Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      17

    • Počet příspěvků

      24 448


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      35 913


  3. sitler

    sitler

    Člen klubu


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      3 071


  4. Laďa

    Laďa

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      6 244


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 20.11.2020 Ve všech sekcích

  1. Péťa

    Vtipy

    rock.mp4 telo.mp4
    5 points
  2. sitler

    Smrtelná nehoda na D8 - řidička v protisměru

    Me osobne "kulata lopata" nezivi a nikdy nezivila. Ale pres 2 roky jsem denne dojizdel 100km jedna cesta do prace... a obcas proste i na 12h v praci. A nebudu si lhat, ze po odkroucenych 100km v 5 rano a 12h v praci proste soustredeni na 100% na cestu nefunguje. Kor kdyz clovek treba jeste resi cestou v aut edalsi pracovni nebo soukrome veci. A kdo tvrdi, ze za volantem se plne soustredi jen a pouze na jizdu a rizeni a nic jineho, lze si do kapsy. Akorat ti zkusenejsi si to umi priznat ze to tak neni.
    5 points
  3. Laďa

    Vtipy

    4 points
  4. Radek Hurvajz

    Traktor s pluhem

    No, jen si sem odložim jedno pravidlo. Řidič má jet tak rychle jak daleko vidí, a tak aby na tuto vzdálenost bezpečně zastavil vozidlo. Takže pokud neměl zapnutá dálková světla tak bezpečná rychlost na tlumená světla odpovídá cca 50km/h. Tyhle střelce nechápu, jedu za nimi kolikrát po prázdný silnici, nikdo nikde, tma jak v pytli a oni ty dálky nezapnou a nezapnou a valí 90, předjet je nejde když před něj nevidíš a neznaš to tam, prostě magoři Pokud někam nevidím nehrnu se tam. A pokud někam nevidím musím předvídat že tam muže bejt cokoliv, od ležícího ožraly po zapomenutou maringotku po cirkusácích.
    3 points
  5. skypeja

    Vtipy

    3 points
  6. Rikic339

    Smrtelná nehoda na D8 - řidička v protisměru

    Nejsem řidič z povolání, ale zcela chápu jak to musí být obtížné a náročné být pořád 100% v pozoru a mít 100% reakce na jakoukoli událost.. Mě stačí jednou za rok pracovní akce v Amsterdamu - naložení dodávky v Praze, odvézt dodávku v do Amstru, postavit stánek, být každý den na výstavě + povýstavní afterparty se zákazníky, rozložení stánku, naložení do dováky, odvézt dodávku do Prahy.. Kolikrát už jsem se při zpáteční cestě přistihl že ty reakce nejsou 100% Mikrospánek jsem ale nikdy nechytl, na to si dávám majzla - to se tak nějak dá odhadnout jestli je člověk unavenej, ale ta pozornost je horší.. Prostě těch X stovek kilometrů furt po dálnici je strašný, jsem pak rád za každou objížďku který člověka trochu osvěží Takže trochu pochopení mám, a chápu i názory že kdo nezkusí nepochopí - zkusil jsem jen lehce a stačilo
    3 points
  7. ozzy56

    Smrtelná nehoda na D8 - řidička v protisměru

    chlapyyy, a už jste se někdy vezli v lokomotivě ? tam to má mašinfíra celou šichtu--furt se modlí, aby ta světla naproti jela po druhé koleji...
    3 points
  8. Laďa

    Vtipy

    2 points
  9. inoxing

    Cena roland garros

    cena je nevyčíslitelná
    2 points
  10. *nohafuc*

    Vtipy

    2 points
  11. MJSytic

    Smrtelná nehoda na D8 - řidička v protisměru

    Právě. Co k té paní víc říct. Paní, která najede na dálnici do protisměru. Tam už není co dodat Jinak si nemyslím, že by někdo dával vinu řidiči dodávky. Já teda rozhodně ne. Mám prostě jen pocit, že pro sebe mohl udělat víc, než to vzít takhle napřímo Třeba TENHLE měl dle mého názoru na reakci opravdu málo času a reagoval. Ale jak jsem psal, to automaticky neznamená, že by to dopadlo líp... Jinak k těm "autopilotům" apod. Je jasný, že to tak je. Ale pak se nikdo nemůže divit, když se něco takovýho stane. Když to poděláš jen sobě, budiž, ale když pak vezeš lidi nebo svojí rodinu, tam už se to těžko omlouvá a chápe Jinak znám pár profi řidičů, co jsou dle mého názoru živí jen omylem, nebo spíš náhodou. Zkrátka mají kliku i na to, že se na silnici vždycky potkají s někým, kdo to ubrzdí/ukroutí za ně. Pak jsou tací, kteří se v podstatě jen vezou z bodu A do bodu B a u toho drží volant. To, že řídí, si ani neuvědomují. A někdy se to tak sejde, že to dopadne špatně
    2 points
  12. ozzy56

