Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 14.6.2020 Ve všech sekcích
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
Veverka a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
5 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Rikic339 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Agrafik za téma
Na druhou stranu, je to jeden z mála příspěvků, který nic neidealizuje. Čísla jsou taky ok.4 points -
Dneska vařim já
Milan+ a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
4 points -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
zbynek..s a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
4 points -
Rcz
brixtr a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele AlexZakarias za téma
Ahoj, po předchozích Pežotcích 205,306 a 307 přišel na řadě sporťáček RCZ. Původně jsem chtěl 308cc,ale jak jsem uviděl mazlíka,tak to byla láska na první pohled. Jinak RCZ, 2.0Hdi, 120kw(půjde na vitamínou injekci na 140kw a 400Nm), limitovaná asphalt edice v plné výbavě. Mnoho šťastných kilometrů s našimi miláčky.4 points -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
Péťa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
4 points -
307SW a 307cc od 15 strany
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Moral3z za téma
Zdavím všechny, Mám velkou radost, že se opět můžu postavit do řad Peugeot clubu. Po prodeji 307sw jsme měl tak nějak klub pořád v srdci. Rodinné auto je stále Passat 3c variant. CCčko je víkendová radost a moje dojíždění na vlak. CCčko bude střídat E46 318i, která bude na prodej. Teď k autu. Je to klasické cc před face. Rok 2004, najeto 215 000. 2.0i / 103kw. Z výbavy maximálně vyhřívané sesle a kožak. Ten interiér je krásnej, vždycky jsem takový chtěl. Co je potřeba udělat: pravá stahovačka, pořádně vyčistit (auto měl kuřák na ryby), rozleštit jedno světlo, rozleštit nějaké škrábance, hučí převodovka - jen občas, praské švy na palubce, nesvití půlka displeje - kdyby cokoli, kdokoli uměl, věděl, sem s tím3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
David 106s16 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanek za téma
Je veliká legrace, jak už i petrolheadi z Garáž.cz, začínají jezdit elektrikami a zjišťují, že názorově zamrzli před 10 lety qa ono se to od licenčního Peugeotu Ion (Mitsubishi iMiev) setsakra posunulo. Zjistili to i v Top Gearu. Ještě větší legrace je poslouchat jejich soudy a teorie po pár set kilometrech zkoušení. Třeba o tom wallboxu, což je samozřejmě hloupost, žádný wallbox nepotřebujete. Pokud zásuvka se samostatným jističem 16A (to co máte doma pro pračku nebo myčku) dává 3,6 kWh za 1 hodinu nabíjení a máte díky elektromobilu noční tarif 8 hodin elektřinu za poloviční cenu, pak každý den z 365 v roce máte ráno nabito přes 28 kWh v baterce, což při městském courání a spotřebě 12 kWh/100 km vystačí na 233 km. Jinými slovy na nájezd 85.045 km ročně nabijete pohodlně přes noc z obyčejné zásuvky. Wallbox umožňuje využít druhou a třetí fázi a tedy dát Vašemu autu 7 nebo 11 kWh za 1 hodinu nabíjení. Pokud to spapá palubní nabíječka auta. Ta u Tesla Model 3 má výkon 11 kW, takže za 8 hodin tam můžete narvat 88 kWh, více, než je kapacita baterky. Jinými slovy ten dojezd přes 400 km máte denně každé ráno z červeného malého pětikolíku 400V 16A ve Vašem rodinném domku. A roční nájezd 146.000 km nabijete jen z domácí červené zásuvky. Jinak wallbox může taky spolupracovat s hybridním měničem FVE a auto může sloužit nejen jako úložiště pro dům přebytečné elektřiny, ale i jako baterie a dům zásobovat. Což