Jump to content

ElektronikCZ

Uživatel
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

About ElektronikCZ

 • ID člena
  70854
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday March 16

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  1994

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Třebíč
 • Stát
  Česká republika
 1. A kolik bys za to chtěl? Popřípadě kde bydlíš, pokud to nebude moc daleko tak by se tam tou šunkou dalo zajet a zkusit jestli to pasuje
 2. Super, tam se to snad doklepe Kolik se tak zúčastňuje lidí? Nebo celkově, jak to probíhá ?
 3. Zůčastnil bych se, ale pochybuju že by nějaká z těch mých plechovek zvládla 3 hodiny cesty Plánuje se v dohlednu nějaký větší sraz v blízkosti Vysočiny?
 4. Za předpokladu že to bude pasovat tak nemusí. Vlastně ani ten konektor nemusí být v té jednotce stejně zapojený, stačí jen aby to tam šlo nacvaknout. Jinak ta origo jednotka by měla tuším být Bosch MA3.0
 5. Zkoušel někdo z fóra komunikovat s VAN ? Chci číst ze sítě informace o rychlosti do mikrokontroléru, a ty pak zpracovat, ale infa je pramálo. Jakékoli rady a zkušenosti vítány. Možná jsem ve špatné sekci, předem se omlouvám.
 6. Myslím že bosch, ale dokud tam bude stejnej konektor, tak je to jedno. Jde mi jen o krabičku jednotky s tím konektorem
 7. Dobrý den Potřeboval bych na svoji 306ku pár věcí viz obrázky abych opravil pár nepravostí od předchozího majitele, rok 94 pokud se nepletu, obsah 1.4l (Myslím že TU3M) 1.Plastík prostředku palubovky - ten střední díl před topením, drží na něm rádio - na mém jsou ulámané držáky na ty spodní čudlíky. 2. Střešní panel s ovl. Střešňáku - můj měl zlomenou tu čast se šrouby a celkově je bídný, přijímač IR ani nefunguje, chybí krytka na šrouby. Zatím jsem to vyřešil dvěma plýšky, ale chtěl bych to pořádně 3. MRTVÁ řídící jednotka - potřebuji mrtvou řídící jednotku s tímto konektorem, nemusí být z 306 ale musí pasovat. 4. Pokud někomu schází klíček s IR dálkáčem, pokud bude za rozumnou cenu měl bych také zájem To je zatím asi vše. Kdyby se náhodou našla páčka na ovl. Rádia s plastem pod volant za příznivou cenu, tu bych taky vzal, ale to vyloženě nesháním.
 8. No, nakonec jsem potřebné info vyčetl z Hayness příručky. Ty schémata jsou sice takové krkolomné a nejdou moc do detailu, ale lepší než nic. Přikládám to schéma pro ostatní co by ho mohli hledat.
 9. Ahoj, chtěl bych se zeptat zda někdo nemáte schéma zapojení budíků. Jde mi hlavně o zapojení pinů v konektorech. Dělám si na nich jistou úpravu, a potřebuju vědět kde se na nich napojit na VAN, popř. odkud vzít signály rychlosti a otáček. Mám vzadu na budících dva konektory, černý a bílý, je na nich číslo 81 115 607. 406 r.v.2000 2.0 hdi 80kw Díky moc za pomoc
 10. Možná vyježděné cesty na potenciometru polohy pedálu? Popřípadě jiná závada spojená s tímhle, nejlíp zkusit připojit nějakej z funkčního auta.
 11. Taky by se hodilo. Právě si je vylepšuji, a potřebuji zjistit kde se napíchnout na VAN
 12. Staging origoš těžko, leda by sis to vyřešil vlastní elektronikou. Teoreticky by z té 406 pasovat mohly, ale nevíš dokud nezkusíš.
 13. Říkal jsem si že je čas to tu oživit Za tu dobu se událo dost věcí, asi to zde shrnu (to co si vzpomenu ) a pak to postupně rozepíšu a dodám obrázky. Na převodovce blbne zpátečka, vyskakuje, brzo ji budu měnit. Do auta jsem zabudoval výše zmíněný systém, už jsem na 3. verzi softwaru, postupně sem naposílám co to vlastně umí Samozřejmně jsem úspěšně poskládal palubovku. Taky byl nefunkční střešňák, zlomené kusy toho pojezdu. Koupil jsem nový, jenže jsem si pak všiml že je zlomený odtok . Jelikož mi do auta teklo i takhle, tak jsem to v tomto stavu nehodlal namontovat, tak jsem prohodil vnitřnosti do rámu toho původního. Teď funguje střešňák perfekně, po prošťouchnutí odtoků už nezatéká dovnitř, jen když zajíždí do střechy trošku drhne. Zakoupena přepákovaná řadička - ty dráhy byly příšerné, teď je řazení daleko lepší Ty příšerné bílé nárazníky jsem přebrousil a nastříkal na černo, vypadá to bombasticky. Koupil jsem si turbo z lancie delty hf 1.6, co sem chystám namontovat Mám nachystaný už i intercooler a programovatelnou řídící jednotku, jen musím sehnat potrubí a jede se Bude se to muset naladit a zapojit, tak na to se těšte, třeba si pak otevřu firmu na chiptuning Samozřejmně nové autorádio, subwoofer. Holt jsem mladej no Sportovní volant - tím že má menší průměr a auto nemá posilovač je pocit z řízení naprosto dokonalý, je cítit přesně co auto dělá a kdy začíná klouzat Různé plastíky a kraviny v interiéru vyměněny za nepolámané Prozkoumal jsem levý zadní podběh, a je tam díra jak do podsvětí, pás taky upadl. Holt to budu vyvařovat. Nové žárovky do světel, myslím že to byly night breakery, nejsem si jistý, ale svítí to jak blbý Přemýšlím o interiéru z 306 gti, teď jsem jich pár viděl za dobrý peníz. Taky jsem z nich viděl pár dvoulitrů za velmi dobré ceny, kdybych neměl to turbo tak bych nad nimi přemýšlel Bude potřeba koupit nové odvzdušňováky dozadu, jsou strhané, a brzdy jsou nějaké zavzdušněné. Brzdí dobře, jen mají chod až dole. Taky sháním bílý levý přední blatník, je tam ještě od předchozího majitele z modelu po faceliftu, natřený snad štětcem. Holt hrůza. A spousty dalšího, bylo toho hrozně moc, takhle z patra se na vše ani vzpomenout nedá No a za 8 měsíců už snad řidičák V neposlední řadě mám nový přírůstek, Peugeot 406 2.0 HDI 80kw, který mě vyšel na 1500 A v nějakém hrozném stavu není, ani troška rzi, motor se zdá v pohodě, startoval dobře, vůle dobré, jediné co, tak zadřené vypínací ložisko spojky. Převodovku mám teď shozenou, a objednávám spojkovku. Na něm už je taky odvedena spousta práce, takže asi zítra založím další téma Chudáček byl postižen nějakým 18tiletým rádoby tunerem, no o tom později.
 14. Přesně v tom byl ten problém, někdo to tam nedal, destička vyskočila ale majitel spokojeně jezdil dál
×
×
 • Create New...