Přejít na obsah

JakubkoSK

Uživatel
 • Počet příspěvků

  822
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli JakubkoSK

 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Prešov
 • Stát
  Slovenská republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. JakubkoSK

  Co jste dnes udelali...

  Na Handlingu okolo lietadiel sa človek namaká a tak ho to musí aj baviť. Najviac odpracované peniaze zarobia Hasiči v podstate stále napr. Billchair a pod. A potom nesieš pilotom papiere zo stowingu a spomenieš si na to že aj keď si robíš vysokú školu tak proti nim zarobíš smiešne peniaze. Áno som ten mladý čo si robí vysokú školu.
 2. Keď pípol zobrazila sa ti hláška na displayi najskôr vybytá baterka.
 3. JakubkoSK

  Výměna sedaček 407

  Sedačky z kokty budú horšie na dlhé sedenie než gauče zo 407 v dezolátnom stave...
 4. Bez šance je potrebná diagnostika.
 5. Pí×D resp 3.14 ×D maš obvod kolesa spočitaš koľko otáčok to vyjde na 100m a daš to ×100 to bude na 10 km jazdy to iste s druhym typom kolesa a porovnaš
 6. JakubkoSK

  206 44kw neskoro spusti saharu

  To na foto čo si tu dal je jednotka BSM no keď si odpojil senzor na termostate a zopla sa sahara tak rele funguje. Ak sa nezopla tak jednoznačne treba poprečisťovať vš. konektory k sahare a potom riešiť to rele či sa nezlepili kontakty. Ktoré rele to bolo si už nepamatam.
 7. JakubkoSK

  Co jste dnes udelali...

  vzdávam sa Ale fólia pekná. Zaujíma ma životnosť.
 8. JakubkoSK

  Co jste dnes udelali...

  *stopy @morepower
 9. JakubkoSK

  206 44kw neskoro spusti saharu

  No mam ten isty motor v zime po zamrznuti chlad. Kvap v termostate (cca.-35st.C) sa po prehriati sahara nespustila vôbec ani na jeden stupeň a to viem na 100% ze funguje. Je to preto že sa meria teplota na bloku motora a niekde na termostate. Ovládanie. Sahary je dvoj stupňové 1'st. Je pri dosiahnutí 97st.C druhý až pri110st.C ale to už je riadny hukot. Ovládanie nieje pri vrtuli ale niekde v BSM?
 10. To práve súvisí s priemerom pneu. Podľa všetkého tam predtým boli vätšie disky s rovnakým profilom ako na menšom disku. A podľa toho je nastavený aj priemer pre riadiacu jednotku.
 11. Sorry ale to oni ako importer zvyknu robiť. Málo kto si tak potom do technického preukazu zapíše iný rozmer než predpísal výrobca. A na tak staré auto to ani nemalo zmysel. Radšej postupne zarábať na niečo nové a mať na potrebný servis než kupovať disky a podobne.
 12. Tie elektricke zvyčajne maju vyhadzovanie len do zadu a ak tam nie kôš tak...
 13. JakubkoSK

  Jakou nabíječku autobaterie?

  Čím väčší prierez vodiča tým menšie straty. Ak teda hodláš do toho investovať tak v tom problém nebude. Najlepšie aj tak bude dať celú nabíjačku pod kaptu ku motoru pripojiť kliešte na vrch dať neaký kus gumy a zabuchnúť kapotu. Predlžovak potiahnuť do garáže.
 14. Benzínovú pužívame na rozlohe cca. 500m^2. Kedysi dávno cca 5 rokov späť som to dával sám s elektrikou. Problem bol v tom že akonáhle prídeš po napr dovolenke a potrebuješ kosiť dvoj troj týždňovú trávu tak sa s elektrikou nehneš a tie káble je tiež dosť veľký problém pri tej rozlohe... Na benzínovej mením olej na jar vždy je celkom čistý na počet odrobených hodín dávam od Shell liter pri tej požadovanej špecifikácii vychádza na cca 8-9€ Filter čistím za každým kosením. Kosačku čistím vodou so záhr. hadici po každom kosení. Sviečku a karburátor čistím pred sezonou s sprejom na EGR ventily. Po sezóne nechávam palivo v hadičkách a nádrži ale pred tým si namiešam palivo s olejom na dvoj dobé motory tak cca 1:80 olej:palivo. Naštartujem už čistú a dokladne debordelizovanú na cca. 2-3 min. Dobre to konzervuje na zimu hadice....
 15. JakubkoSK

  Kamera do auta

  Nálepka na mojej kamerke (držiaku ) drží doteraz perfektne stojan sa ani nepohol. Problém je v tom že kamera sa zacvakáva do toho stojanu na vodítka a to sa časom uvoľnilo a je tam pohyb tak 1mm na stranu.
×
×
 • Vytvořit...