Tesla taky umí. K těm dojezdům asi tolik. Ostrava, 3.největší město ČR, má napříč 20 km. Takže s nočním levným nabitím z obyčejné zásuvky 230V 16A Ostravu s 233 km (třeba VW eGolf, Kia Soul EV, Nissan Leaf I.generace a dalšími prvními generacemi s baterkou kolem do 30 kWh) přejedete 11x a ještě Vám 13 km dojezdu zbude. Když budete mít průměrnou rychlost 50 km/h (což by se v Ostravě, díky městem procházející D1 a několika rychlostkám s povolenými 80-90 km/h mohlo podařit), obvykle je to 40 a méně) je to přes 4,5 hodiny ježdění v kuse, než noční nabití vyjezdíte a musíte si někde přicucnout. Což v Ostravě znamená využít některou z 9 rychlonabíječek poskytovatelů ČEZ, EON, PRE a Lidl, stále před otevřením je desátá MOL na čtyřproudovce Rudná v Zábřehu. 2 z nich jsou stále zdarma a bez registrace. Všechny jsou přístupné přes mobilní telefon i neregistrovaným uživatelům. A v okolních městech jsou po 1-2 stojanech rychlonabíječky v Hlučíně, Opavě, Klimkovicích, Mošnově (letiště), Frýdku-Místku, Havířově, Karviné, Bohumíně, Třinci....... . Prostě no problem.3 points -
zlomena měrka oleje 307 hdi
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
Medved: Nekde je to spatne udelane, merka je z plastu. Casem plast zkrehne, a jak je vodici tribicka ze slozitejsiho tvaru, tak merka jednou ohyb nevydrzi a praskne. Tezko se to stane s ocelovou merkou. Je to podobne, jak plastove ulozeni merky u 1.9tdi, blbe se na to podivas a praskne to vejpul, jako by bylo slozite udelat ocelovou trubicku az po vytahovací oko...3 points -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
ta lahev tam je jak bažant tady jsem jeste drzak s lahvi nikdy nevidel u zadneho kola. ale verim ze tady moc mista kam ho dat neni. ja mel druhou flasku na riditkach.3 points -
2 points
-
Nevypne elektrika
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
přesunuto do správné sekce2 points -
Blbý ráno
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Jo, Ozzy, máš pravdu. Obecně je tu moc dobře znám můj názor na komáry a vůbec dobu před rokem 1989, ale třeba přiznat, že i oni měli některé věci dobře zmáknuté (namátkou mimoškolní starost o potěr a právě ten důraz na praxi řidiče a podle toho stanovený vývoj v tom, co smí a nebo nesmí řídit). Je fakt, že zrušením ZVS (díky, díky ) bohužel došlo i k tomu, že se podstatně zúžila základna kluků, co by se mohli stát řidiči NA - dobře všichni víme, že 80% branců si dělalo v rámci vojny zadarmo C-čkový papíry a na konci vojny dostávali všichni držitelé C-čka i rozšíření o E-čko (přívěsy, návěsy). Když kluk přišel z vojny, dost často se mu ta možnost jisté "svobody" za volantem zalíbila (mobily ani vysílačky se nepoužívaly a tak kontakt s vedoucím proběhl jen ráno a pak už šlo jen o to splnit úkol a nepředřít se, což z vojny dobře znali). Takže většinou začali jezdit kolem komína na Avii, po čase dostal Lízu (větší dálky) nebo Tatru (lomy, stavby) a když byl hodně, hodně dobrej, tak mohl přemýšlet o dálkový dopravě nebo autobusu. Dneska jsou k vidění firmy, co beze všeho (a rády) berou na kamiony kluky s čerstvýma papírama, dají jim pár jízd jako "dvojky" s někým, kdo tam už chvíli jezdí a šup na kamion a ideálně na dvě karty. Mlaďas, naočkovanej od "zaučovatele" vidí prachy v kešeni a tak dispu kejvne téměř na všechno. A vono to funguje dokud to někde nevyvalí nebo ho neodlověj´ cajti - pak ale firma "o ničom neví" a kluka v tom nechá pěkně vyráchat, páč další novej zase přijde. Co vůbec nechápu je přímé rozšíření z B na D bez nutnosti praxe - tzn. že se klidně může stát, že bus obsazený 40ti lidma veze někdo, kdo ještě včera jezdil Fóbií na chatu a vrchol umění měl v cestě do Chorvatska bez zabloudění a přes noc. Důsledky všech těchhle šlendriánů vidíme na silnicích denně a žádný psychotesty to nespasí - PRAXE je totiž jen jedna2 points -
