Přejít na obsah

Nick406

Uživatel
 • Počet příspěvků

  970
 • Registrace

 • Poslední návštěva

3 Sledující

O uživateli Nick406

 • ID člena 48063
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1997

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

4 360 zobrazení profilu
 1. Nick406

  1.8 16V 81KW

  no spíš co mě vadí že to auto bez toho katu šíleně smrdí takže když mám ještě otevřený okýnko a stojím na křižovatce a to smrdí jak starej žigulík a koncovku výfuku mám očazenou do takové mosazné barvy je to běžný bez katu ?
 2. Nick406

  1.8 16V 81KW

  Mám v plánu tam dát nějaký univerzální katalyzátor
 3. Nick406

  1.8 16V 81KW

  No já mám STK skoro až za rok tak tak pak uvidím v nejhorším bych koupil asi taky univerzální ...
 4. Nick406

  1.8 16V 81KW

  Tak kat venku má to trochu jinej samozřejmě zvuk ale nějak mě to nevadí pravda že je to o něco svižnější hlavně tak v rozmezí 2000-3500 a kupodivu mě přijde že spotřeba šla o něco dolů je to možný ? bych řekl spíš naopak
 5. Nick406

  1.8 16V 81KW

  Ahoj díky za odpovědi no zítra se uvidí
 6. Nick406

  1.8 16V 81KW

  Ahoj jelikož se mě rozsypal katalyzátor tak přemýšlím jestli koupit jinej nebo ho prostě vykuchat...máte někdo zkušenost třeba konkrétně u 1.8 16V 81KW jaký to má vliv bez katu.na spotřebu a hlavně výkon atd.?emise pominu a co třeba Univerzální kat ? můžete třeba nějaký doporučit ?
 7. Nick406

  Economy mode 406

  Ahoj potřeboval bych radu skáče u 406 economy mode podle stavu baterie jak u 407 nebo je to nastavený automaticky na určitou dobu ? facelift rv 2000 Economy mode naskočí hned po otočení klíčku začalo to dělat po zátahu 850 Km ale nastartuje hned jen se vypne rádio a naskočí hláška ale auto chytá normálně zatím jen že ještě auto čeká dalíší taková porce KM domů tak jestli koupit novou baterku nebo může být problém zase jinde.
 8. Nick406

  Praštění při točení volantu

  No on je to známej takže je to trochu jiný domluva zněla podívám se ti na celej podvozek jelikož v sobotu s tím jedu na dovolenou a pak přehlídne tohle stane se neříkám ale v ten moment to člověka trochu naštve když tam vysype peníze pravda že řemen potřeboval vyměnit atd.ale hlavní důvod zůstal nevyřešen no každopádně už to je v pohodě.
 9. Nick406

  Praštění při točení volantu

  Tak nevím co tam kontrolovali.... ted jsem auto zvedl a když chytnu přední kolo dole vpravo a nahoře vlevo kolo ganglá a když mrknu na spodní čep ramene tak má do stran min.půl cm vůli...
 10. Nick406

  Praštění při točení volantu

  Ještě mě napadá třeba spoj.tyčka řízení.
 11. Nick406

  Praštění při točení volantu

  Řemen+kladka nová nechal jsme vyměnit i olej do serva uložení tlumičů je OK žádný čep není utržený ani nemá vůli řízení jako takový(servo) olej neteče manžety taky nejsou děravý ale dojedu domů a stejně to vrže. A když točíš volantem z prostoru motoru a kolem kol neslyšíš vůbec nic mě to přijde že to vrže přímo ve volantu v místech kolem plastů kde jsou páčky na směrovky atd.i když jsem sundal spodní plast nad pedály a otočím tak to vrzání jde z vrchu od volantu mě to tak přijde a ani v tom kloubu kde se napojuje na servo to nevrže z venku nejde slyšet nic jen uvnitř auta.
 12. Nick406

  Praštění při točení volantu

  To mě právě taky napadá příští týden jedu na výměnu řemene a uvažoval jsme jestli nevyměním i kladku jelikož jedu na dovolenou a protože mě v zimě hodně pískal a prokluzoval ted už nepíská ale v plným rejdu ano a s klimatizací se mě chvějí pedály... stejně jak skoro celou zimu s výhřervem zad.okna tak zrovna včera mě taky napadla souvislost nechám i kladku a uvidím snad to pomůže.Navíc včera jsem to měl zvednutý čepy ramena stab.tyčky bez vůle a vrzání zkoušel jsem že jeden točí volantem a díval jsem na uložení a to jde pěkně takže v uložení to taky nebude.
 13. Nick406

  Praštění při točení volantu

  Taky mě to napadlo to by mě úplně nepotěšilo možná to nebudou ani dva roky co jsem jej komplet měnil i s pružinami vím že mě to dělávalo tenkrát ale naopak v mrazech se starým uložením co bylo kus "šrotu" a dělá to čistě jen když prostě peče slunko a i když nemusí to být pravidlem dělalo mě to na fleku při otáčení tady to vrže i za jízdy při sebemenším otočení volantu.
 14. Ahoj ... takovej dotázek jakmile je teplo prostě plácnu 25C+ trochu pařák začne mě při otáčení volantu praštit jakoby přeskakoval někde zub přes zub musím sehnat pomocníka pro točení ale přijde mě to že to jde z kabiny přímo od volantu zatím jsme to zkoušel jen při otevřené kapotě a z prostoru motoru to jde slyšet minimum spíš uvnitř auta občas to udělalo v době kdy jsem měnil ten zapalovací modul auto bylo po té na zvedáku a podvozek čepy atd.v cajku co by to mohlo dělat ve volantu ? a mimo to kapalina serva je hodně hustá po zahřátí že by to ? za studena řídká a nic nevrže.
 15. Nick406

  Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Pokud je ti stejný tak jsem konečně po 4 letech našel sedáky
×