Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 5.3.2021 Ve všech sekcích
-
Něco pro Šaldu
Vena garážmistr a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
Může mě někdo vysvětlit proč to má jenom 14 sekund? Udělejte mě někdo z toho 20ti minutový video, prosím. Jinak já nejsem na prsa expert, jen se mě líbí, a neexistuje víc postiženej kozama než já A více méně u manželky jsem si taky všiml až asi za 10 let že za jejíma prsama ještě existuje i tělo, a ten další zbytek ženské postavy. Já se oženil jen s prsama, a protože jsem věrný, tak prsa miluju pořád, to že někdy za nima je jiná ženská to už nevidím7 points -
4 points
-
Odkódování rádia
MJSytic a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Zrovna jsem ti to chtěl nabídnout , ale když nechceš .....4 points -
Dostalo mě do kolen :)
Veverka a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Tak nepojedu na návštěvu, ale psychicky jej podpořit aby neměl "černé myšlenky" a já si to pak nevyčítal že jsem pro něj neudělal maximum.4 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
3 points -
Dostalo mě do kolen :)
Medvěd a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Dnes brzo ráno odjezd z Údlic do FN Plzeň-Lochotín.... Z okresu Chomutov, přes okresy Louny, Rakovník, Plzeň-sever do Plzně, jako takové.... Vyjížděl jsem ve 4.... Kontrola až přímo na začátku Plzně.... Vysvětleno a vyřízeno do minuty....3 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Takže nádražní pokrývač? Nebo tahá troleje? Nebo řídí provoz a a potřebuje koukat z výšky?3 points -
Nové logo? (už zase :-) )
Dave_k a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
Tak je to logo z roku 1960, jen upraveno do 21. století.. Furt lepší než kdyby vymysleli úplně nový a byl by to totální paskvil.. Mě se líbí... Ale logo není vůbec důležité na to to auto nejezdí.. Důležité je, že Peugeoti jsou skvělý.. Logo nelogo..3 points -
Co jste dnes udelali...
RichVa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Fishman za téma
Dnes zaplacena záloha na 5008 Allure Pack 2.0 BlueHDi EAT8, oranžová cuprite. A teď nastává doba nekonečného čekání, 3 - 4 měsíce.3 points -
Vtipy
vendelinek a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
3 points -
3 points
-
Dostalo mě do kolen :)
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@Pepitonávštěvy rodiny jsou zakázané z důvodu šíření nákazy. Což i chápu. Povoleno je jen zaopatření člena rodiny nebo jak to je definováno.3 points -
Dostalo mě do kolen :)
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@radim.1008, Radime a Zuzko, děkuji vám za podporu. To mě vlastně ani nenapadlo že můžu jezdit za rodinou. Hned zítra se za ním vydám a budu ho pozdravovat od celého Peugeot klubu.3 points -
3 points
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
skypeja a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele poldiss za téma
3 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
Bingo Proto vždycky parkují takhle @Pepito už pár let jo2 points -
Co jste dnes udelali...
