motorový olej

  Tak nakonec je to gufero
 8. Praská pojistka

  Čau nevíte kde hledat problém? v případě že mě už tento týden dvakrát praskla stejná pojistka jedná se o číslo 25 stropní osvětlení,pamět rádia a kodované startování celou dobu tam mám pojistku 10A podle manuálu tam má být 7.5A může to mít na to nějaký vliv ? ale celý tři roky to nedělalo a docela mě překvapilo že i když mám odpojenou klávesnici tak mě nešlo nastartovat když se jedná o pojistku pro kodované startování.
 9. Teče motorový olej

  Ahoj chtěl bych se zeptat nějaký typ odkud by se mohl ztrácet motorový olej u 406 2.0 16V 99kW 2000 ? posledních pár dní se pod autem nejvíce na rovině udělá loužička oleje s tím to to začalo na třetí stupen ve vyšších otáčkách nějak šustit jako by něco o sebe třelo olej teče zhruba někde od prostředka motoru kape na tu černou trubku viz.foto alespon to tak vypadá napadá mě snad jedině gufero ale rád uvítám nějaký názor díky fotka je ilustrační pouze pro popisek,
 10. Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Tak já kupoval TYC jedno za necelých 1800...ono už jde jen o to že u původního svítí H7 přímo do světla to nový má před žárovkou jednoduše ochranný štítek tím pádem už jen proto proti tomu původnímu září méně.I když jsou světla seštelovaná na STK tak v noci to jde vidět zejména třeba po stranách s původním vidíš pěkně osvětlený svodidla tam to svítí prostě méně a další věc četl jsem to v případě značky DEPO ale stalo se mě to i u tady toho že se připékají žárovky když jsem v něm poprvé měnil potkávací byla připečená a ten plast na tý jak se říká hokejce je prostě ožhavenej a to asi sotva po roce.
 11. Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Ty žárovky zkusím koupit v úplné tmě to není žádný zázrak to nový TYC svítí slabě a to původní už je zase trochu vysvícený a mírně zažloutlí takže už to taky není úplně ono ale prý DEPO je snad nejhorší..nakolik tě to světlo Bosch přišlo ?
 12. Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Tu bych musel udělat tedka jsem to nahodil že mě to napadlo když jsem projížděl fotky stačí vyfotit přímo zepředu v podstatě ve tmě jen méně záři ale ve dne už mě 3 lidi řekli že mám prasknutou žárovku vypadá jako by svítila jen potkávací.
 13. Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Pro zajímavost rozdíl jak svítí origo světlo BOSCH a na levé straně TYC
 14. ukažte svoji 406

  Tak ještě navoskováno před přicházející zimou potom běžně jednou za zimu myčka a pak až na jaře
 15. Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Nic pěknýho....
×