zlomena měrka oleje 307 hdi
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
Medvěd je to dost stará bolest aut PSA--přitom by stačilo vyrobit měrku z jednoho kusu ocel. drátu ...2 points -
Blbý ráno
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
blbec bude asi šofér--napadlo mě hned ráno, že jezdit autobusem dneska je o hubu, kde jsou ty doby, co autobus byl na poslední příčce řidičovo kariery, nebyl jsem tam, ale psali, že světla na 100% svítila..., je to vůbec možné, aby autobus nepustil vlak?? naštěstí to byl jen jeden vagonek...2 points -
zlomena měrka oleje 307 hdi
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele celda1970 za téma
Tvl....konce zlomený měrky už mám ve vaně tři...:-)))....pak jsem se naštval a udělal měrku z měděného drátu a konec rozklepal...a poprdeli ...je klid.2 points -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Print za téma
Ty si za rok najel na kole víc než já za dva roky s 2062 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele dzavel za téma
Některé makro fotky se mi tady zamlouvají. Asi se pustím do téhle upravy objektivu a uvidím2 points -
1.6 16v nestartuje
307rg a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Jenže Ladiss nepsal , že by mu netočil startér , oni si lidi často pletou pojmy nestartuje (netočí startér) a nechytá (startér točí a motor nechytne)2 points -
Co jste dnes udelali...
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
trucker1245 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
teď sem vezl souseda, má nějakou starou Mazdu 2.5 a strašně se divil, že to moje má jen 3 válce a tak dobře jede , tak sem mu to půjčil (veliká vyjímka--běžně nepůjčuju) a zkusil sám, jak to jede, řadí atd., mno, buď hrál divadlo (do hlavy mu nevidím), ale vylezl nadšený, že to jede super, potichu, nic nevibruje (ani na volnoběh ), a jezdí za 6 (jeho mazda za 9)--prostě evidentně člověk, co v tom nikdy neseděl, tříválec zná jen z internetu a rozumy pobrané od Pepy v hospodě, co nedá dopustit na 20letou shnilou oktávku... na narážky typu ,,motor z vysavače'' nereaguju , jezděte si v čem chcete2 points -
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
trucker1245 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
trucker1245 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
307SW a 307cc od 15 strany
Moral3z zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tak teď už tě poznám U displeje zkus vyměnit žárovky, případně budu mít na prodej tento displej z mé 307 (pokud se teda nerozhodneš ho taky předělat na CAN busovej) xD1 point -
Krásný auto. Ať slouží!1 point
-
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Moral3z za téma
Ta barva auta je parádní!1 point -
co muze zpusobit hlasku Braking Fault
Lukas.407 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Pin č.8 a pin č 191 point -
Vcera jsem si hral v praze na parnik za ty největší bourky....dlouho jsem nejel v takovych privalech...voda strikala nad strechu a to jsem jel krokem.. pustil jsem par pesich na prechodu i kdyz meli cervenou aby nemokli... No a nakonec jsem zjistil, ze byt mam kluka na jirpu a je mi z toho naprd... tak muze byt jeste hure...mnohem hure...a byt se me to netyka, je mi z toho stejne ouvej...1 point
-