inoxing a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
@ozzy56 : to je přeci jedna z forem "kladení důrazu"....2 points -
Vysavač na popel - zkušenosti
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
no každýmu podle jeho přání já krb a topení v něm zbožňuju. Navíc se mi hrozně líbí, jak teda ten krb samotnej, tak to teplo z něj...takový jeskynní, holt atavismus jak řemen. Mám promáklý způsoby zatápění, typy dřeva a pod. Doslova mě to bavilo, když sem tím procházel. Mám to jako rituál, stejně jako přípravu dřeva, topení v kotli a tak, no S údržbou problém není, protože zůstane jen hrstka popela ( i když toho jemnýho) a ten se dá klasicky zamést, jen jsem nám tenkrát chtěl usnadnit úklid. Takýe úklid krbu sem usnadnil a celý sem to přenes na vyčištění vysavače2 points -
Vysavač na popel - zkušenosti
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Stasiek za téma
Peto souhlasím že je s tím práce, ale když máš doma trenýrkovou teplotu 25 °C a žízeň na pivo je taková že i to dřevo dovezeš, pořežeš, naštípeš do dřevníku uložíš, z dřevníku do baráku doneseš a i přes to je žena zabalená do deky tak to má své kouzlo. Prostě jemně zahalená žena má své kouzlo.2 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ráno jsem si na Seznamu v jednom článku přečetl tohle: ,,nymburský starosta Nymburka'' , je normální, že se takové hovado živí jako novinář ??2 points -
307 sw - konečná
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tož, páčka funguje A myslím, že v tý kabeláži se nikdo nevyzná xD K dokonalosti už jen chybí subwoofer se zesilovačem a nějak rozjet podsvícení panelu rádia... U toho stále tápu protože ve schématu k rádiu jsem nenašel připojení podsvitu. FM funguje, neměl jsem zapojenou anténu. VID_20210305_174723(0).mp42 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Mě se omlouvat nemusíš. 2.0HDi není myslím pro 3008, ale jistý si nejsem. Hledat to nebudu, abych nebyl nasr, že na ni nemám.2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
byly karbanatky tak hadej2 points -
Peugeot 306 jménem José - Brzy 1.4T :)
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ElektronikCZ za téma
2 points -
5008 - nejde topení
Feryy a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Předpokládám , že ti to nefouká , takže chyba může být ve ventilátoru , modulu , kterej reguluje otáčky ventilátoru nebo v jeho napájení (poj. skříńka v motoru , přechoďák v patici , vadný kabel ...) . Ventilátor a modul je za schránkou spolujezdce .2 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
@Radek Hurvajz Co jsem dnes udělal . . . . Objednal jse si dvě různá balení balzámů na kůži . Doporučeno Radkem. A ještě mne zaujala nabídka pásků do kalhot z poctivé kůže !!!2 points -
Vysavač na popel - zkušenosti
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Já bych vám ty krby zazdil. Člověk si už nemůže doma vyvětrat celoročně. V létě všichni grilujou a v zimě pálí prkna v krbu2 points -
Technický popis RT6
Schreek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za soubor do
2 points -
Dostalo mě do kolen :)
miroska a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@Pepito jak pomoci? V téhle divno době jde udržovat kontakt jen telefonicky. Nebo s tím musíš vyčůrat, jestli na to máš povahu. Vytisknout papír s čestným prohlášením, že vezeš synovi to a to a případná policejní kontrola tě pustí. Kubu od nás pozdravuj. A doufám, že až tohle skončí, že se potkáme.2 points -
Dostalo mě do kolen :)
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Starší generace vždycky na tu nastupující koukala podobně - a zatím se v každé generaci našly motory, co uměly vývoj posunout správným směrem2 points -
Dostalo mě do kolen :)
miroska a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
A jednou to bude vydělávat na naše důchody.... Bože ochraňuj nás....2 points -
Dostalo mě do kolen :)
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak si přečti článek z Radimovo příspěvku. A učitelka která dělá jen to co musí a není schopna se dětem věnovat víc než je nutno je pro mě navždy soudružka učitelka.2 points -
Dostalo mě do kolen :)
