Jump to content

Nick406

Uživatel
 • Content count

  922
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Nick406

 • ID člena 48063
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1997

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

3,680 profile views
 1. jinak práh už dobrý ráno jsem tam měl snad kusy ledu vzadu mě vyteklo tak 2 litry vody
 2. Nevím jestli založit nové téma ale zeptám se dneska mě zjevně přes víčko vytekla brzdová kapalina může to mít nějaký vážnější důvod? než třeba ale to nevypadá špatný víčko?
 3. Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Face to face .... ne že bych byl zákeřnej není to tak vidět ale potěší mě když potkám mladšího a je takovej chudák dobitej
 4. Vyměním řemen a uvidí se tak snad to bude ono když to mám v plánu.
 5. ukažte svoji 406

  V jasným záběhu dá se to odpustit po těch letech horší takový blbosti u nových aut
 6. Díky moc jdu se mrknout na ten práh jinak nemohl by to mít na svědomý řemen ? chystám se ho měnit na plným rejdu prokluzuje a tuto zimu mě kviká občas píská.
 7. Ahoj tak po delší době se na vás obracím s jednou anomálií dneska jsem si všiml že když stojím na brzdě a mám zapnutý výhřev zadního skla tam mě vrní v pedálech nejvíc v brzdě a občas místy to udělá na volnoběh i bez výhřevu ale na výhřev okna to reaguje hned zapnu vrní vypnu přestane to a ještě k tomu dodám nikdy mě to nedělalo ale při prudším zastavení jsem začal slyšet jak se přelévá benzín v nádrží nikdy to nedělalo co by to mohlo způsobit že najednou to jde slyšet ?
 8. drnčící plasty v interieru co nato?

  Taky mě začalo v autě něco vrzat dneska jsem konečně došel co ....povolený zadní sedáky takže na nerovnostech to vrzalo a kvikalo.
 9. ukažte svoji 406

  To samý se mě stalo nedávno v práci u Boxera na vrátnici otevřu okýnko a podařilo se mě ho zavřít asi po půl hodině takže na mě fučel vítr a padal na mě sníh
 10. ukažte svoji 406

  Taky na ten sníh nemusím pořád jen nadávat trochu jsem zkusil co ještě vydrží .....
 11. Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Takové ty zimní srandy
 12. výměna stahovačky 406 coupe

  Charlie 1 Ok díky
 13. výměna stahovačky 406 coupe

  Charlie 1 : Ahoj ve dveřích by měl jít vyměnit čistě jen i motorek že ? nebo je nutný vytáhnout stahovačku celou ? koupil jsem dveře i se stahovačkou ale ta nefunguje pouze cvaká jen relé ale ani se nehne po mechanické stránce to vypadá že tam chyba nebude tak to vidím na motorek.
 14. Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Ahoj tak nakonec jsem sehnal dveře v barvě jak jsem tady posledně řešil ten odstín takže jsem vytahal a natahal do nových dveří kabely ale po sléze zjistil že nefunguje stahovačka jde slyšet pouze jak cvaká relé .....může být motorek KO? nebo snad nějaká mechanická chyba ? Díkec
 15. Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

  Čau no spíš tak nějak jen jestli je někdo ochoten za něj zaplatit tu cenu
×