    30 km/h v obci, co vy na to?

    já když jedu 45, tak mi auto hlásí, že mám zařadit šestku
    2 points
  13. Ne nechci se hádat nebudu se ani obhajovat nebo obhajovat ty co se k podobným zážitkům přiznali. Jen napíšu že jak psal @Medvěd šofeřina je tvrdá nádeničina kde navíc k tomu co vyjmenoval je i to že většinou ti ty pracovní cesty plánuje někdo z pohodlí kanceláře kdy absolutně nebere v potaz tu řadu proměných které tu cestu ovlivňují protože jako ten dělňas může přijít do fabriky v ne zrovna 100% kondici ( nevyspal se, má drobnou zdravotní indispozici apod.) tak i s tím musíš jako řidič z povolání bojovat ale navíc je tu dopravní situace pak meteorologická situace když se budu bavit o nákladu tak i třeba to jaká nálada panuje na místě vykládky protože když tam jsou nas.raný tak tě tam nechají třeba i jen 10 minut navíc čekat a když ti to udělají na dvou třech místech tak z toho díky dalším okolnostem máš třeba jen do oběda zpoždění hodinu takže aby jsi to srovnal a dojel jsi domů tak nějak normálně tak zazdíš oběd ale stejně stáhneš jen půlhodiny protože dál je třeba nehoda atd. dostáváš se konečně zpátky na základnu musíš vyúčtovat postarat se o auto a pak jdeš teprve domů z tepla a klidu kanceláře byla tvoje šichta naplánovaná od 04.00 do 14.00 včetně všech zákonných přestávek realita 3.40 jsi startoval auto ve 4.00 jsi opustil bránu xxxxxxxxxxx 15.30 jsi zaparkoval auto a kolem 16.15 jsi odešel od auta. A takhle to máš 16x do měsíce z 20 šichet. U nás autobusáků to je trochu jiné u nás se dá říct že tam není nutnost každou tu šichtu natáhnout oproti plánu protože časy většinou udává jízdní řád ale na druhou stranu nikdo z dopravců není sociálka aby dával peníze zadarmo takže ti šichtu naplánuje tak aby využil zákonných možností na max. a ty jdeš do práce aby jsi u busu byl 3.40 odjedeš co máš a domů jdeš v 18.40 nebo i déle. A v busu je navíc ta věc že tvoje okamžité rozpoložení se může měnit i s tím jak se mění cestující. Na závěr ano každý může říct je to vaše volba dělat takovou práci a když se vám to nelíbí jděte dělat něco jiného. Jenže ono to není tak jednoduché řekněme že z mého pohledu je šofeřina spíš poslání (i když někdy k po.srání) a možná že pro někoho i životní styl a volant je droga a milenka zároveň a člověk který to má takhle tak nebude někde v kanceláři spokojený protože šofér potřebuje mít ten adrenalin a to všechno co jsem popsal pořád dokola jinak to není šofér. Ano mohli jsme se líp učit a dělat ty plánovače v kancelářích a na to já odpovídám naopak měli jsme se učit hůř a mohli se válet v klidu ve výkopu na lopatě protože tam nejsou starosti. amen.
    2 points
  14. Medvěd

    Smrtelná nehoda na D8 - řidička v protisměru

    Fruktis - nehájím to, ale i řidič je normální dělník a ukaž mi jakéhokoli dělníka, kterej je 100% soustředěný celou pracovní dobu. Nenajdeš - a pokud Ti to někdo bude tvrdit, tak prostě kecá. Byly doby (celkem 16 let), kdy jsem den co den (pracovní, po - čt, pátek jsem měl kratší) jezdil od 6ti ráno (abych byl v 8 na prvním obchodě) do cca 20 hodin (v 18 obchody zavíraly). Denně cca 20 zastávek v obchodech (nabídka zboží, dodání zboží, vystavení faktur) a nájezd cca 400 km - no a NIKDY jsem neboural (ani z vlastní viny a NAŠTĚSTÍ ani z viny druhého) a páč mě volant bavil a baví i dnes, tak jsem si dělal i víkendové výlety po celé republice, klidně i 500 km za víkend. Jak jsem psal, NAŠTĚSTÍ jsem nikdy nehavaroval - neberu-li jako havárii památné odření zadních dveří při výjezdu z parkoviště, ale že bych byl vždycky na 100% soustředěný, to si teda fakt nemyslím
    2 points
  15. Stasiek