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No doufám že díky nasazení všech složek IZS to dopadne dobře včera sem viděl video z příletu těch Kryštofů do Prahy a bylo vidět obrovské nasazení všech těch lidí který to zajišťovali i v rámci překládky těch dětí do sanitek. Nechci to sem zatahovat ale i tohle se dá připsat na vrub těm všem debilním opatřením. Haranti se nudí jsou zpruzelí a rodiče jsou rádi když vypadnou aspoň na chvilku od počítače a jdou se někam cournout ale ty protože se nevidí ve škole tak svolají partu a něco vymyslí a dopadne to takhle. Však ty haranti taky potřebujou ty svoje partičky a vést ten svůj dětskej svět kterýmu mi " dospělí " nerozumíme oni potřebujou takové to svoje s tebou ka a s ním ne a druhý den zase obráceně zkrátka potřebujou mít ty hlavy zaměstnaný normálním životem. A ne dřepět doma před počítačem a čekat až bude mít soudružka učitelka proslov na monitoru ze kterýho stejně nic moc nepochopí. Jak jsme si z toho všeho dělali srandu tak teď se ukazuje že ze všeho nejvíc to odnesou haranti a upřímně lituju ty který nastoupili letos do prváku ať už na učňáku nebo nějaké střední škole. Ve svém okolí vím o dvou klucích který byli na ZŠ v tom lepším průměru jak se říká, jeden se šel učit na autotronika druhej na nějakou elektrotechnickou průmku. Ten autotronik to po půlroce vzdal a zmaturitního oboru bude přecházet od září na učební a ten průmyslovák po půlroce školu ukončil a od září nastupuje na obor kuchař-číšník protože zkrátka online výuka jim nesedí a známkově se díky tomu ač se snažili propadli na neprospívající. Jedna zákaznice nastoupila na vyšší odbornou školu má zdrávku tak nějaké pokračování ale dostali tu pracovní povinnost nebo jak se to říká a téměř celá třída to studium ukončila protože jedna vyučující nerespektovala tu povinnost a když chyběli na její online hodinu protože byli v práci tak je neomluvila a poté je neklasifikovala ta holčina chodila třikrát v týdnu za mrzký peníz do nějakého ústavu pro duševně nemocné jako pomocná síla aby tu povinnost plnila a nakonec kvůli tomu vyletěla ze školy a příští rok to bude zkoušet znova ale ten rok už jí nikdo nevrátí. Je to bordel nic jinýho se na to nedá říct.2 points -
Braking, ESP/ASR, Anti-roll back, ABS chyba + nejde otevřít kapota
pajson a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Ten eskamotér v servisu tě akorát lakoval. Tahle Exide AGM se v našich končinách vyskytovala právě jako originální díl. To, že v druhovýrobě už nemusí mít stejnou kvalitu je sice pravda, ale stejně tak je pravdou, že baterky likviduje hlavně to nesmyslné "eko dobíjení". A pokud servisák tvrdí, že je předepsaná baterka pro daný model slabá. Měl by to nahlásit inženýrům do Francie. Určitě to na rozdíl od něj nepočítali a dali to tam od oka2 points -
2 points
-
2 points
-
Vtipy
MotoMoto a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
Baví se dvě šlapky: A co bys chtěla od Ježíška ty ?? Normálně--dva tisíce, jako od každého.2 points -
Já vidím čistý stůl. To nemám, ani když uklidím A ten Total Stop zastaví nádraží? Tam bych se bál usnout1 point
-
Ja popel sypu do kompostu a o ty stěny se to hezky oklepáva1 point
-
tak jako v koupelně nebo v ložnici nad oblíbeným povlečením svý krásnější polovičky to nečistim...to už bych vám neměl čim psát... jinak víš, co, já topim jako i normálně dřevem, v kotli, takže kdybych to sypal na záhony, tak tu mám takový hromady, že na nich můžu v zimě lyžovat...(teď mě napadá, že letos by to vlastně bylo fajn....mít sjezdovku na zahradě)1 point
-
myslím jaro podzim, v červenci a srpnu už tak moc netopím1 point
-
já u Alianz skůtr za 1220 kč,, tak výpověď a nová pojistka za 374 kč, my tu tak žijem...1 point
-
1 point
-
Dodělání tempomatu
307rg zvýšil/snížil popularitu uživatele L.U.K.A.S.S.S za téma
Jezdím tak už 11 let, po noční nejsem nikdy unavený, sem tam jezdím s 308 novou, v automatu a po noční je to 100x lepší Navíc, tempomat se hodí na dovolené, jel jsem s 307 do Rumunska na transmagistralu, zrovna po těch dálnicích by tempomat sakra pomohl.1 point -
Rifter PureTech 1.2@110 81kW, Allure, oranžová cuprite
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Kujva to sou fotky jak do reklamního katalogu. Pěkná práce.1 point