Jump to content

Nick406

Uživatel
 • Content count

  908
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nick406 last won the day on July 5 2015

Nick406 had the most liked content!

3 Followers

About Nick406

 • ID člena 48063
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1997

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

3,492 profile views
 1. Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Čau no spíš tak nějak jen jestli je někdo ochoten za něj zaplatit tu cenu
 2. Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Tak v během října výměna čepů řízení a od tý doby musím zaklepat šlape jak hodinky moc oddechu během Listopadu neměl 800-900 Km jsem s tím najel za týden ale drží
 3. Geometrie

  Tak vyřešeno geometrie znovu a už je to OK tentokrát na poprvé
 4. Geometrie

  Taky si myslím že ten volant už moc neřešili ...... jj čepy nový a zbytek dílů na nápravě bez vůle zítra přezuju a uvidím každopádně zajedu zpět na geometrii líp se s tím jezdilo i s vůli v čepu a to by nemělo...
 5. Geometrie

  Ahoj v týdnu jsem měnil čepy řízení nechal udělat geometrii ale ještě na starých pneu jelikož se mě dodání o 3 dny zpozdilo a byl jsem rád že mě na geometrii vecpali ale po geometrii mám volant mírně doprava především u rychlosti nad 80 takže při mírným zatočení doleva mám vlastně volant rovně atd.je to o ničem.Navíc pokud jedu třeba 110 tak když otočím mírně doleva tak volant vibruje hlavně na mokru ale jinak auto drží stopu nikam neujíždí a zítra jedu přezout a převážit kola tak by mě zajímalo jestli je naděje že se to zlepší nebo budu muset znovu na geo.každopádně předtím byla špatná a momentální gumy při které se geo.dělala jsou z vnější strany mírně sjetý.
 6. Praská pojistka

  Zatím dobrý ...to by mě ani nenapadlo že by to mohlo být v tom.
 7. Praská pojistka

  Mrknul jsem se na to světlo v kufru a zjevně vyřešil problém když jsem světýlko vytáhnul tak ta plastová objímka ve které je žárovka byla špatně nasazena po dotáhnutí opět praskla pojistka světlo jsem odpojil dal rovnou novou žárovku vyměnil pojistku a ted se uvidí.
 8. Praská pojistka

  No já na to koukal na netu bylo tam psáno že se jedná o starý model ale pravda tedka jsem našel další tabulky a píše se tam 10A takže to bude těch 10 navíc 3 roky tam byla takže to by asi dělalo problémy už dávno
 9. Praská pojistka

  Zkusím to
 10. Praská pojistka

  Jinak když ta pojistka praskla tak mě nesvítila stropní světla ale jen při otevřených dveřích,ukazovalo mě to plnou nádrž i když tam byla půlka a nefungovalo počítadlo KM nic se na něm nezobrazilo a k tomu to teda nešlo nastartovat.
 11. Praská pojistka

  Nn nic jsem tam právě nedělal začalo to ze dne na den první v pondělí dnes druhá ....i když jediný co mě napadá tak světlo v kufru spadá pod osvětlení stropu že asi ? ted si říkám že v obou případech to bylo pokaždý když jsem měl otevřený pátý dveře třeba 5 minut.
 12. Teče motorový olej

  Tak nakonec je to gufero
 13. Praská pojistka

  Čau nevíte kde hledat problém? v případě že mě už tento týden dvakrát praskla stejná pojistka jedná se o číslo 25 stropní osvětlení,pamět rádia a kodované startování celou dobu tam mám pojistku 10A podle manuálu tam má být 7.5A může to mít na to nějaký vliv ? ale celý tři roky to nedělalo a docela mě překvapilo že i když mám odpojenou klávesnici tak mě nešlo nastartovat když se jedná o pojistku pro kodované startování.
 14. Teče motorový olej

  Ahoj chtěl bych se zeptat nějaký typ odkud by se mohl ztrácet motorový olej u 406 2.0 16V 99kW 2000 ? posledních pár dní se pod autem nejvíce na rovině udělá loužička oleje s tím to to začalo na třetí stupen ve vyšších otáčkách nějak šustit jako by něco o sebe třelo olej teče zhruba někde od prostředka motoru kape na tu černou trubku viz.foto alespon to tak vypadá napadá mě snad jedině gufero ale rád uvítám nějaký názor díky fotka je ilustrační pouze pro popisek,
 15. Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Tak já kupoval TYC jedno za necelých 1800...ono už jde jen o to že u původního svítí H7 přímo do světla to nový má před žárovkou jednoduše ochranný štítek tím pádem už jen proto proti tomu původnímu září méně.I když jsou světla seštelovaná na STK tak v noci to jde vidět zejména třeba po stranách s původním vidíš pěkně osvětlený svodidla tam to svítí prostě méně a další věc četl jsem to v případě značky DEPO ale stalo se mě to i u tady toho že se připékají žárovky když jsem v něm poprvé měnil potkávací byla připečená a ten plast na tý jak se říká hokejce je prostě ožhavenej a to asi sotva po roce.
×