    Vtipy

    2 points
  16. RichVa

    Vtipy

    2 points
  17. sitler

    Smrtelná nehoda na D8 - řidička v protisměru

    Lidi, co jsou schopny najet na dalnici v protismeru, ignorujic nekolik znacek, nepatri za volant v libovolnem veku. Tam musis vyignorovat tolik aspektu, ze to bez totalni debility proste nejde. Ta baba ujela asi 1-2km, vic ne. Ta benzinka je docela blizko. A soude dle toho, jak jela, vubec nemela tuseni, ze neco dela spatne. Jela pod plynem prostredkem pruhu. A vubec ji to nedoslo...
    2 points
  18. Smoke_66

    Peugeot 407 SW, 2.2i 116kw, 4st automat

    Tak jsem se rozhodl založit téma na naši novou káru do rodiny. Postupně budu přidávat, jak auto funguje a zda se věrnost v pažouta vyplatila. Koupeno cca před měsícem za 80k. Na autě do dnešního dne proběhlo: Výměna mrazem rozsápáného čerpadla ostřikovače, nový super tlumící zadní tlumič výfuku polmostrow Leštění zažloutlých světlometů. Rozvody, olej, svíčky, výměna oleje v automatu, vyměna stabilizátorů na zadní nápravě, a to je zatím asi všechno, co bylo nutno udělat než se začne pořádně jezdit. Očima servisáka auto v pohodě a stav zachovalý. zbývá vyřešit nesvítící obrazovku nad rádiem a pár kravinek. Jízdně jsem z toho nadšenej. To pohodlí. Spotreba zatím asi 12 litru převážně v městském provozu.
    1 point
  19. Péťa

    Vtipy

    1 point
  20. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Dlouho jsem z novýho vejfuku radost neměl xD Už zas prdí jak ten starej... Díra nikde, vše sedí, tak se asi po čtvrt roce vysypal střední tlumič. Značka tuším MTS, co mi doporučil vejfukář. Tam asi plpnu rovnou rezonátor nebo holou trubku, když už to má dělat bugr xD
    1 point
  21. sitler

    Traktor s pluhem

    Ano, rosu neoseres. Proto se na pole jede kdyz oschne a jede se dokud zase nepada. Tedy klidne do tmy. To samy s oranim na podzim - udelat se to musi, cas je omezeny a kdyz ti 4 dny z tydne leje, tak do pole vjet nejde, to uz by ten traktor nikdo ven nedostal. Takze kdyz jsou podminky, opet se jede do tmy. Takze nejake nesmysly o tom, jak to omezit jen na praci za svetla je total nesmysl a kazdy od fochu by te hnal s vidlema v ruce idealne... Ze to byla chyba traktoru je vcelku jasne, o tom zadna.
    1 point
  22. Medvěd

    Smrtelná nehoda na D8 - řidička v protisměru

    A když to zjistíš 20 km po té, co manželka s dětma odešla na pumpě na WC a tys po dotankování a zaplacení bez pohledu vzad nastartoval a odjel.
    1 point
  23. ozzy56

    Smrtelná nehoda na D8 - řidička v protisměru

    nejhorší je, když je tam ticho
    1 point
  24. Ferry

    převoz dojezdovky Bečov nad Teplou - Praha nebo Chomutov

    Jj, zrovna jsem ti chtel poslat foto, ze mam vse v aute
    1 point
  25. inoxing

    Úprava kilometrů Peugeot 407

    OT. To mě připomnělo tento tématický obrázek k dnešnímu dni:
    1 point
  26. flacek

    30 km/h v obci, co vy na to?

