Jump to content

JakubkoSK

Uživatel
 • Content count

  776
 • Joined

 • Last visited

About JakubkoSK

 • ID člena 40024
 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Prešov
 • Stát
  Slovenská republika
 1. Peugeot 407sw

  Tak sa u mňa správalo horné uloženie tlmičov (misky) keď už odchádzali
 2. Aky kľúč s diaľkovým ovládaním

  Podľa vin centrálne s diaľkovým. http://www.novykluc.sk/sk/kluce-s-elektronikou/1081-peugeotcitroen-1-tlacitkovy-kluc-planzeta-ne73.html
 3. Aky kľúč s diaľkovým ovládaním

  Rv. od 98 jednotlacidlo a od 2002 dvojtlacidlo model SW a CC od 2002 môžu mať aj 3 tlačidla. Najlepšie je to zistiť podľa Vin. Ale najprv odkial vieš že to auto má centrálne s DO ?
 4. problem startovani 1,4 benzin

  Myslím si že to je v pohode a nemusíš to riešiť. Ale ak by si chcel tak vieš znížiť prechodové odpory tak že ukostrenia na aute rozmontuješ vyčistíš strekneš sprej na kontakty a zmontuješ späť.
 5. Chybne ukazovanie teploty motora

  Podľa toho koľko má príspevkov a kedy sa prihlasil naposledy si myslim že sa už neozve
 6. chladící kapalina

  Buď originál z peugeotu tá je priesvitná alebo potom G12 a môže byť aj G13 niektoré je možné aj miešať napr. G13 Ale najlepšie bude ak to komplet vyčistíš prepláchneš destilkou a potom naleješ novú nádržku vyčistiš napríklad aj kyselinou chlorovodikovou ale bacha na prsty!!!
 7. 208 1.6 - eHDi vaše skúsenosti?

  Tak auto je zálohované takže nič z toho. Ozval sa tam cca 25 ročný chlapec tak buď len nevie napísať seriózny inzerát alebo klamal najmä čo sa výbavy týka. A dolu v popise mal že je to prihlásené vozidlo s platnými ečv. pričom na foto "C" značky. Zaujal ma vcelku nepoškodený interiér aj karoséria a cena.
 8. 208 1.6 - eHDi vaše skúsenosti?

  Zdravím, chcem sa opýtať na spoľahlivosť tohto motora a akú má životnosť tento start stop systém Pozerám konkrétne na toto auto: https://www.autobazar.eu/peugeot-208-16-e-hdi-fap-stt-allure-id10307945.html Skúste sa pozrieť na ten inzerát a dajte vedieť čo si o tomto kúsku myslíte ďakujem. A posledná otázka na vozidle v tom inzeráte je divne sfarbená chlad. Kvapalina je to v pohode ? aspoň takto z foto.
 9. Peugeot 607 problem s chlazenim

  Hadica bude v poriadku potrebuješ len odistiť poistku čo je vidieť na druhej fotke (je na nej biely nadpis) a vytiahnuť to plastone kolienko na ňom ti zostane aj tesniaci O krúžok tak ho nestrať. Spätná montáž v opačnom poradí. Z gumených hadíc kliešťami sriahni svorky mimo prírubu a vytiahneš hadicu.
 10. buchot z nádrže

  A nepočuješ skôr prelievanie paliva zo strany na stranu?
 11. Vodní pumpa

  Prehrieva sa za jazdy resp si nedrží stabilne teplotu pod cca90st.C ? Ak si nedrží teplotu len na voľnobehu alebo v kolóne a sahara potom uchladí späť tak by som nechal tú novú.
 12. nejde nastartovat

  @pavelu96 chcel napísať že je nutné k riešeniu problému napísať model auta a aspoň motorizáciu niekedy sa hodí aj vin.
 13. Spodný čap ramena

  Záleží na vás či chcete investovať do 17 ročného auta alebo nie. Zvykom je meniť pár čiže obidva. Rozhodoval by som sa podľa technického stavu celého auta ak je o auto starané a nemá neaké technicjké problémy prečo nie. A záleží aj na tom či si auto chcete nechať alebo predať
 14. oprava elektro

  Začal by som baterkou ako na tom je potom pozrieť ukostrenia a ak nepomôže riešiť zložitejšie veci... Dobré by bolo napísať čo za auto to je a neaké info o ňom.
 15. Co jste dnes udelali...

  Rozdiel je tam poriadny na kus kovu ale nieje to už prehnané znižovanie hmotnosti? Pomaly ako na lietadlo... Inak fakt pekná práca
×