Přejít na obsah

Nick406

Uživatel
 • Počet příspěvků

  950
 • Registrace

 • Poslední návštěva

3 Sledující

O uživateli Nick406

 • ID člena 48063
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1997

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

4 175 zobrazení profilu
 1. Tak to bude zjevně chyba v tom díky moc takže jednoduše koupit nový čidlo ...
 2. Takovej dotaz ta tyčinka na které je to ozubený kolečko je v tom snímači nějak nacvaknuta ? jelikož mě z toho padá ....což bych tipoval na přičinu proč to nejede.
 3. Jsme ho nechali v roce 2011 měnit na novým modelu a i s prací to přišlo na 1500 značku nevím ale funguje do dnes taky budu muset koupit dneska ho zkusím vytáhnout a mrknout na něj.
 4. Nick406

  Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Přes zimu když jsem se večer nudil jsem opravil původní blatník dneska nastříkal a jak novej vrátím zpět a nemusím řešit rozdíl barvy zase to bude rozstřikem a půjde to vidět jen zezadu ono i ten co jsem koupil není úplně ve stejným odstínu jako zbytek auta takže tam hrají tři barvy a pořád mě to pilo krev
 5. Nick406

  Ventilátor pořád jede na plno

  Všechno jsem to prolezl nic nějak zvláště zoxidovaný nebo poškozený a jakmile vložím pojistku sahara se sepne naplno....každopádně co se týče klimatizace když jí zapnu sepne ale s tím že za palubkou to začne vrčet nebo bzučet spíš jak kdyby byl list ve větráku takovej podobnej zvuk a jestli nasatvím na 14C nebo 24 změna žádná ....
 6. Nick406

  Ventilátor pořád jede na plno

  Relé jsem vyměnil ale po nasazení pojistky ventilátor okamžitě sepne což před rokem nedělalo ale když odpojím to prostřední modrý vypne ak tomu nějak nechladí zrovna moc klima ........nápln nová a taky vyloženě nikudy neuniká klimatizace je tam automatická.
 7. Nick406

  Ventilátor pořád jede na plno

  Tak je to zase relé...ale není divný aby se úplně nový připeklo sotva za rok ??
 8. Ahoj chtěl bych se zeptat měl jsem ted pujčenou 406 2.0 16V 2000 asi před rokem se tam měnilo relátko sahary v teple když se sepla tak jela dokud se nevybila baterka.Tak se vyměnilo relé ale málokdy se vůbec sahara po vypnutí motoru za ten rok sepnula no a včera se mě sepnula a zase tak že se vybila baterka tak jsem potom po přijezdu projistotu vytáhl pojistku a když jsem jí ráno ted vrátil tak se okamžitě sahara zase rozjela i když auto celou noc stojí může to být zase relé nebo je problém úplně někde jinde ?
 9. Nick406

  Co jste dnes udelali...

  Sawoy: Dík za tip příště vyzkouším jel jsem tam jelikož to mám do 5 min.za barákem ale možná po tom čekání ve frontě bych objel další 3 pumpy nebo mycí centra.
 10. Nick406

  Co jste dnes udelali...

  Dneska dovolená úklid garáže a bytu a před chvíli po delším čekání jsem se probojoval umýt ten můj vehikl už jsem asi zlenivěl nechtělo se mě to umývat.
 11. Nick406

  Motor 406 1.8 16V

  Nemluvě teda o tom že výměna toho zapalovacího modulu a svíček tomu hodně pomohla co se týče startování a výkonu tak jak jiný auto
 12. Nick406

  Motor 406 1.8 16V

  Jo no nějak jsem to nemohl vzdát i když bych si mohl koupit mnohem novější a asi i lepší ale noční letec zase lítá ..
 13. Nick406

  Motor 406 1.8 16V

  Tak závada odhalena špatnej zapalovací modul a k tomu jako bonus ještě vyteklo prasátko..... no jinak teda vše opraveno...... žije a vzal jsem ho do myčky
 14. Nick406

  Motor 406 1.8 16V

  Plný rejdy jsem taky zkoušel ale ve volantu nejde cítit právě vůbec nic když v tom lupne nebo spíš až bouchne za jízdy tak při zastavení čumákem z kopce nebo při rozjezdu na jedničku do kopce pak rovinka občas na dvojku.Ale na tu dvojku to auto cuká nejvíc stačí mírný kopeček s mírnou zatáčkou a auto cuká a nejede až vycuká za 3000ot tak jede normálně ale zase když tam třeba za jízdy dám při 40Km trojku ještě při nižších otáčkách jako na dvojku tak cukání přestane a auto jede líp jak na tu dvojku.A do prudkého kopce to cuká na všechny kvalty nebo při prudším přidání plynu ale úplně s mírných zacházením plynu se cukání dá předejít ale není to na ježdění v provozu takže jsem skončil bud u samé převodovky kterou jsem před rokem měnil nebo ta poloosa lupání jde z převodovky v tom místě napojení na poloosu když dám ruku na táhla převodů nebo na tu poloosu tak jde cítit že to jde někde od tam.
×