Jump to content

Nick406

User
 • Content Count

  1,028
 • Joined

Everything posted by Nick406

 1. Tak už pohoda přestalo to svítit hned samo druhý den ... Jinak svíčky nový zapalovací lišta taky dále vstriky ale použity a stejně by mě zajímalo že nejvíc na dvojku do kopce a zejména třeba v zatáčkách auto nemá v rozmezí 1500-2500 skoro žádný výkon musí se tlačit hodně pod plynem vyskočí nad něco kolem dvou tisíc ot a vystřelí jak drak jak kdyby nereagoval moc na plyn a když se přidá třeba málo plynu stejně auto má i při rozjezdu tendenci se otřepat netušíte po čem jít?? A stejně mě přijde že když chci projet zatáčku pod plynem moc se mu nechce... jak mile se natočí kola.
 2. Ale ukázalo mě to chvíli po té co jsem poprvé použil ruční brzdu
 3. Tak nový vstriky zapalovací rampa frry baterka ale jediný co mě ještě trochu vadí že jen při rozjezdu v rozmezí 1500-2000 ot na 1 a 2 se auto při lehčím plynu třese jak kdyby jej něco brzdilo ale brzdy ok nebo prostě se chvěje ale od motoru to nebude.
 4. Tak vstrik a modul svíček vyměněn a litá jak za mlada teď jsem našel v papírech auta doklad o nakupu dílů s fakturou na Amis tak možná s tím jezdil nějaký člen klubu ale je to rok 2013.
 5. Jediný co je rezavé je blatník ten budu měnit a uvidím jestli se dá sehnat v barvě. Jinak podvozek prahy OK stala 23000 Kč mám to přes bazar ale zkontaktoval jsem se s majitelem a auto měl 10 let a v podstatě mě potvrdil co jsem si i tak myslel nový výfuk brzdy před 10 000 km rozvody atd. takže bylo postaráno jediný co mě ale zatajil bazar byla vadná cívka přej nemá moc výkonu na 99kw a jak se motor zahřeje škube ale to jsem řešil i u ty 1.8 tenkrát jinak naprostá spokojenost vše funguje.
 6. Budu zakládat nový vlákno stříbrná už je dva roky pryč tak tam to doplním jinak ve zkratce 2.0 16V 99Kw RFR rok 2000 výbava ST ve předu El. Okna zrcátka klima která i funguje ale vzadu švihadla.. ale zase jsme rád že jsem se k autu vůbec dostal chtěl jsem jen benzín a sehnat něco co vypadá i slušně a není nafta bylo už hodně těžký.
 7. Tak jsem zase zpátky nějak mě to chybělo 2.0 16V 99kw RFR...
 8. Tak 406 už nemám žádnou no jezdím od listopadu Mondeem ale nějak k tomu ne.uzu najít vztah
 9. Jedna kára z dovolené lepší svezení jak 406 .... no jinak momentálně jsem přesedlal k jiné značce no ani ne záměrem spíše výhodný kup druhá 406 stojí venku bohužel po nehodě ale zejména s nevyřešeným problémem v elektrice na který mě zatím nikdo nedokázal dát odpověd kde je závada a když tak celý proces a oprava vyjde víc jak celý auto no každopádně v porovnání se 406 Mondeo co se výbavy týče vede
 10. Poslední cesta....praskla hlava.
 11. Něco málo z výletu hledání ztraceného signálu ... a další 406 ještě ji jen na 100% zprovoznit.
 12. Nick406

  Elektronika

  V podstatě to dělá tohle ... dle všeho BSI dle všeho
 13. Nick406

  Elektronika

  No příští týden servis ...každopádně třeba včera svítila kontrolka ABS a hlásilo to chybu brzd a ABS až po odpojení a připojení ŘJ je klid momentálně auto startuje jede ale kontrolku diag motoru to stejně nahlásí spadne ukazatel teploty KM na nulu otáčky na nulu a taky přestane svítit signalizace dveří po zhruba vteřině vše naskočí..
 14. Nick406

  Elektronika

  Jeden poznatek ani nespina klima...
 15. Nick406

  Elektronika

  Už jsem zkoušel reakce žádná ze začátku zhasne motor oo čase už jen podle budíku a náhle to to přestane úplně... a funguje vše.
 16. Nick406

  Elektronika

  VID_20190724_211614.mp4
 17. Nick406

  Elektronika

  VID_20190724_212129.mp4
 18. Nick406

  Elektronika

  Takže takový shrnutí po vcerejsku je ze auto chytne třeba oo dni stání oo odpojení a připojení baterky když auto necháte na volnobeh třeba 5 min tak funguje když chcete jet hned oo otočení volantu zhasne motor nebo padne rafika otáček na nulu s kontrolkou diag motoru vynulování stavu km rafika rychlosti dosahuje 1O km v zápětí zase vše naskoči a s tím zesvetla displej podsvícení a auto začne házet na displeji chyby snad všechny co může nebo stačí zapnout světla motor zhasne atd..takže tam bude někde problém s elektrikou ..
 19. Nick406

  Elektronika

  Na diagnostice bylo auto 5x jedjediny chyby co se našli se vyřešili ale výsledek zadnej ...čídko teploty zelený taky nový..
 20. Nick406

  Elektronika

  Včera jsem k tomu došel nechtělo chytnout vůbec ..odpojil jsem baterku a připojil chytlo hned na nic jsem nesahal už na 7OC přestala litat rafika tachometru auto normálně funguje ..ale vypnutí motoru a pár hodinách opět to samy jak kdyby to ztratilo nastavení klapky atd..oo každým vypnutí
 21. Nick406

  Elektronika

  Čistila se klapka a kontrolovala měnil se krokový motorek a map senzor ventil přívodu paliva svíčky kontrola sání pro měření baterky altiku atd.a vysledek nula nový info taktak me to tata nechal ze kupuje novy jak to zkusim nebo zahodim
 22. Nick406

  Elektronika

  Tak map senzor taky úplně novej
×
×
 • Create New...