    Ohledne tech BUS pruhu jsem cetl ze to neprislo https://zdopravy.cz/praha-chce-zakazat-vjezd-do-vyhrazenych-pruhu-i-v-noci-65958/ Mimochodem Auto*mat, to je taky dobra particka. Fuller me se**e uz pekne dlouho.
    1 point
  27. Medvěd

    Smrtelná nehoda na D8 - řidička v protisměru

    Rikic 339 - ono paradoxně kdybys nejel "jenom" 1x ročně do Amstru a zpět, ale jezdil pravidelně, tak by sis zvykl a dal to ve větší pohodě. To je mimo jiné i jeden z důvodů proč je tolik zbytečných karambolů dovolenkářů, co v běžném roce jedou o víkendu na chatu nebo k babičce a v létě si usmyslí, že musí dát za noc cestu k moři
    1 point
  28. AnotherOne

    Vtipy

    Praotec Čech mal rád šarkany
    1 point
  29. Péťa

    Vtipy

    1 point
  30. sitler

    Smrtelná nehoda na D8 - řidička v protisměru

    kazdopadne, vyjet z benzinky na dalnici do protismeru? To muze jen echtovni kreten. V tomhle pripade echtovni pizda, co za volantem nema vubec co delat. Jinak dodavka mohla jet okolo 130, mohla vyjet zpoza toho co to toci a nemusel celkem dlouho tusit. Ono se to zda jako strasne dlouhy cas, ale od chvile, kdy mu vlevo jedouci auto odkryje pohled je do narazu cca 7 vterin. To neni moc dlouhy cas.
    1 point
  31. patejrik

    508 a olej

    No já ti nevím teda, ale jestli koupit z číny za 75 Kč i s dopravou a pochybnou kvalitou anebo Mann za 2 stovky a mít jistotu, že filtruje jak má a je kvalitně vyrobený. Já bych si to do auta nedal, ale proti gustu ...
    1 point
  32. Péťa

    Vtipy

    1 point
  33. jarokare

    508 a olej

    Taky mi přijde jako blbost šetřit pár korun na takhle důležitý součásti motoru ...
    1 point
  34. ozzy56

    Vtipy

    Kde máš ženu ? V kroužku. Ona chodí do kroužku ? Ano, ale jenom někdy, když otravuje nebo se nudí. A co to je za kroužek ? No normální kovovej na krk, na zdi, ve sklepě...
    1 point
  35. Vena garážmistr

    Poděkování za pomoc

    @Klemoň@Scratch díky kluci. pro PC jsou tady vrata otevřená takřka 24/7 a dělám i jiný značky.
    1 point
  36. Klemoň

    Poděkování za pomoc

    Já k @Vena garážmistrkromě mechanických prací jezdím i s přezouváním pneu ! Ceny má klubové , tak aby to nedělal zdarma , ale dělá vše poctivě a když jsem viděl jak vyměňoval brzdovou kapalinu , tak i auto na mne mrklo , že je to poprvé co ji má opravdu vyměněnou kompletně . Kromě toho mi pomohl i s výměnou hřídelí na leteckém motoru , takže pro mne i jiné práce Pod čarou: Ještě bych poznamenal, že je zde výhoda dohodnutí termínu dle potřeby a navíc mi poskytuje i servis vyzvednutí vozu v práci a po opravě opět přistavení zpět a to pouze za cenu benzínu. A to nemluvím o tom, že je ochotný (po dohodě) vyjet z dílny ven k odstavenému / porouchanému autu. Což jsem zatím naštěstí nepotřeboval
    1 point
  37. Péťa

    Vtipy

    kajak.mp4
    1 point
  38. ozzy56

    Vtipy

    V narvaném tanečním sále se přišourá mladík ke slečně, sedící u stolu: Nechceš si zatančit ? Ano, ano, nesměle odvětí dívka. Tak běž, chci si sednout.
    1 point
  39. foma2805

    Cyklace stěraču

    Jo, těmhle řidičům pak ráno závidím když jedním pohybem odkryjí čisté okno... Já tak důsledný nebývám, jsem už od přirození lajdák a ráno pak škrábu (...se na hlavě
    1 point
  40. jarokare

    Vtipy

    1 point
  41. Péťa

    Vtipy

    1 point
  42. FrantaCV

    Vtipy

    Výsledek "distanční" výuky.
    1 point
  43. Pe.Tr

    Vtipy

    1 point
  44. MotoMoto

    Vtipy

    Konečně auto v plné výbavě
    1 point
  45. Péťa

    Vtipy

    1 point
  46. jarokare

    Vtipy

    Pak že nejde elektromobil rychle "natankovat" https://www.instagram.com/p/CHaqMw6BFad/?igshid=av3516dn3f76
    1 point
  47. Péťa

    Vtipy

    kos.mp4 mycka.mp4
    1 point
  48. Péťa

    Vtipy

    manzelka.mp4
    1 point
  49. Péťa

    Vtipy

    1 point
  50. mikki1234

    Jumper 2.8 Hdi - kontrolka motora

    dobry den, mam rovnaky problem, prosim viete poradit?
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...