@Pepito Dik, byla to laska na prvni pohled. Byl jsem loni koncem cervna na testovacim vikendu Bianchi primo u vyrobce v Italii, kde bylo predstaveni modelu 2020, tak jsem si ho tam rovnou predobjednal Jinak vyhledy jsou u nas pekny, kdyz je pekne, tak z jedny strany Krusny hory - Klinovec, Stredohori - Milesovka, Rip, Krkonose, na druhy strane Sumava, Cesky les, doporucuju prijet aspon na vikend1 point
-
Já tydle vlákna o jídle snad zamknu Kdo se má na to koukat...1 point
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No už jsem se leknul že dnes nebude nedělní kázání. Dobře tak jsi rozebral klasický osobák. A vztáhnul jsi to na Ostravu příp. Ostravsko A co nám řekneš k těm připravovaným dodávkám?1 point -
1 point
-
Ahoj ,tak to bohužel netuším , nikdy jsem to zatím neabsolvoval .1 point
-
je prosoupana a netesni. klima kvuli tomu nejde. 6k za opravu je moc. vzhledem k tomu, ze je to cca sestina ceny celeho auta. hledam nejakou variantu opravy, ktera bude fungovat a pritom bude davat ekonomicky smysl.1 point
-
No teď jsem si dal trošku pracovní víkend a auto dostalo kompletni péči , po výměně těsnění se motor trochu zklidnil ale furt to nebylo ono a tak jsem objednal zkontrolovanou sadu vstrikovačů, silentblok motoru a filtry. Po výměně vstrikovačů a silentbloku se to hodně zklidnilo ale furt to nebylo ono tak jsem vyjel nádrž do rezervy a pak vyměnil filtr který jsem zalil vifem do plná a ještě dál plechovku i do nádrže a to pak ještě oboje vyjel a motor jen přede jako nový. Jako bonus jsem si včera půjčil leštičku, pastu vosk a pretahnul celé auto až do večera.1 point
-
o zlomených měrkách je tu toho dost, zkus ten plast. zbytek prostrčit (třeba) svařovacím drátem do vany--neměj obavy, že by se cokoli s motorem stalo (mám s tím zkušenosti), možná budeš mít štěstí a ten zbytek ve vaně už je pak kup novou měrku (podle VIN) a jezdi v klidu dál... ale jestli bude zbytek měrky šprajclý ve vodítku měrky (v té trubce), vodítko se dá vytáhnout a vyčistit (ale je to hrozná robota, protože není přístup k němu), pak je lepší -jednodušší- sundat vanu a pročistit vodítko zespodu... teď, když víš, že je v motoru oleje dost a potřebuješ jezdit, nic neřeš a jezdi1 point
-
Zkus vzit bowden z nějakého lanka, nahřát do červena konec a zastrčit do trubky. Mohlo by se ti podařit to vytáhnout bez sundání vany.1 point
-
307 sw - konečná
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Dnes jsem chtěl vyměnit ten čep a seřídit ručku. celej den vedro, jdu na to. Čep šel ven opravdu pěkně, vzal jsem si na to z práce utahovák, ořech je můj. Potom přišlo nasrání když nový čep nešel našroubit do těhlice... Idioti u Novotného mi prodali jinej. Má jiný závit. A to to berou podle VINka. Pak mě ještě chytl déšť, no a novej čep seženu až v pondělí. Doufám, že auto i v pondělí najdu v tomto stavu na kozičce a ne na zemi...1 point -
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point
-
1 point
-
1 point
-
K tomu asi neni co dodat.. Snad mozna jen od te doby, co se to foti, se muzou bat cehokoli co je na fotce videt. A jestli si neni technik jistej v kramflecich, ze to muze pustit, pak zvnikaj takovy situace. Ad absurdum ve vysledku neni dulezity tolik technicky stav jako vzhled. Nemluve o tom, kdyz natrefis na debila1 point
-
1 point
-
1 point
-
Vtipy
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
@Pepito to by mel Šalda radost - ten je na ty velky kozy ma 4 a dalsi si tam klidne i nahrabes1 point -
Záměna spojky
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Bych se bál, že tu 406 sežere dříve koroze, než že bude potřeba znovu měnit spojka1 point